Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
dziewczyny napiszcie mi ile wasze maluchy śpią w dzień?bo mije dziecko oszalało do reszty 😠nie dość że ciągle marudzi to jeszcze spała dzisiaj przez cały dzień 2 godz 🤪wstała od 6.30 rano i o 20-tej nie chciała iść spać a wyła jak kojot przez całe popołudnie 😠

Anastazja w żłobku śpi 2 razy po ok 1-1,5h a później jak ją odbieram o 15 to na spacerku śpi średnio pomiędzy 15:30-17 i zasypia po kąpieli o 19;30i spi do 6
moja mniej więcej też tak spała 3-4 godz dziennie a teraz.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
dziewczyny napiszcie mi ile wasze maluchy śpią w dzień?bo mije dziecko oszalało do reszty 😠nie dość że ciągle marudzi to jeszcze spała dzisiaj przez cały dzień 2 godz 🤪wstała od 6.30 rano i o 20-tej nie chciała iść spać a wyła jak kojot przez całe popołudnie 😠

3 razy na pewno w ciągu dnia , a jak długo to różnie, ale przeważnie od 1godz do nawet 2,5.
ale 3 razy po 1 godz na przykład? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
wesa napisał(a):
i co z tym teraz zrobisz???

Nie wiem Gosiu, nie wiem


a czyzby twoja szefowa byla stara panna 😁 smieje sie, ale tobie pewnie nie jest do smiechu. a kto jest jej szefem? ktos w urzedzie miasta? moze nastrasz ja ze zlozysz na nia skarge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
asia maryla spi dwa razy dziennie po pol godziny, godzine maks 🤪 a w nocy co chwile placze bo jej smoczek wypadnie. spi od 19:30 a juz 3 razy plakala. ja nie wiem co z nia jest.
u mnie tak samo chodze co chwile bo płacze dam jej smoczek i śpi a za 15 min to samo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue widzę że macie jakąś tabelkę Anastazja urodziła się o 19:35
miała 33cm główkę i 32,5 klatkę a oto jej fotka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc00044vg.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6614/dsc00044vg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
asia maryla spi dwa razy dziennie po pol godziny, godzine maks 🤪 a w nocy co chwile placze bo jej smoczek wypadnie. spi od 19:30 a juz 3 razy plakala. ja nie wiem co z nia jest.
u mnie tak samo chodze co chwile bo płacze dam jej smoczek i śpi a za 15 min to samo 😞


teraz zaplakala, poszlam do niej a ta plakusia przez sen i ze smoczkiem w buzi 🥴 nie wiem czy nastepne zeby, czy to ze jest przeziebiona. nigdy super nie spala, ale teraz to jakas masakra jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
a co do dyskryminacji pracowników przez kobiety to zawsze tak uważałam że kobiety są dużo gorsze niż mężczyźni
nawet pamiętam w szkole na wf-ie gdy miałam z facetem to zawsze zrozumiałm gdy byłam "niedysponowana" a z kobietą to nie było mowy o niczym takim 😠


bo baby to wredoty i zazdrosniki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
asia maryla spi dwa razy dziennie po pol godziny, godzine maks 🤪 a w nocy co chwile placze bo jej smoczek wypadnie. spi od 19:30 a juz 3 razy plakala. ja nie wiem co z nia jest.
u mnie tak samo chodze co chwile bo płacze dam jej smoczek i śpi a za 15 min to samo 😞


teraz zaplakala, poszlam do niej a ta plakusia przez sen i ze smoczkiem w buzi 🥴 nie wiem czy nastepne zeby, czy to ze jest przeziebiona. nigdy super nie spala, ale teraz to jakas masakra jest...
u mnie już jakiś czas temu tak było 😞potem był spokój w miare spała a teraz to koszmar 😞już nie wiem co robić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a co do dyskryminacji pracowników przez kobiety to zawsze tak uważałam że kobiety są dużo gorsze niż mężczyźni
nawet pamiętam w szkole na wf-ie gdy miałam z facetem to zawsze zrozumiałm gdy byłam "niedysponowana" a z kobietą to nie było mowy o niczym takim 😠


bo baby to wredoty i zazdrosniki 😜
dokładnie 😉 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
donia napisał(a):
wesa ja tez bym sie pisala na te kupony - jak mozna 🙂
ok dam wam wszystkim, kuponów bede miała chyba 300 , jakoś tak także spoko.


Kochana mamuśka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
blue to beda kody i przy zakupie dajesz przy kasie . np weżniesz z półki płyn do kapieli i żel dasz kod przy kasie i za zel zapłacisz tylko 1 zł. sama jestem ciekawa na co będą kody. co dla dzieciaków bedzie mozna wziąć. wiem ze słoiczki bedą też z obiadkami czy deserkami. ze chyba jak weżniesz 6 słoiczków to za dwa płacisz tylko 1zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
no i kolejny dzień...Justyna to masz niefajnie, kobiety jednak są zawistne 😉 też pierwsze co pomyślałam że jest starą panną lub bezdzietna...moja szefowa st. panna też nie była zadowolona że chciałam iść na L4 2 m-ce przed porodem...
u nas też śliczna pogoda, a jutro z moim, no i Mają jedziemy sobie do pizza hut na festiwal makaronów 😎 przy okazji połażę po CH...
Hania ja jestem za taką co ją najbardziej chwalili hehe nie wiem jak ma na imię, a najbardziej drażni mnie ta nieszczęśliwa młoda co ciągle płacze...widać że się nad nią litują 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie drażnią jurorzy, bo na chude laski mówią, że są grube i mają obwisłe ciało, a na te grubsze pulchniejsze (jak się podliże temu fotografowi) to jest piękna i cudowna żenada 🙃 i po kiego grzyba im "charakter" tych modelek i tak żadna z nich nie będzie miała nic do gadania, liczy się tylko wygląd w świecie mody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...