Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 Kura podpisuje się pazurem 😉 haha
Tak Marta, zgodnie z planem 😁 także jesteśmy zapisani do poradni chorób metabolicznych na 10 lutego.
Moje dziecko dziś zaliczyło pierwszy upadek z łóżka 😜 wokół oka ma opuchnięte i czerwone 🤢 🤢 a jeszcze ma resztki siniaka na policzku 😮 😮 wygląda jak po walce bokserskiej 🤪 🤪 🙃 🙃
Foka, jak nie dasz zdjęć, to Ci wąsy pazurami powyrywam!!
Sylwia, byłoby ciekawie gdybyście się pomarcowali i termin na grudzień 🤪 🤪 a jakby drugi maluszek się urodził tego samego dnia, to już w ogóle byłoby szaleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Sylwia trafić z temrinem w ten sam dzień to trzeba mieć ogromne szczęście, ja w pierwszej ciąży miałam termin na 2 maja, a w tej na 24, hehe inaczej się nie dało bo wszystko od @ zależy 🙂
kupiłam Zosi kubeczek lovi 360 stopni, rewelka jest, tylko Zosia zatrybić nie może że trzeba pociągnąć 🤪
wyniki badan ok 🙂
jutro mam w planach pierożki z serem, ciekawe czy mi wyjdą 🤪
byłam u rodziców, tata przewijak mi pomiezył i zrobi mi stojak specjalnie pod to, bo e za gotowy 200zł prawie trzeba, a mnie wyniesie z 30 zł za profile i tyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no byloby fajnie, ale nie chcialabym rodzic znowu w swieta hehe ze wzgledu, ze ominelyby mnie urodzinki Dominika, ale zobaczymy jak wyjdzie hehe. Lece się kapac i mojego chyba pomeczyc bo maly juz sobie spi, a wogole wychodzi mu gorna lewa dwojka. nIenawidze tych gornych zebow wychodza mu bardzo dlugo i rosna powoli i przy nich najgorzej marudzi 😞 Agata racja zawsze troche kasy zostanie 😁 a Nina nie przejmuj się siniakami heeh moj luj to ma ciagle jakies, a jakie ma nogi na piszczelach posiniaczone 😮 bo ciagle probuje gdzies wejsc i sie obija 😮 no ni lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Melduję, że śniła mi się dziś Krowa!! Jechałyśmy razem autobusem, a ona mówiła, że ma romans 🤪 🤪 ale to tylko sen 🙂
Mój szogun śpi, więc myślę jak spożytkować ten czas 😉 Kasiu, pięknie trafiłaś z urodzinami dzieci 😁 było baaaardzo blisko!! Jak tam przygotowania do ślubu?
Idę robić bagietki z czosnkiem i ziołami 😁 ale chata będzie pachnieć 😁 ogólnei to nie lubię czosnku,ale w tych bagietkach uwielbiam 🤪 🤪

Nie dajcie się chorobie dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Przez kilka dni nie mogłam sie zalogować 😞
Ja wczoraj rano przezyłam koszmar, jechałam rano do przeczkola było bardzo śllisko i na zakręcie facet we mnie uderzył z tyłu dziecko(nie moje bo woże trójke) facet wyskoczył i zaczął sie po mnie drzeć ze to moja wina , jak ja jeżdże 😞 zaraz przyjechał jego syn i powtórka- baba za kierownicą itp. wkurzyłam sie i wezwałam policje (przyjechała po 1,5 h) i Pan policjant tylko spojrzał i stwierdził że to tylko jego wina bo ściął zakręt i jechał moim pasem. Ja byłam skłonna sie ugodzić każdy by naprawił swój samochód i było by bez stresu i czekania a tak on mantat 300, 6 punktów i swój samochód musi naprawić sam a mój naprawi PZU. I zostałam bez samochodu. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ruzia napisał(a):
Witam 🙂
Przez kilka dni nie mogłam sie zalogować 😞
Ja wczoraj rano przezyłam koszmar, jechałam rano do przeczkola było bardzo śllisko i na zakręcie facet we mnie uderzył z tyłu dziecko(nie moje bo woże trójke) facet wyskoczył i zaczął sie po mnie drzeć ze to moja wina , jak ja jeżdże 😞 zaraz przyjechał jego syn i powtórka- baba za kierownicą itp. wkurzyłam sie i wezwałam policje (przyjechała po 1,5 h) i Pan policjant tylko spojrzał i stwierdził że to tylko jego wina bo ściął zakręt i jechał moim pasem. Ja byłam skłonna sie ugodzić każdy by naprawił swój samochód i było by bez stresu i czekania a tak on mantat 300, 6 punktów i swój samochód musi naprawić sam a mój naprawi PZU. I zostałam bez samochodu. 😞 😞 😞

Ruzia współczuje, ja sama ostatnio mało jeżdze autem, raczej sporadycznie, teraz tyle tych wariatów na drogach że wole w kryzysowych sytuacjach polegać na umiejętnościach męża, a teraz zima to wieksze prawdopodobienstwo że trafisz na jakiegoś pirata drogowego, w takich sytuacjach najlepiej po policje, w koncu po to się płaci składki żeby potem nie płacić z własnej kieszeni, a jak ktoś się bucha to mu policja moment gębe zamknię
u nas za to była niezła akcja 20 stycznia, jechał sobie gość wężykiem po naszej pseudoautrastradzie (hah droga wojew o standardzie ekspersowej z ograniczeniem predkości non stop do 60km/h 🤪 ) no i jechał za nim gośc i sie wkurzył na cb zgadał sie z gosciem co jechał przed tym piratem, tamten po hamulach aż weżykowiec musiał stanąć a ten z tyłu zablokował go i wezwali policje 1,13 promila miał :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej : Agata zdrowka dla Was! Ale akcje samochodowe o boziu, Ruzia dobrze, że wszystko sie ok skonczylo, a palant co to mysli, ze zawsze wina kobiety ma za swoje nastepnym razem sie zastanowi zanim zacznie wyzywac 😉 ja poruszam sie sama samochodem, ale to dlatego, że, muszePawla to straszny problem wyciagnac i czasu nie ma a poza tym wole sama mam chociaz spokój i tyle czasu ile potrzebuje 😁 🙃 Lece przygotować reszte do obiadu bo mi sie makaron rozgotuje 🤢 Nina ja tez czaosnek tylko w paru przypadkach trawie no i uwleibiam bagietki czosnkowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 normalnie krew mnie zalewa jak słyszę takie pie….. że to kobiety wina 😠 ciekawe czy mądrowałby jakby na faceta trafił kutafon jeden dobrze mu tak mógł mu dać więcej punktów... Agata śliczny masz brzuszek 🙂 U mnie pogoda taka sobie rano słońce, a teraz ciemne chmury nie lubię takiej pogody 😞 najlepiej jakby cały czas słońce było 🙂 w piątek mają być mrozy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas zimno, ale słonecznie 😁 zero śniegu oczywiście 😉
Magda, co za frajer... wiedział, że to jego wina, ale musiał sobie poużywać i złe emocje na Ciebei przelać, a to Ty go powinnaś tam zacząć tłuc, w końcu dzieci wiozłaś!!
Ja się świetnie czuję za kierownicą, jeździłam bez problemu z Polski do Danii i z powrotem sama 700km, czy to śnieżyca, czy to deszcz i czasem nawet się nie zatrzymywałam na rozprostowanie kości i naprawdę czułam się pewnie za kółkiem, ale odkąd mam Łukaszka to mam lęki ... 🤨 🤨 😮 😮 Boję się z nim jeździć, bo się boję że właśnie jakiś debil we mnie walnie.
Na szczęście teraz sprzedaliśmy samochód, także pozostaje mi wózek 😁 ale planujemy coś kupić może za rok, wtedy będę jeździć... Mój nie ma prawka i chyba nie zrobi 😜 zresztą z nim to bym chyba jechała ciągle wbita w fotel 😉

Jak podpiszą acta, to strach tu będzie cokolwiek pisać 😉 mi się wierzyć nie chce... normalnie państwo policyjne 🤨 🤨
Zdrówka dla Zosi 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 normalnie krew mnie zalewa jak słyszę takie pie….. że to kobiety wina 😠 ciekawe czy mądrowałby jakby na faceta trafił kutafon jeden dobrze mu tak mógł mu dać więcej punktów... Agata śliczny masz brzuszek 🙂 U mnie pogoda taka sobie rano słońce, a teraz ciemne chmury nie lubię takiej pogody 😞 najlepiej jakby cały czas słońce było 🙂 w piątek mają być mrozy 🤢


Aga, to może wyprowadzimy się tam gdzie jest zawsze ciepło? 😁 jaki kraj proponujesz?? 😁 zabierz mnie do swojej walizki 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 normalnie krew mnie zalewa jak słyszę takie pie….. że to kobiety wina 😠 ciekawe czy mądrowałby jakby na faceta trafił kutafon jeden dobrze mu tak mógł mu dać więcej punktów... Agata śliczny masz brzuszek 🙂 U mnie pogoda taka sobie rano słońce, a teraz ciemne chmury nie lubię takiej pogody 😞 najlepiej jakby cały czas słońce było 🙂 w piątek mają być mrozy 🤢


Aga, to może wyprowadzimy się tam gdzie jest zawsze ciepło? 😁 jaki kraj proponujesz?? 😁 zabierz mnie do swojej walizki 😆 😆 😆 😆

Pewnie, że zabiorę Chorwacja albo Majorka 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Zdrówka dla Zosieńki 🙂 Dominisiowi żeby ząbek szybko wyszedł ! 😉
Ja z tym ACTA to mało wiem ale słyszałam, że tragedia i ogólny sprzeciw.
O tej dziewczynce słyszałam i po prostu dla mnie jest to NIE DO PRZEŻYCIA!!! Muszę się pomodlić za malutką by się szybko odnalazła! Strach pomyśleć nawet jak ta matka się czuje teraz! Tata, rodzina... 🤨 🤨

Ja byłam w pracy dzisiaj a jutro na 4 godzinki i weekend 🙂

Oglądam filmy i czekam za mężem 😉

Miłego wieczorku 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez sluchalam pogody i u Was ma mrozic niezle przywalic, a u nas juz troszke wiosne czuc w powietrzu 😜
Kaya dzis sama chodzila po sklepie, ale miala radoche 🤪 a jak wyszlismy ze slepu, szla za reke spory kawalek do samochodu i na przejsciu dla pieszych smiala sie nie wiadomo z czego 😁
Nina, do slubu jeszcze wlasciwie sie nie przygotowujemy, oprocz obraczek ,nie mamy jeszcze nic.
ale co tu przygotowywac? 🙃
sprawa z ta malutka dziewczynka, to koszmar jakis 😞 😞 😞 mi sie wydaje, ze to chyba bylo uprowadzenie na handel 😠 😠 😠 😠 🤨 🤨
nawet nie chce myslec o takich sprawach 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mi się wydaje, że za granicę chcą ją sprzedać 😞 aż mnie ciarki co chwilę przechodzą jak myślę o tym, w tv słucham, czy już mają trop... 🤢 🤢
Kasiu, no panna młoda musi w coś się ubrać, więc sukienka musi być, prawda?? 😁
U nas dziś niby -7 stopni w nocy było 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas zimno od rana, termometr właśnie pokazuje -7 🤪
Zosi gile idą z nosa że hej, noc kolejna zarwana, nie wiem czy w sumie godzine spałam, płakała budziła się dusiła chrapała, masa..

Nina, ja kiedyś tez się nie bałam, ale jak już się ma dziecko to masakra jest, ja to mam taki schiz że po 1 nigdy nie pojade innym autem niż nasze, mamy volvo v70 taki pancerniak 🙂 moja siostra sie śmieje że możemy założyć firme "umrzyk" ze wzgl na wygląd, ale jest dość bezpieczne i masywne, i ciężkie, nie pamiętam jakim autem mi się tak dobrze jeździło bo jednak ciężar robi swoje, nie czuje telepnięcia jak tir obok mnie mija 🙂 niestety komfort bezpieczenstwa pali 12-14 litrów na 100km co przy obecnych cenach benzyny daje zdrowo po kieszeni 😠 a słyszeliście o tym jakimś arabskim księciu czy kimś tam co powiedział że moze nam rope za darmo oddawać jeśli damy mu chyba 30% wpływów akcyzy bo wiecej na tym zarobi (chyba nie pomyliłam % ?)

Marta ACTA to porozumienie rzekomo przeciw obrotem podróbkami, w rzeczywistości jest to akt wielkich korporacji dających im monopol na wszystko, nie chodzi tylko o podróbki muyzki czy filmu, ale nie będzie już tańszych zamienników leków bo zgodnie z porozumieniem są one "piratami", podobnie ma się sprawa do ziara otrzymanego z własnego siewu, no i żaden sąd Cie nie będzie karał tylko jakiś urzędnik, albo np firma dostarczająca Ci internet bo ma taki obowiązek, w takim postępowaniu można Ci wogóle nie udzielić głosu i to nie oni muszą udowodnić Ci wine a Ty im swoją niewinnosc, co znaczy że uderza w zasade domniemania niewinności, ba urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, a pod przykrywką ochrony praw autorskich można usunąc każdy nieprzychylny rządowi komentarz, a tak na chłopski rozum nagrasz film jak Gabi tanczy a w tle słychać kawałek beyonce, umiescisz na yt i już jesteś przestępcą i Ci dopierdzielą kare i takie tam

Co do tej dziewczynki, to myśle że jakby ją sprzedać mieli za granice do jakiejś bezdzietnej rodziny to jeszcze połowa bidy (chociaż bezapelacyjnie tego nie popieram), ale u nas mówi się że raczej dziewczynke na organy porwali 😞 Nie wiem dla mnie to jest masakra i jeszcze w mieście, ja się w mieście mniej bym bała chodzić niż po wsi, ide z małą po Biłgo i ludzie wszedzie, sklepy wszedzie, a u nas na wsi nikogo na ulicy ani nic jakby tak ktoś chciał podbiega atakuje i zero pomocy skąd kolwiek, moja koleżanka już dawno zaopatrzyła się w gaz jak chodzi z dzieckiem na spacer, ja rozwazam, zabieranie psa, ale raczej niewyszkolony jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jestem i ja 🙂 o dziewczynce tez slyszalam, az mnie ciarki przechodza jak sobie pomysle 😞 wczoraj bylam w banku i jakas kobietka mi drzwi pomogla otworzyc i mowi niech pani dziecka pilnuje bo slyszala pani itd jakie to czasy ma racje kobieta teraz to nie mozna sie spokojnie obejrzec na ulicy 🤢 u nas wczoraj o 18 bylo -7,5 stopnia teraz chyba kolo -4 ale ja lubie taki mrozik szkoda, ze tak malo sniegu lezy 😞 a acta to jakas tragedia normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...