Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehe jestem i ja maly mi marudzi i nie mam za bardzo czasu teraz, rano nie zajrzałam bo szybko w miasto ruszyłam na zakupy 😉 Maja i Oliwka dają nieżle czadu hehe muszę się szykować na mecz zaraz bo tesciu do nas ponoć przychodzi oglądać. Marta ja też podziwiam Twój spokój czasem z jednym idzie oszaleć a tu taka gromadka 🤪 😁 Ja czuje sie dobrze teraz ide na kase chorych do mojego gina bo i tak mam wskazanie do zrobienia usg ze wzgledu na to łożysko więc zaoszczędzę 100 zł na wizycie no i badania pewnie też jakieś 50 zł bo mi ostatnio nie dał nic i powiedział, że następnym razem cała litania hehe . Ogólnie to 24 tydzień i myślę, że muszę w tym tygodniu poprzeglądać rzeczy po małym i odłożyć w jeden karton bo czas goni... no i czas zacząć kupować reszte drobiazgów dla małego 🙂 Co do sprzątania to ja tak jak Nina nie przesadzam ale mam czysto tylko nie jest to błysk zawsze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majulka to złote dziecko do jedzenia 😁
dziś na obiad Makaron z kurczakiem opiekanym w gyrosie i cebulką 🙂 a MAJA już zjadła 4 dokładkę 😮 😮 😁 😁
na dodatek je sama 🙂
woła też a-a ale dopiero jak zrobi w galoty 😁
pokazuje też nosek,włoski,nóżki,rączki później dam filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, taneczne masz dziewczyny hehe, super!!! 🙂 Co do męża i własnych ambicji to uważam, że samo przyznanie się do jakiś błędów to miara sukcesu który osiągniesz także potrzeba jedynie cierpliwości, wytrwałości i konsekwencji 🙂 Odnośnie jedzenia to super, że Maja je dużo i próbuje wielu smaków bo to zaowocuje dobrym apetytem w przyszłości 🙂 Moja je różne rzeczy ale nie wszystkie, ale samodzielnie bo inaczej jest wojna 😁 Parówek nie lubi, za to zupy wcina jak oszalała hehe.

Sylwia, Ty nie masz domu na błysk??? 🤪Oszalałaś! hehe. Co chwile coś słyszę że sprzątasz 😁 😁Także nie bądź taka skromna 😉 24 tydzień to już sporo 🤪 🤪 I kiedy to zleciało??? 🙃 🙃 🙃

Nina, cieszę się, że u Was ok!!! Nie mam czasu nawet napisać bo taki zapieprz w pracy, że głowa mała. Jutro daj znać jak po ekg serduszka 🙂

Jeśli chodzi o moją cierpliwość to pojęcie względne hehe, ciężko jest coraz bardziej... Codziennie te same czynności, po sto razy tłumaczenie czego wolno a czego nie wolno, karmienie, przewijanie, leżakowanie, prowadzenie zajęć tematycznych, plastyki, rytmiki i angielskiego... Urwanie głowy 🙃 🙃 Ale cudownie jest mimo wszystko i świetne dziewczyny ze mną pracują (druga opiekunka i położna), już byliśmy na jednej imprezce takiej domowej i było zajebiście! Organizujemy już kolejną hehe. Tm razem gdzieś na mieście może , jakiś klub by poszaleć, wytańczyć się 🤪

Oglądaliście mecz???????? Ale jestem dumna bo na prawdę odwalili kawał dobrej roboty, nie dali się pomimo mentalności polaków która jest jaka jest... Super! Teraz w sobotę będziemy kibicować i już nie mogę się doczekać 🤪

P.S. Oczywiście jak doczekam do soboty bo dzieci mnie wykończą a to dopiero połowa tygodnia 🤢 😁 😁 No ale środa minie- tydzień zginie 😉

A gdzie pracujące mamy ??? Gdzie reszta stada??

Wypiję piwko i spadam spać bo nie wyrabiam. Dobrej nocy! 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc dla was mamusie 🙂 😘
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Dzień dobry dla was mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc dla was mamusie 🙂 😘
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Dzień dobry dla was mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Mini Ty musisz byc pierwszaa hehe 😉 Mecz klasa no ale mieliśmy szanse wygrać 🙂 super, ze mamy szanse walczyć dalej i tzymamy kciuki dalej. Marta ja naprawde nie mam domu na błysk ciągle coś robię i czasem mam już dosyć bo ciągle z drugiej strony bałagan a gdzie tu dalej jak trzeci facet dojdzie??? Marta fajnie że masz taką ekipę z którą możesz poszaleć 🙂 zajrze dziś napewno później 😉 a ciąża właśnie wczoraj z Pawłem rozmawialiśmy, że czas zacząć trochę się przygotowywać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Ja dzisiaj wstałam z bulem głowy 😞
Na mecz nawet ja patrzyłam poza tym nie miałam innego wyjścia hahaha 😉
Moja Ala codziennie wstaje po 10 nawet po 11 😁 Także wysypiam się bez problemu 🙂
Sylwia ja lubiłam to przygotowanie rzeczy do przyjścia na świat Ali także Ci zazdroszczę 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Ja dzisiaj wstałam z bulem głowy 😞
Na mecz nawet ja patrzyłam poza tym nie miałam innego wyjścia hahaha 😉
Moja Ala codziennie wstaje po 10 nawet po 11 😁 Także wysypiam się bez problemu 🙂
Sylwia ja lubiłam to przygotowanie rzeczy do przyjścia na świat Ali także Ci zazdroszczę 😉 😁

ha ha ha świnia a o której Ala idzie spać?? 😁
Maja ok 21-22 już śpi 🙂 chyba że ma ciężki dzień to wtedy szaleje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój teraz zasypia ok. 20:30, przestawiłam go na lato, także śpi do 7-8, bo wstawanie o 5 mnie wykańczało 😉
byliśmy na usg serduszka, wszystko dobrze, tylko ma coś tam (zapomniałam nazwy) jeszcze z czasów życia płodowego (haha), ale nic takiego groźnego 😁 za rok mamy przyjść się pokazać 😁 jakaś przestrzeń czy coś tam.
A na 14 idziemy do pediatry, ciekawe co dalej powie w związku z brakiem chodzenia 😉
Mój je sam paluszkami i widelcem czasem coś tam weźmie, ale łyżką nie umie, wkłada do talerza i robi szuru buru i cała zupa rozlana 🤪 🤪 także ja mu daję ☺️ 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mój teraz zasypia ok. 20:30, przestawiłam go na lato, także śpi do 7-8, bo wstawanie o 5 mnie wykańczało 😉
byliśmy na usg serduszka, wszystko dobrze, tylko ma coś tam (zapomniałam nazwy) jeszcze z czasów życia płodowego (haha), ale nic takiego groźnego 😁 za rok mamy przyjść się pokazać 😁 jakaś przestrzeń czy coś tam.
A na 14 idziemy do pediatry, ciekawe co dalej powie w związku z brakiem chodzenia 😉
Mój je sam paluszkami i widelcem czasem coś tam weźmie, ale łyżką nie umie, wkłada do talerza i robi szuru buru i cała zupa rozlana 🤪 🤪 także ja mu daję ☺️ 🤪 🙃

Nina to bardzo mnie cieszy że z Łukaszkiem wg usg serduszka wszystko dobrze 😘 😘
Włąśnie się zastanawiam gdzie czita,i Kafina?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu to sie wysypiasz 🤪 moj spi z reguly kolo 20 czasem troche dluzej poszaleje, ale wstaje napozniej przed 7 ostatnio znowu o 6 wstajemy 🤢 a ja dzis odpoczywam bo leciutko plamie narazie nie bede dzwonila do lekarza bo tak mi sie juz zdarzala ale jak nie przejdzie do jutro albo bede sie gorzej czuc to dzwonie od razu. Kurcze druga ciazza to wiecej obaw dla mnie z Dominikiem nie mialam żadnych prolblemow... No coz ide odpoczac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Mini Maja jak grzecznie leży jak ją nagrywasz mój luj nie daje pisać bo na kolana próbuje mi wejsc 🤢 zle napisalam nie plamie tylko raczej to jest śluz podbarwiony lekko krwią ale mnie już martwi 😞 mam nadzieje, ze łożysko się nie przesunie niżej ... się naczytałam i teraz żałuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...