Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SylwiaC napisał(a):
eee nie ten link wstawilam heeh ten wozeczek http://www.coneco.pl/index.php?go=ecu

Sylwia wózek ładny ale niestety ciężki bo nie mal 10 kilo,ja wpisuje w wyszukiwarke wage do 7-8 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mój Łukasz to na milion % potomek Osamy 😜 hahaha. Wymuszanie i terroryzm na porządku dziennym 🙃 🙃

to Maja to mały talib 😁 🙃 jak coś nie po jej mysli to już słyszymy alarm 😁
a restling ćwiczy od małego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Meldunek 😞
DZisiaj na szczepienie z Alka ide 🙂 ciekawe co to bedzie;/
co s lychac??

Ola laptop już żyje 😁
Maja nawet nie zapłakała i nawet nie stękła na tym szczepieniu roczniaków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Meldunek 😞
DZisiaj na szczepienie z Alka ide 🙂 ciekawe co to bedzie;/
co s lychac??

Ola laptop już żyje 😁
Maja nawet nie zapłakała i nawet nie stękła na tym szczepieniu roczniaków 😁


Nie działa stacjonarny odpaliłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki, pisałam do tego gościa zapytać o jakieś wymiary dostawki i wysłał linka do jakich wózków nadaje sie ta dostawka i do mojego nie ..
a co do tego szczepienia, to czytałyście o tej całej aferze z tą szczepionką skojarzoną??
ja jestem perfidna żona i żeby mąż wieczorem nie poszedł na ping ponga złożyłam mu nienormalną propozycje ☺️, ciekawe czy się skusi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
hej dziewczynki, pisałam do tego gościa zapytać o jakieś wymiary dostawki i wysłał linka do jakich wózków nadaje sie ta dostawka i do mojego nie ..
a co do tego szczepienia, to czytałyście o tej całej aferze z tą szczepionką skojarzoną??
ja jestem perfidna żona i żeby mąż wieczorem nie poszedł na ping ponga złożyłam mu nienormalną propozycje ☺️, ciekawe czy się skusi 🤪


ale mam wkurwa ktos ruszał mi w rzeczach ksiazeczke Alki i nie moge jej znaesc cały dom przetrzepałam i kurwa nie ma zajebie!!!!!!! dopiero w czwartek bede mogła isc bo szczepia 2 razy w tyg wtedy tylko zdrowe dzieci sa w przychodni 🤨 ae wkurwiona jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może jest pod łożkiem albo innym meblem Ola? pewnie ulubione książeczka 🤔
Agata, ciekawe co zwycięży... jakaś gra, czy kołdrowanie 🤪 🤪 🙃 🙃
A co do dolegliwości ciążowych, to ja miałam dobrze, bo nic mi nie dolegało, czułam się wyśmienicie 😁 Dopiero pod koniec miałam dość 🤢 także współczuję. A Zosi staraj się nie nosić, naprawdę. Sylwia, bardzo mi się podoba wózeczek 😁 ale po co Dominikowi wózek, jak ma taka brykę?? 😎 😎 Miał mnie przewieźć, to jak będzie?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój też ma już długie włosy, tzn. ma krótkie, ale jak dla mnie bym mogła już mu obciąć. Sylwia, Dominiś chyba nie miał lwiej grzywy 🤪 🤪 🙃 🙃 Mi po goleniu mały się wydaje taki jakiś biedny 😉
Dziewczyny, a ja mam do Was pytanie 🙂 Otóż chciałam zapytać czy Wasze dzieci śpią na poduszce?? 🙂 Bo mój od urodzenia nie ma poduszki ☺️ 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi Nina Dominik mial juz naprawde bardzo dlugie wloski tylko jasne i nie widac ich tak było 🙂 co do poduszki to maly od urodzenia spal na takiej zupełnie plaskiej teraz ma juz troszke wieksza bo on lubi spac na czyms nawet na misiu hehe albo jak do nas do łóżka wezmiemy go to na moim jasiu a jak nie to na reke mi sie pcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mój też ma już długie włosy, tzn. ma krótkie, ale jak dla mnie bym mogła już mu obciąć. Sylwia, Dominiś chyba nie miał lwiej grzywy 🤪 🤪 🙃 🙃 Mi po goleniu mały się wydaje taki jakiś biedny 😉
Dziewczyny, a ja mam do Was pytanie 🙂 Otóż chciałam zapytać czy Wasze dzieci śpią na poduszce?? 🙂 Bo mój od urodzenia nie ma poduszki ☺️ 🤪 🙃
Majki bez poduszki nie uśnie 🙃
w łóżeczku ma taką bardziej plaska a w łóżku lubi naszą pierzastą puchatą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...