Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Jutro rano idziemy na "na Pouler Party"To jest Brunch,czyli sniadanko,na ktorym beda mamy z dziecmi w roznym wieku i w ciazy... super sprawa 🙂
Wy chyba juz wszystkie spicie,i jestescie przy maluszkach.Takze zycze Wam milej i spokojnej,bezkolkowej nocki 😉 i udanej niedzieli.
😘 😘 😘

Ale super! Na pewno musi być fajnie w takim gronie.... 😉 To tak jak na forum, gdzie są tylko osoby "zainteresowane tematem" 🙂 🙂 czyli DZIECI 🙂 🙂 fajny pomysł.

Majówki, my też się kiedyś musimy spotkać!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
My dzis caly dzien naBebilonie...bez wymiotow i Oskar jakby spokojniejszy,wiecej spal i ladniutkie kupki...juto caly dzien na moim mleczku i bede obserwowac i podejmiemy dopiero decyzje czy zostajemy przy piersi czy decydujemy sie na sztuczne...teraz zmykam spac.
Dobrej noculki

Kasiu, będzie na pewno dobrze wszystko! Grunt to pozytywne nastawienie! Nie poddawaj się łatwo i spróbuj właśnie na diecie karmić piersią... dacie radę! 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka to ciasto wygląda obłędnie!!!!!!! Też nie jem słodkości (oprócz moich drożdżówek bez mleka i jajek 😉 ) Ale bym obliznęła tą 1/5 łyżeczki 🙂 😁

Monalissa
oj, współczuję... te kolki to jest masakra, płacz naszych maleństw jakby chciały płuca wypluć 😞 U nas (nie zapeszając) z kolkami cisza na razie... Bierzemy DEBRIDAT, od 3 dni rano czopek (jednego dnia dałam rano i wieczorem) i jest ładnie na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka to ciasto wygląda obłędnie!!!!!!! Też nie jem słodkości (oprócz moich drożdżówek bez mleka i jajek 😉 ) Ale bym obliznęła tą 1/5 łyżeczki 🙂 😁

Monalissa
oj, współczuję... te kolki to jest masakra, płacz naszych maleństw jakby chciały płuca wypluć 😞 U nas (nie zapeszając) z kolkami cisza na razie... Bierzemy DEBRIDAT, od 3 dni rano czopek (jednego dnia dałam rano i wieczorem) i jest ładnie na razie 🙂

no ja tez sie zastanawiam nad tym czopkiem bo wlasnie skonczył sie kolejny atak ryku noc przespała rano baki prezenia nawet kope zrobiła i nadal byl krzyk bierzemy na razie bobotic ale dopiero 3 dzien a na kafeterii wyczytałam ze debridat moze uzalezniac niedlugo nic nie pozostanie w mojej diecie nawet pieczywo jem bezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamusie 🙂 Muszę Wam powiedzieć że wczoraj wpadłam do Tesco i są tam niezłe obniżki. Kupiłam Tosi 3 kompleciki takie śliczne kolorowe za 50zł a tak to dałabym jakieś 2-3 razy tyle. Polecam
Ps. Moja Królewna poszła spać wczoraj o 22.30 i śpi do teraz z przerwą o 3 i 5 i 9 na karmienie ;/ Agentka mała. Znowu dziś uśnie o 24;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
a my byliśmy u moich rodziców w odwiedzinach, było super, Mały wypieszczony przez dziadków 🙂
od 4 dni śpi nam w nocy po 8,5 h więc to o całą godzinkę więcej, kochane maleństwo 🙂
szkoda, że mieszkam daleko od domu, tam zupełnie inne powietrze, cisza i spokój, nie to co miasto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fijolku wszystkiego najlepszego dla slicznej Hani 🙂
co do spania dzieciaczkow to moja od ponad miesiaca idzie spac ok.21-22ej i wstaje o 6ej pozniej o 9-10ej i juz buszuje, ale po azym mleku jeszcze spi ok. 30min - godzine, no chyba ze jest na dworku to przesypia cale spacerki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
poniewaz moje dziecie spi jestem w szoku troche szperam w necie i znalazlam takie cos do poczytania o kolkach
http://www.unipharm.pl/artykuly/wiek_rozwojowy/EL_kolka_jelitowa.pdf

przeczytalam mojemu mezowi ten fragment ile powinno plakc niemowle bezkolkowe.. stwierdzil ze nasza placze ponizej normy.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Ahhh..30 lat Fijolek..no to powiem witamy w klubie 😉 ...chociaz u mnie o pare latek dalej 🙂 Happy Birthday dla Hanii! 😘 😘 😘

dzieki dzieki 🙂
powiem Ci ze pewnie gdyby nie Hania mialam bym teraz ciezka depresje zwiazana z wiekiem.. ale zalozylam sobie ze chcialabym miec dziecko do 30.. zdarzylam w ostatniej chwili 🙂 🙃
a do 35 roku chcialabym miec trójke.. musimy sie spieszyc.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochany Fijolku...napewno zdazycie,poprostu wezcie na luz.Ja nie mialam szczescia u mezczyzn,dlatego nie chcialam wpierw dziecka,bo zalezalo mi na utworzeniu rodziny na dluuuugo.Nie myslalam,ze az tak dlugo bede czekac,ale niczego nie zaluje,bo mam wspanialego meza,z ktorym znam sie od pieciu lat,od prawie 7 miu mcy jestesmy malzenstwem ,a od prawie 3 mcy jestesmy rodzicami Kevinka 🙂 I mimo ze jestem po trzydziestce,mamy w planach w przyszlym roku drugie dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Kochany Fijolku...napewno zdazycie,poprostu wezcie na luz.Ja nie mialam szczescia u mezczyzn,dlatego nie chcialam wpierw dziecka,bo zalezalo mi na utworzeniu rodziny na dluuuugo.Nie myslalam,ze az tak dlugo bede czekac,ale niczego nie zaluje,bo mam wspanialego meza,z ktorym znam sie od pieciu lat,od prawie 7 miu mcy jestesmy malzenstwem ,a od prawie 3 mcy jestesmy rodzicami Kevinka 🙂 I mimo ze jestem po trzydziestce,mamy w planach w przyszlym roku drugie dziecko.

no my jestesmy para 10 lat, malzenstwem od dwoch.. a dumnymi rodzicami od 2 miesiecy. Wczesniej niestety nie bylo nam dane byc rodzicami i gdzies w Niebie sa nasze dwa Aniołki..
ale nie poddajemy sie i za rok kolejna proba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepiej jest pozytywnie myslec,chociaz czasami trudno.Mojego kuzyna zona 4 razy poronila,i za piatym razem udalo sie,i teraz maja juz polrocznego synka Mikolaja.Naprawde trzeba byc silnym,zeby cos takiego przejsc.Ty i Twoj maz tez jestescie silni i zycze Wam wiele wspanialych chwil z Hania i dwojke rodzenstwa 🙂 Napewno jestescie wspanialymi rodzicami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...