Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No właśnie przy zagęszczaniu tego mleka trzeba pamiętac o tych przepływach w smoczku. Ja dopiero dziś zamówiłam takie specjalne smoczki do kaszek. A na razie planuję dawać mu kaszki łyżeczką. Potrafi już z niej ładnie jeść. Teraz mały już od 2 godzin śpi ale aż się boję nocy. Zjadł dziś dużo więcej mleka niż zazwyczaj i mam ogromną nadzieję, że nie bedzie już tych pobudek nocnych. Jejku dziecko to niekończąca się zagadka. Wszystko tak szybko się zmienia, że czasem aż trudno nadążyć i ciągle trzeba się go od nowa uczyć. Ale jakie to fascynujące 🙂
Dziś jak moja mama posłuchała jak rozmawiam z koleżanką przez telefon (mającą 8-miesięczną córkę) to stwierdziła, że tematy jakie poruszałyśmy (karmienie,kupki itd.) mogą być interesujące tylko dla dwóch świeżo upieczonych matek. Ona słuchając nas bardzo się wynudziła 😁
A i jeszcze jedno. Myślicie że takie coś http://www.tanimarket.pl/5164_Butelka_silikonowa_120ml___Lyzeczka__Lovi_by_Canpol_10_831.html może być dobre?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuśka, karmie mieszanie, mała powoli zaczyna wybredzać i nie chce ssać cyca na pusto, więc jak kończy się mleko, którego i tak brakuje, zaczyna przerywać ssanie, a żeby mieć więcej mleka powinna ssać nawet na pusto... a czuję, że nawet do końca jej nie opróżnia... No i mleka mam mało, ale jej bardziej smakuje modyfikowane!!!! Uwielbia butle, bo szybko leci 🙂 Ale mi to nie przeszkadza, będę nadal karmić ilesię da, ale i wprowadzam nowe produkty... Ale rano pierwsze 2 karmienia to tylko cyc, bo mam po nocy wystarczająco dużo mleka... W dzień bardziej woli z butelki jeść niż z cyca, bo przy cycu musi się namęczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka śmieszna ta butelka, pierwszy raz widzę, hehe 🙂. Ja jednak jestem tradycjonalistką i wolę nabierać pokarm łyżeczką 😁.

Uciekam spać, dobranoc moje drogie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka i co do jabłuszka i kleiku ja sądzę że można wymieszać, przecież to tylko żarcie i żadne trujące związki się nie tworzą :P. Ale zapytaj się Misi, wydaje mi się że ona jest specem od żywienia 🙂. Idę już, kolorowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko z tymi sasiadami may problem od samego poczatku, zreszta nie tylko my bo prawie wszyscy lokatorzy naszej klatki plus lokatorzy klatek obok bo maja ogromnego psa ktory terroryzuje cala okloice!!! Ale to nie o niego poszo tylko o halas!!1 W zeszlym tygodniu od pon do piatku od 21 tak do 1-2 w nocy ciagle bylo slychac jak dzieci skacza z lozka na podloge szuraja krzeslami itp. I w czwartek moj maz poszedl grzecznie poprosic o cisze bo juz bylo po 22 a ona na niego z ryjem ze to male dzieci i ona nie wie jak im wytlumaczyc ze maja byc cicho!!! 😲 😲
No to maz wrocil wkurzony do domu bo nie chcial po nocy robic afery, a ona czekala tak dlugo az mnie spotka sama i zaczela na mnie krzyczec ze co my sobie myslimy naskakujac na ich dzieci, ze sami sie przekonamy jak to jest jak mala bedzie chodzic!!! I wogule duzo niestworzonych bzdur gadala, a jak ja zaczelam jej mowic co o nich mysle to sie odwrocila i poszla!!! Bopowiedzialam jej ze moim zdaniem takie male dzieci ( jeden ma dwa latka i to ponoc on robil ten halas biegajac z pilka) o tej porze powinnien juz dawno spac!! A wczoraj widzialam jak o 21 przyszli na plac zabaw z tym malym i zaczeli sie z nim bawic!!!! 🤪 🤪 🤪 Wiec to samo mowi za siebie co to za ludzie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też myślę, że możesz wymieszać kleikz jabłkiem i mlekiem 🙂 🙂
A co do smoczków trójprzepływowych to spróbuję Ci wytłumaczyć.. Otóż zwykły smoczek ma 1 napisaną, 2lub 3... a trójprzepływowy, np. z aventu ma na sobie jedną kreseczkę dwie i trzy... i w zależności od tego ile kreseczek na górze, tak wypływa mleczko... Jak jest widoczna 1 kreska, to leci pomału, a jak 3 to najszybciej. Dziurka w takich smoczkach jest podłużna i w zależności od tego jak ułożona w buzi dziecka, tak leci... Mam nadzieję, żechodź trochę zrozumiałaś.. Bo to ciężko wytłumaczyć bez gestykulacji rękoma (tak tłumaczyłam dla A. o co chodzi z tymi smoczkami :P:P:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Właśnie siedzę i odświeżam wszystkie części Harrego Pottera, bo za parę dni ostatnia część!!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać, a najgorsze, że dopiero w poniedziałek może pójdziemy ;-(

A ja myślałam, że tylko ja taka jestem "dziecinna", bo A. to się ze mnie smieje, że bajki oglądam :P:P:P Ale nie chcę oglądać po francusku, wolę poczekać, aż w necie będzie 🙂


Edytko, no to niezłych macie sąsiadów, też bym się wkurzyła, no bo faktycznie po 22h00 to takie dzieci dawno powinny spać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No!!!!
A najlepsze w tym wszystkim jest to ze mnie umoralniala i pouczala, bo Ona wie najlepiej i mi jeszcze zarzucila tekstem ze to blok a nie dom i jak chcem miec cisze to musze zamieszkac w domku a ja jej na to ze wlasnie to blok i mieszkaja tu inni ludzie a nie tylko oni a jest cos takiego jak cisza nocna i jak oni tego nie rozumieja to spoldzielnia mieszkaniowa pomoze im zrozumiec nakaldajac na nich kare pieniezna i sie chyba wkurzyla bo odeszla!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
No!!!!
A najlepsze w tym wszystkim jest to ze mnie umoralniala i pouczala, bo Ona wie najlepiej i mi jeszcze zarzucila tekstem ze to blok a nie dom i jak chcem miec cisze to musze zamieszkac w domku a ja jej na to ze wlasnie to blok i mieszkaja tu inni ludzie a nie tylko oni a jest cos takiego jak cisza nocna i jak oni tego nie rozumieja to spoldzielnia mieszkaniowa pomoze im zrozumiec nakaldajac na nich kare pieniezna i sie chyba wkurzyla bo odeszla!!!

hehhe no dobrze jej dogadałaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Samanta Ja jestem mega fanem Harrego ;-) I myślę, że wiek nie gra roli tu. Uwielbiam fantastykę i np. kocham też Władcę Pierścieni ;-)


Ja nie lubie tego typu filmow czy ksiazek ale moja 34 letnia szwagierka uwielbia i tez z niecierpliwoscia czeka na ostatnia czesc Harrego!!! A mi tez sie podobal Wladca pierscini!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...