Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aneczko super weekend 🙂 No to wypoczywajcie sobie! udanej pogody Wam życzę! 🙂 😘

Hania zasnęła o 10.00 i przebudziła się ok 11.30 więc położyłam się obok niej, dałam cycka i obie zasnęłyśmy, o 12.30 znowu się przebudziła, znowu cyc i sen i tak do 13.45 dopóki nie zadzwonił mój G i nas nie obudził 😁 🙂 🙂
Więc fajnie sobie pospałyśmy, Hania ma dobry humorek, tylko ja jestem jakaś zamulona teraz 😁

I MAM PROBLEM. Właśnie się zorientowałam, że w sobotę i niedzielę nie wzięłam tabletki (Azalia)... Wzięłam tą dzisiejszą ale nie wiem jak to teraz będzie ze współżyciem...? Już dzisiaj mogę się kochać czy dopiero jutro, czy kiedy? Jak to jest? 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no i my juz w domku. Hania wazy 7150g i ma 63,5cm. Bylo troszke zalenia ale ogolnie jak zwykle genialnei sobie poradzila. Jestem z niej dumna. 🙃 Kolejne szczepienie po 12 m-cu. uff.
no i wpradzamy stale pokarmy. w weekend startujemy z ziemniaczkiem. Musze kupic jeszcze mlesio NAN i kaszki. ciekawe jak to bedzie.
Martyna no slaba akcja.. no ale sa jeszcze inne sposoby zabezpieczenia 🙂
Aneczka a jaki kombinzeon kupilas? ten bialy moze z uszkami? 😁 zadnego innego nei widzialam w naszym HM ale nie bylo rozmiaru 74.. 😞 buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - nasza Maja po NAN miala problemy z kupami. podobno Bebilon jest lepszy

dostałam własnie w szpitalu na wypróbowania - aczkolwiek na pewno są mamy i dzieci u których Nan się sprawdza

no mamy do wyboru albo NAN albo Bebilon. wiesz to ma byc takie z doskoku od czasu do czasu lub na czarna godzine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - nasza Maja po NAN miala problemy z kupami. podobno Bebilon jest lepszy

dostałam własnie w szpitalu na wypróbowania - aczkolwiek na pewno są mamy i dzieci u których Nan się sprawdza

no mamy do wyboru albo NAN albo Bebilon. wiesz to ma byc takie z doskoku od czasu do czasu lub na czarna godzine.


nam powiedzieli że muszę dawać już 1 butelkę dziennie albo SINLAC albo jakiś obiadek wprowadzić. sęk w tym że Maja mleka sztucznego wogole nie chce i dostaliśmy chyba z 10 buteleczek bebilonu na wypróbowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my w przerwie miedzy spacerkami korzystam poki cieplo bo to podobno ostatnie dni a pozniej deszcze i zimno brrrrrrrrrr mój maly brzdac zafascynowal sie dzis moimi dlonmi i ciagle patrzy i chce lapac ale jeszcze nie bardzo potrafi 🙂 aw srode jedziemy do lbl i ide do fryzjera i lecimy na krotko bo juz nie chce byc Pocahontas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! dziekuje za mile slowa o syneczku przesylam buziaki
Marinko co sie dzieje????
Fijolku wydaje mi sie ze bebilon bedzie lepszy,pamietam ze zanim nie przeszlismy na alergiczne po bebilonie bylo ok, po bebiku hmmm bez komentarza, a co do posilkow to fajna akcja zobaczysz ile to zabawy a jesli Haniulce posmakuje to bedziesz duuumna wiem co mowie 🙂 jakby co sluze pomoca bo chyba pierwsza jestem ze stalymi pokarmami.
dziewczynki na modyfikowanym ile wasze dzieci jedza porcji? bo moj je 6-7 to chyba jeszcze duzo i sie zastanawiam o co kaman ale od jutra przechodzimy na 2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie! dziekuje za mile slowa o syneczku przesylam buziaki
Fijolku wydaje mi sie ze bebilon bedzie lepszy,pamietam ze zanim nie przeszlismy na alergiczne po bebilonie bylo ok, po bebiku hmmm bez komentarza, a co do posilkow to fajna akcja zobaczysz ile to zabawy a jesli Haniulce posmakuje to bedziesz duuumna wiem co mowie 🙂 jakby co sluze pomoca bo chyba pierwsza jestem ze stalymi pokarmami.

zobaczymy co kupimy. musze jeszcze o nich poczytac w sieci,
ale dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie! dziekuje za mile slowa o syneczku przesylam buziaki
Marinko co sie dzieje????
Fijolku wydaje mi sie ze bebilon bedzie lepszy,pamietam ze zanim nie przeszlismy na alergiczne po bebilonie bylo ok, po bebiku hmmm bez komentarza, a co do posilkow to fajna akcja zobaczysz ile to zabawy a jesli Haniulce posmakuje to bedziesz duuumna wiem co mowie 🙂 jakby co sluze pomoca bo chyba pierwsza jestem ze stalymi pokarmami.
dziewczynki na modyfikowanym ile wasze dzieci jedza porcji? bo moj je 6-7 to chyba jeszcze duzo i sie zastanawiam o co kaman ale od jutra przechodzimy na 2...


U nas jest karmienie jest ok 6,9,12,15,18,23 i wypija od 120 do 180ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek ja stasiowi podawałam przez dwa dni jak musiałam nan 1 i nic mu nie było po nim ..a Hania duza dziewczynka i dzielna .A jak po szczepieniu wszystko ok?
Mam pyt dziewczyny jak wasze dzieci spia w dzien bo mój maluch to strasznie ostatnio spi dzis np 3 razy po 20 min 😞i marudny dzis strasznie żadna zabawka na dłużej go nie zainteresuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
co do mleka my podajemy bebilon i jestem zadowolona,po Nan Oskar wymiotował ale jak już któraś z dziewczyn pisała każe dziecko inne.Mój Oskar juz jada jabłuszko i jadł deserek banan jabło i wprowadzilismy kaszke bananowa z bobowity...a i gotowna marchewka tez byla.
Jeżeli chodzi o karmienia to u nas w cigu doby jest jakies 8 czasem 9 i wypija od 90 do 150 ml.
Do dziewczyn ktore podaja kaszke dodajecie do mleka czy jak?Ja dzis zauwazylam ze prawie cala kaszka zostala czyli MALY wypil tylko mleczko...
No i u Nas znów zaczyna się wieelkie marudzenie i chyba kolejne ząbki bo przed tymi też tak było...eh...jutro szczepienie.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...