Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 zajrzałam nareszcie na chwilkę 😉 moi chłopcy mali śpią i to obaj 🤪 🙃 Kasiu wyglądasz jak sex bomba hehe 😁 Gosia biedna Ola coś ją męczyło lub gorszą noc miała. Mi Domi rzadko przesypia całą noc spokojnie u siebie w pokoju czasem mnie woła albo przychodzi się przytulić albo powiedzieć,że chce piciu. Do Adasia wstaję dwa razy więc nie jest źle. Domi ostatnio był taki marudny i niewarty(nadal jest) ale jak się okazało winowajcą była wychodząca piątka już się przebiła od środka więc zostały nam jeszcze tylko trzy ostatnie hehe Nina Tobie współczuję bo Łukasz tak strasznie przechodzi każdego zęba biedaczek... Ja dziś byłam u rodziców moich ii siostra mi włosy pomalowała(odświeżyła 😉) ok uciekam spiję piwko z Pawłem i pewnie coś obejrzymy. A Marta już nie zagląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wózek dzisiaj już mi przywieźli 🙂 nie jest najgorszy, mam nadzieję, że uda się na nim przetrwać, bo szkoda mi kasy.
Darowanemu koniowi nie zagląda się zresztą w zęby 😉
Tamten pod siedzeniem miał takie rurki na krzyż i jedna z nich pękła i przez to podczas jazdy się jakby składał 😜
i koło się psuło, bo pianka wypadała z felgi, także często długo walczyłam na mieście, w sklepie, żeby to gówno założyć.
Ale mam świetny humor 🙂 A to dlatego, że Mirek wyjeżdża tylko na miesiąc! 🙂 Dzisiaj ma pociąg, bo jutro ma samolot do Szkocji. A tylko na miesiąc, żeby kasę odłożyć i jeden kredyt spłacić i .... ma nagraną robotę w Szczecinie za przyzwoite pieniądze! 🙂 Myślę, że by bam starczyło. Już nie dajemy rady tak na odległość... a że się trafiła ta robota, to pierwszy krok, by mieszkać w Polsce 🙂
Oczywiście mam nadzieję, że to wszystko wypali 😁
OOO to Domi też ząbkuje 😁 ale niedługo już to za nami będzie 🙂 mój też taki marudny, dał mi dziś w kość, nie chciał iść na nogach i wył.
Krowa była dziś na zabiegu, wszystko poszło gładko 😁 twardka sztuka z niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
W końcu Krówka ma to za sobą 🙂
Ninka bardzo się cieszę, że tak Wam się kolorowo przyszłość układa na prawdę ! 🙂 Teraz za sobą troszkę potęskniliście to też robi dobrze dla związku 😉
U nas ostatnio jest na prawdę bardzo dobrze aż jestem w szoku i oby było tak dalej bo wiecie chyba nigdy nie było jak jest teraz tak jakoś rozsądnie 🙂
Ninka co do wózka to masz rację jaki by nie był najważniejsze, że jeździ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem po wypalance, znieczulenie ogólne i szybko film mi się urwał przed 7 byłam w szpitalu ok 10 na oddziale w łóżku a o 12 zabieg który urwał 10 minut a już o 15 mój Krzyś mnie odebrał 🙂

teraz czuje ból brzucha i głowy. 😞 no i mam Narazie oszczędzać się czyli nie dać Majce skakać i nie dźwigać itp. Za 2 tyg wyniki histopatologiczne do odbioru wtedy do ginekologa z nimi. O guzku nie mówiłam powiem mojemu lekarzowi bo do niego mam większe zaufanie. Na dodatek schudłam 5 kg 😞 i lekarz powiedział że to nie jest dobry objaw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini o co chodzi ??? Co Ci się dzieje ???? Jaki guzek i po co pobierali Ci wycinek do hist ....???
Kurcze cos niedobrego sie dziej 🤢 Moja kolezanka była u gina na cytoligi , zadzwonili do niej ze natychmiast się zglosic do gina bo ma 3 grupę, też ja czyscili i zamrozili nadzerke pobrali wycinek z szyjki do hist... i okazalo sie ze jest ok. Druga zas kolezanka poszla do gina i ten w trakcie badania piersi wyczuł guzek. Masakra jakaś 🤢
Ja 17 ide do gina na cytologie.
Kuro mi tez szkoda kasy na 3 wózek (ten jest mały), a ten ktory mi sie podoba prawie 500 osztuje , i n ie wiem co zrobic , ale chyba nie kupie bo szkoda mi kasy. I ja tez sie ciesze że Wam sie poprawiło materialnie 🤪 🤪 🤪 🤪 i że będziesz miała męża w domu 😉 Nono kuro pazurki zrobilaś uuuu , ja swoje krótkie i nie malowane 🥴
Sylwia moja Ola bez płaczu sie budziła , z uśmiechem na buzce 😮 wołała tylko : tato tato tato. I tej nocy to samo było 🤢 nie wiem o co kaman 🤔
Kasia powodzenia z pracą, oby sie poszczęściło. Ja chętnie bym posiedziała w domu - lubię siedzieć w domu. No ale bez pracy mało kasy , a nie wyoberażam sobie wegetować i żałować na nową bluzkę czy tusz do rzęs. No i jak się pracuje to jest się między ludzmi , ma się jakiś kontakt z ludzmi. Oj znów popisałam sobię .
A tu foto z sylwestra 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/88341722.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2472/88341722.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/92370145.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1410/92370145.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu nic się jeszcze nie dzieje ten wycinek to tam z nadżerki a guzek mam w piersi i boli ale zauważyłam że w czasie okresu i krótko po nim jest mniej wyczuwalny.

A ty i Tomek wygladacie bombowo! Przystojny mężczyzna i piękna kobieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja nawet nie miałam czasu dziś zajrzeć tu Domi mi w kość nieźle dał 🤢 Gosiu wyglądacie świetnie!!! Mini napewno wszystko bedzie ok moja babcia teraz też miała biopsję bo miałą guzka na piersi i okazało się,że jest ok, a niektórzy mają na piersi zwykłe tłuszczaki więc może Ty też masz 😉 Ninka jak wspaniale,że wam się tak układa trzymam kciuki!!!!! U nas Paweł jest w trakcie otwierania firmy dziś przywiózł sobie część jakichś sprzętów i cieszy się jak dziecko hehe chyba będzie z nimi spał dziś 😉
Kasia a Ty z Mankiem swoje przeszliście więc może teraz czas na stabilizację i dojrzały związek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi się wydaję Krowa, że ten guzek to jakiś węzeł od hormonów z tabletek się powiększył i boli jeśli przy okresie, gdzie nadmiar hormonów z organizmu ubywa guzek mniej boli.
Czita Ty jesteś laska wiadomo to nie od dziś ale teraz stwierdzam w 100%, że Ola skórę zdjęła z Taty !! Jaka Ona do Niego podobna !!! O jaaaaa 🤪 🙃
U mnie w UK ze znalezieniem pracy raczej problemów większych nie ma ale ja muszę znaleźć coś co troszkę pozwoli nam się zgrać z Mariusza zmianami. A kasa potrzebna teraz jej nie brakuje, ale zawsze lepiej jak jest jej na tyle, że można jeszcze coś odłożyć na wakacje albo kupno czegoś z marzeń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Czitaaaaaaa i Tarzan to piękna para 🙂 no i owoc ich miłości najpiękniejszy 🙂 Wesoło u Was było 🙂
Czita, ja też mam krótkie paznokcie, bo bardzo mi się łamią 😞 i bardzo brzydkie skórki miałam, a teraz wyglądają pięknie. Chcę raz w miesiącu chodzić, bo bardzo mi się podoba, to że kolor nie schodzi jak zwykły lakier 🙂 naprawdę pięknie to wygląda.
Moja koleżanka miała guzki pod pachami, w piersiach, czekała długo na usg u onkologa, już myślała że najgorsze, ale na szczęście to jakieś zwapnienia. Także mam nadzieję, że u Ciebie to też nic groźnego 🙂 Musisz porobić wszystkie możliwe badania. Tylko to schudnięcie... To ile teraz ważysz?
Pigi, cieszę się, że u Was sielanka 😁 może w końcu się dotarliście 🙂
Kasiu, na pewno masz nam mnóstwo rzeczy do opowiedzenia 😁 także czekamy 🙂
Sylwia, no to jesteś żoną SZEFA 😁 hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Ninka nigdy nie miałam tego robionego, ale już mi się podoba z samych opowieści te pazurki 😁

Sylwia gratuluję i trzymam moooocno kciuki aby Pawłowi wszystko poszło gładko z firmą i oby duuużo dochodów dawała 😉 Twój mąż ma fach w ręku i wie w czym jest dobry a więc klienci będą na pewno 😉

Kasiula opowiadaj jak się Kaja zachowywała w innym klimacie ? 😁

Co do mnie to może rzeczywiście już oboje byliśmy za bardzo zmęczeni tymi złymi chwilami. Teraz jest tak jak być powinno. Teraz jeszcze żebym poszła do pracy to była bym bardzo szczęśliwa bo muszę w końcu przestać myśleć o tym, że nie dokładam się do finansów w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kilka fotek :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/img0179y.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3861/img0179y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/img0327ub.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5803/img0327ub.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia coś za coś niestety takie czasy - chce się mieć co do garnka włożyć i kupić coś do ubrania to trzeba pracował duuużo pracować a przy swojej firmie to nie raz 24h na dobę niestety, ale na pewno to się Wam zwróci do dochodach 😉 A i z mężem będziecie się bardziej kochać rzadziej się widując 😁 😁
Kasiu ja już fotki widziałam i aż się rozmarzyłam o wakacjach hahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok 😘 a waga spadla pewnie przez stresy ostatnie, teraz juz pewnie wszystko sie unormuje 🙂
Gosia, juz ci kiedys pisalam, ze laska z CIEBIE nie z tej ziemi, zazdroszcze takiej urody 🙂
wyjazd udal nam sie, to prawda 🙂
Kasiu, pytalas, jak Kaya - smielismy sie z M, ze ona jak iphone - przestawia sie automatycznie na inna strefe czasowa 😁 😁 😁 wbila sie idealnie w 2 godz. roznice czasowa 😁
byla przeszczesliwa, fajnie sie zbieglo wszystko, bo zaraz po antybiotyku polecielismy, tam od razu lepiej sie poczula, wygrzala, opalila, nabrala apetytu, rozgadala sie..... same plusy 😁
dzis M byl z nia w sklepie, wrocili i mowi do niej, zeby sobie buty zdjela, a ona usiadla na schody, nogi wyciagnela i czeka, zeby ja rozebrac. M mowi do niej, zeby sama w koncu sciagnela a ona : " tata, nie pyskuj" - boki zrywalismy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie obylo sie tez bez nerwow:
na lotnisko ledwo zdazylismy bo taxi sie spoznila i potem jeszcze dlugo w korku stalismy, na lotnisku wszystko w biegu, potem w Egipcie sie okazalo, ze naszego wozka nie ma.
czekanie, wypisywanie protokolow... noc nas zastala. wozek sie znalazl po 3 lub 4 dniach. odebralismy z lotniska i nikt go nie ogladal, potem sie okazalo, ze cala lewa strona zniszczona, odblaskowa felga w tylnim kole zginela, kolo troche zjechane, ogolnie cala lewa strona zniszczona, jakby wozek przeciagneli z luton do egiptu pod samolotem 😠 ale nie zglosilismy od razu, wiec zostawilismy to juz tak jak jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze to nie dobrze bo to orginalny, fajny wózek i co nadaje się w ogóle do użytku ? Ehhh z tymi wycieczkami tak jest my nie mielismy tyle przejść, ale pamiętam, że nie mogliśmy naszego biura znaleźć po wylądowaniu aby nas do autokaru przydzielili bo się okazało, że naszego biura ogólnie nie ma tylko jakiś pośrednik był o czym nie byliśmy poinformowani i nie wiedzieliśmy wogóle o tym pośredniku ehhh a później jeździliśmy 2 godziny busem i jak ostatnich nas wysadził a my jako jednymi w busie z malutkim dzieckiem 😠 A co do taxi to ja już też raz bym przez taxi do PL nie poleciała bo nie przyjechała w ogóle i na ostatnią chwilę cab-a łapałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam iść spać ale korzystam że romeo się kąpie,

Kasiu zdjęcia śliczne też bym chciała takiej podróży 🙂

Nina waże 43 i to najniższa waga jaką w życiu miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej:-) ach dziekuje za komplementy; ) kocham was 😘
Ach Kasiu ja tez chce do Egiptu , na fb nie ogladalam foto tylko te dwa co na tu wrzucilas, Kayka widac ze szczesliwa byla haaaa , no i tekst 'nie pyskuj' uuuuuu rosnie mala rzadzicielka .
Mini to bardzo zjechalas z wagi, sama skora i kosci 😞 jjesli to przez nerwy to nie stresuj sie bo wszystko bedzie dobrze.
Sylwia ja tez chce meza szefa, wtedy bylabym jego sekretarka haaaaaaa, alez mozna snuc fantazje hahahahaaa.
Pigi no wlasnie musisz miec taka prace aby nie bulo problemu z Alusia bo nie mozesz liczyc na czyjas pomoc.
A gdzie Marta????
Kuro jak wozek sie sprawuje?
No ja ide sprzatac i na spacer sie wygieram z Ola ,Tarzan w garazu siedzi wiec idziemy z Olusia same.Cmoki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...