Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej Alicja 🙂 🙂 To moja córa starsza od Twojej dokładnie o jeden miesiąc 😁 jakieś plany na świętowanie roczku macie? 🙂

Madalena, mi się strasznie podoba pokoik w stylu tego
ale nie wiem czy by się wykładzina nie "gryzła" z resztą...
no nic, trzeba będzie przemyśle sprawę. Póki co jednak nie kupujemy okleiny, bo kasą strasznie kiepsko. Może za 3-4 miesiące znów coś o tym będziemy myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Z przyzwyczajenie wchodzę na brzuszek, a tam info, więc w 100% już przenoszę się na mamusie 🙂

Witaj Alicja! Super, że zdecydowałaś się do nas dołączyć 🙂

A mój mąż zaczyna czuć się trochę lepiej - jeszcze poniedziałkowe wyniki badań i może konkretnie powiedzą co jest mężowi. Na razie wstępnie mówią o zapaleniu mięśnia sercowego spowodowanego przez źle dobrane leki na nadciśnienie przez tę durną lekarkę i ten nieszczęsne 3 tabletki antybiotyku przepisane przez laryngologa. Z dobrych wiadomości mąż nie ma cukrzycy i od jutra nie będzie musiał nosić holtera, bo bardzo ładnie unormowała się praca serca 🙂 Jest jakaś nadzieja a to już dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej , hm.. roczek dopiero bedzie w niedziele 26 , ale robimy imprezke w domu , torcik juz zamowiony z myszka mickey bo moja Marika uwielbia ta bajke. jeszcze nie wiem jak z prezentami ale jak dosttanie sama kase to ja jej chce wlasnie kupic kilka fajnych rzeczy, no i planuje przebic jej uszka.. tylko sie zastanawiam czy nie bedzie w nich szperac.. hm... doradzcie. No teraz to kazdy miesiac jest duza roznica u dzieciaczkow .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alicja, Zuziek przebijała na roczek uszka swojej córeczce, jak się pojawi na forum, to na 100% Ci napisze swoje spostrzeżenia 🙂

Wajeczko, ano burak. Tzn. niby fajny był, ale po tym pożegnaniu mój mąż ma straszny niesmak... wiesz, dziwne jest to, że mój mąż był zatrudniony na stanowisku "specjalisty ds. informatyki", a teraz na jego miejsce poszukują "programisty .net", a nie "zwykłego informatyka". Czyli najwidoczniej mój mąż wcale taki zwykły nie był 🙂 i już lecę na fb 😘

a jeszcze Wam pokażę mojego przytulaska 🙂 ostatnio z Agi zrobił się straszny pieszczoch - ciągle chce być przytulana, całowana, głaskana itp. Strasznie urocze to jest 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Waja, tak Marika to moje pierwsze dziecko,

Kwasiek, moja corcia tez taki pieszczoch jest , lubi byc przytulana i jak sie jej powie " Pocałuj mamusie i ukochaj " to oczywiscie caluje u przytula hehe 😁 slodkie te nasz szkraby.
Oki to czekam aż Zuziek cos napisze na temat przekłowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek, zestawienie kolorów jak dla mnie bomba, wogle chciałam jeszcze dopisać, że podobają mi się zestawienia na przykładzie ciuchów różne odcienie zieleni i filoletu lub niektóre odcienie różu fioletu, więc lila z zielonym dywanikiem jak dla mnie pasuje.

A propos' mebelków wczoraj musiałam przestawić Olciową komodę z ciuszkami, która stała obok łóżeczka, obecnie stoi na przeciwko łóżeczka przy ścianie okiennej, bo moja pomysłowa córeńka po prawie 2 miesięcznych kombinacjach otwarcia szuflad jak znajduje się akurat w łóżeczku dopieła swego - nauczyła się je otwierać wpychając paluszek w taką malutką przerwę nad szufladą, wcześniej za chiny nie udawało się jej. Właśnie wczoraj Ola w czasie jak szykowałam sie przed spacerem - malowanie się + przebranie się z domowych ciuchów i dodatkowo zaległe pościelenie łóżka właśnie nauczyła się otwierać szufladki, wchodzę do pokoju, bo była cisza, a ja tam patrzę ciuszki w łóżeczku i na podłodze, Olcia uśmiechnięta od ucha do ucha i zadowolona, jeszcze pokazuje na ciuszki, których niedosięgała i mówiąc DA, żebym jej przysunęła, żeby mogła wyciągnąć je. Ogólnie jak zapada cisza to są 2 opcje, albo małą coś zainteresowało albo coś broi.

Chyba jak zacznie już chodzić to pozbędziemy sie kojca, bo coraz częściej przemieszcza się tym obramowaniem, poza tym wspina się na pufę, która stoi trochę blokując część ściany kojca. Wspina się w mega szybkim tempie też na leżaczek stojący koło biblioteczki, więc jak jest na wolności 😁 to trzeba ją mega pilnować.

Angela, to kiszka jak mąż po tygodniu znowu jedzie do pracy. Tym razem na jak długo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
Anulka, bo to już etap "złowieszczej ciszy" 😁 😁 😁


Dokładnie 😁

Kwasiek, Agusia urocza, ten jej uśmiech mnie zawsze powala taki słodziutki 🙂

Angela, a właściwie mamy do Ciebie pisać Angela czy Maria? Ann też zmieniała nazwę nicka na Ania. Na pewno z przyzwyczajenia będziemy pisać po staremu, chyba że z czasem przestawimy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej melduje się że jestem

a już się wkurzyłam na to nowe forum bo zarejestrowałam się byłam zalogowana i dupa chciałam coś napisać to mi wyskakiwało okienko że brak dostępu i żeby się zalogować logowałam się niby ok chciałam coś napisać i znów dupa i tak w kółko pisałam nawet do kwasiek smsa że nie mogę nic napisać

już miałam iść spać ale mi się odechciało po kąpieli i zajrzałam i już się da pisać
my dziś byliśmy u moich rodziców po dary he he tzn noge świnki nam dali a jak zobaczyłam co jest w domu to sodomia i gomoria nie wiem ile mi zeszło ze sprzątaniem ale nie mogłam na to patrzeć i wysprzątałam mamuśce na cacy ona akurat jest kontuzjowana (noga coś ją boli) i teraz zapierdziela z ojcem na budowie to się jej nie dziwię że nie ma siły sprzątać ale siostra siedzi i gówniara nic nie sprząta mamuśka mówi że się drze na nią a ta i tak robi swoje tzn ogarnie tylko rynek naczynia wstawi do zlewu i zamiecie i wg niej już jest posprzątane a żeby kurze zetrzeć podłoge umyć lub sięgnąć dalej odkurzaczem choćby pod łóżko to już nie łaska garów też nie umyje a dziwię się mamie bo ja jakbym tak robiła to by mnie ścierą zdzieliła a jej to nie opirdzielą nawet porządnie zawsze tak było bo najmłodsza to teraz mają z niej pomoc że aż śmiech że mama musi po niej poprawiać jak ona "posprząta"
ja to bym ją lała i patrzyła czy równo puchnie dziewucha 21 lat żeby w domu nie posprzątała to wstyd ja nie wiem co to za pokolenie ja jak do mnie łukasz przyjeżdżał to bym się ze wstydu spaliła jakbym miała nieposprzątane a ona nawet schodów nie zamiecie nieraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

My na nogach od w 6.30, ale pośpij tu jak chyba od 5 babcia i jej siostra szykują się na 7.30 do kościoła, niestety wczoraj wróciły 😠 a tak było miło i spokojnie. Na szczęście o 10 przyjeżdża mąż ich kolejnej siostry i zabiera do nich na obiad i możliwe, że nocleg, oby tak było. Ta ciotka jest właściwie ok, na pewno bardziej reformowalna niż babcia, ale 2 starsze babki na głowie to dla mnie za dużo.

Madalena niestety nie wiem jak te usztywnienia nazywają się, ale może wejdź na jakąś stronę np. wygooglaj Świat firan lub inną i zobacz czy nie ma tam akcesorii, ja z stamtąd zamawiałam dla Oli firankę z Kopciuszkiem, ale patrzyłam tylko na firanki. Chyba że dziewczyny będą wiedzieć.

Sylwia, skąd ja to znam, moja siostra też skończy niebawem 21 lat, ale ona jak zdarzy się jej zabrać za sprzątanie to robi to porządnie, a tak to rodzice sprzątają. Jedyny plus że ma u siebie porządek w pokoju. Czasem potrafi sobie też coś ugotować, ale kulinarnie to daleko jej do mnie. Ja w jej wieku i będąc młodsza więcej potrafiłam zrobić, no i przede wszystkim latałam po zakupy, a ona sporadycznie pójdzie, fakt że mój tata lubi chodzić sobie po tych wszystkich Realach i innych marketach i przy okazji robi zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Sylwia ja tez tak mialam zarejstrowałam sie a pozniej nic nie moglam napisac, bo wyskakiwalo, ze jestem niezalogowana a bylam.Ale juz sie naprawilo 🙂

Madalena ja Ci nie pomoge, bo kompletnie sie na tym nie znam, w ogole jakos za firankami nie przepadam.Ale zapytam sie mojej siostry ona prowadzi fanpage takiej strony, ktora zajmuje sie akcesoriami do okien, wiec moze bedzie wiedziala o co chodzi.

Nam noc minela okej.Teraz jestem u mojej mamy i Jula tu spi w kojcu, ktory sluzy juz wylacznie do spania i powiem Wam,ze chyba jest w nim lepiej spac niz w lozeczku.W domu zawsze budzi sie z placzem, bo chce sie obrocic,a nie ma miejsca i jest rozdrazniona, bo z mila chcecia by jeszcze pospala, a tu dziecko budzi sie zawsze w dobrym humorze.Wiec trzeba bedzie kojec zawiezc do domu.

Milego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

Witam nową forumowiczke ;*
Alicja mojej Zuzi przebijałam uszka 30.05. co do gmerania w uszkach moje zaskoczenie było takie że po pierwsze nie zauważyła że ma coś w uszkach po drugie że jej to nie bolało... 🤔 teraz ma już inne kolczyki założone i nie zwraca uwagi na nie... tyle że każde dzieciątko jest inne... wię nie wiem jak bedzie w przypadku twojej córci... z samym przebiciem też nie było dużego problemu bo zaczęła "użalać" się nad sobą płaczem tego nazwać nie da się 😉 dopiero po fakcie jakieś 5sek. później...

fajnie że się tu przeniosłyśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!
my mielismy pobodke o 8, dobrze ze ten moj gad maly przesypia cale noce i mozna sie wyspać jak czlowiek. Teraz Marika oglada bajeczki a mama ma czas dla siebie a tatus w pracy;// . Jaka u was pogoda? Bo jak narazie to u nas bez deszczu ale wietrznie/
No tak Zuziek kazde dziecko inne zobaczymy jak to z moja bedzie. Milego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

my juz po imprezce 🙂 Dawis dostal mnowstwo zabawek a najbardziej przypadl mu do gustu kon na biegunach ktory wydaje rozne dzwieki, rusza ogonem i paszcza 😁 imprezka fajna pozniej jakas fotke wrzuce 🙂

uczulenia ciag dalszy tak wiec to nie piwo...ale wypilam troszke wodki i moze byc alkohol...zobaczymy za kilka dni jak nic nie rusze 😉

dziisaj dziadki maja o 15 pociag...szkoda ze juz musza wyjezdzac...

Alicja witaj wsrod nas 🙂

Kwasku Agusia przesliczna iw lasnie te ciemne oczeta 🙂 🙂aliczna jak laleczka 😘

Anulka a od czego to zapalenia miesnia sercowego??? moj kolega mial tez ale grypie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laaf, lekarze podejrzewają, że po tych źle dobranych lekach na nadciśnienie i antybiotyku, chociaż jak dzisiaj jeszcze rozmawiałam z mężem to mówił, że może być jeszcze po choróbsku, które dopadło go w kwietniu jak był w Budapeszcie na wyjeździe integracyjnym - miał gorączkę i źle się czuł, ale przeszło i zaczął się kaszel, więc może być brane pod uwagę powikłania po grypowe czy co to tam było.
A jak u kumpla to przebiegało i jak teraz czuje się? Bo mąż tak to miał tylko kaszel, ale ogólne samopoczucie było ok i źle zaczął czuć się po ww. lekach, najgorzej po antybiotyku.

Alicja, w Gdańsku na razie jest trochę słonka, ale zapowiadają deszcze.

Waja, to widocznie trzeba zabrać do Was kojec, a jakie masz łóżeczko (wymiary), że Julka nie ma miesjca obrócić się? My mamy 60x120 i Olcia takie akrobacje robi, że hoho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laaf super ze imprezka sie udała. 😉

Własnie dzwonił jakis gosciu ze jest zainteresowany kupnem naszego samochodu 🤨 no ale mąz obiecał ze kupi mi jakiegos małego pomykacza tico albo cinquecento tak na pocieszenie żebym miała czym przez ten rok jeździć.

My dzisiaj na nogach od 8 o dziwo dał troche pospac nasz łobuz. Wczoraj był kiepski wieczór bo mąz pokłucił sie z ojcem tzn przyszedł wypity i nic o niczym wynazywał meza strzelił dzwiami i poszedł po tym za poł godz przyszła tesciowa z pretensjami jak to maz traktuje ojca 🤪 🤪 🤪 my bylismy w wielkim szoku bo to on obraził meza a w dodatku zrobił z siebie ofiarę. Brak słów do całej tej sytuacji.


Alicja na drugim końcu Polski czyli Żywcu jest tak sama pogoda jak w Gdańsku.
Napisz cos o swojej córci i może o sobie. Żebyśmy Was mogły lepiej poznać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...