Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
A u nas sielanki ciąg dalszy 🙂 Ania bez słowa wieczorkiem sama zasnęła i aż się boję obudzić z tego snu 🙂 To już chyba 5 dzień 🙂

A może to już tak zostanie? Może Anulka przeszła jakiś skok rozwojowy i już tak zostanie z tym spaniem? Trzymamy kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Dentystka stwierdziła, że to tak mały ubytek, że nie ma co nadbudowywać i żeby tylko polakierować dla bezpieczeństwa. To nawet nie jest 1/4 zęba tylko mniej. Ale nerwówka była.

Wierzę, że nerwówka i stres był. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. A P się nie przejmuj, nerwy mu puściły i tyle. Ja bym T też zrobiła awanturę gdyby coś podobnego (odpukać) się stało Ani pod jego opieką. To chyba naturalny odruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
A u nas sielanki ciąg dalszy 🙂 Ania bez słowa wieczorkiem sama zasnęła i aż się boję obudzić z tego snu 🙂 To już chyba 5 dzień 🙂

A może to już tak zostanie? Może Anulka przeszła jakiś skok rozwojowy i już tak zostanie z tym spaniem? Trzymamy kciuki.

Byłoby cudownie 🙂
Tym bardziej, że już wcale nie wymiotuje za to je za 2 i super sobie radzi z tym brzuszkiem 🙂 Czasami widzę, że walczy z tą cofającą się treścią, ale nie ma już odruchu wymiotnego tylko bidulka to przełyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej odpaliłam kompa to nie omieszkałam do Was zajrzeć ale niestety uciekam bo muszę jeszcze na internet wejść i tekst przetłumaczyć z PL na DK bo to jutro Gabryś ostatni dzień do żłobka idzie przed urlopem 😁
spokojnej przespanej nocki życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😘
Właśnie dojadam na śniadanie wczorajszą obiadową sałatkę, Ula śpi, a ja czytam co tam naskrobałyście 🙂

Kurcze, Ula też chyba delikatnie nadkruszyła ząbka przy którymś ze swoich upadków, bo jest ciut krótszy i ma nieregularny kształt, ale nie byłam z tym u dentysty... Będę musiała zadzwonić do mojej dentystki i zapytać czy nie przyjechać i zalakierować tej końcówki...
Na mnie Karol by się nie złościł, bo wiele razy sam był świadkiem jak Ula potrafi na prostej, równej drodze się potknąć, a najgorsze jej wypadki widział na własne oczy (ostatnio bawiliśmy się we trójkę i Ulka pod okiem sobie obtłukła o kant łóżka... limo już brązowieje).

Sobolinku, to niech ten Twój "sen" trwa 🙂 Cudnie, że macie ciche i bezstresowe wieczory 🙂 Na szczęście nie mam czego zazdrościć, bo u nas to norma 😎

Jutro przyjeżdża moja siostra ze szwagrem na weekend 😁 W niedzielę się widzieliśmy, ale takie zamieszanie było, tyle ludzi, no i szalejąca Ulka, że nie było za bardzo jak pogadać to sobie nadrobimy trochę 🙂 To już 15 tydzień ciąży i "bidulka" nie może się doczekać na pierwsze ruchy i wystający brzuch 😜

Przedwczoraj mąż kupił Uli, miłośniczce kukurydzy, kolbę na spróbowanie. Ugotowałam jej i się zajadała, więc wczoraj też dostała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A, zamówiłam w aptece witaminy dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią, mąż odbierał wczoraj zamówienie i zapytał mnie dla któego z tych powodów kupiłam te witaminy, ja na to, że planujemy przecież poczęcie niedługo to już muszę zacząć suplementację 😎 On stwierdził, że to jeszcze trochę i to chyba raczej ze względu na to karmienie piersią, ale przecież wrzesień już niedługo, a kwasem foliowym trzeba nasycić się wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ja się witam i uciekam bo o 13 mam psychologa w chałupie 😮 żeby sprawdził czy daję raczę i nie zwariowałam do tego czasu 🤪
póżniej pakowanie itp. jednym słowem może wieczorem zajrzę a jak nie to pewnie dopiero z PL będę do Was pisać 😉
a i słoneczko dzisiaj mamy 😎
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie
Ania znowu ładnie zasnęła po spacerku na nóżkach 🙂 Pogoda u nas dziś taka jak lubię, choć mogłoby być jeszcze chłodniej 🙂
Zaraz biorę się za leczo i chyba wykorzystam 2 tortille, które mi zostały i zrobię z wkładką leczową 🙂
Asiula fajnie, że już chcecie drugiego maluszka. I brawo dla Ciebie za te witaminki, ja też brałam folik i witaminki przed zajściem. To we wrześniu trzymam kciuki 🙂 tylko żeby małż był też do tego przekonany... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ale mam dziś marudę w domu..... Szok, już dawno tak nie było i zapomniałam co to znaczy 😁

Sobolinku, moja Ulka po podwórku chętnie biega, potrafi parę ładnych "kilometrów" zrobić a jak zabieram ją na małą przechadzkę to po kilkuset metrach już na rączki chce 🤔
Co do drugiego dziecka to nic na siłę. Od września chyba zaczniemy (jeśli dojdziemy do pełnego porozumienia w tej sprawie), a kiedy zafasolkujemy to się jeszcze okaże, poprzednim razem było przy trzecim cyklu. Więc spokojnie podchodzę do tematu 🙂

Znikam, bo tylko na chwilę zajrzałam przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś tylko na chwilę, bo się pakuję. Weekend w Zwardoniu z moimi Rodzicami i Teściami. Miszka już spakowany, teraz ładnie zasypia a potem ja się biorę za pakowanie, bo jutro zaraz po pracy jedziemy.
Dentystka się dziś nie mogła nachwalić. Taki Miszka był grzeczny. Miał dziś lakierowane te 2 jedynki. Jedna ma plamkę z próchnicy butelkowej, ale to już jak tylko mu wyszła to już z plamką i tą jedynkę co sobie ubił wczoraj. Grzecznie siedział u Tatusia na kolankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas znowu piękne zasypianie. Już się zaczynam przyzwyczajać 🙂
Asiula to życzę Wam powodzenia w staraniach i dużo luzu. Nam wyszło za 2 razem, a za 1 chyba miałam ciąże urojoną, później się poddałam, nerwy opadły ... i się udało 🙂
Malamyszko to udanego weekendu w górach Wam życzę i wielkie gratulacje dla dzielnego Miszki. Prawdziwy z niego mężczyzna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj od rana miałam maraton ,najpierw zakupy ,potem basen z dzieciakami,w sumie to najpierw pojechałam na zakupy do Tesco bo fajne promocje tam dzisiaj mieli duzo rzeczy 1+2 gratis ,kupiłam np 4 zgrzewki wody primavera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jeszcze zaliczylismy wyprzedaze bo Michał mi z wszystkiego wyrasta a np w Carry sa Tshirty po 19 zł i to dobregatunkowo (co sie dziwic skoro wczesniej kosztowały 70) a po obiedie pojechalismy na pływalnie do żor,polecam Małamyszko jakbys byla w żorach,a wczoraj kupiłam tablet żeby A mógł miec wiekszy kontakt z Zuza bo po ostatniej ich wspolnej rozmowie to nie mogłam tego tak zostawic,no i dzisiaj jeszcze kupilismy etiu z klawiatura do tego tabletu ,bo jak to Michał stwierzdzil ,tata ma za duze paluchy i sobie nie poradzi z klawiatura dotykowa i jak przywiezilsmy to do domu to soe okazalo ze nie dziala wiec nazat dzieciaki do auta i 10 km do Rybnika ,jak przyjechalismy do sklepu to ...działalo? 😲Michał wyszedł ze sklepu i stwierdził ze taka"siara" i on juz do tego sklepu nigdy nie pojdzie 😁 w domu mam jakby kto bombe zrzucil ale nie mam juz siły na nic,a Zuza?...zrobiła sie nie do zniesienia,dzisiaj w sklepie,odstawiała takie cyrki ze szok ,powiedziałam juz ze jej nie bede brała ze soba ,najgorsze było jak przechodzilismy kolo stoiska z zabawkami ,wszystkie chciała ,nie dostała zadnej i był jeden wielki pisk na całe Tesco ,wszyscy sie oglądali,potem an tych torbach wzieła torbe na laptopa i powiedziała ze idzie papa,torba była wieksza od niej a ona postanowiła przejsc z nia pod bramkami obok ochroniarza na zewnatrz sklepu ,u niej nie ma tłumaczenia ze nie wolno ,juz sie boje co to bedzie za pare miesiecy,wczoraj znowu chodziła ze szczotkami do czyszczenie wc po pepco,i nimi machała na wszystkie strony,dziewczyny zaczynam byc bezradna przy tem mojej diablicy,aa, jak juz wyszła za te kasy ,jak zrobilismy zakupy to podeszła do ochroniarza z kubeczkiem w rece (z piciem )staneła przed nim i powiedziała "MAŚ-masz,no rozbroiła mnie totalnie ,jak odchodzimy od kasy to kazdej ekspedientce mówi papa i posyła całuski,a jak juz jedzie w koszyku to każdemu kto przechodzi obok mówi cieś,no chyba ze sa to dzieci bo do tych czuja cos dziwnego...jak tylko jakies pojawia sie na widoku to zuza zaczyna machac rączką i krzyczy ...A!tak jak kiedys robiła Lence ,wtedy patrzy na rodzica tego dziecka i mówi pokazując paluszkiem NIE NIE NIE(tak robila jaj moja siosta jak straszyła Lenke)normalnie wysiadam juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi sie przypomniało,we wtorek byłam na urodzinach u mojej psiapsiolki i Zuza super bawiła sie z Emilka która ma 5 lat ,byłysmy w szoku ,poszly sie bawic do nowo wyremontowanego pokoju Emi i po kilku minutach Emilka przyszła powiedziec ze Zuza pomalowała tapety kredkami pastelowymi 😠...nie zeszło,ale mi głupio było a moja kumpela widac było ze jest zła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
jeszcze mi sie przypomniało,we wtorek byłam na urodzinach u mojej psiapsiolki i Zuza super bawiła sie z Emilka która ma 5 lat ,byłysmy w szoku ,poszly sie bawic do nowo wyremontowanego pokoju Emi i po kilku minutach Emilka przyszła powiedziec ze Zuza pomalowała tapety kredkami pastelowymi 😠...nie zeszło,ale mi głupio było a moja kumpela widac było ze jest zła

no to nieźle Ci Zuza daje popalić, oby jej to przeszło. Nie chcę Cię martwić, ale mój brat wyrósł z takich rzeczy dopiero jak poznał moją bratową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku myślałam ze przyjade w tym tygodniu ale potem stwierdzilam ze jednak nie bo od opalania zrobiły mi sie az 3 opryszczki na ustach i nie chce narazać Ani,dzisiaj se pomyślałam ze może we wtorek albo srode bym przyjechała ale jak wracalismy z Rybnika wieczorem to cos mi sie zepsuło w zapieciu ,klamrze w foteliku Zuzi ,jak wciskam te sprzaczki do srodka to nie ma tego klik i nie che sie zapiac ,jutro chyba pojade zareklamowac ,az byłam w szoku ze taki fotelik moze tak sie zepsuc,dzięki z apamięć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
jeszcze mi sie przypomniało,we wtorek byłam na urodzinach u mojej psiapsiolki i Zuza super bawiła sie z Emilka która ma 5 lat ,byłysmy w szoku ,poszly sie bawic do nowo wyremontowanego pokoju Emi i po kilku minutach Emilka przyszła powiedziec ze Zuza pomalowała tapety kredkami pastelowymi 😠...nie zeszło,ale mi głupio było a moja kumpela widac było ze jest zła

no to nieźle Ci Zuza daje popalić, oby jej to przeszło. Nie chcę Cię martwić, ale mój brat wyrósł z takich rzeczy dopiero jak poznał moją bratową...


no ja też mam takie przeczucie ze będzie coraz gorzej ,nie wiem tylko po kim ona taka jest ,bo A był grzeczną kluchą ,a jak byłam mała to tez byłam grzeczna nieśmiałą dziewczynką ,potem troszke musiałam sie wyszalec ale teraz mi przeszło,mój złoty Michał na Gunsach nie był jednak była inna firma ochroniarska niz ta ca zwykle i dobrze bo byłam pod stadionem o 19 akurat jak grała kapela Karolaka ,i jak widziałam te tłumy pijanych i naćpanych ludzi ,to stwierdziłam ze dobrze ze nie idzie bo bym go raczej nie pusciła,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...