Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja właśnie wróciłam z długiego spaceru z teściową i Hanią 🙂 Było bardzo miło i zjadłyśmy sobie lody pyszne 🙂
Ustaliłyśmy, że w tym tyg robimy jabłka w słoiczki 🙂 Teściowa kupi antonówek na ryneczku u sprawdzonego pana, który ma jabłka ze swojego ogrodu 🙂
I marchewkę też ma sprawdzoną, więc powie mi gdzie kupić i pomrożę słupki tak jak Fijolek 🙂

A co do miseczki i łyżeczki to też nie wiem co wybrać... liczę na głos Marinki!!! 🙂 🙂 Hussi i Kasia też już przecież dajecie jedzonko, napiszcie co i jak w tym temacie! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczynki dziekuje za zyczonka ale ten czas leci juz moj bobo taki duzy i juz nie taki nieboraczek 🙂
co do karmienia to karmie silikonowa lyzeczka z canpolu jest fajna miekka i wogole, a co do miseczki to narazie daje w swojej bo przeciez maluch nie je sam ani w foteliku.tak wiec tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamuski 🙂
Jestem nowa (kiedys jak jeszcze bylysmy w ciazy bylam na forum przez jakis czas ale pozniej zniklam ale juz wrocilam). Od jakiegos czasu czytam posty aby byc na biezaco 😉 super macie dzieciaczki 🙂 basen- rewelacja rowniez musimy sie wybrac... opowiem cos o sobie. Mialam termin na 3 maja a urodzilam 1 maja- cudowna data (beatyfikacja Papierza). Do samego konca nie znalismy plci- czulismy, ze bedzie synus i mielismy racje 😉 Patrys wazyl 3.900 i mierzyl 52cm. Na swiat przyszedl silami naturalnymi, porod trwal 24 godziny i 15 minut. Bylo bardzo ciezko ale po 5 minutach po porodzie powiedzialam do meza "kochanie kiedy druga ciaza" 😉 karmie piersia- paczatki byly bardzo ciezkie ale dalismy rade! Z kolkami nie mielismy problemow, jedynie wzdecia. Teraz zaczelo sie zabkowanie 😞 w nocy Patrys spi super- czasem nawet przesypia 11 godzin bez przebudzania na mleczko... wiadomo czasem jest ciezej... lecz mimo wszystko cudownie byc mamusia 😉 ok wiec jesli mozna przylaczam sie do dyskusji 😉 Pozdrawiam wszystkie mamuski z Dublina!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kurde moje dziecko chyba sie uwstecznia byly dni a raczej noce ze po kolacji przed 19 budzila sie miedzy pólnoca a pierwsza a przez ostatni tydzien juz o 22.30 zaczyna sie wiercic i o 23 to juz jest krzyk z głodu a pozniej to juz standardowo co 2h no przeciez chodze ledwo zywa pieke wlasnie chlec ciekawe co wyjdzie bo zamiast 2 lyzeczek soli dalam lyzki 😮 taka jestem przytomna no i o 6 rano ja karmilam mysle pospimy chociaz do 8 a tu dooopa o 7 juz gadala no masakra jakas 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W końcu zasnął...ciekawe jaka dziś noc 🤢 🤢 🤢oby lepsza niż poprzednie bo ledwo chodzę już...zauwazyłam u góry na dziąsełkach białe plamki więc pewnie teraz u góry będa wychodzić.Oj dziewczyny życzę Wam z całego serducha żeby Wasze małe serduszka łagodniej przechodziły żabkowanie.Ja mam łyżeczkę Baby ono nie narzekam,ale też nie mogę polecić bo użyłam jej zaledwie dwa razy...jak podawałam deserek i raz kaszkę łyżeczką i nrazie Oskar pije tylko mlesio.
Martynko Zgadzam się z Jamargaretko urządzenie mieszkania jest superrrr 😁
Wioluś witamy 😆Buziaczki dl majowego Patrysia 😘
Monalisso znam ten ból... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Kasia-Manki dziekuje bardzo :* buziole dla Oskarka :* czytalam wczesniej jak Oskarek przechodzil zabkowanie- biedaczek 😞 nasz Patrys jest bardzo delikatnym chlopcem 😉 wiec obawiam sie... juz sie pomalu zaczyna...
Patrys juz wykapany-teraz je cycusia 😉


No niestety ciezko jest 😞zycze Ci aby u Was lzej bylo...
Patrys na duzego chlopca wyglada na zdjeciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy nową Mamusię 🙂 😘

Co do gryzka do podawania pokarmu - to nie jestem przekonana, bo uważam, że dzieci powinny uczyć się od razu prawidłowych wzorców - czyli tak jak będą jadły w przyszłości - ze sztućców 😉

No i też wstępnie wybrałam mieseczkę i łyżeczki z TT - lubię tą firmę.
Mam też łyżeczki z Babyono i Hippa - zobaczymy, które najbardziej nam spasują 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa zaczęłam jeść lody i zauważyłam, że Hani nic nie jest! Jem śmietankowe, jogurtowe... W ogóle zaczynam sobie pozwalać ze słodyczami i ciastami!!! Hania albo nie miała skazy albo już z niej wyrosła (?). Nawet pizzę domowej roboty z serem żółtym jadłam! 🙂

Kasia
Oskarek szaleje z tymi ząbkami! 🙂 🙂 Oby te lżej wychodziły 😘

Joma dzięki za opinię 🙂

Wiolis
musisz mieć min. 20 postów... 😞

A moja Hania usnęła po 19... ale wierciła się, kręciła, przebudzała i teraz ją wyjęłam z łóżeczka, przewinęłam a ona podczas przewijania się żaliła i szukała cycka... i się popłakała tak... tak słodko (?) ... taki dziubek robiła i łezki malutkie leciały. Dałam jej cyca i zasnęła 🙂
Dzisiaj ma "dzień dziecka" i śpi całą noc z mamusią na łóżku 🙂 🙂
Mój G. chory w drugim pokoju śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Monalissa zaczęłam jeść lody i zauważyłam, że Hani nic nie jest! Jem śmietankowe, jogurtowe... W ogóle zaczynam sobie pozwalać ze słodyczami i ciastami!!! Hania albo nie miała skazy albo już z niej wyrosła (?). Nawet pizzę domowej roboty z serem żółtym jadłam! 🙂

Kasia
Oskarek szaleje z tymi ząbkami! 🙂 🙂 Oby te lżej wychodziły 😘

Joma dzięki za opinię 🙂

Wiolis
musisz mieć min. 20 postów... 😞

A moja Hania usnęła po 19... ale wierciła się, kręciła, przebudzała i teraz ją wyjęłam z łóżeczka, przewinęłam a ona podczas przewijania się żaliła i szukała cycka... i się popłakała tak... tak słodko (?) ... taki dziubek robiła i łezki malutkie leciały. Dałam jej cyca i zasnęła 🙂
Dzisiaj ma "dzień dziecka" i śpi całą noc z mamusią na łóżku 🙂 🙂
Mój G. chory w drugim pokoju śpi...


Mój Oskar od kilku dni ma dzień dziecka i ze mną sypia,ale w nocy niorę go do siebie jak zaczyn się mega mrudzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...