Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam




A dlaczego się tak czujesz? daje Ci coś odczuć, że jesteś "gorsza" ?

Non stop opowiada wszystkim jakie to miała pracownice co na l4 poszły jak były w ciąży, że to taka straszna choroba przecież. Że teraz to karmienie piersią to jakieś nadużywanie. Wczoraj miałam wyjazd do Oświęcimia z koleżanka z pracy i dyr, służbowo od 7:30 do 18 i pewnie bysmy wrócili po 19 ale powiedziałam że ja mam dziecko małe w domu to zrobiła aferę czy dziecko jest same, i co się odzywam bo akurat tylko ja ma małe dziecko i pełno innych przykładów - to raczej pod mobbing podchodzi
Nagrody rocznej nie dostałam ja i 2 koleżanki co w ciąży były i rodziły. Reszta dostała, a my za karę


Justa to jest naprawdę jakiś mobbing. Szefowa jest jakaś nie normalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam




A dlaczego się tak czujesz? daje Ci coś odczuć, że jesteś "gorsza" ?

Non stop opowiada wszystkim jakie to miała pracownice co na l4 poszły jak były w ciąży, że to taka straszna choroba przecież. Że teraz to karmienie piersią to jakieś nadużywanie. Wczoraj miałam wyjazd do Oświęcimia z koleżanka z pracy i dyr, służbowo od 7:30 do 18 i pewnie bysmy wrócili po 19 ale powiedziałam że ja mam dziecko małe w domu to zrobiła aferę czy dziecko jest same, i co się odzywam bo akurat tylko ja ma małe dziecko i pełno innych przykładów - to raczej pod mobbing podchodzi
Nagrody rocznej nie dostałam ja i 2 koleżanki co w ciąży były i rodziły. Reszta dostała, a my za karę


Justa to jest naprawdę jakiś mobbing. Szefowa jest jakaś nie normalna.

😞nio wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pracowalam kiedys w firmie, gdzie szefową tez byla kobieta, do tego 3 czy 4 lata starsza ode mnie, straszna zołza, przepracowalam tam 3 lata - i tak dziwie sie ze tak dlugo z nia wytrzymalam
pewnego dnia tak mnie zdenerwowala, ze powiedzialam jej ze mam dosyc i zlozylam wymówienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciała kupony, ale na jakiej zasadzie one są, bo nigdy korzystałam 😆

Justyna no to rzeczywiście niemiło masz w pracy, nie wiem co Ci poradzić. Straszne to jest, że kobieta kobiecie takie rzeczy robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura zasnęła bez żadnego wrzeszczenia niczego - jestem w szoku! Płakała, bo chciała mleko, wypiła wszystko i odwróciła się do mnie plecami na brzuch, bo tylko tak śpi całą noc i tyle ją widziałam. A tak to dzień w dzień ryk i histeria jak miała iść spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blutek zapisz sobie gdzies, bo nie wiem czy ci juz pisalam - Marylka urodzila sie o 23:11. moj brat sie smieje, ze on jej urodziny bedzie swietowal 21 bo w polsce byla 24:11 😜


No i ma rację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
dziewczyny macie jakies domowe sposoby na wypadanie wlosow, masakra znowu mi strasznie wypadają, tak mnie to denerwuje ze nie wiem, wszedzie, ale to wszedzie sa, kur....ostatnio w cukiernicy znalazlam, fuj.....
no mi też wypadają 😞i jem takie apteczne specyfiki typo skrzypo vita i doopa włosy normalnie lecą mi z głowy 😞kupiłam taki wstrętny olejek z czarnej rzepy do wcierania w skóre głowy ale tak śmierdzi że nie moge 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny napiszcie mi ile wasze maluchy śpią w dzień?bo mije dziecko oszalało do reszty 😠nie dość że ciągle marudzi to jeszcze spała dzisiaj przez cały dzień 2 godz 🤪wstała od 6.30 rano i o 20-tej nie chciała iść spać a wyła jak kojot przez całe popołudnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
dziewczyny napiszcie mi ile wasze maluchy śpią w dzień?bo mije dziecko oszalało do reszty 😠nie dość że ciągle marudzi to jeszcze spała dzisiaj przez cały dzień 2 godz 🤪wstała od 6.30 rano i o 20-tej nie chciała iść spać a wyła jak kojot przez całe popołudnie 😠

3 razy na pewno w ciągu dnia , a jak długo to różnie, ale przeważnie od 1godz do nawet 2,5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
dziewczyny macie jakies domowe sposoby na wypadanie wlosow, masakra znowu mi strasznie wypadają, tak mnie to denerwuje ze nie wiem, wszedzie, ale to wszedzie sa, kur....ostatnio w cukiernicy znalazlam, fuj.....

ja nic nie zdziałałam
po prostu w pewnym momencie same przestały wypadać ale masz racje były dosłownie wszędzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
dziewczyny napiszcie mi ile wasze maluchy śpią w dzień?bo mije dziecko oszalało do reszty 😠nie dość że ciągle marudzi to jeszcze spała dzisiaj przez cały dzień 2 godz 🤪wstała od 6.30 rano i o 20-tej nie chciała iść spać a wyła jak kojot przez całe popołudnie 😠

Anastazja w żłobku śpi 2 razy po ok 1-1,5h a później jak ją odbieram o 15 to na spacerku śpi średnio pomiędzy 15:30-17 i zasypia po kąpieli o 19;30i spi do 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...