Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam starsze mamy i proszę o radę.
Moja mała nie może zrobić kupy i do tej pory pediatra zalecała priobiotyki niestety narazie nie działają. Dziś zaproponowała mi bym podała jakiś soczek. Soczki na opakowaniu są od 4miesiąca no ale jesli to ma jej pomóc..
Problem polega na tym że zapomniałam się jej spytać ile i jak mam jej to dać. Jak wprowadzaliście soczki do diety. Proszę was o pilną odpowiedź z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Joanna2236 napisał(a):
wesa seba nie lubil na brzuszku leżec i zaczal dobrze chodzic jak mial dopiero rok i 3 miesiące a poznije zaczal raczkowac wiec roznie z tymi dziecmi jest 😜


Ale Wesa po części ma rację, ja też nigdy nie raczkowałam tylko od razu szybko stałam na nogach jak już umiałam sama siadać (pół roku) i chodziłam 🙂 coś w tym jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zamiast mleka pożarła prawie cały słoik zupki z kurczakiem do czysta dosłownie 😁 🤪 (wcześniej zjadła kilka łyżek) i teraz przed chwilą zjadła 120 kaszki i ćwierć słoiczka jabłka 🙂 i jest tak zadowolona, że się co chwile śmieje i piszczy. I w ten sposób na razie ma zjedzone tylko 460ml ehh.. jeszcze w nocy spróbuję w nią coś wmusić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
dorotka nalej w butelke z 20 ml i daj jej po prostu a jak to nic nie da to jeszcze raz jej daj ja bym tak zrobila 🙂


Najlepiej jak rozcieńczy ten sok 🙂 bo w końcu nie ma 4mieś. ja wtedy rozcieńczałam,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
ja tam bym jakiegos czopka do dupki dała albo kawałek mydełka wtedy kupa pójdzie.

Ja też bym dała czopka, zobaczysz jaka będzie kupka jak zbita to zatwardzenie, jak normalna to oki
Mój Miłosz robił do 3,5 miesiąca jedna na tydzień, maks dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Aha i kupiłam 2 opakowania Loveli - jedna za 15zł 😉

To fajna promocja, ja w biedronie kupiłam za prawie 18 zł 2 opakowania i płyn do prania 🙂


No tak, ale to zwykły sklep, a nie sieć także jestem w szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
moj teraz spi i musze go budzic na kapanie i ciekawa jestem o ktorej pojdzie spac


Ja ją wykąpałam z 30min. temu ehh. No, ale jakiego kuźla ma. Zwariowała 😠 a się tak niedawno jeszcze śmiała, że mówiliśmy, że ma super humor, a tu takie coś. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Aha i kupiłam 2 opakowania Loveli - jedna za 15zł 😉

To fajna promocja, ja w biedronie kupiłam za prawie 18 zł 2 opakowania i płyn do prania 🙂


No tak, ale to zwykły sklep, a nie sieć także jestem w szoku 🤪

Może obrobili jakiegoś tira 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Aha i kupiłam 2 opakowania Loveli - jedna za 15zł 😉

To fajna promocja, ja w biedronie kupiłam za prawie 18 zł 2 opakowania i płyn do prania 🙂


No tak, ale to zwykły sklep, a nie sieć także jestem w szoku 🤪

Może obrobili jakiegoś tira 😉


Nie, bo oni sprowadzają wszystko z Niemiec i mają wielkie upusty na kosmetyki z Niveii i na wszystko ogólnie 🙂 to drogeria jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mój mnie zadziwia codziennie.. dzisiaj szliśmy z małą do sklepu i padał akurat deszcz to jej nałożyłam folię a sama wzięłam parasol.. i mówię do niego no to będziesz trzymał parasol a ja z nią będę szła.. a ten, że sama mam sobie go trzymać po czym wcisnął się mi w miejsce wziął wózek i tyle było rozmowy 😮 🙃 i przez całą drogę z nią szedł 😁 wstydził się parasola? czy chciał pokazać "dumnego tatusia" ?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...