Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monalissa moze masz racje ze niepotrzebnie wzielam ten post do siebie az mi wstyd teraz ☺️
Kasia Manki twoj Oskarek fakt duzy ale tez i dlugi wiec ladnie sie to rozchodzi pozatym skoro lekarz nic nie mowil to znaczy ze jest ok,a moze sie okazac ze to ostatni taki szybki wzrost wagi i teraz zacznie przybierac troche mniej a wciaz bedzie zdrowy, buziaki od cioci w swiezego zebulka!
Fijolku Piotrus mierzy 65cm ale ubieramy go w 62 czasem w 68 a ostatnio zalozylam cos uwaga na 56cm wiec mysle ze to nie twoja Hania karlowata tylko rozmiarowka rozna bo co firma to inaczej.
co do kombinezonow to mam jeden wlasnie taki jak pokazywalyscie a jeden grubszy i napewno oba sie przydadza w koncu przed nami jeszcze jesien a i ona bywa chlodna a potem zima.
Aneczko no cudowna ta twoja Martyska czupurek taki slodki ze zjadlabym!! 😘
Martynko potwierdzam czekaj na reakcje alergiczna do 48h bo nie zawsze pojawia sie cos od razu,a po co Hanna ma cierpiec, a co do zdjec to mam podobnie jak ty aparat lub telefon zawsze zmywa usmiech z twarzy mojego synalka na rzecz zainteresowania sprzetem 🙂
Jamargaretka prosimy o fotke nowej fryzurki! po takim cieciu napewno wlosy sie odzywia i juz tak wypadac nie beda!ja sie skusilam na grzywke teraz i troche zaluje ale mam takie same podejcie wlosy nie reka odrosna 🙂
no nic ogarnelam tematy i ide spac w koncu za jakies pare godzin (czyt.3-4 w tej chwili i wciaz nie wiem czemu) moj potworek sie obudzi a dzisiaj nauczyl sie tak fajnie pracowac jezykiem ze sie caly zapluwa 🙂 buziaki w pysiaki i do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja się wypowiem na temat kombinezonu 🙂

Na zimę mam coccodzrillo takie bardzo ciepły, jeden mam taki lżejszy i ze 2 misie grube. Mam też śpiworek do wózka i w samym wózku mam dodatkowy kombinezon 🙂

co do ubranek to nosimy na 3-6 czyli 68 ale ostatnio mu założyłam 62 i wpasował się 🙂 🙂 my też za parę dni idziemy na szczepienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
My mieliśmy troszkę niespokojną nockę... Hania budziła się dość często z takimi lekkimi krzykami i kopała nóżkami... Ale pospałyśmy do 8.30...
Będę później, póki co zmykam na śniadanko zrobione przez mojego wspaniałego mężusia! (kazał mi tak napisać... 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
Martynko u Nas też noc nie ciekawa,ale coz...trzeba przetrwać te cięzkie chwile.Pozazdrościć męża 😜Mojego niema i sama musze sobie robic sniadanka...
Marinko dzieki...no teraz jak porowniuje z waga innych dzieci to on naprawde kawal chłopa,a mi się wydaje taki malutki...eh...
Jamargaretko ja nie dawalam rady z wypadajacymi wlosami i w czwartek bylam u fryzjera i z wlosow prawie do pasa zrobily sie takie krotkie,nawet do ramion nie siegaja,ale duzo wygodniej mi teraz i zadowolona jestem i jak pisalas...odrosna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj wykupiłam sobie http://www.groupon.pl/oferty/lodz/centrumurodyteresychylinskiej-lodz/771104 🙂 🙂 🙂 i 16.09 jadę do Łodzi zrobić sobie dobrze na włosy 🙂 🙂
Jamargaretka koniecznie wrzuć zdjęcie swojej nowej fryzurki!!! 🙂
Kasia-Manki damy radę! chociaż czasem ciężko... i ciężko patrzeć jak się naszej bąbelki męczą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):

to patrz ciotka patrz 😁 😁 a najlepsze jest to ze jak mówie no usmiechamy sie jak jej fote robie to sie hiha 😁 😁 😁

hehe 🙂 u nas jak Hania się hiha i chcę jej zrobić fotę to wtedy przestaje jak widzi aparat lub telefon i strasznie się zaczyna przyglądać nowemu sprzętowi 🙂 😁


Martyna, u nas to samo! 😁
A przy jednej z sesji zaczął dodatkowo łapać za sznurek od aparatu i nici z prostych zdjęć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki, gratulacje dla Oskarka z powodu pierwszego ząbka! 🙂

Odnośnie rozmiarów - równo po ukończeniu 3 miesiąca wskoczyliśmy w pieluszki "3" i rozmiar ubranek 62. I wreszcie odkładam do szafy coraz więcej tych z 56, choć w niektóre nadal się mieści, no ale rozmiar rozmiarowi nierówny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem jeszcze, czy te bóle brzuszka mogły być od pyz z mięsem i skwarkami, które wczoraj jadłam... Bo nie ma żadnej wysypki na buźce (a po mleku chyba by była...) a nawet mi było ciężko po tych pyzach... Jeju, jak mnie to denerwuje, że nie wiem co zjeść, żeby nie zaszkodzić mojemu maleństwu.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Kochane a ja po 11 latach zmieniłam fryzurę, byłam u szalonego fryzjera który ma wizję - nie mozna się wpieorzac a w salonie podczas cięcia lustra są zasłonięte,


w efekcie mam krótkie włosy i podwójną grzywkę. a co tam włosy odrosną


DAWAJ ZDJECIE!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzionek mija spokojnie 🙂 pogoda piękna, ale na spacerku nie byliśmy bo krzątanina w domu (imieniny teścia)...
Więc Hania już wykąpana, odstrojona w sukienkę i czekamy na gości 🙂
I znowu dylematy co jeść a czego nie... a pyszności tyle na stole.... 🙂 🙂

Miłego wieczorku Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dziś ciiicho...no ale wekend.My dziś mieliśmy tyle placzu,a ja z tej bezsilnosci plakalam razem z Oskarem,on tak cierpial a ja nie moglam mu pomoc 😞teraz spi,ale majster jeszcze walczy z wstawianiem drzwi i troszku halasu ale Oskarka nie rusza taki zmeczony...
Martynko udanej imprezki i smacznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie :*

Ja dzisiaj miałam pracowity dzień!
Za tydzień chrzciny więc wzięłam się za porządki...
Umyłam wszystkie okna w domu, a mam ich trochę więc zeszło trochę...
Teraz Manio juz śpi (impreza ogrodowa z graniem i śpiewaniem u sąsiadów - mam nadzieję, że się nie przebudzi...) a ja troszkę pobuszuje na necie i idę spać...


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my mamy za soba aktywny dzien. bylismy na wycieczce-pojechalismy nad Warte. pogoda niesamowita 😁 lezakowalysmy z Hania na zielonej trawce. szkoda ze lato sie konczy..
o, tak wypoczywalysmy dzisiaj:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dsc07149z.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7928/dsc07149z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...