Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zuzka daj mu kopa w tylek ! 😠 Taki z niego gentelmen pewnie bedzie tak jak Julik napisala, ale wiesz co nic sie nie martw ja od mego mezA Z calego 10-cio letniego zwiazu dostalam moze w sumie z 10 razy kwiaty. Na rocznice dopiero jak bylam w ciazy to przyniosl mi kwiaty, a tak nigdy, zadnych kwiatow prezentow. Jak bralismy slub to nawet nie zareczilismy sie- ja mu mowilam, ze bym chciala tak symbolicznie juz nie chodzilo mi o jakies drogie pierscionki, ale on uznal, ze po co, ze jestesmy ze soba tyle lat i ze juz dawno wiedzielismy, ze bedziemy sie pobierac wiec po co sie zareczac 🤔 ehhh Faceci to pod niektorymi wzgledami straszne tepaki, albo poprostu takich udaja, ale cuz. Prezent na urodziny w tym roku sama sobie kupilam z jego karty 😜 heheh Bo przyszedl tak jak zwykle i powiedzial, ze "ojej myslalem co ci kupic i nie wiedzialem co " ( jasssne!) heheh wiec ja odrazu mu powiedzialam, ze ja chce pedzelki do makijazu z neta i wydarlam mu odrazu karte i kupilam heheh 😉 myslal, ze mu sie uda, ale ja tym razem bylam gotowa co powiedziec 😜
Julik heheh szkoda, ze nie nagralas pierwszego strzyzenia 😉
Hej Asiul dlugo cie nie bylo-czytam, ze wy nadal u rodzicow- kiedy zamierzacie powrocic do siebie ?
Gabb- kurcze ciekawe po czym te zielone kupki u nas znowu 3 dni bez hmmm o chyba dzis juz 4 😲 U nas jak narazie owocki ladnie wchodza, z zupkami jest troche gorzej... Powodzenia...
No i u nas z tym spaniem to dopiero tak 2 dni sie udalo w miare wyspac takze ja sie nawet nie ciesze jeszcze w pelni bo u Ali to wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julik ogladalam zdjecia na agu 🙂 Jestem pod wrazeniem jak Julia ladnie je jedzonko w kawalkach 😁 super ! Pewnie ci lrzej odrazu jak z tymi papkami sie nie meczysz. ile Jula potrafi tak zjesc ?? ciekawa jestem... Ja kupilam takie ryzowe hmmm jak to nazwac krakersy moze, sa dlugie i rozpuszczaja sie same w buze- bede probowac dawac to Ali ciekawe jak zaraguje. Czytalam gdzies ze 25 % kalori w dziecka diecie jest wlasnie ze snakow ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny, Michaś już w żłobku. Oczywiście poryczałam się, nawet Paweł miał łzy w oczach jak wyszliśmy na ulicę. Najgorsze (choć teraz zastanawiam się czy to nie było dobre) że nie pozwolili nam się z małym pożegnać. Poprostu babka wzięła go na ręce, myślałam, że na chwilkę, a ona go siup, i zabrała do sali a druga nas zagadywała co i jak z jedzeniem, spaniem itp. pewnie to dobrze, że nie było czasu na pożegnania, bo zupełnie bym się rozryczała i chyba bym Michasia nie oddała.
odbieramy o 12. Już nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek 🙂
Małamyszko do 12 szybko zleci ,i zobaczysz Michałka.
Nanusia z tymi facetami tak już podobno jest ,ale jakoś się jeszcze nie przyzwyczaiłam do tego a minęło już 16 lat jak jesteśmy razem,ja też nie miałam zaręczyn 😞a jak czasami oglądam jakieś filmy w których pokazują romantycznych facetów to A mi mówi że to tylko w filmach tak jest ,bo w rzeczywistości nie ma takich mężczyzn. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek dziewczynki 😉
Wróciłyśmy z tesco i Ania właśnie zasnęła. Od przyjazdu z wakacji Ania zasypia po 10,30 i śpi ok 3 h. W końcu jej się to unormowało.
Jak czytam o waszych połówkach to wypisz wymaluj mój mąż 😁 😁 😁 On też mi się nie oświadczył, co lepsze to ja po 10 latach bycia i mieszkania ze sobą wzięłam sprawy w swoje ręce i powiedziałam, że bierzemy ślub 🙂 Więc poprosiłam go o rękę 😁 😁 Kwiaty dostałam chyba tylko raz jak zdałam maturę 🙂 Ale uważam, że w życiu nie najważniejsze są kwiaty, prezenciki (owszem, przyjemne rzeczy) tylko zaufanie, miłość i takie zwyczajne lubienie tej drugiej osoby. Znam wiele par gdzie facet był romantyczny, przynosił kwiaty, prawił komplementy ... ale żonie i swojej kochance ...więc doceńmy ich za to że są tacy nieporadni hehe, ale tylko nasi 😉
Ale hymn pochwalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Doberek dziewczynki 😉
Wróciłyśmy z tesco i Ania właśnie zasnęła. Od przyjazdu z wakacji Ania zasypia po 10,30 i śpi ok 3 h. W końcu jej się to unormowało.
Jak czytam o waszych połówkach to wypisz wymaluj mój mąż 😁 😁 😁 On też mi się nie oświadczył, co lepsze to ja po 10 latach bycia i mieszkania ze sobą wzięłam sprawy w swoje ręce i powiedziałam, że bierzemy ślub 🙂 Więc poprosiłam go o rękę 😁 😁 Kwiaty dostałam chyba tylko raz jak zdałam maturę 🙂 Ale uważam, że w życiu nie najważniejsze są kwiaty, prezenciki (owszem, przyjemne rzeczy) tylko zaufanie, miłość i takie zwyczajne lubienie tej drugiej osoby. Znam wiele par gdzie facet był romantyczny, przynosił kwiaty, prawił komplementy ...

ale żonie i swojej kochance ...więc doceńmy ich za to że są tacy nieporadni hehe, ale tylko nasi 😉

No Sobolinku to mnie pocieszyłas troszkę,w sumie masz rację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, widzę temat mężczyzn poruszony 🙂 Ja na mojego męża nie mogę narzekać, oświadczyny były jak trzeba, zrobił niespodziankę, jak wróciłam do domu (on miał wyjechać a ja byłam cały dzień na zakupach) był ubrany w garnitur, zrobił moje ulubione danie (mimo, że nie umie i nie lubi gotować) kupił moje ulubione kwiaty, wszędze były płatki róż, moje ulubione winko kupił, w tv leciały slajdy z podkładem mojej ulubionej piosenki z naszymi zdjęciami odkad sie poznalismy, wszedzie były także swiece, miał przygotowaną przemowę ale nie mógł ze wzruszenia słowa powiedziec drzał mu głos i spytał tylko czy zostanę jego żoną 🙂 przygotowaną miał kartkę z tym co chciał powiedzieć, którą jak czytam do dzis to mam łzy w oczach... 🙂 zawsze na rocznice, urodziny, imieniny dostaje od niego kwiaty, raz tylko w tym roku zdarzylo mu sie zapomniec o moich imieninach, ale to mu wybaczam 🙂 mamy teraz tyle na glowie, ze mial prawo... no mam nadzieję, ze się to nie zmieni i zawsze będzie taki romantyczny!

Malamyszko nie rezygnuj z tego fryzjera, zrób po swojemu 🙂

Nanusia słodki filmik z Alą, pięknie mówi DADA 🙂 Blanki ostatnie nowe słowo to Papa hehe ciągle mnei czymś zaskakuje.

chcialam napisac wiecej ale Blanka dokazuje, spróbujemy wyjsc, bo cos sie chmurzy ale blisko domu pojdziemy!
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna jak to czytam to aż mam łzy ze wzruszenia w oczach.
Mój syn jak ostatnio wrócił z maczu żużla to powiedział że jeden chłopak oświadczył się dziewczynie na stadionie.ona siedzała na trybunach ,a on powiedział ze musi wyjsc do toalety no i po chwili przy tysiacach ludzi uslyszała jak mowi przez mikrofon i sie jej oswiadcza.
Musze sie wziasc za szkolenie mojego Michała zeby był choc troszke romantyczny pierwszy przykład już ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka Michałek Na pewno będzie romantyk, tak sądzę po tym jak tulił waszego pieska zastępując mu matkę 🙂
My już po spacerku, szybko musiałam uciekać bo zaczęło kropić i nieciekawe chmury się zebrały, a Bance jeszcze katarek nie przeszedł więc wolę nie ryzykować!
Kupiłam jej w Leclercu wafelki ryżowe Hippa po 7 miesiącu 🙂 do chrupania dla pierwszych ząbków, w końcu jednego już ma 🙂 hehe zobaczymy jej posmakują bo teraz śpi moja kruszynka!
Wiecie co nie mogę się nią nacieszyć w te 2 dni wolne, ciągle ją tulę, całuję i widzę, ze ona juz ma dość :p chce się bawić a nie tam tulić ciągle 🙂 jak rano się budzi to zawsze biorę ją do siebie na materac i tak sobie leżymy i tulimy się do jej następnej drzemki, przy której śpię z nią przytulona, boże jak ja ją kocham!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mrta- W koncu sie pojawilas 🙂 Pisz co tam u Majeczki,juz z Fb mniej wiecej znam nowe umiejetnosci 🙂 Kiedy lecicie ?? Pamietam ze pytalas Nanusi jak Szymonek zniosl podroz samolotem.

Nanusia-Alunia normalnie co raz,to mnie zaskakuje :*-filmik extra 🙂
I trzymam dalej mocno,mocno kciuki za jej nocne spanie 🙂

Joanna-Brawa dla Blanusi za "kosi kosi" heheh slodziak maly 🙂 I jak prognozy sie sprawdzily ??

Malamyszko-Wiec juz pierwszy dzien zlobka macie za soba 🙂 Jak bylo ??

Mezczyzni hmmm....Romantyzm ?? Nie, wiecie co wydaje mi sie ze to jednak nie tylko w filmach.
Ja mialam oswiadczyny jakies 4 lata temu.T oswiadczyl mi sie na diabelskim kole w samym centrum Chicago,widoki byly przednie hehe tylko ja tak sie balam ,nie moglam okazac radosci heh.I moglabym smialo powiedziec iz byly to wymarzone oswiadczyny, gdyby nie to ze miesiac przed,nasz zwiazek wisial na wlosku-z winy T.Minelo pare lat, ojjj ile razy ja rzucalam tym pierscionkiem.Nasz zwiazek przechodzil wiele burz( nanus ty wiesz najlepiej),rowniez z mojej winy.I dopiero jak zaszlam w ciaze i ja i T siedlismy na dupciach.Dotarlismy sie!! Byly kolejne zareczyny-juz mniej zaskakujace(sama wybralam pierscionek:P i obraczke) Jesli chodzi o kwiaty nie jestem nimi non stop obsypywanaj,Sobolinku stwierdzilas to nie jest jedyny dowod milosci i tu masz racje.Dostaje je na rozne okazje,przeprosiny-ale bez przesady :P
Za to mam w T oparcie i duza pomoc !! ale "bez cukru" on tez ma wady 🙂 jak kazdy :P

A propo w ten weekend wyjezdza na trzy miesiace 😞 wczoraj na sama mysl ryczalam ;((Nanusiu kochanie dziekuje za telefon :*,odrazu lzej na sercu)) Tak ciezko mi bedzie przywykac do tego ze go nie bedzie.Tyle lat bez rozlaki, Szymonek rosnie,z dnia na dzien sie zmienia-chcialabym sie cieszyc z T,tym wszystkim ech... no coz mamy cel i marzenie i nie bedziemy z tego rezygnowac a tu tez chodzi o Szymonka.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu-my kupilismy te z Hipp-ciasteczka zbozowe,narazie rozpuszczam je w mleczku a co do wafelkow-Szymcio rowniez je smakuje 🙂
Ahhh te przytulanki,Ja sie smieje ze Szymon to bedzie taki rodzynek heheh od tych tulen.Kurcze ale co poczac,zagryzc mozna uhhhhhh takie nasze male "slodkosci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja też uwielbiam się przytulać do Zuzki ,aż ma się ochote schrupać,ale ona strasznie nie lubi przytulania,odpycha się ,całować też nie lubi,a niby to dziewczynka,tylko jak porównam ją z Michałam jak był mały to 2 przeciwieństwa.On uwielbiał się pzrytulać (do dzisiaj mu zostało)jak się obudził po południu to brałam go na kolanka i tak siedział przytulony przez pół godziny,a Zuza to mam wrażenie że takie chłopczysko mi rośnie rozwrzeszczany rozbójnik i pokazuje swoje chumorki.Ona miała być chłopcem ,a Michał dziewczynką
Evek ,rozumiem Cię doskonale,jak mój A wyjechał na 2 miesiące do Irlandi to spałam przytulona do jego koszulki,żeby czuć ten zapach,ja strasznie znoszę rozłąki,ale pewnie dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 😉 Musiałam obiadek przygotować póki mój skarb śpi 🙂
Wrzuciłam na fb kilka obiecanych fotek z chrzcin Ani. Na zdjęciu z dziadkiem najbardziej widać sukienkę 🙂
Jeśli chodzi o rozłąki z mężem, to ja też kiepsko je znoszę. Na szczęście prócz moich pobytów w szpitalach to praktycznie cały czas jesteśmy razem. I tak jak zuzka raz spałam z jego koszulką przy nosie 😁 😁
Evek wytrzymacie ten czas oddzielnie! Na początku zawsze jest trudno, ale robicie to w słusznym celu więc może troszkę będzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...