Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Nadrobilam i w koncu cos napisze, bo znalazlam troszke czasu.

Widze, ze temat biezacy to mezczyzni 🙂 Ja akurat mam szczescie, bo moj jest taki jak z filmow wlasnie. Nie raz sie smialam, ze w to nie wierze, bo myslalam, ze tacy faceci nie istnieja..Bardzo czesto mnie zaskakuje, robi niespodzianki, kwiaty bez powodu przynosi 🙂 Oswiadczyl sie po 4 tyg znajomosci 🙂 I do tej pory nie mielismy jakis wiekszych spiec..Niestety na poczatku pierwszy rok bycia razem bylismy osobno, on w Polsce , ja w USA, ale juz jestemy razem 🙂 Dla niego przeprowadzilam sie do Polski i nigdy nie zalowalam decyzji 🙂

Nanusia i Jonna swietne filmiki 🙂 Dziewczynki super wloaja mama i dada 🙂

Monic ja mam skretne kola, ale mozna je tez zablokowac i sie nie obracaja, ale ja sobie nie wyorazam prowadzic wozek bez skretnych kol..jakos trudniej jak dla mnie..

Asiula chetnie bym zobaczyla jak Twoja malutka sie zmienila...bo caly czas jest to samo zdjecie, a pewnie bedzie ogromna zmiana. Jak mozesz to podziel sie choc jedna fotka 🙂

Myszka, jestem pewna, ze Michalek byl dzielny w zlobku..Po pewnym czasie i wam bedzie latwiej..Co do fryzurki to jak sie zdecydujesz to pochwal sie nam..

Evek mam nadzieje, ze jakos wytrzymasz bez meza..Na pewno dasz sobie rade, chociaz 3 miesiace wydaja sie dlugo, to tak naprawde czas leci bardzo szybko...Widac to po naszych maluchach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
I napisze jeszcze co tam u nas, z gory przepraszam jakby bylo tego duzo 🙂
Maja wazy 6970 g, karmie caly czas piersia. Oprocz tego codziennie jest zupka, obiadek, owoce i danonek..Wprowadzialam zoltko i ser bialy i nie bylo zadnej zlej reakcji..Staram sie gotowac, jednak j ak nie mam czasu, to daje sloiczki..Maja uwielbia jesc!! Wszystko co jej sie da, ostatnio pierogi ruskie jadla 🙂
Oczywiscie z butli dalej nie chce....Ale kubek niekapek zdal egzamin, oraz slomka 🙂 WIdocznie moje dziecko przez gume nie chce 🙂
Noce przesypia cale odkad skonczyla 2 miesiace, wiec mam spokoj..Szczerze to nie wyobrazam sobie, zeby bylo inaczej..
Na poczatku lipca pediatra mowila, ze Maja zabkuje, a tu do tej pory nic nie ma i szczerze mowiac stracilam nadzieje, ze w ogole zabki beda :P Maja ma opuchniete dziasla i placze czesto, codziennie sprawdzam czy cos jest...a tu cisza 🙂
Co do sprawnosci fizycznej to Maja jest leniuszkiem..Chodzimy z nia na rehabilitacje, bo miala lekka asymetrie..Poza tym ma slabe miesnie brzuszka i nie pelza, nie raczkuje i nie obraca sie z plecow na brzuszek..Dopiero niedawno zaczela przekrecac sie na boki i wkladac stopy do buzki..
Oczywiscie wszystko robi na przekor i caly czas chce siedziec, choc rehabilitantka mowila, ze jeszcze nie powinna...Ale Maja jak sie tylko czegos zlapie to sie podciaga i siada..Czasem sie chwieje, wiec nie jest jeszcze to na tyle stabilne.
Aha, no i tak jak widac na zdjeciu, wloski wszystkie sie wytarly i nawet nie wiem kiedy Maja zrobila sie lysa..Ale juz jej powoli odrastaja i nagle z czarnulki robi sie na blond 🙂
Nie wiem co jeszcze napisac, ale to chyba tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka i jak to jest??latwo sie jezdzi czy nie? bo juz sama nie wiem jaki wozek kupic....
ja tez mam mozliwosc blokady ale to co innego - przy konstrukcji dla skretnych kol jest wozek inaczej wywazony wiec blokujac kola jezdzi sie ciezej nie z nieskretnymi kolami oryginalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic ja miałam gondolę z nieskrętnymi kołami o rozstawie kół 60 cm i to była krowa 🙂 Ale super na śnieg, więc jak zamontuję na niej spacerówkę to znowu będzie na spacery w śniegu. Jeśli ten wózek ma Ci służyć do jeżdżenia po mieście, po sklepach i do przewożenia w bagażniku to radzę wózki ze skrętnymi kołami. Jest o wiele lżej prowadzić, nie trzeba go podnosić przy każdym skręcie wózka. Kompromisem jest X-lander - ma duże koła i pierwsze skrętne, ale jak już wcześniej pisałam z Asią tylna oś ma 67 cm!!! szerokości. To już jest mega krowisko, z którym jest problem przy kasach w hiperkach i w wąskich alejkach. Bagażnik tez pewnie cały zajmuje, ale na pewno lżej się prowadzi niż klasyczną spacerówkę bo ma duże pompowane koła.
Podsumowując 😉 Wolę skrętne koła niż sztywne. Wyjątek stanowi zima, plaża i ogólnie trudny teren.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monic,u mnie rozstwa kół to 55 cm ,dla mnie jeździ się suoer zwłaszcza po plaży,wózek ma duże pompowane koła,ale wydaje mi się że tajemnica w prowadzeniu wózka tkwi w tym czy wózek ma dobre amortyzatory,mój wózek jest robiony na wzór wózka z lat 80 ,czyli kiedyś połączenie wózka z ramą było na sprężynach ,teraz to jest coś podobnego ale plastikowe,więc podjeżdżając pod krawężnik np.nie muszę go za bardzo podnosić wystarczy że lekko nacisnę i wózek sam sie podnosi,nie miałam jeszcze do czynienia z wózkiem ze skrętnymi kołami,ale słyszałam opinie od mam które takowe posiadają że czasami właśnie ciężko gdziekolwiek podjechać czy wykierować no i te małe kółka chyba powodują że ciężko się jeździ po śniegu np.ja planuję zakup spacerówki laski ale tylko takiej w nagłym wypadku ,jak muszę gdzieś sama pojechać samochodem,bo obecny wózek ciężko mi się samej składa i zajmuje kupę miejsca w bagażniku,nie mówiąc o tym że jak jadę toytąyaris to do bagażnika wchodzi tylko dół a reszta na siedzenie,no i ja tak jak Sobolinek obecną spacerówkę planuję jeszcze miećprzez kolejne 2 lata ,szczególnie zimą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku- Ania wygladala slicznie 🙂

Tak dziewczyny,mam nadzieje ze czas zleci szybko.I teraz ja i T zobaczymy jak zniosiemy rozstanie. Jeszcze jest tu a juz nie moge sie doczekac jego powrotu...

Marta -Szymonek to tez taki maly leniuszek.Fakt zaskakuje mnie co raz bardziej i w ciagu kilku dni nabyl tak wiele umiejetnosci.Majeczka rowniez potrzebuje czasu tym bardziej ze miala lekka asymetrie.Jesli juz sama sie podciaga do siedzenia,to naprawde duzo.
I jeszcze raz gratulacje dla niej za picie z rurki 🙂 -super
Czyli postanowilas zyc w Polsce ze wzgledu na meza?? Dobrze ze nie zalujesz i masz ta mozliwosc wrocic do US -bo zapewne tam jest czesc twojej rodziny.

Ja spacerowke mam z trzema kolami i to przednie jest zwrotne plus da sie zablokowac.Ale kupujac wozek juz bym sie na trzy-kolowiec niezdecydowala !! Szymcio wozi sie Graco-Trekko.
To wozek zdecydowanie na rowne ulicy nie na nasze chodniki i kostke.Przednie kolo strasznie telepie i jest glosne :/
Na wiosne planuje kupic parasolke,juz mam nawet upatrzona 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
zuzka a co powiesz o takim "zawieszeniu"
http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-jedo-i1806917373.html

Monic ja mam właśnie ten wózek Bartatina firmy Jedo. On jest w dwóch wersjach: na wahaczach i na pasach. Ja mam na pasach i wózek jest suuuuuper amortyzowany i kołysze się w każdą stronę. Dla małej Anulki był rewelacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michaś odebrany o 12 ze żłobka. Jak wchodziliśmy, to było cichutko, nikt nie płakał, ale w miejscu odbioru dzieci nikogo nie było i musieliśmy zadzwonić dzwoneczkiem. I wtedy się zaczęło !!!! Płacze, ryki itp. Nawet nasz Michaś "przyszedł" do nas zapłakany. Pewnie wystraszył się tego wstrętnego dzwonka. 🤢
Podobno płakał tylko na początku, jak go zostawiliśmy. No i na końcu. A tak, to się bawił bączkiem, takimi organkami dla dzieci, był bardzo grzeczny.
Może jutro zostawimy go na trochę dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, kupiliśmy Michałkowi taki "smoczek-gryzaczek z siateczką". Nie wiem jak to dokładnie nazwać. Zamiast silikonu w smoczku ma taką siateczkę do której można wsadzić kawałki jedzenia. Właśnie Michaś zjadł biszkopcik. Jutro dostanie nektarynkę popołudniu. Ciekawe czy mu to zasmakuje.
ta siateczka jest super, nic przez nią większego nie przeleci i spokojnie można małemu dać np biszkopty i mamy pewność, że się nie zadławi kawałkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monic87 napisał(a):
zuzka a co za model masz??

ja mam skretne male kola...zjezdzajac z kraweznika one sie jakos dziwnie obracaja i kilka razy by mi wozek polecial 🤢 🤢 🤢ale zawsze go trzymam na szczescie


Monic ja mam wózek z Emmaljungi, bardzo podobny do tego co ma Sobolinek czyli ten co pokazałaś ,ja bardzo polecam wózki tego typu moja siostra kupiła sobie teraz wózek ,jak dla mnie fatalny ale ona patrzyła tylko na wygląd wózka,trudno młoda jest i nic sobie nie da powiedzieć więc niech uczy się na własnych błędach,a przed nią długa zima
A to link do mojego wózka ,jeśli coś źle wkleiłam to mam wózek Emmaljunga mondial duo combi
http://www.emmaljunga.com/pl/Wozki_dzieci&_281;ce/Wybierz_model/Mondial_Duo_Combi-841.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamyszka napisał(a):
Dziewczyny, kupiliśmy Michałkowi taki "smoczek-gryzaczek z siateczką". Nie wiem jak to dokładnie nazwać. Zamiast silikonu w smoczku ma taką siateczkę do której można wsadzić kawałki jedzenia. Właśnie Michaś zjadł biszkopcik. Jutro dostanie nektarynkę popołudniu. Ciekawe czy mu to zasmakuje.
ta siateczka jest super, nic przez nią większego nie przeleci i spokojnie można małemu dać np biszkopty i mamy pewność, że się nie zadławi kawałkiem.


Małamyszko tez sie zastanawiam nad ta siateczka do jedzenia,i ciekawa jestem jak dziecko to jedzonko wysysa z tej siatki 😁chyba też się skuszę.
Fajnie że Michałek w miarę dobrze zniósł pobyt w żłobku,zobaczysz z dnia na dzień będzie coraz lepiej.Swoją droga jestem pełna podziwu dla Was mamusie ,które oddajecie dzieciaczki do żłobka ,ja bym chyba nie zniosła takiego rozstania,zresztą moja mama mi ostatnio powiedziała ,że jak byłam młodsza to się tak nie przejmowałam Michałem ,jak teraz Zuzą ,mam opory żeby ja komukolwiek zostawić i dlatego jak tylko wychodze do innego pomieszczenia to zaraz jest płacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha,znowu odkryłam coś nowego w moim wózku,weszłam na stronę żeby pokazać Monice mój wózek i dowiedziałam się że mam regulację amortyzacji w zależności od wagi dziecka 😁
No i ochronę główki w gondoli,a ja myślałam że to ochrona przed transportem i po rozpakowaniu wózka wrzuciłam to na strych 🙃 🙃
Ciekawa czego jeszcze się dowiem ,bo już rok minął jak mam wózek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek kochana rozłąka szybko zleci, na początku będzie ciężko, ale jesteś silna, masz Szymcia i na pewno sobie poradzisz!!!
Marta Majeczka to bardzo ładna dziewczynka 🙂 będzie raczkować lada moment, skoro sama się podnosi!! Moja Blanka nie potrafi sama siadać, nie raczkuje, nie pełza, także wszystko w swoim czasie kochana!!! I super, że potrafi pić przez słomkę 🙂 szczerze to ja nie próbowałam, ale moze niebawem 🙂
dzisiaj za to próbowałam dać jej obiadek nie zmielony do końca ale niestety dławiła sie i zwymiotowała :/ jeszcze nie czas 😞

Sobolinku pięknie Ania wyglądała, i ta suknia!! Normalnie księżniczka 😁 Jeszcze raz gratulujemy!!!
malamyszko widzisz, nie było tak źle, był dzielny Michaś!!! U Nas było gorzej!!! A jutro kolejna próba bo idzie aż na 8 godzin :/ zobacze ją dopiero jak wrócę po 21h ale ona będzie spać 😞 Piątek tak samo! A w sobotę jedziemy na wesele i Blanka zostaje z dziadkami u Nas w domu, mieliśmy ją wziąć na poprawiny ale bez sensu jechać tyle km, szybciej się zmyjemy najwyżej z tych poprawin!
O tej siateczce pisała ostatnio Nanusia, widzę, ze staje sie popularna 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Ja tak na szybko. Pawełek jednak poszedł do żłóbka ale jest nadal jeszcze trochę przeziębiony. Badał go wczoraj lekarz i na szczęście oskrzela i płucka ma czyste. W żłobku cały czas mu się podoba i załapuje nowe umiejętności 🙂 A co do pracy to nie myślałam, że tyle rzeczy można zapomnieć. To tak jakbym była zupełnie nowa w pracy tyle, ze ekipa znana. Napisze coś więcej jutro a teraz zmykam kąpać Pawełka. No i buziaczki dla wszystkich szkrabków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu super, że tak mu sie podoba w żłobku 🙂 nO i całe szczęście, że płucka i oskrzela czyste! A w ogóle to przeziębione dzieci mogą być żłobku? Nic nie mówili? Jak ostatnio się bałam że będą dzwonić, bo Blanka ma katarek i ją dałam do żłobka, ale ie dzwonili, już prawie jej przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂
Dziękujemy za miłe słowa 🙂
malamyszka super, że Michałek ma już za sobą debiut w żłobku. Ty pewnie spokojniejsza już jesteś.
kasiaw uściski i wielkie gratki za takiego dzielnego Pawełka w żłobku 🙂 I super, że tak szybko nabywa nowe umiejętności. W grupie rówieśniczej przebiega to znacznie szybciej.
zuzka Twój wózek to ta sama półka cenowa co Peg perego i Jane (chyba). Bardzo fajny i mądrze pomyślany 🙂
A propos jeszcze wózków to na chrzcinach przyuważyłam, że moja bratowa wozi swoją Madzię (5 tyg. młodsza od Ani) Coneco Flash. Przymierzyłam się do niego i mi nie pasuje. Po pierwsze dla mnie za niski i dziecko bardzo nisko siedzi (prawie na ziemi) i dziwnie jest zrobiona ta rączka, bo jest częścią budki. U siebie mogę zawiesić masę siatek i torebkę i jeszcze jest miejsce a tam się nie da, chyba że to się jakoś rozpina z budki. Jedyna rzecz na plus to dobre amortyzatory. Z Madzią w środku bez problemu go podbiłam (ale na sucho bez chodnika).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
malamyszko wlasnie ostatnio chwalilam ta siateczke, tez bardzo polecam 😁 No i dobrze, ze ten dzien w zlobku jakos mina, nastepne beda latwiejsze 😉
Joasiu kurcze szkoda, ze tyle Blanusi nie bedziesz widziec ehhh Ja z Alunia dokladnie tak samo robie jak ty nad ranem lerze z nia w lurzku i przytulamy sie, ona skacze po mnie, az do drzemki heheh uwielbiam to 😁
Marta widze, ze uwas duzo zmian- zauwazylam na zdjeciach wlasnie, ze Majuni wlsoki sie wytarly hehe u nas tez byly ciemnie na pocztku wytarly sie dosc szybko i teraz sa blond!
Monic ja mam wozek ze skrentnymi kolkami i jest duzo lepiej niz ja zablokuje duzo ciezej sie jezdzi na zablokowanych.
Evek kochana dasz rade !!! 3 miesiace szybko zleca- dasz sobie rade i pamietaj nie jestes sama, masz tam rodzine i pomoc- pamietaj co ci mowilam oni nie chca dla ciebie zle- wtracaja sie bo tacy sa dorosli i ich nie zmienimy- zawsze beda uwazac, ze wiedza wiecej! 😉
No i u nas wczoraj nocka beeee 😞 mowilam, ze jeszcze sie nie ciesze 😉wogle obudzila sie przed 23 przed karmieniem wyla w nieboglosy. Bylo bardzo zimno u nas a ogrzewania nie chcialam wlaczac wiec na frotowe spiochy zalozylam jej spiworek no i zmienilam pieluche bo byla zalana i myslalam, ze moze temu placze. Wiec ja utuliam i dalam butle na fotelu bujanym- tak sie z nia pobujalam ona zjadla i zasnela, odlozylam ja do lurzeczka, a ona zachwile placz wiec stalam tak nad tym lurzeczkiem o 23 do 1 w nocy i ja tak przekladalam i dawalam smoka, ale w pewnym momencie tak zaczela plakac, ze az sie zanosila- wiedzialam, ze cos jest nie tak. puszczala ciagle baki wiec chyba bolal ja brzuszek- niestety wszystko skonczylo sie wzieciem jej do siebie przytuleniem, masowaniem brzuszka i wachaniem baczkow mojej malej krolewny hahah 😁 w nocy puzniej raz zaplakala, ale ogolnie pospalysmy do po 8.
Wogle dziewczyny martwie sie bo wczoraj w nocy jak ja tak glaskalam po glowie wyczolam na dole po prawej ztronie taka malutka kuleczke na czaszce tak jak sa te kosci po bokach co szyja idzie i tylko jest ta kuleczka po jednej stronie 😞 😞 😞 wyczulam ja na poczatku, ale myslalam, ze zniknie ze to jeszcze sie ksztautuje, a wczoraj znowu to znalazlam- co to moze byc cholerka ??? Musze koniecznie isc do lekarza !! 😞
Nic uciekam zupke gotowac buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zuzka Twój wózek to ta sama półka cenowa co Peg perego i Jane (chyba). Bardzo fajny i mądrze pomyślany 🙂
A propos jeszcze wózków to na chrzcinach przyuważyłam, że moja bratowa wozi swoją Madzię (5 tyg. młodsza od Ani) Coneco Flash. Przymierzyłam się do niego i mi nie pasuje. Po pierwsze dla mnie za niski i dziecko bardzo nisko siedzi (prawie na ziemi) i dziwnie jest zrobiona ta rączka, bo jest częścią budki. U siebie mogę zawiesić masę siatek i torebkę i jeszcze jest miejsce a tam się nie da, chyba że to się jakoś rozpina z budki. Jedyna rzecz na plus to dobre amortyzatory. Z Madzią w środku bez problemu go podbiłam (ale na sucho bez chodnika).

Oj co do cen wozków to nieraz sie zastanawialam dlaczego niektore sa tak okropnie drogie ,ze mozna by za te pieniadze kupic jakies auto.Zuza dostala swoj od ciotki mojego A ,ten sie jej podobal spytala tylko czy nam sie podoba i kupiła,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
Julik ogladalam zdjecia na agu 🙂 Jestem pod wrazeniem jak Julia ladnie je jedzonko w kawalkach 😁 super ! Pewnie ci lrzej odrazu jak z tymi papkami sie nie meczysz. ile Jula potrafi tak zjesc ?? ciekawa jestem... Ja kupilam takie ryzowe hmmm jak to nazwac krakersy moze, sa dlugie i rozpuszczaja sie same w buze- bede probowac dawac to Ali ciekawe jak zaraguje. Czytalam gdzies ze 25 % kalori w dziecka diecie jest wlasnie ze snakow ! 🙂


Oj Nanusiu jestem mega szczęśliwa, ale nie chcę przechwalić żeby znów cos się nie poprzestawiało, ale łyżeczką już w ogóle nie chciała jeść więc byłam załamana i nawet dawałam żeby sama jadła ale jedzenie lądowało wszędzie tylko nie do buzi i wtedy Karolla napisała ze karmię metodą BLW wiec od razu wygooglałam co to jest i przestałam miksować.
Sama jestem pod wrażeniem, nic jej nie wciskam pozwalam żeby sama brała i jadła co chce, oczywiście wszystko kontroluję. Gotuję jej wszystko na parze warzywka, mięsko ale czasami sięga po mojego kotleta smażonego i nic się jej nie dzieje bo tylko smokcze i trochę poskubie bo i tak jest za twardy. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić ile zjada, ale po kupkach widzę że jest tego sporo trochę przetrawionego, trochę nie ale lepsze to niż jak nic nie jadła. Podaje jej różne chrupki kukurydziane, ryżowe, ciastka, herbatniki w zasadzie jem sama 😜 a ona mi zabiera, zobaczymy jak to będzie dalej, a najważniejsze że nie ma płaczu i nerwów przy jedzeniu.

A to stronka o BLW
http://babyledweaning.pl/start/co-to-jest.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):

zuzka Twój wózek to ta sama półka cenowa co Peg perego i Jane (chyba). Bardzo fajny i mądrze pomyślany 🙂
A propos jeszcze wózków to na chrzcinach przyuważyłam, że moja bratowa wozi swoją Madzię (5 tyg. młodsza od Ani) Coneco Flash. Przymierzyłam się do niego i mi nie pasuje. Po pierwsze dla mnie za niski i dziecko bardzo nisko siedzi (prawie na ziemi) i dziwnie jest zrobiona ta rączka, bo jest częścią budki. U siebie mogę zawiesić masę siatek i torebkę i jeszcze jest miejsce a tam się nie da, chyba że to się jakoś rozpina z budki. Jedyna rzecz na plus to dobre amortyzatory. Z Madzią w środku bez problemu go podbiłam (ale na sucho bez chodnika).

Oj co do cen wozków to nieraz sie zastanawialam dlaczego niektore sa tak okropnie drogie ,ze mozna by za te pieniadze kupic jakies auto.Zuza dostala swoj od ciotki mojego A ,ten sie jej podobal spytala tylko czy nam sie podoba i kupiła,

No to super, że nie musieliście z własnej kieszeni wydawać kasy, bo faktycznie te nasze wózki są drogie. Ale za jakość i super rozwiązania się płaci 🙂 Przy poszukiwaniach następnego polecam prócz allegro skorzystanie ze stronki tablica.pl Ja przez nią kupiłam nasz Peg perego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...