Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam.
Niunia - myśle ze slimak to dobry pomysł. Króliczek by mi się jeszcze spodobał 😉 Bal dla takich maluchów - napewno to będzie cudowny widok jesli wszestkie brzdace beda za cos przebrane. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
Niunia mi się spodobał pomysł ze ślimakiem,ale smerf też jest fajny. Zresztą Pawełek jest taki śmieszny i uroczy, że we wszystkim zaprezentuje się dobrze 🙂
A u na Grzesia całkowicie wysypało. A gorączka zeszła i posiew moczu wyszedł jałowy. Czyli wszystko wskazuje na trzydniówkę.
MandraSala ja też pooglądałam sobie Twoje fotki ze ślubu i są naprawdę cudowne. Jak z bajki lub może raczej jakbyście się (łącznie z gośćmi) przenieśli w XXI wiek wprost z kart książek H. Sienkiewicza. Cudo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haliszczanka napisał(a):
Witam!
Niunia mi się spodobał pomysł ze ślimakiem,ale smerf też jest fajny. Zresztą Pawełek jest taki śmieszny i uroczy, że we wszystkim zaprezentuje się dobrze 🙂
A u na Grzesia całkowicie wysypało. A gorączka zeszła i posiew moczu wyszedł jałowy. Czyli wszystko wskazuje na trzydniówkę.
MandraSala ja też pooglądałam sobie Twoje fotki ze ślubu i są naprawdę cudowne. Jak z bajki lub może raczej jakbyście się (łącznie z gośćmi) przenieśli w XXI wiek wprost z kart książek H. Sienkiewicza. Cudo!

W XXI to by na Marsie byli :PPP :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zaglądam 🙂 Grzegorz śpi a ja mam zamiar po długiej przerwie oddać się swojemu hobby - malowaniu 🙂 Wreszcie się zebrałam i będę małemu malować obrazek do pokoiku.
A i Grzesio już gorączki nie ma ale ma taką chrypkę. Dzwoniłam do lekarki i mam mu przez 5 dni podawać Calcium. Mam nadzieję, że pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To dobrze że z maluszkiem jest już ok 🙂 a u nasz po wizycie z pediatrą stwierdzam że mój syn jest straszne wstydliwy nie wiem czemu do wszystkich taki jest nawet do K jego taty rany jaki dziś był wrzask jak go lekarka badała ... a powiedziała mi tak że Iguś jest super dzieckiem dobrze rośnie i za nie długo będę zęby ale ostatnio tęż tak mówiła i co nie wyszły 😞
Wreszcie mam kompa 🙂 bo jestem u mamy wiedź mogę tu trochę popisać:P a powód dlaczego jestem u mamy bo znów teściowa mnie wystawiła powiedziała że zostanie z małym żebym mogla iść do szkoły a w ostatniej chwili że idzie do pracy to się wkurzyłam i pojechałam do mamy
Nie myślałam że Igor jest tak przywiązany do wszystkich bo mam problem z u spaniem go w domu normalnienie śpi już o tej porze a dziś nie ... coś czuje że kiepsko będzie ze spaniem moim a jutro szkoła 😞
a i jeszcze jedno karmicie maluchy w nocy????
Życzę mamusiom dobrego weekendu i nocy ...To do następnego razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
Grzesio już lepiej. Daję mu to Calcium, chociaż muszę się uciekać do różnych podstępów, bo nie chce tego pić. Chrypka jakby mniejsza. Mam nadzieję, że to już będzie koniec choroby i obędzie się bez antybiotyku.
Ja za to dziś mam dupny dzień.Rano pokłóciłam się z R i jakoś tak w ogóle mam płaczliwy humor. Włączyłam sobie jeden ze swoich ulubionych filmów - To właśnie miłość i płakałam już chyba z 5 razy. Lubicie ten film? Ja zawsze go sobie oglądam jakoś tak w okresie świątecznym, bo wprowadza mnie w taki właśnie świąteczny nastrój. Ale dziś to raczej wprowadził mnie w płaczliwy nastrój. Wieczorem idę się spotkać z koleżanką to może humor mi się poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanko, trzymaj się ciepło i ucałuj Grzesiula. Ty Misia też się nie rozkładaj, dużo zdrówka. To właśnie miłość to jeden z moich ulubionych filmów. Uwielbiam motyw z pisarzem i jego portugalską pokojówką, no i ten gdzie młody chłopaczek zakochuje się i ogląda z ojczymem titanica. I jak Hugh Grant tańczy po całym domu, zreszta wszystkie momenty w tym filmie są moje ulubione. A co do wyciskaczy łez to na mojej liście jest jeszcze Miasto Aniołów, boski film z Nciolasem Cage (nie wiem jak to odmienic:P ) i z Meg Ryan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie koszmarne nocki. Ząbki górne idą na całego i to jakoś śmiesznie- prawa jedynka i lewa dwójka. Widać już kropeczki pod dziąsłem więc są blisko. Liczę na to że młody się troche uspokoi jak mu wyjdą. Dziś z M. mieliśmy oboje na rano i Krystian pierwszy raz z teściową został. Na szczęście dała sobie rade. Złota z niej kobieta. NIe moge na nią narzekać i jeszcze moje ulubione łazanki przywiozła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto Aniołów również kocham 🙂. A dla pocieszenia to u nas górne ząbki moment wyszły. Tak jak miała nabrzmiałe dziąsła to chyba dwa albo trzy dni później już były na zewnątrz 🙂. Także mamy 4 już, czekam na kolejne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znam Miasto Aniołów i bardzo lubię. I są jeszcze dwa filmy na których zawsze ryczę. Jeden to Brave Heart (płaczę non stop ostatnie pół godziny) a drugi to Ps. I love you. No na tym drugim to płaczę od początku do końca hehhe. Chyba jakaś wyjątkowa płaczka ze mnie.
Szrla no to gratuluję ząbków. Będzie miała Amelcia czym gryźć obiadki.
Hawajka pewnie te ciężkie nocki to przez ząbki. A jak dolne wychodziły to też tak ciężko było?
Aha, a z To właśnie miłość to ja z kolei bardzo lubię wątek Premiera i Nathalie a zawsze mnie bardzo wzrusza scena ze ślubu Keiry Knightley jak zaczynają śpiewać All you need is love. Takie to romantyczne ech... rozmarzyłam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle jeśli już temat filmowy, to ja również namiętnie oglądam seriale. Już drugi rok oglądam Pamiętniki Wampirów 🙂 A teraz też oglądam drugą serię Boardwalk Empire, nie wiem czy znacie. No i jestem też fanką Gry o Tron. A tak w ogóle to uwielbiam chodzić do kina i oglądać filmy. Właśnie dobrego kina najbardziej brakowało mi w moim mieście po powrocie z Gdańska ze studiów. Ale od 1 grudnia otwierają i u nas kino i mam zamiar chodzić na każdy film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słyszałyście coś o przepuklinie u niemowlaków? Antoś znowu zaczął więcej wymiotować. Nie ulewa tylko chlusta, głownie po piciu i po cycu, czyli po płynnym. W dodatku chwyta się za jąderka i siusiaka przy każdej zmianie pieluszki... no i tak szukam w necie i się o tej przepuklinie doczytałam. Idę w poniedziałek do lekarza, żeby mi dał skierowanie do gastrologa, bo to jest lekkie przegięcie, że kazali czekać, bo samo minie. Nie minęło... jest gorzej... w dodatku młody mało pije i ja nie chce, żeby mi się odwodnił. Ehhh... martwię się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia co do jajeczek to już pisałam dawno temu o tym. Krystian miał taki okres i robił tak dość długo. ja mu ściągałam pieluchę a on cap i już miał siuraka w ręku. No i potrafił się porządnie "uczepić". Z tymi wymiotami nie pomogę, Krystianowi zdarzyło się raz. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie u Antosia w porządku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny Jestem padnięta,ale szczęśliwa bo jutro wolne.
Misia na twoim miejscu też bym coś zrobiła z wymiotami Antka, Agatce bardzo. rzadko to się zdarza
Myszka Agatka od lipca nie je,nie pije w nocy tylko czasami smoka chce,a jak rano o 9 się buszi to teżpaniki nie ma,sama nawet się nie. upomina o butlę dopóki jej nie widzi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...