Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
Wywaliło mnie z telefonu i nie moge się zalogować.
Asiula niestety nie miałam czasu się spotkać bo w Suwałkach byłam tylko 3 dni, a miałam trochę załatwiania i odwiedzania. Asiu wysłałam wiadomość na priv.

Alwo gratulacje dziewuszki 😁 😁

Monic to trzymamy kciuki 🙂

Sorki dziewczynki że nie popiszę ale ciągle coś, następny tydzień bedę już spokojnie siedziała. Wyjeżdżamy prawdopodobnie w czwartek rano, jak myślę to już mnie ciarki przechodzą bo jade naszym autem, może ze mną pojedzie mój chrześniak ale zobaczymy. Nie wiem co moja Julka na 1740km w foteliku 🥴
400km do Suwałk zniosła dobrze ale to jest bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 😎

Julik kurcze kobito no to wyprawa Was czeka pytanie tylko czy nie za szybko pozalatwial juz tam co potrzeba z takich podstawowych rzeczy albo czy juz wie gdzie i co trzeba załatwiać co do podróży to nie zazdroszczę i dobrze by było gdyby ktoś z Wami pojechał NALEGAM !!!!!!! 😉 bo tak jak piszesz 400 kl to pokus z tymi prawie 2 tysiącami a i w przyadku mojego pamietam ze pózniej po postojach to juz za cholerę nie chciał się do fotelika dać wsadzić tak się darl i przeżył :blink 😞 a naszym przypadku tylko 8-9 godzin w samochodzie) no i musisz się wiadomo liczyć z tym ze i Ty będziesz chciała odpocząć ale pewnie to wszystko wiesz i nie potrzebne tylko starsze stoimy obawami przepraszam ☺️ powodzenia trzymam kciuki i trzymaj się tego ze tylko chwila meczarni i juz razem 😁

Asiula urlopik się udał aczkolwiek nie obyło się bez ostrej kłótni z moja mama i to jeszcze przy cioci biedna się nasłuchwianiu 🤢 ale po prostu wywalilam jak zwykle wszystko co mi na sercu leży chociaż chyba właśnie dzięki cioci mama odposcila resztę urlopu coś mi się wydaje ze ciocia jednak mi racje przyznała nie wiem takie odczucie mam bo pózniej wychowywalam SWOJE dziecko tak jak ja chciałam a poszło w sumie o głupotę jak zawsze zreszta czy mam go na sile kłaść spać czy nie oczywiście ja byłam za nie bo i późno wstał mi tego dnia i wieczorem będzie się można na plaże wybrać 🙂 wiadomo trochę to dla mojej korzyści miało być a nie o 20 grzecznie z synkiem w łóżeczko łóżeczku przecież to wakacje w końcu co nie 😎dla wyjaśnienia mama w tym czasie spała u cioci ja u kuzyna i jego zony dlatego nie było możliwości wieczorem małego. Babcia zostawić a i nie chciałam to był cz tylko dla Nas 😁
Pisząc to przypomniało mi się co wcześniej pisalyscie odpocząć od dzieci tylko co wtedy będziemy robić hihihihi BABIE nie dogodzisz chce sama ale dziecka nie odda 😜
Monic trzymam kciuki będzie dobrze wiem ze łatwo może napisać ale moja przeszłość pamiętasz i zobacz wszystko powoli się układa i tego trzeba się trzymać pozytywne nastawienie to juz Pól sukcesu 🤪 teraz tylko się wyciszyć czerpać z seksu jak najwiecej i się uda wieże w to powodzenia

Ok dobra kobitki uciekam buziaki 😘 😘 😘
Julik Monic jeszcze raz powodzenia
Asiula mąż żyje po urlopie czy twierdzi ze mu dziecko podmienili bo jego jakieś grzeczniejsze było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co z takich codziennych rzeczy na pewno o czymś zapomniałam tylko to juz tak dawno było ze nie pamietam a i wychodzę z założenia ze to teraz idziesz do sklepu i kupujesz bez problemu jednym słowem tym bym się nie martwiła
Co do dokumentów to np. W DK potrzebny był akt ślubu ale jeśli wiesz ze wszystkie papiery masz to ok albo tutaj jest wątek mamy w UK to może warto tam się odezwac doświadczenie z tego samego kraju co i Wy teraz będziecie BEZCENNE 🙂
Jeszcze raz powodzenia i czekamy na wieści co i jak
A jak mąż juz lepiej mu się pracuje oswoi l sie z innoscia jak ząb ?????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak już pisałam z dziewczynami na forum i też pisały o lekach ale ja włąściwie nie wiem jakie mam brać bo w zasadzie Julka była raz chora a ja sobie też nie wiem co brać.
Nie, Krzyś rozgląda się już za czymś innym 🥴 ale na razie bedzie pracował może się przyzwyczai.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
On to odważni jesteście 😉
Co do leków to dla małej jakiś syrop na kaszel coś na katar coś na biegunie i np. Tutaj niechętnie sprzedają leki na ibuprofenie tzn. Tez z Pl zabieram zawsze
Dla siebie brałam nospe i w sumie to wszystko bo dla dorosłych leki przeciwbólowe juz sprzedają
A i zauważyłam ze sposoby "babcie "na obczyźnie odgrywają duzaaaa role 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i wiesz co nie wiem jak UK ale tutaj nie było do końca zgodności z szczepieniami nie wiem czy wiesz o co mi chodzi np.Dk nie szczepi zoltaczki watrobowej i nie pamietam czego chodzi mi tylko czy w Pl nie ma jakiegoś szczepienia co powtarza sie np. W 3 roku życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
Oki to kiedy ruszasz na podbój UK pamiętaj tylko żeby stronę drogi tam zmienić hihihiprawa lewa 😉 bo strabia Ciebie na samym początku i jeszcze gotowa będziesz pomyśleć ze sie witają 😜


Ha ha ja nie panimaju panie co pan do mnie gaworiszz 😮, a tak serio to to też mi spędza sen z powiek, zebym przypadkiem komuś nie wyjechała na czołówke 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra uciekam pózniej może zajrze bo teraz to po dziecko do żłobka śmigam nie zostawiam go ostatnio dłużej bo coś płacze 😞 nie wiem w ogóle tuli sie strasznie mizia jednym słowem albo w gnatach zmiany wyczuwa (ciąża) albo przechodzi jakiś etap rozwojowy może okres śeparacyjny nie mam pojęcia 🤔
Miłego dnia papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra uciekam pózniej może zajrze bo teraz to po dziecko do żłobka śmigam nie zostawiam go ostatnio dłużej bo coś płacze 😞 nie wiem w ogóle tuli sie strasznie mizia jednym słowem albo w gnatach zmiany wyczuwa (ciąża) albo przechodzi jakiś etap rozwojowy może okres śeparacyjny nie mam pojęcia 🤔
Miłego dnia papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 😆
no dzisiaj moje dziecie zadowolone do zlobka poszlo moze dlatego ze ulubiony kolega juz byl 🙂
monic u mnie to wyglada tak jak cos zbroi to wola mama choc Tabula się tuli nie pytajcie dlaczego Tabula tak sie nazwal jakis czas temu i tak juz zostalo 😜
milego dnia mamusie uciekam sie za robote wezne bo wzglednie sie czuje to troche mieszkanie ogarne 😉
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WOW, jak fajnie zajrzeć na forum i musieć nadrobić kilka stron 🤪

Julik, odpisałam Ci rano, a tu już czasu mi zabrakło. Czy ja dobrze rozumiem że już w ten czwartek wyjeżdżasz z Julią?? Ale na promie (bo chyba tylko tak samochodem można dotrzeć do UK) chyba nie trzeba cały czas w aucie być? Tak czy siak zgadzam się z Alwo, niezła wyprawa. Szkoda że nie wyszło nam się spotkać. Ja z kolei od 20 do wczoraj byłam w rozjazdach urlopowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sorry że piszę na raty ale nadal z telefonu i wolę widzieć co piszę, a widzę tylko tyle ile się mieści w tym oknie do pisania i nie wiem jak to zmienić...

Alwo, gratuluję dziewczynki 😁 Co do męża na urlopie to jego urlop jeszcze trwa. Powiem Ci że prędzej mnie by pewnie do reklamacji oddał niż Ulę... ;p Ostatnio Ula zresztą całkiem ładnie uspokoiła, poza tamtą megahisterią zdarzyła się jedna mała i to wszystko, a tak to jest fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasz wyjazd fajnie się udał, mimo że już pogoda mało letnia. Mój dziadziuś chyba zadowolony był, że mu trochę poprzeszkadzaliśmy 🙂 Siostra ze szwagrem też, Ula ulubionego wujka odwjedziła, Tosia już coraz bardziej interesująca dla Uli sie robi jako kompan do zabawy 🙂 Wracaliśmy wczoraj bo USG miałam umówione. Z dzieciulkiem wszystko OK, ma już 81mm 😁 Coraz bardziej dociera do mnie źe jestem w ciąży ;p Zajrzałam dziś na allegro pooglądać spodnie ciążowe bo tym razem chyba szybciej mi brzuszek wyskoczy.

Trzymajcie się ciepło, buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak, trochę się nam przesunęło, siostrzeniec nawalił, umawialiśmy się że jutro przyjedzie do mnie i w czwartek rano pojedziemy, ale nie może się zebrać 🙃to tak jak ja 🙂 więc albo w czwartek popołudniu ale to raczej na noc nie ma co wyruszać albo w piątek z rana. Tak, samochodem to do Francji i promem do Anglii 2,5h więc tyle co na jakieś jedzonko i kawkę. W samochodzie nawet nie można siedzieć, trzeba wejść na pokład.

Moja z kolei jest okropnie nieznośna ale to chyba dlatego że ja jestem strasznie nerwowa, od kilku dni nie mogę spać, chodzę nabuzowana, w sumie nie wiem dlaczego bo wyjazd jak każdy inny, nic mnie nie goni mogę sobie pozwiedzać ale jakoś 1000myśli na minutę i pewnie zanim nie zapakuje się do auta to nie odetchnę (idę sobie melisy na noc zaparzę) no i jej się udziela, nie ma jeziorka, placu zabaw tylko jest auto i załatwianie, kupowanie i stanie w korkach 😠 no i ciągle gada tati ma anglii więc też tęskni, rano się budzi patrzy na poduszkę, czasem też w nocy się budzi i mówi ma ma czytaj: nie ma, leci do pokoju zagląda na fotel itd.. ciekawa jestem jaka bedzie jej reakcja jak w końcu zobaczy tati 😜

Cieszę się dziewczynki że wam brzuszki rosną 😉 i wszystko jest dobrze oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...