Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JUSTYNA napisał(a):
Dziewczyny dajecie dzieciom parówki z szynki?


gdzies, w jakiejs gazecie wyczytalam , ze daje sie zdaje po pierwszym roczku
(Ja nie daje)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kurcze, u nas tez noc placzliwa,,,jak w zegarku co godzina, pobodka, ryk, cycek i spanie........ juz 3 noc z rzedu ......
moze to taki okres przejsciowy u naszych maluchow (??? hmm )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
http://bonfree.pl/drogerie/?r=39889931316156627
Dziewczyny, można wygrać bon do wybranej drogerii 😉


od mojej kuzynki kolezanka wygrala na 1000zl,,,widzialam na FB jak sie chwalila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
http://bonfree.pl/drogerie/?r=39889931316156627
Dziewczyny, można wygrać bon do wybranej drogerii 😉


od mojej kuzynki kolezanka wygrala na 1000zl,,,widzialam na FB jak sie chwalila 😜


W tamtym roku był podobny konkurs, mój Adam zgarnął bon na 600 zł wiec poszalałam w rossmanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Justyna,... co po przedpoludniowej drzemce Malej dajesz,,,obiadek juz czy lekki maly posilek?
Ona śniadanie zjada o 7-mej więc około 11-tej daję jej kaszę a dopiero o 15-tej dostaje obiad (jak dłużej spała i jadła po ósmej to po 12-tej dostawała obiad ale teraz to się nieco przestawiło więc o 11 uznałam że za wczesnie na obiad. Zresztą nie zawsze zdążę go ugotować bo muszę np iść kupić produkty i dlatego je po 15-tej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
wiecie, moja Klarunia od tygodnia robi tany-tany ....tak smiesznie buja sie na nogach i macha przy tym glowka jak rockowa 🙂

Dycha jak tylko usłyszy muzykę to od razu się skupia i zaczyna tańczyć hahaha tak to śmiechowo wygląda 😜
moja też "tańczy" i jak się cieszy jak słyszy muzyczkę 😜 Umuzykalniona po mamusi. Gdybym nie była logistykiem to bym została piosenkarką hehehe 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
wiecie, moja Klarunia od tygodnia robi tany-tany ....tak smiesznie buja sie na nogach i macha przy tym glowka jak rockowa 🙂

Dycha jak tylko usłyszy muzykę to od razu się skupia i zaczyna tańczyć hahaha tak to śmiechowo wygląda 😜
moja też "tańczy" i jak się cieszy jak słyszy muzyczkę 😜 Umuzykalniona po mamusi. Gdybym nie była logistykiem to bym została piosenkarką hehehe 😜 🙃

a Dysiula po tatusiu taka muzykalna hahaha wokalista i gitarzysta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...