Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pierwszy Szef Wszystkich Szefów 😁

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja rzucę zdjęciami 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/12miesiecy6136.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2734/12miesiecy6136.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/12miesiecy6046.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9832/12miesiecy6046.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Marta camilia chyba pomaga maly znowu mi śpi dobrze w nocy raz do niego wstaje chociaz zab sie jeszcze nie przebil ani na dole ani na górze 🤢 (daje mu tak kolo 10 rano jedna dawke i druga po kapieli na noc) Ruzia witamy spowrotem! ze szczepieniami jest naprawde roznie u mojej mamy w osrodku szczepia dzieci jak skoncza 13 miesiecy na to co Dominik jak skonczyl 12 🙂 hehe Mini Maja jaka ostrożna i jak jej ślicznie w czerwieni 😁 co do dzieci nam z wróżb wyszła 3 hehe teraz niby znowu synek, a pozniej niby dlugo nic i corka, kto wiem moze sie uda 😉 Marta gratuluje pracy!!! JA chyba bede robote w domu co jakis czas robic bo kolezanka sama nie daje rdy i szef chce mi na reke isc 🤪 ale musze kiedys teraz jechac i spokojnie pogadac 😉
Nina coz za piekny widok nam od rana prezentujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje 🙂
o 13 mamy wizytę domową mój zamówił dla Majki,bo brzydki ten kaszelek 🤨
komnaty wysprzątane i pomyte 😁
Sylwia no to dowiedz się szczegółów propozycji pracy jeśli warto 🙂 i na Maje też syropek nurofen tylko działa ale czopki nie 🤢
Marta trzymamy kciuki 🙂
Nina śliczne foto 🙂 a cyce rzeczywiście Łukaszek ci opróżnił do dna 😲 😁 ale u mnie nie lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
mini23 napisał(a):
Majka osłuchowo dobrze 🙂


To najważniejsze 🙂 ja mam dla małego na gorączkę Nurofen w czopkach i Paracetamol w syropie. A nie działa na niego Ibum w syropie 😉

bardzo dobrze ale kazała jej dalej robić inhalacje z pulmicortu i to całej ampułki a nie połówki 🤨
i nadal pulneo w kropelkach 3x dzienie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini za gaz mam 1200 😮

ale to za miesiac czy za kilka? i na jaki metraż?? my mamy jakieś 250m2 to na zime 5 ton wegla to 4 tys zł plus drewno to ok 5 tys

Agaaaaaaaaaaaaaaaata na taki metraż tylko tyle węgla 😮 😮
jestem w szoku 😁
Moja mama na 35-40 metrów zużywa 3 tony węgla zimą w tym roku 2 poszły a u nas 3 na te ok 100 metrów z kawałkiem 😲

Mini mi się wydaje że dużo, mój wujek na 400m2 tyle zużywa, ale oni 3 razy zmieniali centralne żeby piony były dobre, u nas budynek ocieplony, plus plastiki plus strop ocieplony, ale styropianem wiec nie ma rewelacji, tu gdzie podwiesiliśmy sufity i daliśmy wełne jest rewelacja, poza tym drzwi na strych strasznie nieszczelne i tędy nawiewa, ale sa za wąskie na standard, a drewniane zaraz znowu powihruje różnica temperatur, druga rzecz kupiliśmy nowy piec, taki zajefajny jak mówi mm, ma bardzo dużą wydajność i mniej węgla idzie niż przy za małym, tylko moja tesciowa nie umie palić, jak pali teść, zasypie 5 łopat węgla ustawi na 45 stopni sterownik i cały dzień się pali, ciepło jest dom sie nie wychładza nie trzeba dużo energi żeby utrzymać tempke, ale tesciowa woli raz złapać tempke potem spada wychładza sie i znowu dużo wegla żeby złapać, ale ogólnie, powiem że na przeciwko mieszkają, był dom drewniany mały, domurowali góre i bok, mają coś powyżej 100m2 i ee grzeją drewnem, kupują tone wegla to przy bardzo srogiej zimie pójdzie, ale oni dom na zewnatrz opitolili wełna mineralną i elewacja z bali jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini u nas pogotowie jest 24h i oddzielnie lekarz dla dorosłych i oddzielnie zawsze pediatra, a co do leków, moja mała na nurofen super reaguje ale przy zapaleniu ucha i gardła tak samo zero reakcji dopiero antybiotyk pomógł, a dzisiaj byliśmy znowu u lekarza bo mała jak zasypia tak sie dusi (kaszel) że aż rzuca ją po całym łózku, całą noc niespokojna masakra, budzi sie płącze kaszle, dostalismy na dzien pecto drill a na noc elofen, mała zasneła, ani razu nie zakaszlała i śpi jak przed chorobą spokojnie i nic jej nie przeszkadza i odpukać mam nadzieje że tak zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martus_D napisał(a):
Gabi miała trzy dni gorączkę ale nie dostała zaś wysypki, czy to mogła być trzydniówka czy niekoniecznie? Zęby jej zaczęły wychodzić więc może na zęby ta gorączka była.

Marta nam aby stwierdzić że to wirus ( w tym wypadku trzydniówka) baba kazała zrobić morfologie i mocz, wysypka pojawiła sie ok 3 dni po ustąpieniu gorączki i nam mówiła że jeśli ten wirus to trzydniówka a nie jakiś inny to na pewno pojawi sie wysypka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
haha to może też spróbuj tak se zasypać i ustawić stałą tempke i patrzeć jak idzie zużycie węgla, jaki piec kupiliście?? my mamy 20kw ale wydajność jak przy innych 25, ale i kosztował 8 tys:/
piec był wstawiony my nie kupywaliśmy później napisze ci parametry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Agata no więc tak 🙂 :
moc cieplna 16kw
sprawnośc cieplna - 79.2-82
rok produkcji 2007 i co o tym myślisz??

Mini jest względnie nowy, moc niby też nie jest taka mała, ale trzeba brać pod uwage jakoś węgla, odpowiednio dobrać ustawienia, pytanie dom ocieplany? i takie tam, zreszta sama powinnaś zaobserwować czy musi uzyskiwać bardzo wysokie temperatury żeby kaloryfery były gorące i ciepło w domu, ja sie potem zapytam dokładniej meza i ci powiem, tylko napisz mi jeszcze jaka firma
ja sie dzisiaj wygadałam mezowi, zwykle mnie nie słucha wiec mu wszystko łopatologicznie wylozyłam, obiecał wiecej czasu poswiecac zosi, czy coś z tego wyjdzie watpie, ale nic
kazałam mu zaczynać robote http://allegro.pl/pociag-ciuchcia-i-3-wagony-drewniane-dla-dzieci-i2023796417.html ma zosi do wakacji zrobić taką ciuchcie z jednym wagonikiem 🙂 niech sie wykazuje, może sie doczekamy, ale wątpie, sylwia niechce męża użyczyć to my z zosia moze sie doczekamy jak mała dorośnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...