Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Troszke z Koni powalczyłam ale w koncu zasneła!!
Wiec tak: podroz w jedna i druga strone Kornelka przespala, wogole dzis duzo spala jak na Siebie, no i jest 21:30 a Ona spi. tfu tfu.. zeby nie zapeszyc! U pradziadkow byla bardzo spokojna i usmiechala sie do wszystkich, mimo ze nikogo wczesniej nie znala! A mama nawiozla tyle warzyw i owocow ze znow dwa dni w kuchni spedze zeby to obrobic, ale przynajmniej mam marchewkw, ziemniaczki, buraczki i jablka, gruszki i brzoskwinie z wlasnych upraw, sprwdzone i nie pryskane!!
Niunia Pawelek to juz niezły pływak!!
Gerda ja sie jeszcze nie odwazylam podniesc tak wysoko spacerowki, narazie jezdzi na leząco, ale musze sprobowac, tylko w czwartek porozmawiam z rehabilitantem.
Myszko bardzo sie ciesze ze tesciowa Cie przeprosila!!
Igorek wszystkiego naj, naj!!!
Wiecej nie pamietam, ale wybaczcie bo jestem padnieta, lece spac!
Jutro wkleje zdjecie z pradziadkami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wasze dzieciaczki też tak ruszają rękoma jakby żarówki wkręcały? Moja to już dobre 2 tygodnie tak sobie je wkręca i wkręca i chyba nic jeszcze nie wkręciła 🙂. A potrafi jechać z nimi od rana do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA JA ZNOWU PO dESPERadosie więc mogę coś pokręcić.

na początek życzonka dla Igorka - dużo uśmiechu na co dzień w towarzystwie mamusi 😉

Niunia super Pawełek jak przystoi na Casanovę Wybrzeża nurkować też się musiał nauczyć. 😜

Myszka Agatka chodzi spać między 21:15-22:00 je butlę modyfikowanego 140-180ml i śpi różnie od 6-9 rano. Czasami budzi się w nocy ale dam jej smoka i śpi dalej, spróbuj też czasami niemowlaczki budzi potrzeba ssania nie głód.Ja wtedy nie zapalam światła i nic do niej nie mówię daję smoka i cichaczem wychodzę.

Ja dzisiaj drugi dzień w spacerówce Agatkę woziłam odkryła że może sobie nogi kłaść na tą barierkę od spacerówki gdzie normalnie dzieci ręce trzymają. Ogólnie miała niezłą zabawę, a jak była zmęczona to nie mogła zasnąć. Pozycję raczej miała półleżącą chociaż czasami dawałam ją wyżej, w końcu lekarka kazała. Ale pod wieczór wyciągnęłam jednak gondolę w spacerówce te pasy jej trochę przeszkadzają no i nie może z wrazenia zasnąć, a ona tylko wózku śpi. Na weekendy będę spacerówkę wyciągać, a tak to w gondoli ją jeszcze wozić będę do czasu aż nie kupimy moskitiery na spacerówkę, bo z gondoli nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek wszystkim my już Igorkiem na nożach a i
po 1 Bardzo dziękujemy z Igorekim za życzonka
po 2 Patryczku wszystkiego najlepszego dużo mleczka u uśmiechu
po 3 to chyba zbieg okoliczności ze ja też wczoraj piłam desperadosa
po 4 Jeśli chodzi o Igorka to spróbować mu dziś w nocy dać smoka ale nie dał się nabrać nawet picie dałam to obudziła się godzinne później ... DOROTKO Igorek podobnie zasypia bo mamy go w naszym pokoju i może dlatego tak późno zasypia.
po 5 Stał się cud teściowa dała mi wolną rękę na wychowanie po swojemu syna jestem szczęśliwa ale tez ciekawi mnie na jak długo ... ale ciesze się chwilami ...

szarla napisał(a):
Dziewczyny dajcie mejla to powysyłam przepisy na pierwszy etap jedzonka

to ja bardzo proszę [email protected] zły adres podałam przedtem teraz jest dobry bardzo przepraszam...
przepraszam ze tyle się rozpirzałam teraz na spacerek idziemy...wy tez chodzicie na spacery rano???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Patryczka i Olusia i Filipka (bo ciocia zapomniala)
My noc w miare dobrze, ale rano Kornelka obudzila mnie i Siebie okropny placzem! Patrze na nia a Ona ma cała buzie w krostach najgorzej czolo i policzki i teraz nie wiem od czego czy to gluten czy chusteczki bo wczoraj jej w samochodzie na szybkiego przetarlam buzke czy od zabkow!! Bo jak ostatnio mialysmy spokoj z zabkami (zadnych histerii) tak dzis rano patrze a mala ma przekrwione i bardziej spulchnione dziasla no i po posmarowaniu zelem uspokoila sie ale wysypka jest nadal, a moze to wlasnie buzia ja swedzi! Cholender juz sama nie wiem, musze ja poobserwowac i w razie czego pojde jutro do lekarza, albo jak bedzie gorzej to jeszcze dzis!
Lece do kuchni bo mam duzo roboty! Paa
A myszko jak bym wychodzila z rana, ale maz ma pierwsze zmiany i musze byc w domu bo trzeba obiad naszkowac, no i z mala pocwiczyc a ona lubi pospac do 9-10! Dlatego czesto chodze popoludniu! I ciesze sie bardzo ze tesciowa dala Ci wolna reke, nawet jesli na chwile! Ale bedziesz miala przynajmniej argument jak Ci sie zacznie wtrącac, ze sama odpuscila to niech bedzie konsekwentna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Hej! Edyta ja często młodej twarz chusteczkami wycieram. Może ją coś ugryzło? A drapie się??

Ja takie rzeczy to sudocremem smaruje, na twarzy też 😁


Oj może ma uczulenie na te chusteczki...też mojego wycieram chusteczkami i nic mu nie jest po nich ale tez zależy jakie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!
Zdrówka i dużo mleczka i innych pyszności dla solenizantów.
SzARLA poczułam się jak w weekend zanim z Agatką w ciąży nie byłam.ILOść się tylko nie zgadza.Hehe ale dzisiaj mnie głowa boli czyżby po tym Desperadosie?Spytaj się koniecznie rehabilitantce bo ja zaufania do mojej lekarki to nie mam.
Myszka z tym smoczkiem to mi też nie zawsze wyjdzie,dzisiaj jak poszłam do Agatki o 5:45to ona już gadana na całego i oczy szeroko otwarte,musiałam wziąć ją do siebie.NA szczęście dałam cycka i spałyśmy do 9:45.
Co do spacerów to Agatka cały dzień jest na dworze jak nie pada,z przerwą 14:30-16:00 kiedy obiad robię i jem. 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, na początek dużo zdrowia dla solenizantów dzisiejszych!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Dziś w nocy Pawełek spał niespokojnie, wiercił się i nad ranem pokwękał dostawał smoka i dalej spał, znów pokwękał, smok, sen i tak do 6.40. Nie wiem co mu było, ale teraz od 8 śpi dalej ;-) Zaraz powstawiam Wam róże fotki zaległe, chyba, że nie chcecie 😜 😜 AAAA Ja w spacerów też wożę Pawcia w pozycji półleżącej, tylko, że on w gondoli to już sam tak siadał. I te nóżki też wietrzy na poręczy tak jak Agatka ;-) Czego te bobasy nie wykombinują ;-) Dziewczynki fajnie tak wypić piwko co? Już wiecie dlaczego mnie tak do niego ciągnie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie nic jej nie ugryzło bo to jest takie rownomierne, taka wysypka drobniutka na czole i buzi! Chusteczki juz raczej wykluczam bo wycieralam tylko wokol buzi! Ale moze to byc jeszcze od przegrzania!! No i mala wczoraj odrobinke makaronu zjadla! No zobacze, narazie nie ma co kminic! Jest strasznie marudna dzisiaj wiec predzej obstawialabym zabki, tym bardziej ze nie chce mi jesc, no i po zelu na troche sie uspokoila!
Szarla ja tez zawsze robie liste pytan do rehabilitanta, bo nie zawsze pamietam a to madry facet i zawsze chetnie odpowiada na kazde pytanie nawet jesli jest ich wiele!
Niunia ja chetnie obejrze!! 😉
Ja postaram sie zaraz wrzucic kilka z wczoraj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...