Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Sobolinku własnie weszłam na stronke emela i nawet maja tam promocje ,ale kupowanie butow przez neta dla dziecka to pomyłka i nie ma juz takich czaderskich ja te co Zuza ma teraz,a w Katowicach butki z emela sa w Belgu na i pietrze (tak tam napisali)
Co za buty Ci tesciu zrobił?dobrze zrozumiałam czy cos pokreciłam jak zwykle? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sobolinek napisał(a):
zuzka jesteś WIELKA 🙂
butki Emela są super 🙂 W piątek przy okazji Biblioteki śląskiej wejdziemy do sklepu z tymi butkami i coś Ani kupimy 🙂
malamyszko tu masz stronkę z butkami i wszystkie są za kostkę 🙂
http://emel.nazwa.pl/trzewik-sznurowka.html,4,31


nie no co Ty ,mam tylko 165 cm 😜
zapomniałam o deichmanie tam tez sa fajne ,ale ja chyba pozostane wierna na razie marce ,tak juz mam jak sie do czegos przekonam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małamyszko dla chłopców to takie za kostkę są nawet ładniejsze niz dla dziewczynek 🙂

Dziewczyny juz sie nie moge doczekac niedzieli i tej fajnej pogody bo na razie cały czas pada u nas,siedze i kombinuje gdzie by pojechac
Uciekam do wyrka bo strasznie boli mnie zoladek,a jak pis sasiadów zas mnie obudzi w nocy to zastrzelę 😠
papa,dobrej i spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Sobolinku własnie weszłam na stronke emela i nawet maja tam promocje ,ale kupowanie butow przez neta dla dziecka to pomyłka i nie ma juz takich czaderskich ja te co Zuza ma teraz,a w Katowicach butki z emela sa w Belgu na i pietrze (tak tam napisali)
Co za buty Ci tesciu zrobił?dobrze zrozumiałam czy cos pokreciłam jak zwykle? 🙃

Belg jest właśnie koło biblioteki, tam też jest super sklep dla dzieci FIDO i pepco 🙂
A co do butów, to teściu jest mgr inż szewc 🙂 hehe Robi a w zasadzie robił buty 🙂 Od roku już nie robi bo chińszczyzna zalała rynek i nikt nie kupi buta za 40-50 zł (robi bardziej takie dla starszych ludzi, aczkolwiek rok temu miał super wzór wygodnych sandałów) jak można za 15 zł. Smutna rzeczywistość nastała dla takich małych producentów w zasadzie wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Małamyszko dla chłopców to takie za kostkę są nawet ładniejsze niz dla dziewczynek 🙂

Dziewczyny juz sie nie moge doczekac niedzieli i tej fajnej pogody bo na razie cały czas pada u nas,siedze i kombinuje gdzie by pojechac
Uciekam do wyrka bo strasznie boli mnie zoladek,a jak pis sasiadów zas mnie obudzi w nocy to zastrzelę 😠
papa,dobrej i spokojnej nocki 😉

Pa kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Sobolinku własnie weszłam na stronke emela i nawet maja tam promocje ,ale kupowanie butow przez neta dla dziecka to pomyłka i nie ma juz takich czaderskich ja te co Zuza ma teraz,a w Katowicach butki z emela sa w Belgu na i pietrze (tak tam napisali)
Co za buty Ci tesciu zrobił?dobrze zrozumiałam czy cos pokreciłam jak zwykle? 🙃

Belg jest właśnie koło biblioteki, tam też jest super sklep dla dzieci FIDO i pepco 🙂
A co do butów, to teściu jest mgr inż szewc 🙂 hehe Robi a w zasadzie robił buty 🙂 Od roku już nie robi bo chińszczyzna zalała rynek i nikt nie kupi buta za 40-50 zł (robi bardziej takie dla starszych ludzi, aczkolwiek rok temu miał super wzór wygodnych sandałów) jak można za 15 zł. Smutna rzeczywistość nastała dla takich małych producentów w zasadzie wszystkiego.


pepco tez dzisiaj zahaczylam 😉i strasznei mi sie podobaja tam ubranka, nawet niedrogie sa i dobre gatunkowo ,ale ilez mozna tym naszym ksiezniczkom kupowac 😜
mój dziadek był górnikiem ale po pracy a potem na emeryturze dorabiał jako szewc ,wprawdzie nie robił butów ale takie drobne naprawy ,i robił papcie i laczki,nie do zdarcia były ,szył je ręcznie ilez ja sie napatrzyłam jak byłam mała mogłam go obserwowac godzinami ,i pół Rybnika do niego przychodziło z zamówieniami na laczki,myślałam ze teraz jak ktos robi buty ręcznie to takie buty są w cenie i to nie 50 zł,ale wile wiecej,nie raz słyszałam np o jakims polaku który robi dla małych dzieci butki ze skóry ręcznie i te buty są naprawde drogi a noszą je dzieci zagranicznych gwiazd filmowych,faktycznie smutna rzeczywistosc,
Dobra teraz to naprawde koncze.jeszce raz dobranoc.Alwo daj znać jak Gabryś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
I dzień dobry.
Wszyscy jeszcze w domu śpią oprócz mnie. Michaś miał obowiązkową pobudkę ok 2 na mleko, teraz znów śpi po mleczku o 6.30 a ja biorę się za sprzątanie bo przyjeżdża moja Teściowa.

cześć malamyszko 🙂
My już nie śpimy dawno, a T już w pracy 🙂
Oj to czeka Cię wizytacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek 😎no szok poprostu ,wczoraj wieczorem jeszcze lalo a rano bezchmurne niebo i piekne słoneczko,jak tylko się ociepli to zaraz uciekamy na spacerek ,bo Zuza juz od kilku dni mówi papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamyszka napisał(a):
I dzień dobry.
Wszyscy jeszcze w domu śpią oprócz mnie. Michaś miał obowiązkową pobudkę ok 2 na mleko, teraz znów śpi po mleczku o 6.30 a ja biorę się za sprzątanie bo przyjeżdża moja Teściowa.


ooo,wykopała się ze Zwardonia?przecież tam tyle śniegu 😲:ohmy 😞to żart oczywiście)ale na przyjzad tesciowej trzeba posprzatać,za to moja kochana zawsze jak sprzatałam bo miała przyjsc ,to mówiła mi ze po co sprzatam ,wazne zebym była zadowolona jej nie przeszkadza bałagan,wazniejsza od bałaganu jest rodzina,oj szkoda ze jej nie ma ,moze by mi teraz pomogła, 🤨przy Michale,bo jestemw niektorych sprawach kompletnie bezradna,i rece opadaja,a moja mama to takich problemow z 3 dziewczynami nie miała 😞
uciekam kochane ,bede kłdała kamienie ozdobne na ścianie,musze wykorzystac to ze A jest w domu,dzisiaj juz mu lepiej i tak sobie jeszcze wczoraj pomyslalam jak lezał chory zwe jakby mnie rozlozyło to kto sie zajmie Zuza?przeciez on w pracy bedzie ,a ja sobie urlopu nie wezme na chorowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej,gdzie jesteście? 🥴pewnie wszystkie na spacerku,my już po bo niestety zimno strasznie ,wiatr u nas lodowaty wieje,wiec tylk 45 min byłysmy ,za to Zuza podziwiała na żywo kury sasiada,pierwszy raz byłysmy w nowym wozie,i nawet nie chciała z niego wychodzic puki kur nie zobaczyła,wiecie chyba problem przesuniecia spania sam mi sie rozwiaze bo przeciez czas przestawiają wiec bedzie chodziła godz pozniej spac,a tak wogole to moje dziecko od poniedziałku w dzien spi po półtorej godz9teraz pochwaliałam wiec pewnie sie skonczy)i powiedzcie mi czy jak wasze dzieci tak spia co pewnie jest normalne to mniej wiecej w jakich godzinach,bo Zuza idzie spac ok 11 i wstaje o12.30 ale nie jest w stanie wytrzymac do 19 wczoraj ja przetrzymalismy ale od 17 to juz była meczarnia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
nadrobione tak po łebkach 😉
dziewczyny dzięki za informacje a w szczególności Tobie sobolinku 😘 😘 😘 teraz podzielam słowa Joasi że dobrze mieć takiego prywatnego lekarza pod ręką szczęściara 😉 a i fajnie że Was mam 😘 wiem że czasami może czujecie się zaniedbane ale jestem pewna że rozumiecie że czasami po prostu dzieciaczki nie pozwalają na częste zaglądanie no dobra a co do Gabrysia to wczoraj byliśmy w szpitalu spędziliśmy tak ponad 4 godz (ze względu na chorobę nie zagrażającą życiu )przed nami jeszcze 3 osoby przyjmowali jakiś pech same zapalenie płuc i wszystkie szkraby w maskach tlenowych i z jakimiś kroplówkami i się doczekaliśmy (mały już śpiący i głodny był) lekarz ostukał osłuchał pomacał i powiedział że trzy możliwości co do tej wysypki są dał numer telefonu i jakby coś sie działo to do niego dzwonić i w piątek na kontrol
a Gabryś czuje sie niby dobrze tylko straszna broszka nie wiem czy to teraz ma lęk separacyjny czy to tylko choróbsko tak na niego działa noce masakra ale powiedzieli że tak może być ............a jedno tylko jeszcze powiem tutaj w szpitalu nie czekasz cały czas w poczekalni przychodzi pielęgniarka daje sale robi wywiad i na swojej sami czekasz to juz plus tylko i tak małego po 2 godz ciężko było czymkolwiek zajacz i chodzic po całym oddziale wiadomo za ręke 😉
co do bucików to my adidaski mamy właśnie z deichmanna ale rozmiar 22 🤪 chociaz trampki to ma 2021 wiec wiadomo co firma to i rozmiar inny dlatego też nie kupiłabym butów tak na oko
co do leków homeop. to też jestem zdania samemu trzeba spróbowqć bo nie zaszkodzą a co do pomocy to różnie kiedyś miałam jakieś na gardło bodajże to pomogły a drugie na katar nie pomogły albo odwrotnie nie pamietam 🙃
Evek filmiki rewelka a jak talerz oblizuje bomba no i z chodzeniem też sobie świetnie radzi co do matmy to ja jak zuzka porażka 😉
malamyszko nie wiem czy to dziwne też kochałam zapach kleju i w ogóle tej całej szewskiej gamy zapachów
a tak nawiasem mówiąc to ja jak mała była to lubiłam oblizywać palce po białym kleju biurowym i farbkach 🤪 a i jeszcze co pamiętam to jadłam rysiki z kredek żułam w tym czasie gumę i taka zadowolona byłam że np .niebieska jest czy żółta ☺️ 😜 😜 hihi to mnie wzięło na wspominki 🙂
no dobra miłego dnia życzę i słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie ostatnio wygląda to tak w dwóch wersjach 😉
pierwsza to pobudka ok 6 to śpi od ok 10 do 11 i póżniej ok15 do 16
druga to pobudka ok 8 to śpi raz ok 11-13
wiadomo czas spania zbliżony bo czasami tylko z pół godz a czasami i ponad dwie potrafi
a i jak niewyspany to kryzys ma tak od ok 18 do ok 20.30 bo najcześciej o tej godz zasypia bo to że marudny to nie znaczy że zaśnie np przed 20 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE 😁ALWO niezła byłas aparatka z tym klejem i rysikami,zawsze zastanawiałam sie dlaczego moi koledzy z klasy jedzą klej,hm coś w nim widocznie jest ,nie wiem nie kosztowałam 🤢 🙃
Dzięki za odpowiedz co do spania u nas wlasnie ta pierwsza wersja zawsze był ale teraz zuza nie bardzo chce spac w tej drugiej drzemce ,a nie chce jej zmuszac ,no trudno moze sobie sama jakos to pouklada,teraz jak bedzie ciepło i na podworko bedziemy czesciej wychodzic to mysle ze poprostu do poludnia bedziemy spedzały czas na dworze o spac bedzie chodzila oo13 tak miałam z michałem ,fajnie z tymi poczekalniami w szpitalu macie przynajmniej dzieci sie nie zarazaja od siebie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe jeśli chodzi o klej, to ja jestem z tego okresu kiedy była jeszcze guma arabska - taki płynny klej i to było pyszne w smaku 🙂 Uwielbiałam to jeść.
Z innych dziwactw, uwielbiam spaliny z dużego fiata (coraz rzadziej można spotkać tą cudowną woń) i zapach świeżo na towotowanych podkładów kolejowych mmmmm super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
Evek super filmiki jak ładnie i spokojnie Szymek je, u nas wszystko fruwa nawet miska na przyssawkę nie ma szans i widać że przed chodzeniem już nie ma lęku 🤪

Asiula wrzuć nam kilka zdjęć Uleńki tak dawno jej nie widziałyśmy 🙂

Malamyszka uśmiałam się z tego kleju bo mój brat też lubił taki klej, powiedziała bym że nawet za bardzo lubił go wąchać 🤢

Zuzka u nas jest tylko jedna popołudniowa drzemka miedzy 13-15 , jak wstanie wcześniej czyli koło 8 to jest od 12.

Sobolinku ja wolałam zapach benzyny jak tata napełniał bak a my siedzieliśmy z tyłu i tak było czuć świeżą benzynkę 🙂

A grysiki też z kredek jadłam bo gumy donalda były wszystkie białe i żeby chwalić sie że ma się kolorową gumę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...