Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
donia napisał(a):
moja Gabinia tez juz spi, wrocilismy ze spaceru, nakarmilam ja i zasnela a tatus przy niej 🙂 a mielismy ją myc 🙂
zamowilam ten gryzak na allegro

Justa Miloszek super juz siedzi, ja do spacerowki przeloze ją za ok miesiac jak juz zacznie w miare stabilnie siedziec, chociaz tez mam calkowicie rozkladane oparcie , ale jakas taka duza ta spacerówka mi sie wydaje

Tosia tez superowo siedzi i wlasnie o taki gryzaczek mi chodzilo jak ma na zdjeciu

Anastazja ma super wloski

Siedzi na chwilkę, a tak się rozkłada do leżenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

promyczek1981 napisał(a):
Ja dzisiaj Tosiulce kupiłam 4+ z papmersa(pieluchy 🙂) Mam jeszcze kilka 4 ale jakoś wydaje mi się, że zaczynają uwierać tego mojego potworka 😉


Ja mam 4 pampersa i 4 Dada i powiem wam, że pampers jest mniejszy 😞 i czekam tylko na to aż go do końca zużyję i Dadę dalej będę używać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Mój już śpi 🙂 i właśnie zmieniałam mu pieluchę bo kupę zrobił pierwszy raz tak po kąpaniu i to dzisiaj druga 🙂


Moja odkąd je obiadki, deserki itd. to robi codziennie 1-3 razy 🙂 zależy jak dużo zje jednego dnia.

Mój dziennie jedną na pewno często dwie 🙂a zdarzą się i 3 ale to już rzadko 😉


Moja tak samo fajnie robi te kupki bo kiedyś to była jedna na dzień albo dwie... Ostatnio to nawet podczas kąpieli zrobiła mi kupke heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
moja teraz jak je obiadki deserki i kaszke to robi max 1-2 a wcześniej to co kilka godzin

myślę o zmianie pieluszek na Dada została mi jedna paczka pampers i może dokupię Dadę i na zmianę będę zakładać
i proszek też próbuję już Persil a nie Lovelę
jak zobacze jakieś zmiany na skórze czy kropeczki to wrócę do Loveli

Ja Tosi rzeczy od urodzenia piorę w Persilu tylko używam tego Non Bio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
moja teraz jak je obiadki deserki i kaszke to robi max 1-2 a wcześniej to co kilka godzin

myślę o zmianie pieluszek na Dada została mi jedna paczka pampers i może dokupię Dadę i na zmianę będę zakładać
i proszek też próbuję już Persil a nie Lovelę
jak zobacze jakieś zmiany na skórze czy kropeczki to wrócę do Loveli

Ja Tosi rzeczy od urodzenia piorę w Persilu tylko używam tego Non Bio 😉

a to nie wiem jaki to jest może nie zauważyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ja dzisiaj Tosiulce kupiłam 4+ z papmersa(pieluchy 🙂) Mam jeszcze kilka 4 ale jakoś wydaje mi się, że zaczynają uwierać tego mojego potworka 😉


Ja mam 4 pampersa i 4 Dada i powiem wam, że pampers jest mniejszy 😞 i czekam tylko na to aż go do końca zużyję i Dadę dalej będę używać.

Ja teraz na zmianę huggisy 4 i pampersy 4. Ale dady sa zdecydowanie lepsze od huggisów i już więcej ich nie kupię. Są twarde i się jakoś tak zbijają w kulki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja do prania mam proszek Jelp i do plukania plyn tez Jelp i jest ok, a teraz kupilam persil sensitiv ale jelpa mam jeszcze prawie caly woreczek

Mojej niuni wyszlo jakies uczulenie, od tamtej pory jak jadlam truskawki czyli tydzien temu i do tej pory sie trzyma - na pleckach ma duzo .......mysle ze moze byc tez czesciowo od jablek, bo dawalam jej deserki z jablkiem, jak ja jadlam jablka to tez jej wyskakiwalo, jak nie przejdzie to pewnie bedziemy musieli do dermatologa jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anastazja też długo miała kropeczki na całym brzuchu i nawet u lekarza byłam bo próbowałam eliminować wszytskie alergeny i nic poprawy nie było
po 3 tygodniach dopiero samo zaczeło schodzić
lekarz tłumaczył że tyle właśnie mogą krosteczki się utrzymywać nawet gdy zje się cos co uczula tylko raz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ja dzisiaj Tosiulce kupiłam 4+ z papmersa(pieluchy 🙂) Mam jeszcze kilka 4 ale jakoś wydaje mi się, że zaczynają uwierać tego mojego potworka 😉


Ja mam 4 pampersa i 4 Dada i powiem wam, że pampers jest mniejszy 😞 i czekam tylko na to aż go do końca zużyję i Dadę dalej będę używać.

Ja teraz na zmianę huggisy 4 i pampersy 4. Ale dady sa zdecydowanie lepsze od huggisów i już więcej ich nie kupię. Są twarde i się jakoś tak zbijają w kulki

Jusia, w jakich sklepach sa dada dostepne i w jakich mniej wiecej cenach? Bedziemy sie za jakis czas do Polski wybierac i rodzice juz zaczynaja wypytywac co i jak, i w ogole. Moglabym im doradzic.
p.s. Fajne nowa fotka, taka sloneczna i radosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ja dzisiaj Tosiulce kupiłam 4+ z papmersa(pieluchy 🙂) Mam jeszcze kilka 4 ale jakoś wydaje mi się, że zaczynają uwierać tego mojego potworka 😉


Ja mam 4 pampersa i 4 Dada i powiem wam, że pampers jest mniejszy 😞 i czekam tylko na to aż go do końca zużyję i Dadę dalej będę używać.

Ja teraz na zmianę huggisy 4 i pampersy 4. Ale dady sa zdecydowanie lepsze od huggisów i już więcej ich nie kupię. Są twarde i się jakoś tak zbijają w kulki

Jusia, w jakich sklepach sa dada dostepne i w jakich mniej wiecej cenach? Bedziemy sie za jakis czas do Polski wybierac i rodzice juz zaczynaja wypytywac co i jak, i w ogole. Moglabym im doradzic.
p.s. Fajne nowa fotka, taka sloneczna i radosna 🙂

Madziu w biedronce po niecałe 27 zł i są naprawdę fajne, prawie jak pampki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
śliczna mama i przystojny synuś 🙂
ja zawsze chciałam mieć przynajmniej dwójkę 🙂
oklask dla was 🙂

Ja też marze o dwójce 🙂tylko już trochę staro się czuję 😜

Justa - nie fanzol :P

😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Ja dzisiaj Tosiulce kupiłam 4+ z papmersa(pieluchy 🙂) Mam jeszcze kilka 4 ale jakoś wydaje mi się, że zaczynają uwierać tego mojego potworka 😉


Ja mam 4 pampersa i 4 Dada i powiem wam, że pampers jest mniejszy 😞 i czekam tylko na to aż go do końca zużyję i Dadę dalej będę używać.

Ja teraz na zmianę huggisy 4 i pampersy 4. Ale dady sa zdecydowanie lepsze od huggisów i już więcej ich nie kupię. Są twarde i się jakoś tak zbijają w kulki

Jusia, w jakich sklepach sa dada dostepne i w jakich mniej wiecej cenach? Bedziemy sie za jakis czas do Polski wybierac i rodzice juz zaczynaja wypytywac co i jak, i w ogole. Moglabym im doradzic.
p.s. Fajne nowa fotka, taka sloneczna i radosna 🙂

Madziu w biedronce po niecałe 27 zł i są naprawdę fajne, prawie jak pampki

Swietnie Jusia, dzieki. Powiem moim, ze jakies 30 zeta na paczke i zeby w biedronie poszukali. A w Lidlu cos ciekawego robia? Ale luz-blues zawsze jeszcze Tesco zostaje, ale lepiej popytac niz przeplacac. Zwlaszcza na pieluchac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne dzidziony 🙂 Anastazja ma wlosow tyle, ze moglaby wszystkie nasze maluchy obdarowac 🙂 Antoske kocham normalnie. A chlopaki przystojniaki 😁

wazylismy dzis mala i wazy rowne 9kg, czyli nie wrzuca juz na dupke w takim tempie jak wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...