Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wlosy jeszcze wypadaja ale nie tak jak kilka tygodni temu 🙂 kolezanka powiedziala mi ze w ciazy wlosy sa gestsze i szybciej rosna i po ciazy ten nadmiar wypada 😜 ale czy to prawda to nie wiem. w ogole w polsce musze isc do fryzjera bo non stop w zwiazanych wlosach chodze i juz mam dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzilam wczoraj mala na chwile do hustawki i miala radoche... ale bardziej z obserwowania biegajacych dzieci niz z tej hustawki 🤪

a ja dzisiaj mialam isc zwazyc mojego potworka, ale zapomnialam. ocknelam sie o 10:45 a tam jest tylko do 11

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/marylkanahustawce.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8262/marylkanahustawce.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
slyszalyscie o nowych bezrtęciowych szczepionkach na żółtaczkę? powiedzieli nam dzis w przychodni, kosztują 40 pln, nie są obowiązkowe, kto chce to moze szczepic tą starą rtęciową


E tam 🙂 była szczepiona już 2 razy to 3 raz też może być 🙂 nic się jej nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
Nusia ona tez juz chyba dosyc sztywno siedzi, fajna niunia 🙂


dzieki 🙂 sztywno siedzi ale jeszcze leci na boki jak po cos siega. ona bardzo szybko rwala sie do siedzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam 😉)
Ehh ja tez nie wiem jak wygladaja kleszcze nigdy tez niemiałam heh...
Wczoraj jak wyprałam poscieldałam na dwór i wieczorem zaczełam prasowac patrze a na niej dwie szczypawice ehh:/
Julka mi wstała dzisiaj o 10 ipo 11 znowu poszła spac chociazzrobiłam obiadek i posprzatałam troche w domku...
Jak mąż wstanie to pójdziemy na spacerek z mała mam tylkonadzieje ze nie bedzie padac.. U nas dzisiaj 12 stopni i pochmurno jak by miało padac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Miłosz zrobił dzisiaj dwa zbite bobki kupki, kurde może takie robić?


Zależy jak bardzo zbite.. wiesz ja nie lubię jak moja robi plastelinę.. tzn. wychodzi długa kupa zbita, ale miękka, ale w końcu kiedyś jak dorośnie też będzie takie robić i musi się nauczyć jak je wypchnąć.. ważne by nie były zbyt twarde i suche, moja miała 1 raz w życiu zatwardzenie masakra.. próbowała robić widziałam kupę a nie mogła wyjść 😞

to były takie dwa małe zbite bobki, ale właśnie w trakcie obiadu zrobił drugą kupę już luźną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patrycja napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Juleczka jaka ślicznotka 😘a z tym basenikiem fajny pomysł 🙂oklask dla Was dziewczyny 🙂ja mam też takie różowe siedzonko do kąpieli tylko jak główke myje to i tak musze ja wyciągnąć 🙂a tak w ogóle to myjecie codziennie głowke maluchom?
ja myje codziennie ja mam foczke dokapieli ulatwia zycie 😁
ja mam to siedzonko i codziennie myje głowe i nawet go nie wyciągam z tego, plecki myje to go tylko na boczek przesuwam on z tego nie wypadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
donia napisał(a):
Nusia ona tez juz chyba dosyc sztywno siedzi, fajna niunia 🙂


dzieki 🙂 sztywno siedzi ale jeszcze leci na boki jak po cos siega. ona bardzo szybko rwala sie do siedzenia...

no mój tez już fajnie siedzi, wiadomo kiwa sie czasami, ale mysle ze jeszcze z miesiąć i bedzie całkiem sam siedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂my po zakończeniu roku szkolnego 🙂a szczepienia dzisiaj niw było bo doktorka poszla na urlop 😠z tymi kupkami to mamy podobnie Sonia od rana sie męczyła i godzinke temu zrobila taką zbitą ale nie bobki więc chyba tak ma być 🙂po wczorajszym obiadku nie chce mleka pić tylko czeka na wyżerke w formie kurczaczka 🤪a herbatke z bobovity malinową to by pila bez przerwy 🙂ważyłam ją wczoraj na głodnego i waży 6900 🤪acchhh kiedy ta siódemeczka wskoczy??? 😜a co do kleszczy to my mieszkamy prawie w lesie więc jest ich pełno 😠poprostu uważamy 🙂a kolega jak wraca z pracy z lasu to ma pełno na koszuli i je ściąga przed domem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie martwie zeby mala nie zlapalaz kleszcza w polsce bo u jednych dziadkow bedziemy na wsi a u drugich na ranczu 🙃 na weekend chce jej ugotowac slodkiego ziemniaka z marchewka. ciekawe czy polubi mamusi kuchnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...