Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂
Dziękujemy za życzonka 😘 😘 😘 😘

Nie pisałam wcześniej, bo miałam bana do 15:00 od wczoraj za promowanie mojej aukcji na allegro ☺️ Zapomniałam, że nie wolno...

Justi bardzo chętnie wybralibyśmy się na ten piknik 🤪 Tylko nie w ten weekend bo wyprawiamy małej urodzinki 😉
A kupiłaś już te kupony?? Bo ja jeszcze nie...Tylko nie wiem, czy to się rezerwuje na konkretną datę czy jedzie się w jakikolwiek weekend 🤔

Monia ja na początku obwiązywałam piersi bandażem, ale czytałam, że nie powinno się tego robić, więc po jednym dniu przestałam...Ja robiłam tak jak Justi, odciągałam tylko troszkę pokarmu aby nie bolały mnie piersi i dzięki temu każdego dnia pokarmu było coraz mniej. Po paru dniach już nie musiałam odciągać, choć jeszcze długo jak nacisnęłam, to trochę leciało, ale piersi mi nie twardniały więc nie ruszałam 😉 Na szczęście ja też nie miałam bardzo dużo pokarmu więc w nocy nie musiałam wstawać na odciąganie...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha Monia co do jadłospisu 🙂 U nas jest tak:
9 - kaszka pszenna na mleku ok 150g + do picia woda
11 - mleko 200ml
15 - obiadek od 190-220g + do picia soczek Bobofrut 150ml
17 - deserek owocowy z kaszką ryżową na wodzie lub gotowy deserek ze słoiczka + do picia woda
20:30 - kaszka na mleku 150g + do picia 200ml mleka

Czasami nad ranem mała budzi się na mleko to daję jej ok 130ml (zacznę jej dawać jeszcze mniej - tak 100ml) żeby tylko poszła spać dalej ale żeby się nie objadła bo nie zjadłaby śniadania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Edytko dzięki wielkie. Matko kiedy Gabi będzie zjadała takie ilości? A ty kaszkę robisz w butli, czy może w miseczce taka gęstą? Bo Gabi mi zjada ok 100ml kaszki ale z miski takiej gęstej, z butli nie chce zbytnio pic. W nocy budziła sie 4 razy. ok12.00 wypiła 30ml mleka i potem jeszcze o 4,30 ok 60 ml. . W pierwsza noc miała ok 6 pobudek. mam nadzieje ze za kilka dni będzie 1 lub wcale. W nocy podaje wode, jak juz sie ciągle wierci i budzi to wtedy mleko jej daje.

Ciekawe co u Kamy, jak jej dieta i przygotowania do ślubu?/....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomniałam sie pochwalić...dzisiaj przespałam normalnie noc z mężem!!! 🤪 sami obok siebie w łóżku!!! a mała całą nockę w swoim łóżeczku!! 🤪 pierwszy raz!! bo wczoraj tylko do 4.00 sama spała a potem juz z nami.
Jak to fajnie przypomnieć sobie te czasy kiedy łózko dzieliło sie tylko z mężem hahahahaha
PS: no mogę stwierdzić ze juz odstawiłam małą 9 dzień bez cyca i 3 nocka tez. Wiec cycu bay bay 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spóznione zyczonka dla Emilki i Kingusi z okazji 1 urodzimek,wszyystkiego naj naj najlepszego kochane 🙂
Kurcze jakos niemam ostatnio czasu tu zerknac taka jakas zabiegana jestem,jeszcze malowanie mamy w domu i moj M. maluje po pracy wiec sie to ciagnie i ciagnie bo ile mozna zrobic po 16 no ale coz trzeba to przezyc,jakas oszczednosc musi byc,ale burdel na kolkach w domu taki balagan 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie jak zwykle, a raczej znów historia z panem R sie powtarza.
Nie będę wam przytruwać, ale już powoli zaczynam mieć to wszystko w dupie 😠
Wczoraj jak wyszedł na 6 do pracy, tak wróćił o 23.30, ani tel, ani informacji, gdzie jest i kiedy będzie....już wystraszyłam się, że może go zatrzymali w sprawie tego wypadku co spowodował, ale okazało się, że dobrze się gdzieś bawił, bo wrócił pijany. A dzisiaj nie poszedł do pracy, tylko siedzi na ławce przed blokiem z sąsiadem....ja mu kurwa dam.

Wiecie co, tak sobie ostatnio pomyslałam, że chyba będę musiała wróćic do pracy 😞 I jeśli okaże się to koniecznością, poproszę mamę, żeby przyjeżdżała do małego....
Inaczej być nie może, w sumie żyjemy za moje skromne pieniądze, a on co??
Jaka ja byłam głupia, wiążąc się z tym człowiekiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Ja od rana się wzięłam za porządki i na razie umyłam okna w dużym pokoju, mam w planie dzisiaj wypucować kuchnie i łazienkę, zobaczymy jak mi to pójdzie.

Kacperek i Stasiu
Roczek to magiczna data,
która uchyla przed tobą rąbek świata.
Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
już nawet coraz mniej płaczesz.
W tym magicznym dniu,
życzę wam krasnoludków siedmiu,
życzę wami cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.

Lenka z mamusią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja nigdy nie dawałam Emi kaszki z butelki, tylko i wyłącznie z miseczki. Ale nie zawsze mała zjada całą porcję 😉 Dzisiaj np. zjadła 3/4 kaszki i jedną małą kromkę chlebka.

Gratuluję postępów w odstawianiu od piersi 🤪 Teraz to już będzie z górki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu ehhhh nawet już nie wiem co mam ci napisać 😲 Moim zdaniem powinnaś zostawić tego drania, i tak w niczym ci nie pomaga, jesteś samowystarczalna więc napewno bez problemu sobie poradzisz. A tak naprawdę w twoim życiu niewiele się zmieni, bo i tak jego nie ma całymi dniami w domu więc jedyną różnicą będzie fakt, że nie będziesz się tyle denerwować.
A co do powrotu do pracy to myślę, że twoja mama bez problemu zostałaby z Franiem, a kiedyś już pisałaś, że z nią mały jest przeszczęśliwy więc nie zrobiłabyś mu krzywdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy wam kochane cioteczki za zyczonka 🙂
[b]Stasienku sto lat z okazji 1 urodzin 🙂
My dzisiaj mamy mini przyjecie dla najblizszych,a 15 sierpnia dopiero glowne no niestety tak na raty mamy przez ksiedza bo robi moze z 3 roczki do roku wrrr... 😞 Ale coz tak musi byc...
Dzisiaj mamy torcik,lody,salatke i grila karkoweczke boczek i kielbaski 🙂
Siora ma mi odebrac po drodze do nas rolade wiec bedziemy dzialac jedyneczke,ciekawe co wyjdzie 🙂
Lusiu dawno bym tego przepraszam,ze tak go nazwe "nieroba i darmozjada" wywalila na zbitypysk,ten typ juz tak ma i sie raczej nie zmienia,a jak zmienia to na krotko,jak on moze zyc z twoich skromnych pieniedy,i jeszcze znajac jego polowe ich przepuszczac na alkochol bo w koncu musi go za cos kupic.... Ale to jest moje zdanie,zrobisz jak uwazasz,tylko pomysl sobie jak wyglada teraz twoje zycie,a jak mogloby wygladac bez niego,podejrzewam,ze Franio czul by sie bezpieczniej sam na sam z toba bo po co mu bez pszerwy serwowac klotnie i inne starcia,a tak by sie czul bezpieczniej,a tatus moglby go odwiedzac i nikomu wtedy by sie krzywda nie dziala,,, Ale decyzja nalezy do ciebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spóźnione życzenia Dla Emilki sto lat z uśmiechem na twarzy słoneczko!!! oraz dla dzisiejszych kawalerów Stasia i Kacperka wszystkiego najlepszego!!! Buziaczki!!! 😘

My już po urodzinkach dziękujemy za życzenia! Fotek co prawda mamy niewiele ale później jak już będę mogła wklejać chociaż co niektóre wam pokaże. Kinia dostała trochę pieniążków trochę zabawek czy ubranka wszystko się rozłożyło 😉 z pieniążków mamy zamiar kupić jej rowerek a z zabawek to dostała coś w stylu małego pianinka i taką dżdżownicę do bujania się.
Olusia ale mała fajnie już śmiga widać że jest o wiele odważniejsza od naszej bo Kinga za nic w świecie nie chce się sama przejść tylko w krzyk i siada by na czworaka dojść do celu.
Monika wy chyba kupowaliście rowerek przez allegro o ile się nie pomyliłam bo już trochę od tego czasu minęło a jak już wcześniej wspominałam poszukujemy teraz dla Kingi i oczekujemy na link i opinie 😉 ma któraś z was godny polecenia?
Lusia och masz Ty się z nim... widocznie jeszcze porządnej nauczki żadnej w życiu nie dostał która by go nauczyła życia! Normalnie wieczne dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...