Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kupuję jutro Tosce taki jeździk 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/0003224505545300x300.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1706/0003224505545300x300.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Piszą, że to powinno sie dawać dziecku po 12 m-cach, ale Lolek też wcześniej używał czegoś podobnego 😉 A co!! Niech ma dziecię 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta zjada na noc butle 210ml a tak to w dzień cycuchy 😉 i w nocy też 😉 i czasem je słoik a czasem u babci dostanie obiadek 😉 np ostatnio jadła ziemniaczki z marchewką i pulpeciki 😜


Ty też pójdziesz z torbami się tak nie ciesz haha, bo będzie wcinać obiady i kaszki i mleko modyf. za kilka mieś. 😁

Judyta wcale tak dużo nie je 😜 jak Twoja np... 😜 Moja nie zje całego słoiczka 190 obiadku czy zupki 😜 i po nim nie zje od razu owoców 😜 a poza ty to ja Jej nie kupuje owoców w słoiczkach tylko świerze je ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta zjada na noc butle 210ml a tak to w dzień cycuchy 😉 i w nocy też 😉 i czasem je słoik a czasem u babci dostanie obiadek 😉 np ostatnio jadła ziemniaczki z marchewką i pulpeciki 😜


Ty też pójdziesz z torbami się tak nie ciesz haha, bo będzie wcinać obiady i kaszki i mleko modyf. za kilka mieś. 😁

Ostatnio dopadłam taki fajny polski sklep(bardzo przystępne ceny tam mają 😉). Pomyślałam wiec, że zrobię zapasy kaszki na kilka tygodni. Kupiłam 7 paczek 🤪 I wiecie co?? Starczyło na 2 tygodnie 😮 masakra|!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta zjada na noc butle 210ml a tak to w dzień cycuchy 😉 i w nocy też 😉 i czasem je słoik a czasem u babci dostanie obiadek 😉 np ostatnio jadła ziemniaczki z marchewką i pulpeciki 😜


Ty też pójdziesz z torbami się tak nie ciesz haha, bo będzie wcinać obiady i kaszki i mleko modyf. za kilka mieś. 😁

Ostatnio dopadłam taki fajny polski sklep(bardzo przystępne ceny tam mają 😉). Pomyślałam wiec, że zrobię zapasy kaszki na kilka tygodni. Kupiłam 7 paczek 🤪 I wiecie co?? Starczyło na 2 tygodnie 😮 masakra|!!!

hahaha to nieźle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Wasze dzieci też mają takiego świra na punkcie butów?? Moja to normalnie jakiś totalny krejzol 🤪 A najlepsze są te z brudnymi sznurówkami żeby je mogła w paszczy wyczyścić 🤢 Sekunda nieuwagi i już jest przy szafce na buty 🙃

Judyta też uwielbia buty, skarpetki i stopy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Judytka też ma już jeździk 😜
taki http://smyk.com/sklep/przedmiot/jezdzik-samolot-kubus-puchatek1

Fajny, bo będzie mogła go traktować jako pchacz jak je sie znudzi jeżdżenie 😉

kupiliśmy go za 50 zł 😉 używany a wygląda jak nówsia 😉
tam gdzie tego pełzaka co w sklepie kosztuje 80zł my kupiliśmy za 15 😜 bardzo fajne ma babka zabawki i ciuszki to na targu jest takie stoisko z rzeczami dla dzieciaczków z Anglii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Judytka też ma już jeździk 😜
taki http://smyk.com/sklep/przedmiot/jezdzik-samolot-kubus-puchatek1

Fajny, bo będzie mogła go traktować jako pchacz jak je sie znudzi jeżdżenie 😉

kupiliśmy go za 50 zł 😉 używany a wygląda jak nówsia 😉
tam gdzie tego pełzaka co w sklepie kosztuje 80zł my kupiliśmy za 15 😜 bardzo fajne ma babka zabawki i ciuszki to na targu jest takie stoisko z rzeczami dla dzieciaczków z Anglii 😜

Fajowo mieć taki sklep w pobliżu 😉
A Judytka jest już nim zainteresowana?
P.S. Ja też kupuję używany - znalazłam za 5 euro 😉 Żal nie skorzystać z takiej okazji 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Ale załapałam stresa 🤢 🤢 🤢 Siedzę sobie i tu piszę, nagle patrze a Tośka już na trzecim schodku 😮 😮 😮 Ludzie normalnie strach Ją z oka spuścić nawet na sekundkę 🤨
A tłukę już od miesiąca mojemu, że musi bramkę założyć 😠

Anastazja jeszcze mało mobilna czołga się turla ale nie raczkuje i nie podnosi się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Judytka też ma już jeździk 😜
taki http://smyk.com/sklep/przedmiot/jezdzik-samolot-kubus-puchatek1

Fajny, bo będzie mogła go traktować jako pchacz jak je sie znudzi jeżdżenie 😉

kupiliśmy go za 50 zł 😉 używany a wygląda jak nówsia 😉
tam gdzie tego pełzaka co w sklepie kosztuje 80zł my kupiliśmy za 15 😜 bardzo fajne ma babka zabawki i ciuszki to na targu jest takie stoisko z rzeczami dla dzieciaczków z Anglii 😜

Fajowo mieć taki sklep w pobliżu 😉
A Judytka jest już nim zainteresowana?
P.S. Ja też kupuję używany - znalazłam za 5 euro 😉 Żal nie skorzystać z takiej okazji 🤪

no za takie pieniądze to pewnie 😉 A Judytka zainteresowana. sadzamy Ją i nóżki dajemy na skrzydła bo jeszcze nie sięga do podłogi i przyciska wszystko a tam melodyjki są fajne i śmigło się kręci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Ale załapałam stresa 🤢 🤢 🤢 Siedzę sobie i tu piszę, nagle patrze a Tośka już na trzecim schodku 😮 😮 😮 Ludzie normalnie strach Ją z oka spuścić nawet na sekundkę 🤨
A tłukę już od miesiąca mojemu, że musi bramkę założyć 😠

o kurcze no to nieźle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Honoratka ząbek Anastazji się już cały wyrżnął ? ile to trwało?

wiesz tak naprawdę to dopiero dziś odczułam że przebił się przez dziąsło ok 1/2 swojej długości
tak mi się wydaje
a zauważyliśmy go pod dziąsełkiem ok 2 tyg temu


Bo ja zauważyłam to białe kilka dni temu, wczoraj już jak mnie gryzła było ostre i dzisiaj się zwiększyło, ale nadal większa połowa jest pod dziąsłem, to pewnie jeszcze kilka tyg. to się będzie przebijać? a niektórym dzieciakom od nas to tak z dnia na dzień wylazło chyba? czemu naszym tak nie może 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Judytka też ma już jeździk 😜 samolot z disneya 😜

ja jestem przeciwna jeździkom
a dostaliśmy od babci chodzik pchacz fisher price


Ja mam chicco i ona go molestuje niewyobrażalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Judytka też ma już jeździk 😜 samolot z disneya 😜

ja jestem przeciwna jeździkom
a dostaliśmy od babci chodzik pchacz fisher price


Ja mam chicco i ona go molestuje niewyobrażalnie.

My wynieśliśmy swój do mojej babci bo u nas nie ma miejsca a dla niej jest to kolejne miejsce do wspinania się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uśpiłam gwiazdeczkę 😉
My mamy dla niej taki pchacz:
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3479865/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/3|18793869|Baby+toys|14417556/c_3/4|cat_14417556|Baby+walkers+and+ride-ons|14417561.htm
Bardzo go lubi i już zaczyna przy nim się poruszać, tylko muszę baaardzo nadzorować, bo jeszcze Jej ucieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...