Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wiecie że już nasze mebelki są w salonie do odbioru
bardzo szybko bo w 4 dni 🤪
ale my i tak będziemy mogli zająć się nimi po weekendzie więc wtedy odbierzemy

no i niestety nad czym ubolewam najbardziej to to że muszę zlikwidować akwarium 😞
bo nie będzie gdzie go postawić na nowych meblach
ale mam nadzieję że gdy zrobimy Anastazji pokoik na jesień to tam zamówię szafkę i nowy zbiornik 200l 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas do tej pory były dwie drzemki 9.30-11 i potem szedł spać 14-15.30 `i wieczorem aż o 20 czasami nawet ok 21 😞
Dzisiaj przetrzymałam małego o jednej drzemce tylko o 10do 11.30 i do wieczora nic i mam nadzieje że tak już będzie zawsze mały spędził cały dzień na podwóreczku więc teraz wieczorem padł jak zabity 😉
KOchane do jutra:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie dostałam od znajomej pani całą torbę ubranek z wójcika i zary 🤪
za ponad 100 ciuszków zapłaciłam jej 250zł
teraz trzeba to wyprać wyprasować ...
a jeszcze przy tym tetrowaniu nieustannym prania samej Anastazji mam conajmniej jedną pralkę dziennie
dopóki Anastazja nie umiama schodzić z nocnika to sadzałam ją średnio co pół godzinki i miałam spokój bo nie osikiwała się
ale teraz śmiga sama wstaje z nocnika wiec ani chwili na nim nie usiedzi i co pół godziny do zmiany idzie tetra bodziak i spodnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Nusia-i ile wtedy śpi?np.z dwie godzinki i do wieczora nie śpi?a na noc o której kładziesz?


tak na 2 godzinki. kapie ja kolo 19 i do 20 zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a walczyła któraś z was z tym pieluszkowym zapaleniem skóry
bo smarujemy maścią już 3 dzień a ja mam wrażenie że tych miejsc przybywa a nie maleje 🥴
ja niestety nie pomoge 😞a co do ciuszków to wyobrażam sobie jakie śliczne ach zazdroszcze ☺️
wiecie co ja to mam fiola na punkcie ciuszkow nakupilam Soni trzy płaszczyki na wiosne w sumie na teraz ☺️ 🤪i chodzi na zmiane na dziewczynki sa piękne ciuszki uwielbiam ją stroić 😜
tylko zeby tak sie nie brudziła 🥴dzisiaj była taka umorusana że biala czapeczka taka ażurowa była czarna 🤪 😁
nawet szogun mały chciał wejść na drzewo 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
Nusia-i ile wtedy śpi?np.z dwie godzinki i do wieczora nie śpi?a na noc o której kładziesz?


tak na 2 godzinki. kapie ja kolo 19 i do 20 zasypia 🙂
mi ciężko ją przetrzymać po jedym spaniu do wieczora 🥴
maruda że szok 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszki jakie macie foteliki samochodowe? musze kupic malej jakis do polski, ale nie chce tez wydawac za duzo kasy bo na dobra sprawe bedzie je uzywala przez gora 2 miesiace w roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Helol 🙂
Maryla ma jedna drzemke. jak JAcek jest w domu to buntuje sie przed spaniem i zasypia kolo 12. a jak sama ze mna to o 11

Kaya tez ma jedna drzemke, chyba, ze obudzi sie za wczesnie rano, to wtedy czasem sie jej cos przesunie i spi 2 razy, ale bardzo rzadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
dziewuszki jakie macie foteliki samochodowe? musze kupic malej jakis do polski, ale nie chce tez wydawac za duzo kasy bo na dobra sprawe bedzie je uzywala przez gora 2 miesiace w roku

kiedy sie wybierasz do żar....musimy sie spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej widac ze cichutko u nas na forum, weekend i na dodatek cieplo na dworze to kazdy z maluszkami na dworzu.ja tez caly dzien na dworku.
honotara mi rano napisala smsa ze jej tescio umarl dzisiaj 😞
dobra uciekam chlopakow kapac i do meza
udanej niedzieli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piękna sobota już za nami co porabiacie mamuśki w taki piękny wieczór i coi porabiałyście w ciągu dnia 😉
My dzień spędziliśmy cały na podwóreczku ja obiłam wiosenne porządki i odkryłam ze mogę mieć piekny ogród jeśli się postaram ale też że mam mięśnie na tyłku 🙂
Bartek za to cały dzień ganiał moje biedne kicie i kotki już nie wiedzą gdzie się chować bo mały skubaniec wszedzie za nimi chce wleść nawat na drzewo tak jak Asiu Twoja Sonia. Małego skubańca wszędzie pełno i zapadła klamka ze musimy zrobić ogrodzenie jak najszybciej bo boimy się ze mały wyjdzie na drogę.
Ale żem się rozpisałą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewuszki jakie macie foteliki samochodowe? musze kupic malej jakis do polski, ale nie chce tez wydawac za duzo kasy bo na dobra sprawe bedzie je uzywala przez gora 2 miesiace w roku

kiedy sie wybierasz do żar....musimy sie spotkać 🙂


te ciotka, tylko jak mnie zobaczysz to mnie wolaj 😜 nie tak jak w zeszlym roku...
przylatujemy 17 kwietnia i zostajemy do 19 maja 🙂 musimy sie jakos ugadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Honoratko z tego co pamiętam to Blue walczyła z zapaleniem pieluszkowym.
Nusia my mamy KinderKraft o taki http://allegro.pl/fotelik-kinder-kraft-shell-plus-9-25-kg-kolory-i2217324172.html Bartek dostał go od dziadków i bardzo go sobie chwalimy 😉


musze pomyslec, wyglada fajnie i jest niedrogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawno mnie nie było ale znów przeszłam porządne przeziębienie Natalci, grypę u nas i ostry wirus żołądkowy u Majuśki. Lało się z niej z obu stron. Wystraszeni zahaczyliśmy o szpital. Teraz wreszcie wiosna ja się czuję jak zjechana sześćdziecha jakaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
dziewczyny czy któryś wasz maluch miał gorączkę od zębów? i ile wynosiła?
Moja nad ranem obudziła się dziwnie ciepła i miała 37,8 a teraz ma już 38,5...odkryłam że przebijają jej się wszystkie cztery czwórki 🤪 🤢 (jakaś dziwna kolejność) i nie wiem czy to od tego czy ją wczoraj przewiało na dworze...bo w sumie nic innego jej nie dolega 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
tak jak pisała Kochana Asia w sobotę zmarł mój teść - spodziewaliśmy się tego - ciężko chorował
ale i tak jest bardzo smutno
dziś musieliśmy latać za garniturem czarnym bo Jerzy ma 3 garnitury ale ten czarny to srebrną nitką podszywany - taki sylwestrowy a nie żałobny
kurcze jaki problem dostać coś w niedziele od ręki bez możliwości jakiejkolwiek przeróbki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂
Honorataka również mi przykro...
Kamilka moja miała gorączke nawet ostatnio jak wychodziła Jej czwórka na dole ale przy zębach to raczej tak do 38.5 chociaż znam dzieciaczi które miały nawet 40st!zalezy od dziecka ale często mylone jest ząbkowanie z przeziębieniem czy zaczynającą sie chorobą....obserwuj Majeczke bo to nigdy nic nie wiadomo...
Justynka Wy to sie macie kurcze przeszliście swoje przez te chróbstwa 🥴 😞ale najważniejsze że już dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...