Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kafi co dolegało Oliemu ??
Moja Ala dzisiaj mnie dobija 😠 Jużz czasem nie daje rady 😞

Tak na prawdę to nie wiem 🥴 źle się czuł wymiotował i miał jakąś wysypkę podejrzewam, że złapał jakiegoś wirusa w przedszkolu. Nie chciał nic jeść, a jak mu dałam ,a raczej wcisnęłam kawałek suchego chleba to go zwymiotował tak samo było jak pił wodę. Mini nie mogę dodać fotek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nie poszlam tak jednak, Kaya strasznie marudzila, moze potem pojda z nia "na kulki"
polozylam ja na chwile do lozeczka, bo juz nie dawalam sobie z nia rady, polezala z 30 min, wyciszyla sie slicznie i potem slysze "MAMA!!!" weszlam do pokoju i zobaczylam usmiechnieta buzke 🙂 czyli potrzebowala polezec sobie przed tem 😉 teram slicznie sie bawi, gada do siebie 🙃 uwaziaj, - bo szla po schodach sama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie poszlam tak jednak, Kaya strasznie marudzila, moze potem pojda z nia "na kulki"
polozylam ja na chwile do lozeczka, bo juz nie dawalam sobie z nia rady, polezala z 30 min, wyciszyla sie slicznie i potem slysze "MAMA!!!" weszlam do pokoju i zobaczylam usmiechnieta buzke 🙂 czyli potrzebowala polezec sobie przed tem 😉 teram slicznie sie bawi, gada do siebie 🙃 uwaziaj, - bo szla po schodach sama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Kafi, szkoda ze zdjęć nie możesz dodać 😞 a jak Maja dawała sobie radę tam? Jeździła na jakieś karuzeli? Dzis mam zamiar się wybrać z KAya na play group, zobaczymy czy się wybrzebie, bo to na 9.15 a ja dopiero wstalam i nie bardzo mi się chce...
Kasia Majka Agi została z jej teściami w domu 🙂

ja się melduje,i to na tyle....
moja starsza córka od kilku dni doprowadza mnie do stanu totalnego rozdrażnienia,aż mam ochotę wyjść i huknąć drzwiami ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja byłam na sczepieniu z Dominikiem, popłakał chwile ale lizaka dostał i się uspokoił no, ale później zasnął mi na jakies 5 minut i obudził sie z rykiem tupaniem nóg w wózku i wogóle jakąś histerią chyba sobie przez sen przypomniał zastrzyk 🤢 biedaczek 😞 za to w nagrodę pojechał właśnie pobawić się w kulkach z ciocią (moja siostra z nami była i weszła z nim) a ja pojechałam w tym czasie na wizyte do ginekologo bo na dziś miałąm na kase chorych umówioną, no i nic nie wiem znowu hehe myślałąm że usg to bedzie norma skoro mam w karcie o tym,że nisko łożysko i pytam go (ten sam lekarz co prywatnie chodzę) co z tym łożyskiem, a on mi jakie jest takie jest nic na nie nie poradzimy a usg kiedy indziej 😠 co za dupek normalnie zupełnie inaczej traktuje na prywatne wizyty jak na kase chorych, ale stwierdziłam,że będę na kase chorych dalej chodziła w nosie nie dam mu zarobić!!! A jak będę chciała usg to pójdę do innego lekarza prywatnie ale narazie poczekam jeszcze. KAzał mi codziennie raz mierzyć ciśnienie i zapisywać pomiar i zabarać na nastepną wizytę, bo miałam niby podwyższone 130/70 ale mówie,że przeszłąm szybko z pargingu do przychodni i od razu weszłam bo nie było ludzi no ale dla świetego spokoju będę mierzyła. Jedyny plus to mam skierowanie na badania krwi, glukoze mocz , przeciwciałą wiec jakies 50 zl za to do przodu chociaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pigi, kuchnia świetna 😁 od razu inaczej, nie lubię białych ścian. Ty to zdolna jesteś 🙂
Majka jaka piękność 😁 A Oliwka daje popalić 🤢 jak to się dzieje, że takie słodkie istotki doprowadzają nas do szału? UUu Krowa wypucowała oborę 😁 ale i tak zaraz nasyfi haha.
Kasiu, ja też nie mogę obejrzeć wideo 😞 spróbuj jeszcze raz.
Kaffi witaj z powrotem 😁 mam nadzieję, że dodasz zdjęcia 🙂 pewnie tęskniliście za Mają.
Sylwia, widzisz co pieniądze robią z ludźmi 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja to czyty tata 🙂
Ninka tutaj ściany malują na obrzydliwy magnoliowy kolor to niby biały, ale taki pod ecri wpadający bleee wszystkie pokoje będziemy malować tylko koryatrz nie ponieważ jest potrzebne do tego rusztowanie 😮
Ale u mnie pogoda nic się nie chce 🤨
Miałam umyć podłoge dokładnie i wyczyścić stoli w kuchni, ale chyba nie zrobie nic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina dodałabym fotki, ale nie mogę, bo jak próbuje to wyskakuje mi, że nie mogę, bo ten adres, czyli mój jest zajęty nie rozumiem tego … Majeczka i Ala, jakie ślicznotki 🙂 Sylwia ja właśnie, dlatego min chodziłam prywatnie do ginekologa 🙂 Na każdej wizycie usg dopochwowe i brzuszne bez żadnego problemu ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafinka ja tez z Dominikiem tylko prywatnie chodziłam, teraz byłam na poczatku na kase chorych no i chciałam teraz bo myślałam, że mi usg zrobi i chciałam trochę oszczędzić bo w tym miesiącu masakra z wydatkami 🤢 no ale trudno narazie poczekam na usg mały się kręci, ja się czuję dobrze więc nie będę przesadzać co ma być to i tak będzie 😉 czekam na mecz, Domi śpi już jakąś chwilkę więc mamy czas wolny hehe 😉 do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Sylwial lekarz dupa! Wiem, że czasem wydatki daja popalić ale ja osobiście chodziłabym do prywatnego. Stówka to niewiele... 🙂

Nina, gratulacje dla Łukaszka!! Przełamał strach więc dopiero teraz się za nim nabiegasz hehe

Kasia, kuchnia śliczna! I powiedz mi koniecznie gdzie kupiłaś t toaletkę Hello Kitty?? Boska jest 🤪

Kasiak, trzeba przyznać że Kayka pięknie mówi 🙂

Lecę robić zapiekanki 🙂 Dobrej nocy 😉

P.S. Mąż mi sprawił nie lada niespodziankę wczoraj w imieniny- zachodzę do domu i otwieram sypialnię a tam na łóżku ogromny pakunek ze wstążkami bordowo złotymi a w środku ogromny keyboard Casio !! Klawisze jak ww pianinie! Cudeńko! Tak o tym marzyłam! W końcu się doczekałam haha. To prezent imieninowy i spóźniony urodzinowy 🙂 Teraz non stopa gram a raczej uczę się na nowo hehe.

Paaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Tak badanie miałam obowiązkowo Kafinka, Marta stówka nie dużo niby ale w tym miesiacu mam ponad 400 zł OC za samochód, plus musimy iść z małym do dentysty bo chyba czwórkę ułamał albo mu się nie wykształciła tak i jestem umówiona prywatnie na poniedziałek bo małego to drażni widać, no i oczywiście ciągle jakieś urodzinki imieninki itd. a my z Pawła pensji żyjemy wiec ten miesiąc nie jest łatwy, aaa i jeszcze Paweł okulary musi nowe kupić 😮 więc stówka już ma znaczenie hehe w lipcu sobie jakoś pójdę na usg. Lece zaraz z małym po mleczko do sąsiadów a później moją siostre do fryzjera zawiozę, bo na wesele dziś idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjj 🙂

to od rana napisze :
Sylwia popieram przy jednej wypłacie to stówa w tą czy w tą to dużo,Marta sama wiesz jak to jest jak jedna osoba pracuje,dopiero jak dwie mają prace to można się odbić od dna.
Bo pamiętam że też pisałaś jak wam ciężko kiedyś było.

co do lekarzy i usg,ja nie chodziłam prywatnie,a mimo to gdy poprosiłam to mi mój lekarz wypisywał skierowanie na usg 🙂 chyba z 4 miała przy Majce 🙂


Kafi nie dziwie się że rozłąka cie dobijała ja jak jadę gdzieś sama na kilka godzin to już mam wyrzuty sumienia że dziecko zostało beze mnie a co dopiero tyle czasu,ale faktycznie tyle godzin to za dużo chyba na dziecko...Maja teraz zwiększyła długość jazdy do 3 godzin...później marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Ja dzisiaj mam strasznie pechowy dzień - potłukłam się spadając ze schodów 😞 Mamy złą wykładzinę - jest bardzo ślizga a wymienią mi ją za tydzień albo dwa dopiero 🤨 🤔
W Polsce wyżyć z jednej pensji to cud chyba, że jest dość wysoka. W Anglii my żyjemy z jednej, ale jak są dodatkowe wydatki tak jak teraz wykończenie domu to też tydzień przed wypłatą już uważamy na to co kupujemy 🥴 I pewnie jeszcze tak z 3-4 miesiące będzie póki domu nie wykończymy 🤔 W tym miesiącu musze kupić kanape i wykończyć pokój Ali plus okna zrobić tzn. firany, karnisze itp. plus piedołki inne na stół itp. ehhhh i tak ciągle coś 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😁
Uuu Pigi, dobrze że się nie stało Ci nic. Musicie koniecznie wymienić tą wykładzinę. A jakbyś szła z Alą na rękach 🤨 🤨
Sylwia, masz rację, chodź na nfz, a na usg do innego lekarza 😁 jak tak się frajer zachowuje. A 100 zł to czasem jest dużo, jak ktoś ma dużo wydatkow i tylko jedna wyplata. A w Polsce pensje są głodowe 🤢 🤢 my byśmy nie przeżyli gdybyśmy oboje pracowali w Polsce, a co dopiero jedna osoba.
Ja cierpię przez zęby i dziąsła 😞 już mi się nawet pisac nie chce. Wiedziałam, ze czeka mnie ciężka droga, ale czasem mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć 😁
Uuu Pigi, dobrze że się nie stało Ci nic. Musicie koniecznie wymienić tą wykładzinę. A jakbyś szła z Alą na rękach 🤨 🤨
Sylwia, masz rację, chodź na nfz, a na usg do innego lekarza 😁 jak tak się frajer zachowuje. A 100 zł to czasem jest dużo, jak ktoś ma dużo wydatkow i tylko jedna wyplata. A w Polsce pensje są głodowe 🤢 🤢 my byśmy nie przeżyli gdybyśmy oboje pracowali w Polsce, a co dopiero jedna osoba.
Ja cierpię przez zęby i dziąsła 😞 już mi się nawet pisac nie chce. Wiedziałam, ze czeka mnie ciężka droga, ale czasem mam dość.
Nina współczuje ci,tyle się męczyć 🤢 raczej ja bym się na to nie zdecydowała.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to prawda dziewczyny, nie wyobrazam sobie teraz zycia w pl, wiem jak pieniadze tam ida jak czasem tam jestem. 1000 to idzie nie wiadomo na co i kiedy 😮 😮 nie ma co szalec prywatnie, jak to samo mozna zrobic za darmo 😉 😉
Kasia, faktycznie, gdybys Alusie miala na rekach.... 🥴 kup sobie kapcie antyposlizgowe 😜
Nina, nie wyobrazam sobie tak cierpiec na wlasne zyczenie i jeszcze za to placic 😁 🤢 🤢 😘 😘
my dzis bylismy w londynie u znajomych na "pepkowym" 2 tygodnie ma chlopczyk i jest przesliczny 🙂 ale jeszcze malutki, wiec maskotka wieczoru byla Kaya 😁 tanczyla ze wszystkimi, byla w centrum uwagi i tak strasznie jej sie to podobalo 😁 😁 bylo dosc sporo ludzi (ponad 12) a do wszystkich sie usmiechala, zaczepiala, a jaki tata byl dumny ze swoje corci, ze tak wszyscy ja chwalili 🙃 🙃 😁 😁 😁
wracalam oczywiscie ja, bo M sie wstawil, ale calkiem dobrze sie prowadzil nowy samochod
mam wlasnie identycznego teraz :

http://www.toyota.pl/cars/new_cars/prius/index.tmex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...