Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
heja 🙂

ciacha popieczone 🙂 🙂 mniam 🙂
zaraz pójdę się wykąpać i spać... dziś cały dzień stania przy garach, nogi mnie bolą...

laaf, waja zwykle miałam na to czas, gdy Aga spała (a potrafi spać w dzień nawet 3 godziny). Poza tym Aga często ma "zawieszkę" - czyli potrafi przez pół godziny oglądać np. książeczkę i ja absolutnie do szczęścia jej potrzebna nie jestem 😉 ale od tygodnia zrobiła się masakrycznie marudna. Jak siedzę koło niej i się z nią bawię, to jest uśmiech od ucha do ucha. A jak tylko wstaję, to jest momentalnie ryk, dziecku łzy lecą ciurkiem, cała zasmarkana. Więc ostatnio mam niewielką możliwość zrobienia czegokolwiek (nawet wysikanie się jest problematyczne...) 🤢 🤢

jutro ostatni dzień mojego męża w starej pracy 🙂 trzymajcie kciuki 🙂

Sylwia
, ja również Ci nie pomogę w kwestii bucików. Może ją gdzieś obcierają? Spróbuj założyć te buciki na skarpetki albo rajstopki.
Alicja, Marika jest słodziutka 🙂 🙂 a co do kolczyków, to mam podobne zdanie, co laaf 🙂

ok, dobranoc kobiety 🙂 spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka 🙂

no moa Kamiska wyjechala...ufff odpoczniemy troche od siebie bo ostatno klotnia klotnia pogania 😉 okropny ten wiek jest ja kurna tez taka bylam jak mialam 17 lat? 😮 😲 😎 nie mozliwe 😁

Kwasku no to faktycznie Agusia daje Ci sporo czasu 🙂 no ale jak sama napisalas zaczyna jak inne bachorki dokazywac 🙂 ja jak siadam do kompa musze zupelnie zamykac sie w pokoju, Dawid odrazu podlatuje i wylacza komputer i nawet noga nie dam rady zaslonic bo jest skubaniec mega silny i zawsze jakos mnie odciagnie 😉
co do kibelka to ja juz sobie dalam spokoj z zamykaniem drzwi bo zaraz ryk nie milosierny ze mama sie gdzies schowala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

cholercia Zuzka zaczeła coś kaszleć... 🤢 mam nadzieje że na razie wystarczy syropek... 🥴

wczoraj troszke zabalowałam po pracy (pracuje za barem) po zamknięciu siedzieliśmy bo odwiedziła mnie koleżanka z dawnych lat :P ze szkoły i klubu sportowego w dodatku przyszłą z chłopakiem który jest moim kumplem z dzieciństwa 😜 jaki ten świat mały hehe i w domu byłam o 1 ☺️ ☺️ na szczęście Zuzia była pod opieką babci... 🙂 ale mój Adam się wkurzył bo nie lubi jak zostaje po zamknięciu... zazdrosny jak nigdy... 🤔 😎

Alicja Marika jest śliczniutka 😉 a najbardziej mi się podoba z kokardą minka 😁 hihihi
Agula widzisz ja czekałam dokłądnie miesiąc na wyrobienie wygląda to identycznie jak przy dowodzie osobistym tylko że oboje rodziców musi podpisać się na formularzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Marika ma świetną minkę na zdjęciu z kokardą ale te w wodzie też są fajne 🙂

Anulka, no no no pierwsza wizyta Olci u fryzjera zaliczona. Wzieliście ją tak na podcięcie końcówek czy rzeczywiście grzywka zasłaniała już oczka?

Zuziek, dobrze, że wszystko jest w porządku 🙂

Ja dzisiaj jestem mega niewyspana i jakaś zmęczona. Niby MArysia spała do 4 ale później już co 30 min pobudka i o 6:20 pełna gotowość do zabawy. Teraz już nyna a ja mam czas na kawusie 🙂 Dzisiaj się obijam bo obiad mam z wczoraj (m. jak wrócił z pracy nie zjadł bo szef postawił pizze na swoje urodziny). Popołudniu zaporsiłam 2 kuzynów mojego m. na gofry więc wtedy wyżyje się kulinarnie 🙂 😜

A jestem zła bo dość że Chorwacja niewypaliła to w Polske mój nie chce jechać 😠 kombinuje jak koń pod góre żeby go gdzieś wyciągnąć (sama chce zmienić otoczenie na choćby 3 dni).
Jak myślicie taki wyjazd do Wrocłwia na wycieczkę może być kosztowny? (biorąć pod uwagę jakieś zwiedzanie, zoo, itp), dziewczyny z Wrocławia jakie hotele ewentualnie możecie polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
heja 🙂

Sylwia
, ja również Ci nie pomogę w kwestii bucików. Może ją gdzieś obcierają? Spróbuj założyć te buciki na skarpetki albo rajstopki.


kwasiek za każdym rezem miała skarpetki albo cieniutkie jak rajstopy albo normalne bawełniane ona na każde buty mi tak reaguje jak gumiaki jej założyłam to było tak samo na razie te co chodzi jeszcze mogą być ale przecież będę jej musiała kupić większe bo w zamałych chodzić nie będzie ale nie wiem czy przeczekać na razie i później spróbować czy założyć niech chodzi i wyje aż sie przyzwyczai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. Dopiero mnie umówi na egzamin jak dam mu zdjecie do dowodu, wiec jeszcze musze zrobic, wiec egzamin sie przesunie o tydzien na pewno, maz miał jedno moje zdjecie ale zapomniał mi zostawic;/ teraz musze kombinowac i jechac specjalnie dla jednej fotki, zła jestem , bo dla niego to nic takiego, akase musze na paliwo komus dawac specjalnie i na fotki dodoatkowo, no ale moze jakies znajde, bo miałam ale nie wiem gdzie sa i zła jestem,że nie pamietam. A dzis mam jazde o 16, wiec o 21 bede w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupiliśmy takie

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/1001638y.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/765/1001638y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a obecnie chodzi w takich
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/1001639m.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/6627/1001639m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Zuziaku, super, że wyniki są dobre 🙂 no i że Zuzka trochę ciałka nabiera 😉
Sylwia, ja uważam tak jak laaf (znów) - nie zmuszaj Igusi, podpytaj w dobrym sklepie z obuwiem jakie mogą być przyczyny - oni mają doświadczenie, więc powinni Ci coś doradzić 🙂

zjadłyśmy właśnie z Agą śniadanie (kanapki na spółkę). Dziś do roboty mam zupkę z botwinki i ten nieszczęsny dżem 😉 nieszczęsny, bo przebranie porzeczki jest dość czasochłonne... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Wczoraj chcialam wam pokazac zdjecia ze spotkania "Laaf ,Waja i dzieciaki", ale cos mi sie nie chcialy zaladowac, moze pozniej sprobuje.

Agulka nie wydaje mi sie, zeby przyjazd do Wrocławia, byl kosztowny.Wlasciwie te ladne rzeczy mozna zwiedzic za friko.A co do hoteli to nie mam pojecia, ale mozesz sobie sprawdzic hotel o nazwie "etap".Bo te w poblizu rynku to juz drogie.

Ala super Marika, miny robi super 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaaakie fajne zdjęcia! 🤪
ja już się nie mogę doczekać, kiedy moja Aga będzie tak biegać... 🙂 🙂 🙂 🙂

dżemik kończy się robić. Zaraz wyłączam, przeleję do słoiczków i aloha 😉 chyba ciut za dużo cukru dałam, ale kij z tym - następnym razem będę wiedzieć 😉

Ann, a Ty jeszcze chciałaś brać więcej ubranek 🤪 z doświadczenia wiem, że większości rzeczy, które się zabiera na wyjazdy, się nie używa 😉 ale tak czy inaczej trzeba wziąć "na wszelki wu" 🙂 na pocieszenie Ci powiem, że z dzieckiem nie ważne, czy jedziesz na 2 dni, czy na 2 tygodnie - rzeczy wszystkie te same brać trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Kubusia usypypiam i zararz obacze czy z powodzeniem???jeszcze urzeduje w lozeczku, pewnie niedługo zasnie a ja sobie gazetke poczytam, bo o 16 spadam na jazde jak po mnie przyjedzie...Fajne fotki ze spotkania, a jak wam sie rozmawiało dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, dzieki za gratulacje, kinol w siodmym niebie. wlasnie zjedlismy obiad i pojechal do pracy. Maxym urzeduje w kojcu i mnie wola mama mammma mammmma raz spokojnie raz takim misiowatym tonem 😉
Marka slodka na maxa, te z kokardka wygrywa 😉 dobrze uchwycona minka 😉
i na basenie jaka zadowolona 😉
Laski na spotkaniu pogoda dopisala, dzeiciaki jakie biegajace ja pintole!!! super wypas trampki!! no a Laafik cycolino biust jak po plastyku 😉wiadomka handlara stanikow to se dobrala idealnie 😉))Waja z czego sie tak hahalas 😉
Angela a u kogo robisz prawko maz pytal.
Z bucikami sandalkami, Maxymkowi kupilam bedac w polsce, i jak go prowadzalam za rece na boso ok, jak mu tebuty zalozylam to tupal jak slon. ale juz go nie prowadzam, jak bedzie chcial sam pojdzie. poczekam 😉potem bedzie jeszcze zabawniej 😉 w pogoni za uciekajacym na dwoch nogach maxymem...
Ola u fryzjera nie wytrzymam 😉 elegansio damesa mala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha szaleństwo, dżemu wyszły mi aż 2 słoiczki 😁 😁 😁 😁

no nic, będzie "na spróbowanie" - jak posmakuje, to zrobię na przyszły rok więcej 😉 a w tym roku będę robiła takie miniaturowe ilości, żeby tylko na jesień/zimę były jakieś owocowe bajery w piwnicy 😉

lecę zaraz na spacer z Agą. 19 stopni, ale słoneczko się od czasu do czasu pojawia, więc jest ok 🙂 pójdziemy z Młodą do sklepu po marchewkę i będę wieczorem zupę na jutro pichcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...