Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, ja niestety chora, całe szczęście Filip jeszcze nic ode mnie nie złapał, ale ciężko się zajmować dzieckiem na odległość, całe szczęście dziś przyjeżdża moja mama to mi pomoże.Lekarz mi wczoraj powiedział, żeby chodzić z dziećmi na basen, bo do 6 miesiąca dziecko ma wrodzone odruchy, które potem zanikają, typu wstrzymywanie oddechu w wodzie, zamykanie oczu i buzi i żeby tego nie przegapić, bo potem może się bać wody.
Szarla Amelka jest przesłodka i rewelacyjnie śpi.
Oktawio wielki szacunek dla Ciebie, cały czas Ciebie podziwiam, trzymamy z Filipem kciuki, żeby miesiąc szybko zleciał.
Niunia podziwiam też Ciebie, ale przynajmiej wiesz, że Pawełek ma dobry humor i bardzo dobrą opiekę.
MIłego dnia, pewnie znowu mnie nie będzie przez kilka dni, muszę szybko wyzdrowieć, trzymajcie się cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wszystkich 🙂 widzę ze Edyta mam zmartwienie oby to nic nie było groźnego
Dziewczyny widząc też ze nie które z wasz chodzą na rehabilitacje może pisaliście wcześniej a mnie wtedy nie było wybaczycie ale czy mogli bysie napisać co jest małym...jeśli nie chcecie to nie musicie... niej pokaże foci Igora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko ja również trzymam kciuki, na pewno to nic poważnego!

Myszka moja ma wzmożone napięcie mięśniowe i podobno asymetrię, ale ja tej asymetrii nigdy u niej nie widziałam 🙂. A dzisiaj mamy ostatnią rehabilitację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Igorek i Julcia przecudne dzieciaki!!!! A moja tak się pięknie bawi na macie, jeszcze nie wie że czeka ją dzisiaj rehabilitacja i podróż do Grudziądza 🙂.

No i Juleczka tak pięknie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa dzisiaj nie było rehabilitacji, bo pomyliliśmy sobie z A. dzień.. nawet nie mieliśmy się jak zapytać kiedy faktycznie miała być czy tam ma być, bo rehabilitantka dziś od 12.00 🤢 jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nic zapomnieć, żadnej wizyty i w ogóle..
zadzwonię do niej, bo znaazłam nr kom. w necie i się zapytam..a jak miała być wczoraj to przeproszę i umówię się na inny dzień..
kurna jak można pomylić sobie dzień! 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilysmy i tak jak myslalam to powiekszony wezeł chlonny, uszy czyst ale gardlo lekko zaczerwienione i mamy poczatek infekcji. Wiedzialam ze tak bedzie juz jak mala wczoraj zasnela o 18:30 i spala do rana! Mam jej dawac dwa syropy i obserwowac wezel jak sie nie pogorszy to za tydzien na kontrol a jak bedzie gorzej to w kazdej chwili przychodzic!! Na szczescie szybko to wychwycilam i moze nie bedzie goraczkowac i nie bedzie mocniej chora!!
Za to ja czuje jak mnie boli gardło! Ale moze sobie wkrecam!
No nic ide ogarnac domek i obiad naszykowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i Myszka zapomniałam Ci napisać czemu na rehabiitacje chodzimy..tak więc Alan miał napięcie i asymetrię.. tzn. neurolog tak powiedziała, a rehab. powiedział, że wzmożonego napięcia to my ne mamy... jedynie asymetria, no i słabe mięśnie brzuszka.. no i ćwiczymy z tego powodu.. tylko, że Alan potrafi robić tak, że robi, a tak naprawdę to nc nie robi..gdyby nie to to pewnie juz bylibysmy po rehabilitacji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Szarla, Niunia bezpiecznej podrózy 🙂

Monika - Twoja córcia już pięknie siedzi, brawa 🙂

Myszka - świetne zdjęcie i w ogóle okazały Synek 😎

A mnie w końcu udało się sfotografować zebulki Synusiowe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda super ząbalki!!
Myszko my chodzimy na rehabilitacje bo mala po porodzie miala udar niedokrwienny w wyniku ktorego doszlo do sporego niedotlenienia! Ale naszczescie skonczylo sie tylko na strachu i niewielkim niedowladzie prawostronnym, ktorego mam nadzieje da sie wycwiczyc!!
Ide sie polozyc bo mnie cos rozbiera jednak, gardlo czerwone migdałki powiekszone! Wiec to ja pewnie poczestowalam corcie bakcylem! 😞 Pozniej zajrze to nadrobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wchodzę na forum a tu same kiepskie nowiny prawie,a mnie dzisiaj jakaś dolina dopadła,no i dzisiaj jeszcze mnie dentysta czeka 😞
Edytka dużo zdrowia dla was!
GErda Patryczek śliczny jak dziewczynka 🙂
Monisia nie mogę sobie wyobrazić jak ją do huśtawki wsadziliście bez oparcia.
Tuska zdarza się,przecież nie ma ludzi nie omylnych.
Szarla na pewno te rehabilitacje mają się ku końcowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam mega dolinę z tego powodu, że doszło do mnie, że jestem okropną matką..z niczym sobie nie daję rady.. nie umiem Alana nauczyć butelki, nawet kubek niekapek zaczął traktować jak zabawkę 😞 stały plan dnia? pfff.. nic z tego! 😞 Alan robi co chce kiedy chce... przez co ja nie potrafię sobie zaplanować dnia. Do tego zasypiał sam w łóżeczku, a teraz co? Rączki, no i najlepiej cyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...