Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja również składam Alankowi najlepsze życzenia 🙂 co do włosów to mi zaczęły wypadać jakieś 2 tygodnie temu i tak jak piszecie wszędzie jest ich pełno nie mówiąc już jak spojrzę na szczotkę to cała garść po jednym czesaniu 😞 i do tego zaczęły mnie boleć strasznie kolana 😞 pryszcze nie mam tylko pokrzywka która mi się pojawiła tydzień przed porodem i Oktawio dzięki za nazwę tego leku zapisałam sobie go i jak skończę karmić to dopiero wtedy wezmę się za jej leczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia z głową zawsze nie najlepiej 🤪 🤪 🤪 Ze skórą trochę lepiej. Włosy jak u Samantki wszędzie są w mieszkaniu tak mi wypadają i dodatkowo Paweł mi je wyrywa ;-( Oktawia Ty też nie bądź taka skromna bo niezła laseczka jesteś. W ogóle to wszystkie piękne jesteśmy 🤪 🤪 🤪 A Ja jestem najładniejsza na świecie 😜 😜 😜 😜 Tak mi mówi M 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ale mam znów humor na żarciki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alanku duzo zdrowka!!!

A ja sie strasznie wkurzyłam... spotkalam sasiadke i sie poklocilysmy i to o glupote. Ja do niej spokojnie a ona na mnie wrzeszczy i to przy malej, baklam sie ze sie przestraszy i zacznie plakac i probowalam ta sasiadke jakos uspokoic ale ze to glupie to nie dalo rady!!! I jescze jak zaczelam cos do niej mowic to sie odwrocila na piecie i sobie poszla, chyba prawda ja zabolala!!! Glupia krowa..... tak mnie zdenerwowala ze az sie cala trzese, az nie moglam klucza wsadzic do zamka!!! Jak maz wroci to musimy pogadc i chyba napisac pismo do spoldzielni bo po dobroci juz probowalismy wiele razy anic to nie dalo wiec teraz troche ostrzej!!! Wrrrrrr......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahh Niunia kazda z Nas dla swojego jest najpiekniejsza........ Oklask dla ?Ciebie bo choc ciut poprawil mi sie humor.
Mi tez wlosy wypaaja ale dla mnie to norma po przed ciaza tez mi strasznie wypadaly, tylko w ciazy mialam spokoj... moj M. sie smial ze bedzie zbieral moje wlosy i perulke z nich zrobi i sprzeda to chociaz kasa bedzie!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi włoski na razie nie najgorzej wypada chyba troszke więcej niż zwykle ale nie ma tragedii w razie co mam ich dużo jak na razie więc sie nie martwie, zobaczymy za jakiś czas 🙂

Dziewczyny co do smarowania oliwką, ja nic takiego nie robie, kapie w oilatum soft i Fasolek ma taka juz natłuszczona lekko skórke a oliwko powiedziano mi że wszystkie bez wyjątku zawierają pochodne ropy naftowej i zatykaja pory skórne i żeby nie stosowac ani dla siebie ani dla dziecka więc jak ma gdzieś odpażenia albo zaczerwienianie to smaruje ta mascią do pupy co mam na recepotę albo linomagiem. Myslicie ze Oilatum to wystarczające? Buzie smaruje czasami linomagiem i głwke też a aczamai Cetaphilem taki b. delikatny do wrazliwej skory krem nawilzający, mam tez nivea na slonce i na mróz ale jeszcze nie stosowałam.

Brawo Dota - fajny avatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja małą też w Oilatum kąpię.TERaz dostała na chrzciny taki zestaw hipoalergiczny dla dzieci płyn i balsam.Przez tydzień tego płynu używaliśmy,ale po nim pomimo używania basamu skóra nie była już taka fajna,więc zakupiłam następne 4flaszki Oilatum,a balsam używamy dalej bo mała polubiła masaż jaki przy balsamowaniu jej robimy.
Teraz jak wychodzimy na dwór to jeszcze krem przeciwsłoneczny 30Ziaji specjalny dla dzieci od pierwszych dni życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam Oilatum nie służy. Nie lubię. Za to mamy płyn do kąpieli bobini z oliwką i jest rewelacyjny!
Do tego używam z johnson płynu do mycia i nivea szampon do włosów.

Jeżeli chodzi o moje włosy to już kiedyś pisałam, że mega mi lecą, a w tej chwili to mam już zakola jak łysiejący facet!!! Jest mi z tym bardzo źle, bo wyglądam też fatalnie. A to przez to, że zawsze miałam cienkie włosy i jak wypadają to widać 😞

Pryszcze zawsze miałam, ale jakiegoś wysypu po ciąży to nie widzę.

Ja to jak na Was patrze to wszystkie bez wyjątku świetne laski jesteście!

Dota dostałaś oklask ode mnie za avatarka. A teraz 4 strony wstecz obskoczę i dam oklaski bez okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Mi też włosy wypadają i w ogóle nieco słabsze mam po ciąży, ale nic to...

Pati bardzo fajny ten opis, który wstawiłaś odnośnie rozwoju 4 mies niemowlaczka.

Miśka ucałuj dziewczyny:*

PS
Dota ładne zdjątko 🙂

O! Niunia i Marta mają zlot a ja nic nie wiedziałam. 😠 Bawcie się dobrze 😘

Tak się śmieję, czy nasz Patryś kiedyś wsadzi sobie stópki do buzi, bo mu się one bardzo pocą i ... brzydko pachną 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda, Szarla, MandaSala dziękuje 🙂)

a tu uśmiech od mojego Syna dla Cioć 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/p6252169.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2092/p6252169.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i jeszcze jedno, ze spaceru w parku
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsc0285q.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4581/dsc0285q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerdzia, a może uda Ci się w piątek wyrwać i też do mnie przyjedziesz z Patryczkiem? Najpierw mamy obiad, a potem na molo pójdziemy Monciakiem. Pewnie też na plażę, tylko oby pogoda dopisała. Maja by miała w kim wybierać ;-P
Szarla jak widzę fotki Amelki to zawszę myślę, że to Korni ;-) i na odwrót ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bliźniaczki, urodzone w tym samym dniu, mają te same wózki i łóżeczka i inne :P. Więc ma prawo się mylić :P. No i Amelia Kornelia brzmi prawie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Amelia nauczyła się pełzać. Co prawda do tyłu i bardzo powoli, ale ja jestem przerażona tym ile ona ma energii i co ona już potrafi. Jakieś 30 minut zajęło jej opuszczenie maty edukacyjnej i zapoznanie się z dywanem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...