Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Julik to może jak wyciągniesz to prawe oko z telewizora to szybciej Ci pójdzie czytanie hehe 🙂


lookam na Majewskiego czy bedzie drugie złoto dzisiaj 😁

aaa to lookaj Kochana, może go zaczarujesz 🙂 i będzie 🙂


no i mamy 2złoto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Julik to może jak wyciągniesz to prawe oko z telewizora to szybciej Ci pójdzie czytanie hehe 🙂


lookam na Majewskiego czy bedzie drugie złoto dzisiaj 😁

aaa to lookaj Kochana, może go zaczarujesz 🙂 i będzie 🙂


no i mamy 2złoto 🤪

WOW SUPPPPPPEEEEEEEEEERRRRRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja księżniczka też dziś płacząca sie obudziła po południowej drzemce, tatuś nie mógł dać sobie z nią rady i dzwonił gdzie jestem 🤪 chociaż rano było wszystko ok więc pewnie zmiana pogody ją rozdrażniła,

ale z gadką to jej do Zuzy daleko 🙂
a nocnik 🙂 też zależy od humoru dziś kilka razy zrobiła do nocnika ale na balkonie też nasikała i do pontonu też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Julik to może jak wyciągniesz to prawe oko z telewizora to szybciej Ci pójdzie czytanie hehe 🙂


lookam na Majewskiego czy bedzie drugie złoto dzisiaj 😁

aaa to lookaj Kochana, może go zaczarujesz 🙂 i będzie 🙂


no i mamy 2złoto 🤪

WOW SUPPPPPPEEEEEEEEEERRRRRRRRRR


Majewski wydaje się być takim rozsądnym, skromnym, fajnym facetem, więc tym bardziej ten medal mnie cieszy 🙂 Należało mu się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Julik, właśnie przejrzałam galerię Julki 🙂 Ależ ma atrakcji ta Wasza córa, i jaka odważna 😆 Nie mogę się napatrzeć jak Jula szaleje w wodzie, Ula na razie się nie odważyła zanurzyć więcej niż do kostek.

no tak 🙂 w morzu jej trochę zimna woda przeszkadza ale w jeziorze to wchodzi po pachy i się kładzie żeby ją ciągać sama byłam w szoku że się nic nie boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
Asiula napisał(a):
Julik, właśnie przejrzałam galerię Julki 🙂 Ależ ma atrakcji ta Wasza córa, i jaka odważna 😆 Nie mogę się napatrzeć jak Jula szaleje w wodzie, Ula na razie się nie odważyła zanurzyć więcej niż do kostek.

no tak 🙂 w morzu jej trochę zimna woda przeszkadza ale w jeziorze to wchodzi po pachy i się kładzie żeby ją ciągać sama byłam w szoku że się nic nie boi


haha, wie, że może liczyć na troskliwą opiekę rodziców 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w tą piękną sobotą 🙂
Mam świetny humor jak my wszyscy zresztą 🙂 Ania dziś przespała od 19,30 do 6 calutką noc bez pobudki i to z suchutkim pampersem. Jak ją posadziłam to pięknie zrobiła duże siku 🙂
Teraz się szykujemy bo czeka nas pracowity dzień.
Spokojnego weekendu mamusie. Zajrzę po powrocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek 😎
jak jużdotrzecie tutaj po weekendzie to zapraszam do oglądania,niestety znowu na boku ,bo jak zwykle źle trzymalam telefon 🤨
http://www.youtube.com/enhance?feature=vm&v=s3X_jTDV5JE
http://www.youtube.com/watch?v=QiSWoVwp9iw
http://www.youtube.com/watch?v=TN51utDYEX4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my dziś znów cały dzień na plaży, Jula była super grzeczna, wyszalałyśmy się, popływałyśmy za wszystkie czasy ale padła mi o 17 w samochodzie ciekawe kiedy się obudzi i pewnie do północy będzie mi teraz chodzić 🤢

Zuzka ooglądałam ale pierwszy filmik nie działa. NA drugim śpiewająca Zuzia - świetna 😁 😁 😁 hi hi ciekawe co to za melodia? próbowałam zgadnąć ale nie dałam rady 😉 z basenu taż fajny filmik Zuzia taka zadowolona mocno się trzyma deski a główka wysoko nad wodą tak ostrożnie żeby się nie pochlapać hahah

Sobolinku a gdzie wyjechałaś? nic nie mówiłaś?
spokojnego tobie również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julik ale ja Ci zazdroszcze tej plaży,mnie szlag normalnie trafia bo po raz pierwszy od 16 lat wakacje spedze w domu i to w dodatku prawie caly czas sama,z marudna zuzia,a wczoraj pisalam ze moglyby jej te 3 wyjs wszystkie na raz no to mam dzisiaj zauwazylam kolejna,
Asia,masz racje moj A nie potrafi zagrzac miejsca w jednej pracy , w poprzedniej pobił rekord zyciowy bo 3 lata pracował,ta co była przez ostatnie 2 miesiace to jednak nie dla niego bo bardzo zle znosi rozłąkę zwłaszcza z Zuzią,bo odemnie to sobie tylko odpoczął 😜,no i jednak okazało sie ze jak synowie przekeli interes to nastały inne rzady niz 4 lata temu jak A tam pracował i trzeba bylo ise prosic o wyplate ,a dopiero groźby przyniosły efekt,
a Sobolinek pojechała do teściów,tylko nie wiem czy na dłużej czy tylko dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😘
Ja dziś znów mam przed sobą samotną noc. Pod wieczór pojechaliśmy we trójkę na koncert, ale Ula po 19 zaczęła trzeć oczka i ogólnie było widać, że już spać chce, więc my wróciłyśmy do domu, a mąż został się pobawić. Jutro go odbiorę.
U nas dziś spokojnie, udało mi się namówić męża, żeby rano zajął się Ulą i sobie podrzemałam dłużej. I wcale mi nie przeszkadzało, że bawili się później na łóżku obok mnie, ba, nawet mnie Ula smarowała kremem po ramieniu 🙃

Kasiu, w sumie teraz to nie czasy, że całe życie w jednym zakładzie się przepracowuje, to chyba dobrze, że A się nie boi tych zmian, gdy coś mu nie pasuje i szuka czegoś lepszego. Filmiki się ładują, zaniedługo będę oglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, filmiki super 🤪 Uli też się zdarza podśpiewywać, ale o babci i dziadku (bo słyszałam baba dada) jeszcze nie śpiewa 😜 Na basenie to tak jak Julik napisałaś, Zuzia głowa wysoko, żeby nic nie chlapnęło, w lekkim szoku, ale jednocześnie zadowolona, zwłaszcza jak tatuś przyspieszył 🙂 A basen to taki specjalny dla dzieci czy zwykły? Ula jak o tej pory na rzekę średnio reaguje, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, może i my na basen się kiedy wybierzemy? 🙂

A co do wakacji to przedwczoraj rozmawiałam z kobietką, która opowiadała, że urlop w tym roku w domu spędzili z mężem, nigdzie nie wyjeżdżali i sobie bardzo chwaliła 🙂 No ale ona nie ma małego dziecka tylko całkiem już dorosłe córy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
je-ju! czemu ja jem te chipsy??!! 😜 Już je odkładam i żegnam się (chciałam napisać z Wami, ale przecież żadnej nie ma, więc skończę na żegnam się 😜 )

Napiszę jeszcze tylko, że dostałam info o rodzicach, którzy zakładają mini-przedszkole, ma zacząć działać od stycznia 2013, poszukują chętnych do współudziału, z tego co przeczytałam to plany i założenia są ciekawe... Będę musiała pokazać maila mężowi.

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
je-ju! czemu ja jem te chipsy??!! 😜 Już je odkładam i żegnam się (chciałam napisać z Wami, ale przecież żadnej nie ma, więc skończę na żegnam się 😜 )
Napiszę jeszcze tylko, że dostałam info o rodzicach, którzy zakładają mini-przedszkole, ma zacząć działać od stycznia 2013, poszukują chętnych do współudziału, z tego co przeczytałam to plany i założenia są ciekawe... Będę musiała pokazać maila mężowi.
Dobranoc.

jesz bo dobre, jak jednego się weźmie to nie można przestać 😜
Asiula no niestety Jula nie dała mi popisać bo obudziła sie o 20 i o 23zasnęła 🙂
A myślisz o przedszkolu dla Uli czy współudziale i pracy?
a ja też jestem jakaś niewyspana więc idę do łóżka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Julik ale ja Ci zazdroszcze tej plaży,mnie szlag normalnie trafia bo po raz pierwszy od 16 lat wakacje spedze w domu i to w dodatku prawie caly czas sama,z marudna zuzia,a wczoraj pisalam ze moglyby jej te 3 wyjs wszystkie na raz no to mam dzisiaj zauwazylam kolejna,


to mnie tak samo szlag trafiał jak u was była pogoda a my na plaży w kurtkach 😜 dlatego teraz każdy słoneczny dzień wykorzystuje jak mogę.
Co do wakacji to u mnie można na palcach jednej ręki podlicz lata w których byłam na wczasach 🙂 tylko że mieszkając na mazurach (raczej podlasiu:lol 🙂 a teraz nad morzem to nie trzeba wyjeżdżać żeby tylko pogoda była a z tą różnie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobitki
My już zjechaliśmy z weekendu u teściów 🙂 Jak zwykle rewelacyjnie wypoczęłam zajmując się Anią 😁 😁 😁 😁 Chociaż zauważyłam, że im Ania jest bardziej kontaktowa i taka radosna to oni częściej z nią przebywają. Także jest szansa, że jeszcze kiedyś wypocznę 🙂
Dziś mieliśmy dzień pełen wrażeń i Anka padła w minutę (nie spała wczoraj i dziś w dzień).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...