Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
Kornelka tez nie miala i nie ma!!
A mialam sie zapytac czy Wasze maluchy jak sa na rekac to patrza namietnie dol!! Bo Korni to ciagle tylko na ziemie by patrzyla, a raczej na stopy!! Jak je chowam pod siebie to az sie cala wygina zeby je zobaczyc!!

Mój też ciągle patrzy w dół, nie wiem co on tam widzi ciekawego.
Szarla, super że USG wyszło ok. Myszko nie martw si na zapas.
A ja nocka z głowy. W skrócie tylko powiem, że mały obudził się po godzinie, godzine płakał, zasnął na 40 min i znów z płaczem wstał. No i znów zwymiotował i [rawie do 3 spał tylko u mnie na rekach 😞 Nie wiem czy to ząbkowanie czy co? Bo ani nic nie dostał poza mleczkiem ani ja nic takiego nie zjadłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hawajka jejku współczuję strasznie żal mi Krystianka.
Szarla wiedziałam,że będzie dobrze innej opcji ani przez chwilę nie brałam pod uwagę!Super że już możesz być w pełni spokojną mamą zdrowej dziewczynki 🙂

Niunia za dwie godziny będzie nowy lepszy dzień!
Myszka nie martw się! Co do pękniętej żyłeczki w oku na pewno szybko zniknie.Agatka często po kąpieli ma zaczerwienione oczka i szybko się regenerują.I nie cztaj głupot w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzisiaj miałam super dzień! Agatkę pierwszy raz w spacerówkę wsadziliśmy i płacze za każdym razem ale chwilkę,potem jest zadowolona.W ogóle super grzeczna była i ładnie poszła spać 😉 A mamusia wypiła pierwszego od dawien dawna Desperadosa był pyszny i mam lekką lufę więc się żegnam. Do juterka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda proszę http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1750215412.html

Pawliś nie zjeżdża i mu się podoba siedzenie w tym krzesełku, wsadzam go nie tylko do karmienia, le np. w kuchni jak gotuję to sobie uderza w tackę łapkami ;-) M. powiedział, że solidne to krzesełko, Ja też jestem zadowolona. Jak co będzie nie tak to dam znać. A i dostaliśmy jeszcze gratis takie kubeczki do zabawy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Spadam na panieński, miłego wieczoru!


Witam dziewczyny 🙂 widzę ze jestem pierwsza ha ha ...
Szarla jak tam po wieczorze panieńskim główka boli????
A co do oka Igorka to już mniej widać bo wczoraj miał bardzo czerwone a dziś jest znacznie lepiej chodź żyłka dalej jest duża...

mam do wasz pytanie do tych które karmią modyfikowanym czy wasze bobasy tez budzą się w nocy na mleko?????
Bo Igor budzi się codziennie w nocy na mleko ale przecież jak czytałam to powinien spać całą noc i budzisz się dopiero rano czy to mam zmienić????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia dziękuję 🙂

Myszko my karmimy mlekiem modyfikowanym. Mleko podawane przed snem dodatkowo jest zagęszczane kleikiem a Patryczek i tak się budzi w nocy na jedzonko, niekiedy tylko przesypia aż do 5 rano, ale wówczas niestety już nie zasypia ponownie. Aaa i kładziony jest do snu o 19:30 (to jest już po kąpieli i mleczku) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Niunia dziękuję 🙂

Myszko my karmimy mlekiem modyfikowanym. Mleko podawane przed snem dodatkowo jest zagęszczane kleikiem a Patryczek i tak się budzi w nocy na jedzonko, niekiedy tylko przesypia aż do 5 rano, ale wówczas niestety już nie zasypia ponownie. Aaa i kładziony jest do snu o 19:30 (to jest już po kąpieli i mleczku) 🙂


To ja mam chyba problem bo Igor kleiku kukurydzanego nie lubi... i ani razu nie przespał mi całej nocy bez pobudki na mleko... i kładzie się po 22 do spania od zawsze tak było a jak zasnął wcześniej to się nie kiedy budzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszko u nas Grzesiek je o 18.30 (po kąpieli) ok 240 ml mleka z kaszką ryżową i kolejne karmienie jest jużo 7 rano. Nie jest jednak tak, że przesypia całą noc. Budzi się najczęściej ok 5 - 5.30 i czasem zasypia po 10 min, a czasem do 7 już nie zasypia. Nigdy jednak nie płacze wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Weszlam tylko dac znak zycia,bo energia to dzis nie tryskam..O 4 nad ranem do domu wrocilismy,a podobno reszta do 8 rano siedziala 😜 😜 Niusia strasznie mi przykro z powodu twoich plecow.Tule kochana:*:*Myszko u nas Julka na noc dostaje mleczko bez kleiku badz kaszki i z przesypianiem jest roznie.Czasem spi po karmieniu o 20 do 7 rano,a czasem zje o 22 i o 4 budzi sie na jedzonko.Jak tam jej zawieje...Lece rosolek zrobic,bo moj zdechlaczek jeszcze dzis nic nie jadl.. 😁
Aaa musze wam powiedziec,ze mam cudowne dziecko 🙂 🙂Chyba widzi,ze rodzice cos slabsi dzisiaj..Wstala dopiero o 9,P.ja przebral,nakarmil i o 10 spala znowu,a my z nia.I pospalismy tak do 13 😁 😁 Znowu pojadla,pogadala i o 15 z P poszli spac dalej i dalej spia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też dobry dzień, Krystianek był grzeczny więc mam nadzieję, że dziś nocka będzie ok. Niunia zazdroszczę wizyt na basenie. Mój maluszek uwielbia się kąpać więc pewnie taka duża wanna by mu się spodobała. No ale niestety w mojej dziurze nie ma a poza tym kasy brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...