Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
dziewczyny ja "zaczynam casting" na opiekunki 😜 Czekam na pierwszy telefon. Taka dziewczyna z forum Mińska Mazowieckiego poleciła mi swoją opiekunkę (dziecko poszło od wrzesnia do przedszkola). Niby obca ale zawsze to jakieś polecenie. Dziś ma zadzwonić

no to życzę powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
a ja gdybym nie byla dyrektorka (w domu) , to bym byla modelka hahhaha 😁

no widzisz, są ważniejsze rzeczy od własnej kariery 🤪 🤪 🤪 🙃


np.motywowac dziecko do robienia kariery hahhaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
a ja gdybym nie byla dyrektorka (w domu) , to bym byla modelka hahhaha 😁

no widzisz, są ważniejsze rzeczy od własnej kariery 🤪 🤪 🤪 🙃


np.motywowac dziecko do robienia kariery hahhaa

oooo tak 😉


no coz,zacznijmy od motywacji do spania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
a ja gdybym nie byla dyrektorka (w domu) , to bym byla modelka hahhaha 😁

no widzisz, są ważniejsze rzeczy od własnej kariery 🤪 🤪 🤪 🙃


np.motywowac dziecko do robienia kariery hahhaa

oooo tak 😉


no coz,zacznijmy od motywacji do spania 😁

to by nie było głupie haha 😜 tylko Dyśka coś się nie chce zmotywować 😜 ale siedzi grzecznie w łóżeczku i się bawi więc nie narzekam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie reaguje wcale na muzykę 🙂 najadła się i piszczy w łóżku oczywiście stojąc, bo jakby inaczej 😁 a jak ją puszczę na podłogę to się głupkowato śmieje i zapiernicza ile wlezie szczególnie za mną w stronę kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze tylko oglada....ja musialam wszystkie buty pochowac, bo to byly najlepsze gryzaki 🙂
przed psem nigdy nie musialam chowac butow,a przed dzieckiem musze ,,,ale czasy ....
pol domu musialam przestawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To Wasze dzieci w łóżeczkach robią coś więcej poza spaniem? Wowo moja tylko zasypia a obudzona może chwilę się czyms zajmie i na podłogę chce. Lub na ręce a najlpeiej za ręce po całym domu 😠


kolo177 napisał(a):
Izabela napisał(a):
a ja gdybym nie byla dyrektorka (w domu) , to bym byla modelka hahhaha 😁

no widzisz, są ważniejsze rzeczy od własnej kariery 🤪 🤪 🤪 🙃
karierę (modelki) poświęciła dla kariery (pani prezes). Żaden to kompromis a i spełniona do bółu przy tym hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
dobrze ze tylko oglada....ja musialam wszystkie buty pochowac, bo to byly najlepsze gryzaki 🙂
przed psem nigdy nie musialam chowac butow,a przed dzieckiem musze ,,,ale czasy ....
pol domu musialam przestawic


czasami próbuje polizać ale są to wtedy tylko moje czerwone szpilki innych nie trącał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna,,,moja tylko i wylacznie spi w lozeczku,,,z reszta lozeczko kojazy wylacznie ze spaniem,,,,, nigdy sama nie pozwolilam sie jej tam bawic,,,ma w mieszkaniu az nadto miejsca na to

hahah,,,ostatnio zalozylam jej szelki i smycz dla dzieci,,,ale byla zdziwiona co to 😁 , ale nie pasuje jej to.....nie dziwie sie,,,mi tez by nie pasowala smycz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majej Muśce zrobiło się coś na ustkach (są zaczerwienione a po środku takie brzydkie cuś). Nie wiem czy wsadziła do gemboja coś brudnego czy to iina cholera? Co z tym robić?
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf3212r.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9086/dscf3212r.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/dscf3214w.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5135/dscf3214w.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/dscf3216.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6002/dscf3216.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Justyna,,,moja tylko i wylacznie spi w lozeczku,,,z reszta lozeczko kojazy wylacznie ze spaniem,,,,, nigdy sama nie pozwolilam sie jej tam bawic,,,ma w mieszkaniu az nadto miejsca na to

hahah,,,ostatnio zalozylam jej szelki i smycz dla dzieci,,,ale byla zdziwiona co to 😁 , ale nie pasuje jej to.....nie dziwie sie,,,mi tez by nie pasowala smycz 😁 😁 😁
tak szczerze to się od zawsze zastanawiam kto to wymyslił te smycze dla dzieci? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂
moja też zjada ale szczególnie upodobała sobie kapcie, jak jej rzucę to zaraz za nim pójdzie 😉
posprzątałam chałupę, upiekłam ciasto, zrobiłam panna cottę to teraz mogą przychodzić goście, później jeszcze ciastka muszę upiec...nie lubię nic na słodko robic, jakoś nie mam weny
a na smyczy to też często widuję dzieci, hehe biedne takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Izabela napisał(a):
Justyna,,,moja tylko i wylacznie spi w lozeczku,,,z reszta lozeczko kojazy wylacznie ze spaniem,,,,, nigdy sama nie pozwolilam sie jej tam bawic,,,ma w mieszkaniu az nadto miejsca na to

hahah,,,ostatnio zalozylam jej szelki i smycz dla dzieci,,,ale byla zdziwiona co to 😁 , ale nie pasuje jej to.....nie dziwie sie,,,mi tez by nie pasowala smycz 😁 😁 😁
tak szczerze to się od zawsze zastanawiam kto to wymyslił te smycze dla dzieci? 🥴


moze milosnik koni ???? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
HEJ 🙂
moja też zjada ale szczególnie upodobała sobie kapcie, jak jej rzucę to zaraz za nim pójdzie 😉
posprzątałam chałupę, upiekłam ciasto, zrobiłam panna cottę to teraz mogą przychodzić goście, później jeszcze ciastka muszę upiec...nie lubię nic na słodko robic, jakoś nie mam weny
a na smyczy to też często widuję dzieci, hehe biedne takie

u nas jest taka dziewczynka co ma smycz do plecaczka przyczepioną 😜 do kompletu z plecakiem 😜 i chodzi z mamą i siostrzyczką w wózku taką malusią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dzis mam gosci,,,musze szybko ogarnac chate, wyjsc na spacer z mala i po ciasto do piekarni,,,, nic nie pieke, bo nie chce mi sie
wystarczy ze obiad wczoraj dla meza odstawilam,,,malo nie upadl z wrazenia jak zobaczyl w garze mieso hehehhehe .przezywal obiad do nocy 😁......... poswiecilam sie i zrobilam rolady z sosem na 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...