Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zuzka to niezla przygoda z tą benzyną, my jak tylko widzimy rezerwe to tankujemy, bo u mnie spoznienie w pracy to niedopuszczalne jest, bo kara za nieotwarcie sklepu na czas w takich gakleria to ok 4 tys złotych, więc wolę się nei sponiać 🙂
A jeśłi chodzi o ta historię z Madzią, to ja niestety nie jestem na bieżąco, bo nie oglądam tv ani radia nie słucham, nie mam na to czasu 😞 😞 😞 a le z tego co widzę to nie jest najlepiej, mam nadzieje, ze malutka się znajdzie, cała i zdrowa!!! A może tego porwania wcale nie było???

teraz jestem w trakcie robienia prezentacji na roczek dla blanki i na rocznice ślubu dla rodziców, jak skoncze to wam pokazę 🙂
Spokojnej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Zuziu
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: Natalia i Alusia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was mamusie 🙂
No to miałam prezent w nocy 😉dokładnie taki jak przed rokiem,czyli Zuza prawie cała noc nie spała 😉budziła się co godzinę,i chciała się tulić,dawno nie mieliśmy takiej ciężkiej nocy,ale co tam dzisiaj jej święto więc wszystko jej wybaczam,strasznie się dzisiaj wzruszyłam ,tak jakoś wspomnienia wróciły,a do tego jeszcze życzonka od Was,i aż tak się ciepło na sercu zrobiło,zresztą zobaczycie same już niedługo co mam na myśli 🙂
Joanna ,Zuzia urodziła się o 13,miała się urodzić 13 lutego ,wiec stwierdziła ze ta 13 musi jednak byc 🙃
Sobolinku a jak noc Ani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/beztytuuxih.png/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3295/beztytuuxih.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


To już roczek minął, od kiedy Wasza

pociecha jest członkiem Rodziny.

W tym uroczystym dniu Rodziców i Twojego

święta składamy serdeczne życzenia.

Niechaj Wasze maleństwo nadal

w nieustający sposób wypełnia radością i śmiechem

każdy kącik mieszkania i serca.

Niech rośnie zdrowo, szczęśliwie

w otoczeniu najbliższych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla Zuzieńki cieplutkie i kolorowe życzenia z okazji jej wielkiego święta 🤪 Pięknego dzieciństwa, mnóstwa otaczającej Cię miłości, radosnych dni i spokojnych nocy 😘 😘 😘 Rozwijaj się zdrowo, dokazuj ile wlezie, ciesz się i śmiej jak najwięcej 😆

PS. Dla mamusi gratulacje minionego roku i życzenia sił, zdrówka, cierpliwości i mnóstwa radości z Córci na kolejny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KOCHANA Zuziu !!!!
Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chowała,
Rodziców zawsze słuchała,
Radośnie się bawiła,
Nowych rzeczy szybko uczyła,
Świat wokół Ciebie poznawała,
I często się uśmiechała.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To już roczek !!! Możecie uwierzyć, że nasze maluszki już tyle są z nami? A z drugiej strony, to czasem myślę, ze Michaś jest z nami od zawsze.
A co do tej porwanej malutkiej, to też się zastanawialiśmy, czy to nie dziwne, że matka nie płakała na tej konferencji. Może na lekach była? A może to była sprzedaż dziecka albo porwanie na żądanie. Sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Jestem i mam dziś już dość wrażeń.
A teraz od początku Ania o dziwo już później się nie budziła, dopiero ok 3 na cyca. Wcześniej jak szłam spać to coś tam gadała, ale T do niej poszedł i okazało się, że gadała przez sen. Ma to po mnie 🙂
Rano ładnie wstała, zjadła i ok 10 szykowaliśmy się na spacerek, kiedy mnie się zaczął obraz troić 😞 Dostałam migreny i ze spaceru nici. Położyłam się a T zajął się córką. Ale nie mogłam spać bo Ania cały czas warowała pod drzwiami sypialni. CO T ją odciągał to przychodziła. Moja Kochana 🙂 Wstałam po 1/2h i zrobiłam sobie kawki i wzięłam 2 apapy i wtedy mi się zaczęło rzyganko 😞 Ania podreptała za mną do łazienki i wspinała się po moich plecach jak modliłam się do kibelka. Nie odstępuje mnie na krok.
Jakoś po tych wymiotach dałam radę funkcjonować tylko głowa mnie nap.... bolała. położyłam Anię po obiadku i T wygonił mnie do łóżka, Jak wstałam, razem z Anią zresztą to byłam jak nowo narodzona i zrobiłam nam pizzę a później pod wieczór zapakowaliśmy Ankę do wózka i wio na spacerek po mroziku. Mnie się przydało takie dotlenienie.
Na koniec dałam Ania na kolację kaszkę z kakaem i na sam koniec zaczęła być za gęsta i był jeden odruch wymiotny i wszystko zwróciła ale zaraz dałąm jej wołowinkę ze słoiczka bo się domagała jedzonka. I już było ok 🙂 Teraz śpi a ja wreszcie odpoczywam.
Aa i kupiłam sobie pierwszy raz w życiu karmi, stwierdziłam że dziś już 2 migreny raczej nie dostanę więc spróbuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Hej
Jestem i mam dziś już dość wrażeń.
A teraz od początku Ania o dziwo już później się nie budziła, dopiero ok 3 na cyca. Wcześniej jak szłam spać to coś tam gadała, ale T do niej poszedł i okazało się, że gadała przez sen. Ma to po mnie 🙂
Rano ładnie wstała, zjadła i ok 10 szykowaliśmy się na spacerek, kiedy mnie się zaczął obraz troić 😞 Dostałam migreny i ze spaceru nici. Położyłam się a T zajął się córką. Ale nie mogłam spać bo Ania cały czas warowała pod drzwiami sypialni. CO T ją odciągał to przychodziła. Moja Kochana 🙂 Wstałam po 1/2h i zrobiłam sobie kawki i wzięłam 2 apapy i wtedy mi się zaczęło rzyganko 😞 Ania podreptała za mną do łazienki i wspinała się po moich plecach jak modliłam się do kibelka. Nie odstępuje mnie na krok.
Jakoś po tych wymiotach dałam radę funkcjonować tylko głowa mnie nap.... bolała. położyłam Anię po obiadku i T wygonił mnie do łóżka, Jak wstałam, razem z Anią zresztą to byłam jak nowo narodzona i zrobiłam nam pizzę a później pod wieczór zapakowaliśmy Ankę do wózka i wio na spacerek po mroziku. Mnie się przydało takie dotlenienie.
Na koniec dałam Ania na kolację kaszkę z kakaem i na sam koniec zaczęła być za gęsta i był jeden odruch wymiotny i wszystko zwróciła ale zaraz dałąm jej wołowinkę ze słoiczka bo się domagała jedzonka. I już było ok 🙂 Teraz śpi a ja wreszcie odpoczywam.
Aa i kupiłam sobie pierwszy raz w życiu karmi, stwierdziłam że dziś już 2 migreny raczej nie dostanę więc spróbuję 🙂


no to kochana wspolczuje ,wiem co przechodzilas,sama boe sie nawrotow ,bo jesli okres mi sie zaczol to moze i migreny wroca,a tak mi bez nich dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie też wróciły wraz z okresem 😞 niestety. Ta była chyba z wczorajszego wieczornego stresu, bo nie wiedziałam co się dziej z Anulką.
A teraz piję to Karmi i powiem Ci, że żadna rewelacja. Nie smakuje mi, ale wypiję do końca, bo nie lubię wyrzucać żywności. Przze te 8 lat odzwyczaiłam się od alkoholu i dobrze mi z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka ale śliczne zdjęcie Zuzi dałaś w awatarku. Jaka ona śliczna 🙂 Piękny uśmiech naszej rocznej królewny 🙂


dzięki,a ile musieliśmy się nagimnastykować żeby się dzisiaj uśmiechnęła,straszna była dzisiaj ,marudziła cały dzień ,nawet noszenie na rączkach nie pomagało,ale przecież musiała pokazać jaka jest ważna 🙂
Ja nie lubię alkoholu (może czasami jakiś likierek),a piwo to mi poprostu śmierdzi,chyba taki uraz z dzieciństwa,Karmi też mi nie smakuje,a pijesz dla większej ilości pokarmu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka ale śliczne zdjęcie Zuzi dałaś w awatarku. Jaka ona śliczna 🙂 Piękny uśmiech naszej rocznej królewny 🙂


dzięki,a ile musieliśmy się nagimnastykować żeby się dzisiaj uśmiechnęła,straszna była dzisiaj ,marudziła cały dzień ,nawet noszenie na rączkach nie pomagało,ale przecież musiała pokazać jaka jest ważna 🙂
Ja nie lubię alkoholu (może czasami jakiś likierek),a piwo to mi poprostu śmierdzi,chyba taki uraz z dzieciństwa,Karmi też mi nie smakuje,a pijesz dla większej ilości pokarmu?

No to się Zuzia pięknie postarała 🙂 Naprawdę śliczna 🙂 🙂 🙂 🙂
Nie, piję bo już to za mną chodziło. Nie mogę ze względu na migreny pić alkoholu, a to jest prawie bezalkoholowe i dziś byliśmy po drodze w netto po Pieroty i przy kasie zobaczyłam i impuls 😉 i kupiłam. Co mnie dziś nie zabije to mnie wzmocni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula nie zamarzłaś jeszcze ?to faktycznie masz zimno w domu ,a w piątkową noc ma być w Twoich okolicach nawet -30
Kochane jeszcze raz dziękuję za zyczenia,faktycznie szybko to zleciało,dla mnie ten dzień tak jak przed rokiem był bardzo wzruszający,ale już niedługo same zobaczycie co mam na myśli
Zmykam do łóżeczka,przytulić się do mojego "grzejniczka" ☺️
Dobranoc,spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...