Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Elunia oj to Lenka sie małym łobuzem zrobiła,u nas z ubieraniem raz jest dobrze a częściej mała wywraca sie na wszystkie strony ale ze śmiechem,a mnie krew zalewa bo nie mogę jej ubrać.

Lusiu na temat R nie będę się za dużo wypowiadać bo szkoda mi nerwów!Cham i tyle!!! Kopnij go w tyłek bo szkoda twojej młodości!!!

Justi super,że wyjazd sie udał 🙂 Ale was daleko wywiało...przecież w Chorzowie macie blisko zoo,my sie do niego wybieramy ale nid wiem kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie wiem, jak ja dzisiaj przeglądałam nasze forum, bo nie widziałam kilku wpisów 😮 Chyba przez to przeziębienie....

Justi, Monia - mam Otrivin, więc nim psikam Franiowi i robiłam inhalację z soli fizjologicznej i Xylometazoliny, i chyba jednak pomogło. Posmarowałam tez maścią majerankową, ale nie wiem, czy już nie jest przeterminowana 😉

Dzisiaj spotkałam koleżankę z 2,5 letnią córeczką, i właśnie jest ona (oczywiście koleżanka 😁) w 6-cu ciąży 🙂 Tak więc teraz na was kolej 😁

Sama męczę się jak cholera, masakra 😞 Wzięłam Theraflu Zatoki i jakoś jest....jak R wróci pójdzie mi po Sudafed.

R chyba się źle czuje odnośnie moich imienin, bo jest teraz u rodziców, i teściowa dzwoniła z życzeniami, więc pewnie przyznał się że strzelił gafę. No i przekaże R prezent od teściów - jak to teściowa stwierdziła - zielony bilecik, to sobie masz kupić buty na lato 🙂
Miłe to 🙂

I znów przed oknami wypadek, 2 samochody w tyłek wjechały Matizowi, że aż dziewczynę pogotowie zabrało. PRzeraża mnie ta moja ulica.

Nie wiem, co jeszcze miałam napisać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ale ja jestem niska...mam 160cm wzrostu......i jestem grubiutka...robie z tego wielkie halo bo rodzice i moja starsza siostra mnie wyzywaja od roznych zebym schudla bo jestem gruba jak swinia..strasznie na psyche mi to siada...ehhhh OLUSIU DOBRA TA STRONKA...CHUMOR MI POPRAWILAS.....EDYTA juz wiele razy probowalam malego oduczyc od smoczka..nawet odcinalam po kawalku smoczka......eeeehhhhh ale jest ciezko.....nie chce sie rozstac ze smokiem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EDYTA mi tez zostal brzuch i 0 motywacji do cwiczen ehhhhh....strasznie wystaje i niektorzy mysla ze w ciazy jestem...ehhhh dzisiaj znowu jedziemy na noc do fabiana.........niedawno co skonczylam rodzicom pomagac...z bratem z pare ton przerzucalismy drewno.....nog i kregoslupa juz nie czuje...jestem wykonczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!
JUSTI- koniecznie wklej zdjęcia!

EDYTKA- rzeczywiście posiadanie drugiego dziecka znacznie zwiększa miesięczne wydatki 🤔 dlatego często trzeba sobie przyjemności jednak odmówić.

ELUNIA- współczuję buntu 🤢ale to przechodzi,więc musisz być nieugięta i cierpliwa.

Co do wagi.... ☺️ Ja jestem niska: 158 cm i moja waga przedciążowa 55-58kg. Chudzielcem nigdy nie byłam i nie muszę być, ale ostatnio chyba dopadł mnie efekt jojo, bo strasznie szybko przytyłam do 64kg (fakt,że niczego sobie nie odmawiałam:blush 🙂. Mam tendencję do tycia i to mnie dobija! Dzisiaj jestem 5 dzień na dukanie i minus 2 kg mam. Nie oszukuję i za ciasne sukienki z zeszłego sezonu są niezłą motywacją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam z młodym wariacje, obudził się z rykiem, popuszczał bączki i jakoś przeszło. Wogóle od dłuższego czasu ma problemy z kupka, w 90% przypadkach są to bobki. Już sama nie wiem, co dawać mu jeść, bo jak jadł normalne, dzidziusiowe moje papki, to było ok, ale teraz już niestety nie chce ich jeść tylko normalne rzeczy i jest problem.
Kupiłam suszone śliwki i dodałam do Danonka, ale szału nie ma z jedzeniem, ale za to znów popierduje, poza tym kupiłam herbatkę z kopru włoskiego.
Z tego płaczu zwymiotował na mnie, eh bidulek.

Kupiłam w aptece Sudafed na mój okropny katar, ale widze, że dupa wielka 😞 Kiedyś mi bardzo pomógł, i to bardzo szybko, a teraz coś nie odczuwam różnicy. Zdycham 😞 😞 Jak nie urok to sraczka 😞 Mam nerwa...

W dodatku posmarowałam dzisiaj buzię Franka kremem na słońce, tym samym co wtedy gdy dostał uczulenie, i to samo, czerwona buzia w plamy i mam wrażenie, że zaczyna się drapać....nie wiem, co jest z tym kremem, ale rok temu było ok. Już więcej go nim nie posmaruję.

Powiem wam, że poryczałam się teraz, bo jestem tak bezsilna z tego, że źle się czuję 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 A czuję się naprawdę fatalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu, Amelio ja uwielbiam kurczaka w sosie musztardowym: piersi z kurczaka, lub indyka kroje na kostkę ok 1cm, lekko można posypać przyprawami , oczywiście smażymy kawałki na teflonie, jak juz beda usmażone to wlewam jogurt naturalny i chwilkę potem dodaje musztardy.mieszamy wszystko i po kilku sekundach gotowe.polecam, ja to bardzo lubie
inny przepis to naleśnik z mięsem i sosem czosnkowym. naleśnik: jajko lub 2, troche mleka, otręby owsiane z 3 łyżki zmielone jak maka.mieszamy i wylewamy na teflon. farsz ja robie tak, drobniutko siekam piers z kurczaka, lepsze by było zmielone miesko drobiowe lub np z wołowinki ale nie mam maszynki do mielenia.mięsko sypiemy przyprawami jakie lubimy, ja dosypuje ciutke przyprawy do kebaba:P zioła itp. smażymy na teflonie. wykładamy na placek i zalewamy sosem ( jogurt naturalny i przyprawę czosnek) mnie bardzo smakuje a tak jak wy jesteście w 2 fazie to smacznie by było dodać do tego warzywka dozwolone i można trochę przecieru pomidorowego ze słodzikiem to będzie a la ketchup 😁
a i jeszcze inny: wołowinkę pokrojona w plasterki gotujemy w szybkowarze lub grillujemy.twarożek ze szczypiorkiem lub serek figura ze szczypiorkiem (1/4opakowania) ucieramy z jogurtem naturalnym( 3,4łyżki) na jednolita mase.dodajemy 1 łyzeczke musztardy i posiekane korniszony 2szt.takim gestym sosem zalewamy goracą wołowine..

ja dzisiaj mam 4 dzień ale ile schudłam to nie wiem bo mi waga sie popsuła, jutro zwarze się w pracy, ale to po sniadaniu heheh. w pierwsze 2 dni miałam 2kg mniej a teraz? hm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu no to trzymaj sie dzielnie z tym katarem, oby szybko przeszło. A moja cos ma czesto twardy brzuszek, mimo codziennych kupek....baczki tez czesto puszcza... co do tych imienin to nie ladnie sie zachowal, na twoim miejscu tez bym udala ze nie pamietam o jego, niech zobaczy jak to miło.

Ircia, no ty to laska dopiero jestes, zreszta pozostałe tez dziewczyny ehhh u mnie znów brzuch to najwiekszy mankament i biodra:P
Olusia slicznie tam macie, pozazdroscic tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dziewczynu czekamy na zdjecia z wypadu!!!

Justi rozumiem twoje powody odłożenia bejbika na potem, masz racje, nie ma co sie spieszyć jestescie jeszcze młodzi i teraz jak jest Wojtus to jeszcze mozecie troche poszalec bo potem będzie cieżej jechac na wakacje z takim maleństwem i jeszcze Wojtusiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu na lejący katar dobre są tabletki Cirrus, mnie bardzo pomagają. No i Sudafed jest genialny na zatkany nos, ja jak miałam mega katar to mnie ta mieszanka pomogła, nie wiem, czemu teraz Sudafed na ciebie nie zadziałał 🤨 Dużo zdrówka kochana i nie łam się, wkońcu ci przejdzie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj rano Lenka dała się ubrać z malutkim oporem ale ją już wzięłam sposobem na to ubieranie i zadziałało zobaczymy jak będzie od poniedziałku.
Od rana cieplutko u nas jest tak że Lenke puściłam w krótkim rękawku do żłobka a jak po nią pójdę to wezmę jej jeszcze krótkie spodenki albo spódniczkę jakąś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...