Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
alwo
Powodzenia w zalatwianiu spraw zwiazanych z domem.Ja moja droga sama,na wlasnej skorze przekonalam sie co oznaczaja polskie urzedy i biurokracja 😮 Niestety,darzymy do modernizacji,ktora slabo widac w tej kwestii i az strach pomyslec co by bylo gdybysmy nie byli w UE-nic by nie bylo !!
Jeszcze raz powodzenia
A jak sie miewa Gabrys ?? Jakies nowe umiejetnosci ??


Za nami dzien pelen nowych umiejetnosci 🙂
Szymonek dzisiaj pierwszy raz sam siadl- yeeee,a jak smiga po mieszkaniu -ho ho ho
O to filmik - ostatnio duzo nagrywam,wiecej niz dotychczas a to ze wzgledu na T,nie chce zeby przegapil te wazne momenty.Dzisiaj jak mu wyslalm ten filmik-poiwiedzial:"ostatni raz mnie tyle omija" ech.... zostaly 3 tygodnie-juz nie moge sie doczekac.

Marta- Dawno Cie nie bylo na forum-odezwij sie,jestem ciekawa co u Majeczki.
Edzia rowniez skrobnij cos 🙂

Dzisiaj myslam o naszych kolezankach z brzuszka,ciekawe co u larosanegra,Agaash,Malwinkai

ide obejrzec Tap Madl :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczyny,cały czas Was podczytuje ale nie mam czasu pisac bo Zuza od 2 dni jest nie do wytrzymania,nawet teraz leży i nie śpi,w nocy to samo,a juz sie cieszyłam ,jak zwykle przedwczesnie,a do tego wszystkiego chyba zle spałam albo mnie wczoraj przewiało i nie mogę ruszac szyją i głową,a to masakra bo nawet nie jestem w stanie przewinac małej,a A rano spi po nocce a po poludniu ma jazdy z kursantami 🤨
Evek to rzeczywiscie postępy Szymcio robi ,tylko filmiku nie ma 🤨,zobacz to juz tylko 3 tyg.a niedawno mówiłas ze T bedzie wyjezdzał,jak ten czas leci,A co tam u Nanusi ,masz jakies wiesci,bo dawno sie nie odzywała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwo,doskonale Cie rozumiem ,ja zalatwiałam wszystkie sprawy urzedowe jak budowalismy dom,masakra jakaś,kolejny raz chyba bym sie na to niezdecydowała,a zeby zmienic elewacje i dach to trzeba pozwolenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂
Dziekujemy za zyczonka 😘 😘 😘 😘
Dlugo mnie nie bylo, ale was podczytywalam. Milo mi Zuza to co napisalas heheh postaram sie juz zawsze wieczorkiem cos skrobnac 😉
Mialas racje, ze jestem zajeta z powodu na te spotkanie!! MAm totalny zawrot glowy, kolekcjonuje papiery, jezdze po agencjach itp i tak nadal wszystkiego nie mam a juz w Poniedzialek jedziemy 😲 jakos sie stresuje !! Tak chcialam nie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile, a jednak sie nie udalo.... Ale nic tak czy siak bedzie dobrze 3majcie kciuki 🙂 O i Zuza pytalas czy jakbym nie dostala tej zielonej karty to czy mnie deportuja, wiec tak jakby tak bylo musialabym wrocic do Polski najprawdopodobniej we Wrzesniu 2012, ale odpukac mam nadzieje, ze tak sie nie stanie!! 😉
U nas hmmm troche nowosci, a mianowicie Aluska sama wstaje juz z podlogi, nie opierajac sie o nic na nozki i stoi czasem juz po 20 sekund heheh a potem bec na pupke 😁 Do tego ostatnie nocki to nieciekawe byly bo cos jej sie upodobalo, ze o 3 chciala jesc cycusia gdzie o 23 dawalam jej 120 ml mleczka i potem znowu o 6 lehhh i znou niewyspana bylam. Ale wczoraj postanowilam sprobowac nie dawac jej mleczka o 23 i od 19 spala i obudzila sie dopiero o 3 rano ( zreszta jak zwykle), ale pierwszy raz tez postanowilam spac z M w sypialni i zostawic Luske sama w pokoju wiec nocka byla tragiczna Luska ladnie spala, ale moj M pierwsza polowe strasznie hrapal !!! 😠 Potem sie wiercil, a ja sama nie moglam spac bo tak jakos czowalam czy nic nie slychac w glosniczku, a potem przed 3 M chcialo sie pic wiec musialam isc ja bo on by to glosno robil i ja obudzil i wiecie co jak Luska o 3 sie obudzila to poszlam do niej odrazu ja wzielam do siebie dalam cyca i dopiero normalnie zasnelam hehehe Wiec moral z tego taki, ze odzwyczailam sie od spania z moim mezem 😲, a wydawalo mi sie, ze to z Luska mnie meczy spanie 😉
Evek i Zuza filmiki swietne !! Szymcio czolga sie jak rzolniezyk 😘, a Zuza rwie gazety dokladnie tak jak Alicja hehe slodziaki kochane 😘
Alwo powodzenia w zalatwianiu spraw w Pl domyslam sie jak jest tam ciezko cos zalatwic, zreszta tu u mnie tez nie lepiej .
Joasiu ciesze sie ze Blaneczka wyzdrowiala tak 3maj moze rzeczywiscie nie dawaj jej odrazu do zlobka jak tylko co wyzdrowieje ( oczywiscie jak masz mozliwosc) ktoras z dziewczyn pisala, zeby organizm dziecka jeszcze chwile sie wzmocnil.
Sobolinku i co kupilas Ani juz jakies butki ??? Wogle co postanowilas, ze bedziesz jej w domku zakladac jakies czy poczekasz jeszcze??
Asiula swietne zdjecie w Avatarku 😁 Ulenka ma piekne oczka 🙂
A tu macie filmik jak Alunia sobie gaworzy po obiadku heheh jakby jakas przemowe dawala 😁
http://www.youtube.com/watch?v=kVvzULAuI58
uciekam buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Nie było mnie wczoraj wieczorkiem, bo padłam po 21. W wolnej chwili układam puzzle i straszni mi się przy tym oczy męczą. Szczególnie przy sztucznym świetle, a mam szkła kontaktowe.
Ania od kilku nocy śpi wzorowo 😁 😁 😁 Zasnęła przed 19 i obudziła się dopiero o 5 na cyca i zasnęła jeszcze do 6. Zuch dziewczyna. Teraz buszuje i bawi się na dywanie.
Evek tak czułam, że coś jest z oparciem, bo przecież nasze dzieci aż tak jeszcze nie rosną 🙂
Zabawka super, Ania lubi takie grające rzeczy i potrafi się tym bawić baaardzo długo 🙂
mania ja co prawda mam inne krzesełko, ale u tego allegrowicza (G-7) kupowałam właśnie fotelik krowę i to prawda, jest bardzo ok, można się dogadać i odebrać towar w Bytomiu, jak nie w magazynie to u niego w sklepie (jeśli po 16)
Wiecie co, te krzesełka są wszystkie do siebie podobne 🙂) Różnią się detalami i nazwą 🙂
malamyszko gratki za raczkującego narzeczonego Ani, teraz to by ją gonił hehe. Trzymamy z Anią kciuki za Michasia w żłobku, no i SUPER że jesteś w sieci!!!
zuzka super ta Wasza Zuzinkowa rozrabiaka 🙂 i taka podobna do A... hehe (tylko mnie nie zabij) Szkoda, że przestała ładnie spać. Oby te kłopoty były przejściowe! Bo czekam na ten taniec na stole 😁 😁
nanusiu kochana no nareszcie, już się martwiłam. Super, że się odezwałaś. I trzymam mocno kciuki za 21 😉 Będzie dobrze kochana, MUSI!!!
Gratulacje dla Alusi za samodzielne wstawanie, ja wcześniej osiwieję niż się tego doczekam, ale spokojnie czekamy 🙂 Z tym spaniem z mężem to ja właśnie chciałam uniknąć osobnego spania i od pierwszej nocki Ani w domku, my śpimy razem w sypialni a Ania u siebie w pokoju. Nawet jak mi co troszkę wymiotowała, czasami czuwałam podczas jej zasypiania ale to trwało krótki okres jak się okazało, że we śnie jest ok, tylko w dzień po cycusiu jest rzyganko. Tak że wierzę, że teraz macie wszyscy problem, bo każdy z Was przyzwyczaił się już do takiego spania jak dotychczas. Ale wytrwałości życzę i na pewno się uda "wrócić do M" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek
Sobolnku,nie gniewam sie ,nawet mi to pasuje ze ona do taty podobna,do mnie podobny ,podobno jest Michal,a Zuzia jesli oddziedziczy urode po rodzinie meza to bedzie "laska" hehe
Nanusia,jak fajnie czytac z rana twoje posty,
My siedzimy i jemy sniadanko,ja tosty a Zuza chlebek,no i sprawdzamy co tam u Was,u nas ciezka nocka,ale to dlatego ze przebijaja sie gorne jedynki i mala chce caly czaspac przy piersi,a mnie tak boli szyja i bark z lewej strony ze dzisiaj to juz wogole nie moge ruszac glowa,a teraz jak jem to az zle mi sie lyka bo mnie boli jak przelykam,myslalam ze to z powodu tego ze wcoraj zle spalam ,ale dzisiaj jest gorzej niz wczoraj,jak karmie mała to nawet jej nie widze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki!
Nanusia dobrze, że się odezwałaś! Filmik z Lusią przecudny! Jak ona świetnie gaworzy i te miny! Nie do podrobienia 🙂 Powodzenia na tej rozmowie, grunt to pozytywne nastawienie!!

Evek 3 tygodnie szybką zlecą! Szymonek szybko się nauczył nowych umiejętności, gratulujemy!

Zuzka może jakieś ćwiczenia Ci pomogą na szyję i bark? a pewno coś znajdziesz w internecie, albo jakaś cud maść rozgrzewająca!

Sobolinku zazdroszczę Ci takich nocek! U Nas dalej są pobudki po kilka razy w nocy :/ mleko w nocy musi być!

Później postaram się wrzucić filmik jak Blanka wstaje sama 🙂 zaczął się etap wzmorzonej czujności rodziców. No i jeszcze troszkę kaszle, katarek tez jest, najgorzej jest z rana, ale do końca tyg powinna wyzdrowieć, dzisiaj idziemy na kontrolę do lekarza, bo jutro musi niestety iść do żłobka, nie ma z kim zostać 😞 niania zaczęła studia dzienne i dopiero o 11:30 jest wolna, wiem, że dla Blanki byłoby lepiej zostać w domu, tak jak piszecie organizm wtedy szybko może coś zlapać ale nie mam wyjścia 😞 prosiłam jedną babcię, która nie pracuje o pomoc, ale bezskutecznie 😞 nie pierwszy raz odmawia pomocy ale cóż......takie życie!

buziaczki:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka - spróbuj maść Ben-Gay. Super rozgrzewa i nie jeden raz już mi pomogła. Teraz znów muszę ją kupić bo od podnoszenia Michasia coś mi się ze ścięgnem w dłoniach zrobiło i strasznie boli jak ruszam kciukiem. Muszę kupić sobie taką ściągającą rękawiczkę (coś takiego) i właśnie tą maść. Strasznie śmierdzi ale pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 😘

Ale miałam przed chwilą najście... 🤢 Ja tu w dresach, byle jak uczesana, w zlewie naczynia czekają na zmywanie, na stole pozostałości po śniadaniu, a tu panowie przyszli piec ustawiać i chcieli zapytać jak u nas z temperaturą... Między innymi dyrektor ośrodka kultury, z którym niedługo mam o pracy rozmawiać... 😮

Nanusiu, ależ Ci Ala przemowę strzeliła 🤪 Pewnie instruowała Cię co i jak na rozmowie o kartę masz powiedzieć 😜

Ja też od porodu z mężem śpię, a Ula w swoim łóżeczku (sporadycznie z nami przez część nocy), tyle że w tym samym pokoju. Teraz zastanawiam się nad tym, żeby Ulkę wyeksmitować z nasze sypialni, ale niebardzo mamy gdzie... Chyba że w końcu ogarniemy ten niezagospodarowany pokój i tam zrobimy "salon", a tu gdzie teraz salon, będzie pokój Uli. Tylko, że mąż się uparł, że w tamtym to on chce zrobić sobie "biuro" 🤔 Muszę mu to wyperswadować 😜

Joanna, Twoja Blanka jest zaprzeczeniem teorii o tym, że dzieci na mm przesypiają noc (niestety dla Ciebie). U nas nienajgorzej ze spaniem. Jak Ulka zaśnie, zwykle ok.19, to budzi się na jedzonko ok. 3. No i niestety zaczęła od jakiegoś czasu budzić się o 5 🥴 Szóstą jeszcze znoszę, ale ta piąta trochę mnie dobija... Było kilka dni, że była łaskawa i budziła się po szóstej, ale dziś 5:20 i po pół godzinie zaczęła marudzić, żeby ją wziąć z łóżeczka. A potem był okropny ryk, że ona już głodna 😮

Gratulacje dla wszystkich maluszków, które nauczyły się czegoś nowego 😘 😘 😘 To na pewno cieszy wszystkie mamusie (i tatusiów też).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula - to teraz znasz się z dyrektorem trochę bliżej i łatwiej może będzie załapać kontakt na rozmowie. 😉

Kurcze, jak czytam, że jeszcze Wasze dzieciaczki wstają na nocne karmienia, to dziękuję Bogu, że mam takiego cudownego Michasia. Już nie pamiętam kiedy wstał na nocne jedzonko. Chyba tylko jak miał okropne zapalenie oskrzeli i kaszel męczył go w nocy i dałam Mu ciepłego mleczka. A tak, to śpi od 20 do 6 lub nawet 7 rano. Czasem zbudzi się w nocy i dostaje smoka i śpi dalej. CZasem nawet na smoka się nie obudzi.
Wiem, wiem, chwalę się małym, ale naprawdę nie mogę wyjść z podziwu jakie mam super dziecko. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula to prawda jest zaprzeczeniem tej teorii, jak karmiłam piersią tak samo się budziła na cyca, chyba został jej nawyk, od którego nie moge jej oduczyć 😞 trzeba tu dużo czasu poświęcić nocy bo pewnie jak nei dostanie mleka to nie zasnie z powrotem, ale ja nie mam na to sił, bo chodze do pracy na 10 godzin 😞 no ale jakoś tak żyje z nadzieją, ze w końcu przestanie się budzić :/ ale to już trwa zbyt długo! Już zaczełam mniej po prostu dawać, albo samej wody i nic to nie daje. Raz czy dwa się udało, ale to na nic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu, tak jak piszesz, pewnie przyjdzie niedługo czas, że przestanie się budzić w nocy, a teraz, pracując na pewno łatwiej Ci dać mleczka niż "walczyć" z nią pół nocy, żeby zasnęła bez jedzonka. Nasze dzieci często uczą się czegoś z dnia na dzień, więc może i z spaniem u Blanki będzie podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry 🙂

A z tego wszystkiego wczoraj,zapomnialam podac linka do filmiku-ale ze mnie gapa http://www.youtube.com/user/chicaev1?feature=mhee#p/u/0/bv07ZcNRoz8

Nanus
Po calym zamieszaniu zwiazanym z papierami-zobaczysz jak odetchniesz !! I oby juz nic nie stalo na drodze do "swietego spokoju" :P -wiem,wiem to nie do konca mozliwe,ale juz bedziesz o jedna najwazniejsza sprawe,spokojna 🙂
Gratki za nowe alusiowe umiejetnosci.Kwestia sypialni-jeszcze jeden wyjazd T i napewno odzwyczailabym sie szybko,ale wiemy ze juz drugiego nie bedzie.Ale tak to jest,chrapanie,musi byc bardzo meczace dla drugiej osoby,wiem bo T tez czasami pochrapuje 🤢 A Kaska ?? ( kolezanka) oni to dopiero maja zabawnie,sa razem dobrych pare lat i wyobrazcie sobie ze nie spia razem 😮 tzn,sex owszem ale noc-on spi na kanapie ona na lozku albo odwrotnie.Twierdzi ze jesli bylo by inaczej,kazda noc zarwana hehe

zuzka
Szybkiego przebicia zabalkow !!

Joasiu
Wiesz,strasznie mi sie przykro zrobilo czytajac w Twoim poscie odnosnie,odmowy pomocy ze strony babci Blanusi.Kurcze przeciez to sama przyjemnosc zostac z wnusia. 😞,szkoda ze nie masz innego wyjscia.Nie martw sie kochana,bedzie dobrze.Czekam na filmik z niecierpliowscia 😉

Asiula
Paczki na drzewach ?? - czyzby w Bialymstoku wiosna ?? hehe
U nas przymrozki i bardzo zimno jedyne to co zauwazylam rano to szron na trawie i samochodach 🙂

Tez mi sie wydaje ze budzenie sie maluszkow w ciagu nocy,jest spowodowane nawykiem karmienia piersia. Ja od poczatku daje butle z moim mlekiem,zdarzylo mi sie tez podac piers i noc byla niespokojna.
Dajcie juz maluszkom obiad z dwoch dan ?? Ja od paru dni zaczelam,gotuje lzejsza zupe i do tego drugie danie. A wczoraj ugotowalam ryz na mleku(tym zwyklym) z woreczka-jakos mam do niego najwieksze zaufanie.Na ugotowanie na moim,niestety nie starczylo,jak juz kiedys wspomnialam mam go na styk - na poranne i nocne karmienie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malamyszko ja kaszke podaje lyzeczka ma sniadanie, z butli nie podaje bo po pierwsze zatyka się dziurka od smoczka w 3 ce a jak przekładam na smoczek do kaszki to sie krztusi i nie je :/
A jak Ty podajesz tą kaszkę? Naprawdę Ci zazdroszczę takich nocek! 🙂

Asiula pąki na drzewach??? Ja nie mam czasu niestety oglądać drzew więc nic nie przyuwazyłam 😞 jedynie tyle, ze zrobiło się zimno i ponuro 😞

Evek tak jak mówisz, ja sobie nie wyobrażam tego, zeby dzialka była wazniejsza od wnusi i to jedynej!!! A jednak 😞 żebyś wiedziała jak mi jest przykro, już nie raz miałam doła z tego powodu 😞 to są rodzice mojego męża i najgorsze jest to, że on ich broni 😞 twierdzi, ze skro nie moga to nie mogą, mają powód i już.... dla mnie przekopanie działki czy zbieranie ogórków bo jest sezon to żaden powód..tesciowa nie pracuje więc powinna mieć na to i na wnusie dużo czasu...ach mogłabym pisać i pisać ale to nie jest przyjemne dla mnie, wolę popisać o naszych cudownych szkrabach! Filmik z Szymciem jest cudny! ładnie sobie radzi z czołganiem 🙂 Blanka nie czołgała się w ogóle, tylko turlała z pleców na brzuszek 🙂 lada moment i będzie raczkował!
Drugiego dania ja nie daje, ale w żłobku ma 🙂 tylko, ze czesciej jest w domu. Daje za to więcej owoców i jakiś jogurt, no i oczywiście chrupki kukurydziane. Jak jem kanapkę to je ze mną chlebek, który uwielbia. No i zawsze coś tam dostanie do buźki, np. ostatnio ziemniaczki, mandarynki itd powoli chcialabym jej podawać dorosłe dania ale jednoczesnie zdrowe 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do spania z mężem jeszcze to my śpimy zawsze razem, mimo tego, iż mój A strasznie chrapie zawsze. Jakoś to znoszę, zabraniam mu spać na plecach bo wtedy to jest niezły koncert, jak tylko zaczyna to go szturcham i musi się wtedy obrócić na bok. Czasem nawet pozycja na boku nic nie daje, ale wolę sie budzić niż spać oddzielnie. Zresztą teraz to i tak się budzę ciągle :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor
My znowu mamy problem ze spaniem,Zuza znowu nie chce ,przed chwila zalaczylam jej filmiki z lolegami,Szymonek ja zainteresowal,i przestala plakac,ale jak puscilam Alusie to mala siedziala nieruchomo przez 4 min i ze zdziwieniem ogladala jakby cos rozumiala,Alusia jest swietna a ta gestykulacja łał lepsza niz niejeden polityk na mownicy,Nanusia ja smialam sie razem z Toba 😁
U mnie w ogrodzie tez pojawily sie paki na drzewach,ale to normalne w niektorych przypadkach,drzewa wlasnie teraz puszczaja paki zeby wczesna wiosna ladnie zakwitnac,tak jest np.z rododendronem
Joanna u mnie podanie kaszki wieczorem tez nie dziala na sen,probowalam kilka razy i nic,ale w sumie to juz sie przyzwyczailam do tych nocnch pobudek,i powiedzialam wczoraj A ze juz sie nie ludze ze kiedys bedzie inaczej ,Zuzi zacznie sie za niedlugo 11 miesiac,a widokow na spanie raczej nie widac,smutne to ze tesciowa odmowila Ci pomocy,zima przeciez na dzialce nic sie nie robi,no chyba ze odsniezac beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
Ja dziś przez cały dzień miałam niejadka, kaszki nee nee i machanie główką, obiadku to samo, deserku też nee nee (oczywiście jak tylko widziała cycusie to aż się śmiała w głos) i dopiero jak zrobiłam sobie na późny obiad ziemniaczki z resztką gulaszu to tak się przyssała, że z widelca zjadła prawie pół dużego płaskiego talerza. I za każdym widelcem był uśmiech mniammm i otwarty dziubolek 😉 A na koniec wzięła sobie kubek i popiła (suszyło ją po gulaszu hehe).
Byliśmy dziś z T w tesco i od dziś jest promocja, że za zakupy pow 100 można za darmo wziąć sobie 4pak 2 litrowej pepsi. A że w promocji są także pieluszki pampers 🙂 i deserki to zrobiliśmy większe zakupy i teraz stoją mi 2 takie 4paki. Czyli 8 2litrowych butelek pepsi gratis, bo pieluchy i tak kupić musiałam. Polecam (aha do wyboru było jeszcze 6 l mleka ale 1,5 % a feee)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wSZYSTKIEGO NAJ DLA KOCHANEJ ANIUSI 😘 😘 😘 😘

Dziewczyny ja to sie tez przestalam ludzis, ze kiedys wyspie sie normalnie. U nas z kolei wczoraj kolo 12 w nocy sie obudzila i nie chcialam jej karmic o 23 wiec o 12 jej dalam z mysla ze zasnie, ale ona nie dala rady w lurzeczku wiec wzielam ja do siebie ale do 1:15 wiercila sie, siadala, kladla, wchodzila na mnie itp i juz po godzinie nie dalam rady, az wszystko we mnie drzalo. To tak jakby ktos chcial spac, a obok ktos cie szturchal i mowil "ej nie spi" przez godzine !!! 😲 Przyznam, ze bylam zdenerwowana! Wiec wzielam mala do lurzeczka zeby sobie poplakala i zasnela, ale ona ani mysli. Placz w nieboglosy, stala i stukala raczka o lurzeczko. Wiec wzielam znowu do siebie, a ona zaczela szukac cyca gdzie godzine wczesniej dalam jej 120 ml mleczka. Wiec dalam jej tego cyca i zasnela 🤔 ehhh co to byla za nocka 🤨 Nie rozumiem czasami jej.
Dziewczyny a jak jest u was jak np wieczorem polozycie maluchy i jeszcze wy nie idziecie spac tylko cos robicie to czy wam sie budza, czy przeszkadzaja im drobne halasy jakie robicie. Bo u mnie jest strasznie nawet bulek z folji nie moge odwinac jak robie kolacje bo ja to budzi, a juz nie mowie o otwieraniu lodowki 😲 strasznie ma czujny ten sen kiedy to sie zmieni???
Sobolinku u nas tez z jedzeniem jest roznie raz zje 120 ml obiadku ledwie, a np wczoraj zjadla 240 ml. Wogle tak czytalam, ze dawalas ten gulasz Ani i jak ona jadla kawaleczki ci z talerza czy przemielilas jej to ??? Bo ja to sie ostatnio nawet boje flipsy dawac po tym calym zdarzeniu. Wogle jak mamie powiedzialam, ze Ala sie tak zaksztusila to powiedziala, ze jak jej mowilam, ze daje juz probowac jedzenie w kawalkach to nie chciala mi sie wtracac, ale ona uwarza, ze Ala jeszcze nie ma zabkow i jest jeszcze za wczesniej i mowila, ze mi i moim braciom dusila wszystko do 11 miesiaca. ehhh juz sama nie wiem co mam robic...
Joasiu kurcze dziwne, ze tesciowa odmowila pomocy. Przeciez to wnusia- skarb !!! A dla niej dzialka wazniejsza ehhh kiedys jeszcze bedzie zalowac, ze nie spedzala z nia czasu i nie pomagala to bedzie dla niej najwieksza kara- wyrzuty sumienia.
nic moje drogie uciekam papiery skladac wciaz jeszcze nie gotowe 😮 🤔
O i dzis zrobilam swietny obiad "leniwa lazania" bardzo prosta i szybka w wykonaniu tylko piecze sie 35 min. Jak ktos chce przepis to dajcie znac 😉
Milego dnia ufffff jutro juz piatek i Weekend 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kochane

100 LAT DLA NASZYCH KOCHANYCH MICHAŁKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!DUŻO ZDRÓWKA I MAŁO UPADKÓW!!!!!!
A u nas to chyba tak jak u Zuzi z tym spaniem 🙂 w kratkę. Wczoraj w nocy było superrr, a dziś o 23 gadanie i cyc, później o 2 pobudka i cyc, później koło 4 cyc i o 5,20 oczywiście cyc i definitywny koniec spania, a mamusia ledwo żyje 🙂 Jak to się mówi: nie chwal dnia przed zachodem słońca 😁
Teraz bawi się w łóżeczku bo ja musiałam się obudzić pod gorącym prysznicem.

Nanusiu kochana Ania bardzo dziękuje za pamięć i życzenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uściski dla zdolnej Luśki 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja ten gulasz podrobiłam widelcem i dałam jej takie ziemniaczki z sosem i kawałeczkami mięska. To jej najbardziej smakuje i chyba zacznę gotować jej normanle obiady, bo wczoraj dałam jej słoiczkową lalzanię i nie chciała (może uraz po ostatnim)
A jeśli chodzi o Ani spanie to zawsze z wyjątkiem dzisiejszej nocy, jak zaśnie ok 19 to budzi się dopiero koło 5 (ostatnimi czasy to i wcześniej) ale spokojnie możemy sobie wszystko z T robić (oglądamy TV, rozmawiamy, itd. 😁 😁 😁) i się nie budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...