Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Ale dzisiaj ukrop....gdyby nie wiatr nie dałoby się wytrzymać. Narazie siedzimy w domu, po drzemce wyskoczymy na spacer 🙂

Izunia - ładne zdjęcia, no i w końcu pochwaliłas się swoim lubym 🙂

A ja znów mam flaka w oponie 😠 Jakaś dziwna ta dętka jest, bo za bardzo nie trzyma kleju...ale tata podobno ma jakieś 2, więc będe musiała wymienić, bo inaczej nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mamuśki 🙂
My jesteśmy po pierwszej rowerowej wycieczce i było super.W naszym przypadku fotelik rowerowy to strzał w dziesiątkę jupiii 🙂 Emilka była grzeczna,bardzo jej się jazda podobała.Jeszcze teściu dokupił mi koszyk na ramę więc teraz możemy zabierać ze sobą prowiant i wybierać sie gdzieś dalej 🙂 Oczywiście nie obyło się bez przygód,zaraz pod blokiem spadł mi łancuch ale na szczęście miły starszy pan mi pomógł 🙂 Także ja osobiście polecam gorąco te foteliki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey...wczoraj maly zasnol i mama sie zgodzila z nim byc do 2 w nocy....bylismy nad morzem..wiecie jak bylo cieplo.....zajebiscie.....3 mola zaliczylismy....jestem bardzo zadowolona 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂mama moze przemyslala swoje zachowanie i sie uspokoila troche....zdziwilam sie jak sie zgodzila na malego spogladac...ale spal cala noc..jak wracalismy to w polowie drogi przy hamowaniu zaczelo tak szumic jak nie wiem co....przednie prawe kolo bylo tak gorace jak ogien.....i poszly klocki w samochodzie..masakra....200zl klocki +robocizna.....ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/zdjcie0191g.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2620/zdjcie0191g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
TE ZDJECIE NAJBARDZIEJ MI SIE PODOBA...HIHIHIHIIHIH SORKI ZE TAKIE MALE ZDJECIA ALE TO Z TEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/zdjcie0210b.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/180/zdjcie0210b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A TE ZDJECIE TERAZ ZROBILAM....DOCZYTUJE WAS 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪LECIMY NA DWOREK..MILEGO DNIA MAMUSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja juz po pracy 😁
izuniu, z Kubusia sliczny chłopczyk..no a mama widze w dobrej formie i jeszcze całkiem młoda.

Ja mam kilka par majteczek dla Gabi ale dostałam je w prezencie i niestety nie wiem gdzie były zakupione.w F&F własnie trzeba patrzeć, bo tam spory wybór maja dla maluszków.
Gabi nadal w domu i na antybiotyku. jeszcze z 2 tyg. do złobka nie bedzie chodzic, ehhhh pewnie jej sie teskni za dziećmi. a w poniedzialek ma byc dzien matki robiony i ojca, szkoda ze nas ominie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lusiu, dobrze by bylo znac nazwisko i mie pana biedronka, wtedy mo9zesz go oblukac na nk, facebooku...albo choc dowiedzieć sie o dane jakiejś innej osoby z biedronki i wtedy poszukać go w znajomych. Może podpytaj jakas Pania z pracowników....???? albo jak go nie bedzie to dojdz do kogos z obsługi i spytaj o niego, mozesz powiedzieć ze mial ci dac namiary do jakiegos dobrego lekarza? potwierdzisz sobie dane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
LUSIU zgadzam sie z Monia...postaraj sie dowiedziec chociaz jak ma na imie i nazwisko....wiec LUSIU dzialaj.trzymam kciuki,,,,mamusie gdzies pouciekaly...my z kubusiem juz po kapieli....fabian konczy prace o 21 i o 22 przyjedzie do nas....posiedzi troche,,,,,ale wczoraj z nim w nocy na plazy bylo fantastycznie..cieplo....swieze powietrze...ehhh ja chcem jeszce raz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
LUSIU- no nieźle pan biedronka zamieszał Ci w głowie!!! 🙂 Działaj i się nie krępuj-przecież niczego nie ryzykujesz!
OLUSIA,MONIA- jak dieta? Ja stoje na takim minus 3-3,5kg 😮
MONIA,ELUNIA- nie wiem czy wiecie ale dla dzieci żłobkowych są bezpłatne szczepionki p/ospie!
Właśnie się dowiedziałam i akurat zalega jeszcze z jedną dawką,więc mam nadzieję,że dostanie bezpłatnie i zaoszczędzę 200zł!

U nas poza tym,że z Hani robi się coraz większy łobuz to wszystko ok.

IZUNIA- Kubuś to przystojniak na maxa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - zdrówka dla Gabi!! Oj, długo jeszcze posiedzi w domku. Napewno jej się zatęskni za dziećmi 🙂

Amelia - mnie nie dotyczy, ale to dobra wiadomość z tą szczepionką. W końcu do najtańszej nie należy.

Ja wiem jak on ma na imię - Mariusz, ale nie znam nazwiska, i napewno nie zapytam nikogo z pracowników, bo mogliby mu wygadać, a wtedy spaliłabym się ze wstydu!!
Monia - może ty coś mi zakombinujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu Mariusze to bardzo fajne chłopaki,wiem,bo mój mąż ma tak na imię hehehe 😁

Monia współczuję siedzenia w domu,ale najważniejsze,żeby Gabrysiulek wyzdrowiał do końca 😘
Iza twoja mama super wygląda,ale jej charakterek psuje całe wrażenie 🤢 A Kubuś super chłopak 🙂

Niestety nie wkleję narazie zdjęcia Emi na rowerze bo komputer nam sie spalił 🤢 Piszę z telefonu,ale zdjęcia przez telefon nie zamieszczę niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uuuu....Edytka, to kolejny wydatek będzie z tym komputerem 🤢
Też myślę, że to fajne chłopaki 😉

Wczoraj sprzedałam łóżeczko Franka, bo wtedy facet już nie skontaktował się ze mną. Przyjechał młody chłopak z dziewczynę, i okazało się, że to lipcowa mama, a termin ma na 7 lipca 🙂 Więc tym bardziej wiem, że łóżeczko trafiło w dobre ręce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...