Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
Mini ja też chyba by sie zalamała 3 dziecko 😮 tym bardziej że my już mamy 3 dzieci na utrzymaniu(córkę męża z pierwszego małżeństwa)

Magda wiem coś o podróżach z dwójką dzieci :idzie po nich zapaść w głęboki sen ze zmęczenia 😁
No na trójke dzieci to teraz chyba stać bogatych i tych z nianią 😁 a córka męża ile ma lat??

ma 15 lat więc jeszcze troche popłacimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ruzia napisał(a):
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
Mini ja też chyba by sie zalamała 3 dziecko 😮 tym bardziej że my już mamy 3 dzieci na utrzymaniu(córkę męża z pierwszego małżeństwa)

Magda wiem coś o podróżach z dwójką dzieci :idzie po nich zapaść w głęboki sen ze zmęczenia 😁
No na trójke dzieci to teraz chyba stać bogatych i tych z nianią 😁 a córka męża ile ma lat??

ma 15 lat więc jeszcze troche popłacimy 😉

a konatakt macie z nią dobry,pewnie jest w okresie buntu nastolatków.....
mój wujek jest z kobietą która ma 2 synów z poprzedniego związku chłopacy mają jeden 7 lat drugi 9 czy tez 10,a ich wspólna córeczka ma 3,5 🙂 i czasem młodzi już się buntują ale wiedzą że Marcin robi dla nich bardzo dużo,nawet paczki świąteczne dla nich załatwił by im nie było przykro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
🙂Maja właśnie zjadła kawałek mydła 😁 i chyba jej smakowało 🙃

ha ha ha oby jej bąbelki tyłkiem nie wyszły 😁 moja lubi za to piane jeśc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
jeżeli chodzi o kontakt to go nie ma. On tylko płaci, już były sprawy o widzenia itp ale to nic nie dało po paru latach mój sobie dał spokój(na urodziny i święta pisze do niej ale bez oddezwu)

myśle że to krzywdzące dla was płacić a nie móc się z nią skontaktować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
jeżeli chodzi o kontakt to go nie ma. On tylko płaci, już były sprawy o widzenia itp ale to nic nie dało po paru latach mój sobie dał spokój(na urodziny i święta pisze do niej ale bez oddezwu)

myśle że to krzywdzące dla was płacić a nie móc się z nią skontaktować 😠

No tak to już jest jak sie rodzice rozchodzą i matka na złość rodzi ojcowi kosztem dziecka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie matka jest nie hallo 😠 napewno do mojego czuła bym żal ale dziecko ma prawo kontaktować się z ojcem....
dzieci konkubiny mojego wujka tez jeżdżą do ojca na ferie czy na święta (a raczej do jego mamy bo on jest nic nie warty 🤢)
może kiedyś dziewczyna sama będzie szukała kontaktu z ojcem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina ja mam z jerseyu to podobne jak frotte ale przyjemniejsze bo nie robi się szorstkie po praniu, moje normalnie wygląda ani nie wyblakło ani nic,
Marta my mieliśmy ale wiesz dużo mam uważa że im później ta szczepionka tym lepiej bo ona dużo miesza w układzie immunologicznym, a wogóle dużo moich koleżanek na mies przed szczepionka podaje dzieciom wit c, bo to taka dziwna szczepionka, teraz jest afera że ona może autyzm powodować, zdania są różne, dziwne mi się wydaje żeby taka szczpionka była dopuszczona, ale z drugiej strony wycofały się z niej wszystkie kraje tylko Polska i Albania dalej ją mają, myśmy mieli priorixa, to niby najlepszqa z tych 3 opcji ale też dowiedziałam się że dużo mam nie szczepi
a ja bym chciała mieć 3, ale z moimi dolegliwościami ciążowymi raczej się nie zdecyduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogólnie kochane to dostałam pracę 🤪 Nie wiem czemu wybrali mnie bo było tyle dziewczyn... Praca w prywatnym, nowo otwieranym żłobku co drugi dzień po 8 godzin bo na pół etatu praca na razie bo nie wiadomo ile dzieci będzie chętnych. Kurczę ale się cieszę 🤪 🙂 🙂

Moje biedactwo płacze 🤨 🤨 Nie wypiła całego Ibufenu i nie wiem czy jej czopek aplikować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martus_D napisał(a):
Ogólnie kochane to dostałam pracę 🤪 Nie wiem czemu wybrali mnie bo było tyle dziewczyn... Praca w prywatnym, nowo otwieranym żłobku co drugi dzień po 8 godzin bo na pół etatu praca na razie bo nie wiadomo ile dzieci będzie chętnych. Kurczę ale się cieszę 🤪 🙂 🙂

Moje biedactwo płacze 🤨 🤨 Nie wypiła całego Ibufenu i nie wiem czy jej czopek aplikować...

Marta gratuluje 🙂
poczekaj na reakcji do 40 minut jak nie bedzie możesz podać czopek, wcześniej nie ma sensu bo musisz sie upewnić czy zadział ibufen czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Ogólnie kochane to dostałam pracę 🤪 Nie wiem czemu wybrali mnie bo było tyle dziewczyn... Praca w prywatnym, nowo otwieranym żłobku co drugi dzień po 8 godzin bo na pół etatu praca na razie bo nie wiadomo ile dzieci będzie chętnych. Kurczę ale się cieszę 🤪 🙂 🙂

Moje biedactwo płacze 🤨 🤨 Nie wypiła całego Ibufenu i nie wiem czy jej czopek aplikować...
Marta a ma temp?? ibufen chyba 3 razy dziennie można a czopek raz na 8 godzin więc uważaj by nie przekroczyć dawki leków małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martus_D napisał(a):
Ogólnie kochane to dostałam pracę 🤪 Nie wiem czemu wybrali mnie bo było tyle dziewczyn... Praca w prywatnym, nowo otwieranym żłobku co drugi dzień po 8 godzin bo na pół etatu praca na razie bo nie wiadomo ile dzieci będzie chętnych. Kurczę ale się cieszę 🤪 🙂 🙂

Moje biedactwo płacze 🤨 🤨 Nie wypiła całego Ibufenu i nie wiem czy jej czopek aplikować...

GRATULUJĘ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...