Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja się witam 🙂 Młody właśnie zasnął i jak się obudzi jedziemy na to szkolenie. Jak wróce to opowiem jak było.
Co do niekapka to ja mam Tommee Tippee taki 4+ ale nie jest dobry, bo ma twardy ten ustnik. Słyszałam, że bardzo dobre niekapki są firmy Nuby. Ja zamierzam podawać Grzesiowi wodę i soki z niekapka jak skończy 6 m-cy. Kaszkę wiem,że powinnam podawać łyżeczką, ale jak młody obiadki i owocki chętnie je z łyżeczki,tak kaszką pluje i zaraz płacze. Podaję mu ją więc z butelki i tylko raz na jakiś czas ponawiam próby podania łyżeczką. Może do tego dorośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wczoraj trochę na allegro poszperałam szukałam tYch niekapków i tak z grubsza są od 6m+. Ja z firm to do tej pory z Aventu jestem zadowolona jeśli chodzi o smoczki i butelki.Wkurzona byłam bo na początku Lovi wszystko kupiłam i bardzo niezadowolona byłam.Butelki mają beznadziejny plastik i gwinty,przy mieszaniu z tym kapselkiem wylewało mi się mleko,smoczki mają taką ochronkę że zlatuje.Beznadzieja.Nic więcej tej firmy nie kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry przepraszam ze wcześniej nie piałam ale neta nie miałam... my nie śpimy już od 9 mały poszedł do babci na chwile a po chwili wraca z nim usypanym...to nawet dobrze bo mam czas dla wasz i na posprzątanie ale znając mojego kochanego synka nie będzie długo spał więc się streszczam 🙂 Śliczne Julcia wyglądać 🙂
A co do kubka nie kapka to ja na razie go nie używam bo Iogrek jeszcze nie dokładnie umie trzymać butelki...

A oszustek i oszustów na allegro nie brakuje my się już się z czymś taki spotkaliśmy chodź nie straciliśmy dużo ale to dowozi ze jednak nie można wszystkim ufać DOROTKO mam nadzieje ze się to wyjaśni jak najszybciej...powodzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja na ebayu tez sie kilka razy z tym spotkalam.Dorota napisz jeszcze raz do allegro,ze dalej nie trzymalas pieniedzy.Na ebayu jest tak,ze w takiej sytuacji oni zwracaja kase i scigaja potem dana osobe.I placac przez paypala automatycznie ubezpieczam kazda transakcje.Lece karpatke i bigos robic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O raaany, tygrysek połknął Kubusia!!!!

Ale przecudny tygrysiek :*

A my po rehabilitacji i po usg główki i jest wszystko z główką w porządku!!! Normalnie super, kamień z serca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bardzo się cieszę, że badania wyszły dobrze. Widzisz, niepotrzebnie się martwiłaś.
A my już po szkoleniu. Grzesio zachowywał się bardzo grzecznie. Dużo patrzył na Pana prowadzącego i uważnie go słuchał 😁
O właśnie mój psiak polizał młodego po stopie 😲 Ale się cieszy mały urwisek. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, matki są od tego żeby się martwić, nawet niepotrzebnie 🙂.
Haliszczanka super to szkolenie, bardzo przydatna sprawa! Ja to uważam, że wszyscy powinni mieć w zakładach pracy raz do roku szkolenie z pierwszej pomocy i dorosłym i małym dzieciom. Bo polacy z chęcią by pomagali, ale ludzie po prostu się boją, a boją się, bo nie umieją i kółko się zamyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
szarla napisał(a):
Nie czytaj. Bo się zdołujesz. Na pewno się zagoi wszystko, to małe dziecko wszystko tak szybciutko się goi 🙂


Zobaczymy ...mam dużą nadzieje ze to zejdzie szybko


Zejdzie. Ja widzę jak młoda gdzieś się skaleczy jak to chwila moment i znika. U takiego malucha to chwila moment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bardzo sie ciesze,ze wszystko jest ok.Mowilam,ze niepotrzebnie sie stresujesz!Ale matki juz tak maja 😉Myszko ostatnia rzecza,ktora powinnas zrobic,to czytanie w necie!Tam zawsze czlowieka nastrasza.A zylka szybko zniknie,za kilka dni sladu nie bedzie.A ja mam bigos zrobiony,karpatka w lodowce,czas szykowac sie na impreze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich!
Ja dopiero teraz bo usialam posprzatac i obiad zrobic. I w tym miejscu Moniu przepraszam Cie bardzo bo znow jedlismy Twoje cycki!!! 😜 Mniam pysznosci!!!
Mąz zabrał Kornelke do tesciow a ja musze poprasowac i przygotowac sie do wyjazdu bo jutro jedziemy do pradziadkuow Kornelki, zobacza ja pierwszy raz! Jedziemy na caly dzien wiec jutro mnnie nie bedzie!! 😞
Szarla bardzo ale to bardzo sie ciesze ze w USG jest wszystko dobrze!!!
Monia Julka jest super!! To do kolekcji jeszcze brakuje prosiaczka, klapouchego, kangurka i inne!
Myszko pekniete naczynko w oczku jak najbardziej powinno sie wchłonąc, ale moze to troszke potrwac! Musisz tylko obserwowac czy sie nie powieksza! I w razie czego udac sie do lekarza. Spokojnie i nie czytaj nic w necie bo zwariujesz!! Kornelka po porodzie miala jeno oczko cale czerwone i pamietam ze bardzo dlugo sie to wchlanialo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla warto isc do okulisty!!
U mnie w miescie i w moim szpitalu zaleca sie pojscie z noworodkiem do okulisty po ukonczeniu przez malucha 3 miesiaca!!
Ja dodatkowo musialam pojsc przez ten udar bo byl w okolocy skroniowej!
Moja kolezanka ta co rodzila 10 dni po mnie poszla z malym prywatnie i okazalo sie za ma duzą nadzwrocznosc, ponoc wszystkie maluszki maja ale nie wielka, a On ma bardzo duza, narazie nic nie musza z tym robic no ale musza pamietac o tym i jak soknczy bodajze 3 lata to na kontrol i jak dalej tak bedzie to okularki!!
A gdyby nie wiedzieli poszli by za pozno i mogloby byc zle!!
Wogole moja pediatra byla zdziwiona jak jej powiedzialam ze nie wszedzie w Polsce zaleca sie kontrol u okulisty u takich maluchow!! Bo ponoc od wielu lat tak jest!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...