Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas już posprzątałyśmy z teściową po imprezce 🙂 było bardzo sympatycznie 🙂
Wypiłam sobie jedną lampkę winka jak już Hanię ululałam... ☺️ (mówię sobie na zdrowie 😉 😜 )

Fijolek
ale Wam dobrze na tej zielonej trawce! 🙂

A ja mam ochotę jutro na spontana wyskoczyć na basen z Hanią! 😉 Tylko najgorsze jest to, że ja żadnego kostiumu nie mam... :/ 😞 Może coś wykombinuję i wyciągnę mężusia... 🙂

Życzę Wszystkim DOBREJ NOCKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Monalissa moze masz racje ze niepotrzebnie wzielam ten post do siebie az mi wstyd teraz ☺️
Kasia Manki twoj Oskarek fakt duzy ale tez i dlugi wiec ladnie sie to rozchodzi pozatym skoro lekarz nic nie mowil to znaczy ze jest ok,a moze sie okazac ze to ostatni taki szybki wzrost wagi i teraz zacznie przybierac troche mniej a wciaz bedzie zdrowy, buziaki od cioci w swiezego zebulka!
Fijolku Piotrus mierzy 65cm ale ubieramy go w 62 czasem w 68 a ostatnio zalozylam cos uwaga na 56cm wiec mysle ze to nie twoja Hania karlowata tylko rozmiarowka rozna bo co firma to inaczej.
co do kombinezonow to mam jeden wlasnie taki jak pokazywalyscie a jeden grubszy i napewno oba sie przydadza w koncu przed nami jeszcze jesien a i ona bywa chlodna a potem zima.
Aneczko no cudowna ta twoja Martyska czupurek taki slodki ze zjadlabym!! 😘
Martynko potwierdzam czekaj na reakcje alergiczna do 48h bo nie zawsze pojawia sie cos od razu,a po co Hanna ma cierpiec, a co do zdjec to mam podobnie jak ty aparat lub telefon zawsze zmywa usmiech z twarzy mojego synalka na rzecz zainteresowania sprzetem 🙂
Jamargaretka prosimy o fotke nowej fryzurki! po takim cieciu napewno wlosy sie odzywia i juz tak wypadac nie beda!ja sie skusilam na grzywke teraz i troche zaluje ale mam takie same podejcie wlosy nie reka odrosna 🙂
no nic ogarnelam tematy i ide spac w koncu za jakies pare godzin (czyt.3-4 w tej chwili i wciaz nie wiem czemu) moj potworek sie obudzi a dzisiaj nauczyl sie tak fajnie pracowac jezykiem ze sie caly zapluwa 🙂 buziaki w pysiaki i do jutra!


Hussi - ja zamierzałam sobie zrobić grzywkę. stwierdziłam że grzywka długości do brwi to do stycznia odrośnie i będę mogła ją podpiąć. a tymczasem mam grzywkę na pol centymetra - hehehe - nie wiem kiedy to zapuszcze z powrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Ja właśnie zerkam na DDTVN i jestem w szoku!
Magda Mołek urodziła niespełna miesiąc temu synka, a już na antenie!
Jakoś tak dziwnie dla mnie...
Tak szybko "zostawić" takie maleństwo...
No ale trzeba jej przyznać, że szybko wróciła do formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

Ja właśnie zerkam na DDTVN i jestem w szoku!
Magda Mołek urodziła niespełna miesiąc temu synka, a już na antenie!
Jakoś tak dziwnie dla mnie...
Tak szybko "zostawić" takie maleństwo...
No ale trzeba jej przyznać, że szybko wróciła do formy 🙂

a nie 8tygodni temu??
kurcze, jak 4tygodnie temu to szybko wrocila..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny testowaliśmy spacerówkę. raczej byłam przeciwna - przynajmniej w stosunku do mojej Majki - która jest drobniutka - bo np. Hania Fijołka jest bardzo ładnie rozwinięta więc nie widziałam zastrzeżen - ale Maja miała jeszcze czekać

w każdym razie jako że Maja nie lubi gondoli więc rozłożyłam spacerówkę. Maja najpierw płakała a pozniej przez jakieś 2 godzinki spała a ja jestem zachwycona. rozkłada się aż do leżenia. przepielismy wozek i prawadzilismy w takim kierunku jak gondolę - czyli Maja mogła widzieć nas. do tego fajny daszek, który bardzo ładnie chronił przed słońcem. no i oczywście spacerówka lżjsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
dziewczyny testowaliśmy spacerówkę. raczej byłam przeciwna - przynajmniej w stosunku do mojej Majki - która jest drobniutka - bo np. Hania Fijołka jest bardzo ładnie rozwinięta więc nie widziałam zastrzeżen - ale Maja miała jeszcze czekać

w każdym razie jako że Maja nie lubi gondoli więc rozłożyłam spacerówkę. Maja najpierw płakała a pozniej przez jakieś 2 godzinki spała a ja jestem zachwycona. rozkłada się aż do leżenia. przepielismy wozek i prawadzilismy w takim kierunku jak gondolę - czyli Maja mogła widzieć nas. do tego fajny daszek, który bardzo ładnie chronił przed słońcem. no i oczywście spacerówka lżjsza


🙂 🙂 moja Hanulka zasypia w spacerowce po kilku minutach!!
Ciesze sie ze Majeczka polubila swoja nowa karete.
No i pofdoba ni sie stwierdzenie ze moja Hania jest "bardzo ladnie rozwinieta" 🙂 🙂 Gosia, Hanula jest maly Pączek, wez no nazwij rzecz po imieniu 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijołku e tam zaraz pączek. jest bardzo silna - to miałam na myśli.

Kasia Manki - gratuluję ząbka

Maja zasnęła w spacerówce ale chyba się ni przekonała do wózka. za to od spaceru nie śpi i strasznie nam marudzi już od jakiś 3 godzin. musi się dziewczyna zaklimatyzować w domciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu Manki gratuluje drugiego zabka i lacze sie kolejny raz z toba w bolu, nasz maly tak strasznie marudzi,malo je, placze i wogole juz bym chciala zeby wyszedl choc jeden i troche mu ulzyl a przy okazji mi bo juz naprawde zmeczona tym jestem az sie dzis rozplakalam, a myslalam ze kolki sa straszne....no nic pozalilam sie,ululalam malusia i ja ide spac mam dosc...buziaki moze jutro bedzie lepszy dzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Kasiu Manki gratuluje drugiego zabka i lacze sie kolejny raz z toba w bolu, nasz maly tak strasznie marudzi,malo je, placze i wogole juz bym chciala zeby wyszedl choc jeden i troche mu ulzyl a przy okazji mi bo juz naprawde zmeczona tym jestem az sie dzis rozplakalam, a myslalam ze kolki sa straszne....no nic pozalilam sie,ululalam malusia i ja ide spac mam dosc...buziaki moze jutro bedzie lepszy dzien...


Hussi ja wczoraj płakałam razem z OskArem bo on biedny cierpiał a ja nie umiałam mu pomoc,wieczorem sobie poplakalam i w nocy tez bo nie najlepsza bylam,tez brak mi sily juz...niwiem jak to dalej bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i chyba w koncu wybralam wypiekacz a dzisiaj bylismy na swiecie chleba w skansenie i wate cukrowa zjadlam 🤪 🤪 🤪 a niuncia spala 2,5 h od wysiadki z samochodu do powrotu do samochodu nawet wiejskie kapele jej nie zbudzily 😁
a teraz koncert loski i kowalskiej za oknem slychac i nawet otworzyc zadnego nie moge bo mi sie dzida obudzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry poniedziałkowo...my dziś na chodzie od 6...eh...ale noc była dużo lepsza od poprzednich.
Ja jeszcze jesiennych zAkupów nie zrobiłam,nie mam kurteczki czy kombinezonu...trzeba pomysleć w końcu.Dziewczyny o jakich szczoteczkach na dziąsełka mówicie?
Ja żel na ząbkowanie tez mam...bobo dent sie nie sprawdzil u Nas,probujemy innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...