Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Martus_D napisał(a):
Zasnęła... oj nie jestem przyzwyczajona że ona tak płacze 🤔 Ale jak idą cztery czwórki na raz to nic dziwnego.

Jutro ide do pracy na chwilkę omówić z Dyrektorką sprawę soboty bo mamy drzwi otwarte w Żłobku. Stresuje się że jaaaaa 🤢

będzie dobrze ty lubisz dzieci i napewno będzie ci się dobrze pracowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gabi z moją mamą jeśli Rafi będzie miał na rano do pracy, jak nocka to bez problemu bo Rafał zostanie aż nie wrócę, a na popołudniu jak pójdzie to tylko parę godzin będzie z moją mamą. Zresztą praca co drugi dzień więc damy radę jakoś 😉 A nie wiem jak godzinowo wygląda praca ale to pewnie jutro się dowiem co i jak 🙂

Wypiła pół herbatki z Ibufenem więc może jej pomogło bo śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Że ile masz za gaz?? 😮 😮 szoook.
Magda, wyobrażam sobie tą podróż 🤢 🤢 dla mnie 100km nad morze z 8mc wtedy synkiem to była masakra 🤢 🤢 a dalej to bym chyba wyszła z siebie i on też.
Mai nie mogę obejrzeć, bo mam zjeb*** Firefoxa 😠 😠 😠
Mydełko Mai smakowało?? puszczała bańki?? haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini za gaz mam 1200 😮

ale to za miesiac czy za kilka? i na jaki metraż?? my mamy jakieś 250m2 to na zime 5 ton wegla to 4 tys zł plus drewno to ok 5 tys

Agaaaaaaaaaaaaaaaata na taki metraż tylko tyle węgla 😮 😮
jestem w szoku 😁
Moja mama na 35-40 metrów zużywa 3 tony węgla zimą w tym roku 2 poszły a u nas 3 na te ok 100 metrów z kawałkiem 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
A Mini, pytałaś o temperaturę , mała nie ma temperatury tzn nie mierzyłam jej ale nie jest ciepła.

Ale Agata płacicie za opał 🤪 A Kafi za gaz 🤪 Ludzie drodzy 🤪

to Marta nie podawaj dodatkowo czopka,bo możesz jej zaszkodzic dodatkową dawką która w czopku jest silniejsza.
Podaj lepiej w syropku tyle ile zbrakło...
w szpitalu uczyli nas (jak Maja miała zap.oskrzeli i gorączkowała) że na przemian z nurofenem dawać paracetamol dla dzieci.
tzn.
podać nurofen jak nie podziała to wtedy po jakimś czasie podać paracetamol,a jak temp.nie będzie rosła to wtedy tylko nurofen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha, no to czopka nie daję już...zresztą ona nie ma problemu być brak jakiekolwiek syropy- wręcz cieszy się i wymachuje rączkami jak widzi haha 😁 Ale jak sie obudziła to nie chciała pić nawet 😞 Tak mi płakała... Ech. Ważne że zasnęła i śpi spokojnie - oby do rana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
Ojejku 18-19 stopni ja bym zamarzła 😁
My mamy ok 100 metrów i wychodzi ok 6 ton węgla plus drzewo ale tem ok 24--25

Marta gratulacje 🙂

my też jesteśmy z rzędu ciepłolubnych 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Aha, no to czopka nie daję już...zresztą ona nie ma problemu być brak jakiekolwiek syropy- wręcz cieszy się i wymachuje rączkami jak widzi haha 😁 Ale jak sie obudziła to nie chciała pić nawet 😞 Tak mi płakała... Ech. Ważne że zasnęła i śpi spokojnie - oby do rana 😉

wogóle powiem lepszą rzecz napewno jako mama już wiesz co najlepiej działa na ból i gorączke na Gabi 🙂
u nas z Oli były próby leków i najlepiej działał nurofen na nią moment ból i gorączka mijała,mój dla tego kupił czopki tez nurofen na Oliwke działają ale na Maje wcale przy zapaleniu uszka podałam a one nie działały 🤨
za to syropek zawsze inne np.panadol,paracetamol,ibum za słabe.
a ty podajesz ibufen?? to ten w niebieskim opakowaniu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini za gaz mam 1200 😮

ale to za miesiac czy za kilka? i na jaki metraż?? my mamy jakieś 250m2 to na zime 5 ton wegla to 4 tys zł plus drewno to ok 5 tys

To za 2 mc ok. 200 mk a tem ustawiam sobie sama w kazdym pokoju mam termostat przeważnie mam 22-23 stopnie (ogrzewanie podłogowe) i do tego drewno do kominka 500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
Aha, no to czopka nie daję już...zresztą ona nie ma problemu być brak jakiekolwiek syropy- wręcz cieszy się i wymachuje rączkami jak widzi haha 😁 Ale jak sie obudziła to nie chciała pić nawet 😞 Tak mi płakała... Ech. Ważne że zasnęła i śpi spokojnie - oby do rana 😉

wogóle powiem lepszą rzecz napewno jako mama już wiesz co najlepiej działa na ból i gorączke na Gabi 🙂
u nas z Oli były próby leków i najlepiej działał nurofen na nią moment ból i gorączka mijała,mój dla tego kupił czopki tez nurofen na Oliwke działają ale na Maje wcale przy zapaleniu uszka podałam a one nie działały 🤨
za to syropek zawsze inne np.panadol,paracetamol,ibum za słabe.
a ty podajesz ibufen?? to ten w niebieskim opakowaniu??


Syropek Ibufen mam w różowym opakowaniu o posmaku pomarańczowym
Dzisiaj byłam u lekarza i poleciła mi Camill na ząbki i przepisała 2 syropy na kaszel bo niestety ma... Ale osłuchowo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
Aha, no to czopka nie daję już...zresztą ona nie ma problemu być brak jakiekolwiek syropy- wręcz cieszy się i wymachuje rączkami jak widzi haha 😁 Ale jak sie obudziła to nie chciała pić nawet 😞 Tak mi płakała... Ech. Ważne że zasnęła i śpi spokojnie - oby do rana 😉

wogóle powiem lepszą rzecz napewno jako mama już wiesz co najlepiej działa na ból i gorączke na Gabi 🙂
u nas z Oli były próby leków i najlepiej działał nurofen na nią moment ból i gorączka mijała,mój dla tego kupił czopki tez nurofen na Oliwke działają ale na Maje wcale przy zapaleniu uszka podałam a one nie działały 🤨
za to syropek zawsze inne np.panadol,paracetamol,ibum za słabe.
a ty podajesz ibufen?? to ten w niebieskim opakowaniu??


Syropek Ibufen mam w różowym opakowaniu o posmaku pomarańczowym
Dzisiaj byłam u lekarza i poleciła mi Camill na ząbki i przepisała 2 syropy na kaszel bo niestety ma... Ale osłuchowo ok

Maja niby psłuchowo była ok ale jutro dzwonie po wizyte domową bo nie podoba mi się jej kaszelek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini za gaz mam 1200 😮

ale to za miesiac czy za kilka? i na jaki metraż?? my mamy jakieś 250m2 to na zime 5 ton wegla to 4 tys zł plus drewno to ok 5 tys

To za 2 mc ok. 200 mk a tem ustawiam sobie sama w kazdym pokoju mam termostat przeważnie mam 22-23 stopnie (ogrzewanie podłogowe) i do tego drewno do kominka 500 zł

czyli chyba w miare za tyle metrów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja dzisiaj się pierwszy raz sama puściła 🤪 Zawsze się bała ale przeszła wzdłuż łóżka, trzymała się ściany i futryny od drzwi i ruszyła do przedpokoju 🤪 Ale to dla mnie szok był bo wczoraj jeszcze nic i nawet za jedną rączkę się bała chodzić bo szukała drugiej a tu nagle taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Dopiero zobaczyłam filmik z Mają- ale ładnie drepta hehe, super 🙂

Kaszelek Gabi też mi się nie podoba, zobaczymy jak syropy się sprawdzą, czy będzie przechodzić po nich

ja chce jutro lekarke bo długi weekend i nie będzie lekarza chyba że na dyżurze a nie wiadomo kto będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Aga a jest u was pogotowie 24 ?

tak jest,mamy pogotowie przy przychodni....
ale nie wiadomo jaki lekarz ma dyżur w dni powszednie dyżur jest od 19,a w święta itp cały dzień ale kiedyś dyżur miał ORTOPEDA!!! z trzydniówką wysłała nas do szpitala 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...