Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Mój kochany 'GRUBASEK"

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/sam0952b.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9075/sam0952b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Prześliczny chłopczyk Kasiu Manki!!!!! a jakie ma "dojrzałe" spojrzenie 🙂dziewczyny beda szaleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zaraz Niunius sie obudzi i pedzimy na spacerek wiec poki co jeszcze jedno pytanie...Moj Franek znalazł sobie fetysz 😁 nie zasnie bez tetrowej pieluchy...mietoli ja lize kładzie sobie na twarz a ja cały czas w strachu ze sie przydusi, albo jakies nitki z niej wyjda i sie udławi...czy wasze dzieciaki tez tak zasypiaja bo u nas be z[pieluchy jest marudzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj przeglądałam na szybkiego ubranka i do 3 lat nie muszę nic kupowac...ewentualnie kurteczke na teraz...mam tego mnostwo i jeszcze dostajemy.Moje kolezanki,kuzynki i rodzenstwo meza szybciej zostali rodzicami i ich pociechy juz "odchowane" a my wszystko dostajemy w spadku 🙂
My długo sie staraliśmy...3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Nasza Hania bez pieluchy nie zaśnie 😁 🙂 I też zarzuca ją sobie na głowe.... 🙂 jak zaśnie, to staram się odkrywać pieluszkę od twarzy, ale ona lubi czuć jej zapach... Poza tym tetra przepuszcza powietrze, więc chyba nie jest aż tak niebezpieczna... 😉
moja tak samo kładzie sobie na twarz tak jak mówisz martynko tetra bardzo dobrze przepuszcza powietrze wiec nie ma co sie matrwic moja malutka dzisiaj zarzucila sobie koc na główke i sie strasznie wystraszyla tak krzyczala ze ja prawie nogi sobie polamalam jak bieglam do niej z kuchni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
serducho ok aLE hormony tarczycy podwyzszone wiec znow maje kłuli - i byc moze to jest przyczyna nieprzybierania na wadze

wysłali nas tez do dietetyczki ktora powiedziala ze dziecko na piersi do 5 miesiaca mozna dozywiac tylko mlekiem

nawet z majką niejadkiem kazała poczekać z dokarmianiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
serducho ok aLE hormony tarczycy podwyzszone wiec znow maje kłuli - i byc moze to jest przyczyna nieprzybierania na wadze

wysłali nas tez do dietetyczki ktora powiedziala ze dziecko na piersi do 5 miesiaca mozna dozywiac tylko mlekiem

nawet z majką niejadkiem kazała poczekać z dokarmianiem


Może w końcu dowiecie się jaka jest przyczyna...
A ile obecnie Majka waży?
Kurcze co lekarz to inaczej mówi...hmm...
Moj poki co dostal deserek i po miareczce kaszki do mleczka i chyba tylko przy mleczku zostaniemy jeszcze jakis czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byc moze mam za mało mleka ale Maja odmawia sztucznego... nawet pielęgiarki próbowały ją karmić ale ona tylko chce cyca
wiecie co - ja mam chyba najbardziej absorbujace dziecko ze wszystkich majówek
w dzien nie spi, wozka i fotelika nie lubi, problemy ze zdrówkiem
kocham ja bardzo ale czasem rece opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
byc moze mam za mało mleka ale Maja odmawia sztucznego... nawet pielęgiarki próbowały ją karmić ale ona tylko chce cyca
wiecie co - ja mam chyba najbardziej absorbujace dziecko ze wszystkich majówek
w dzien nie spi, wozka i fotelika nie lubi, problemy ze zdrówkiem
kocham ja bardzo ale czasem rece opadaja


może próbuj do skutku...mojej znajomej syn też nie chciał sztucznego tylko cycusia w nocy mu próbowała podawać sztuczne i po jakimś czasie się przekonał...
mi też czasem ręce opadaja i brak cierpliwości ale trzeba sobie jakoś radzić...dasz radę Małgosiu.
A jakie mleczko próbowaliscie jej dać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! widze sama slodycz poleciala z rana,juz sie nie bede wypowiadac,koniec tematu tak?
KasiaManki Oskarek cudowny a wyglada jakby mial conajmniej pol roku.
Jamargaretka dobrze ze juz mniej wiecej znacie przyczyne niedowagi Majuni napewno wszystko bedzie ok.trzymam kciuki.
a my dzis jakos narazie spokojnie oby tak dalej.buziaki do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie! widze sama slodycz poleciala z rana,juz sie nie bede wypowiadac,koniec tematu tak?
KasiaManki Oskarek cudowny a wyglada jakby mial conajmniej pol roku.
Jamargaretka dobrze ze juz mniej wiecej znacie przyczyne niedowagi Majuni napewno wszystko bedzie ok.trzymam kciuki.
a my dzis jakos narazie spokojnie oby tak dalej.buziaki do pozniej


No duży jest,co nie którzy nie wierzą kiedy mówię że ma niespełna 4 m-ce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
byc moze mam za mało mleka ale Maja odmawia sztucznego... nawet pielęgiarki próbowały ją karmić ale ona tylko chce cyca
wiecie co - ja mam chyba najbardziej absorbujace dziecko ze wszystkich majówek
w dzien nie spi, wozka i fotelika nie lubi, problemy ze zdrówkiem
kocham ja bardzo ale czasem rece opadaja


Małgosiu moze Ci to potem wynagrodzi 😁 bedzie cudną nastolatką, która sie nie buntuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia - nan a teraz bebilon

Małgosiu - bardzo wierze w to, że Maja się zmieni 🙂 moja mama mowi ze ja byłam płaczek, chudzina itd. a pozniej złote dziecko. a brat na odwrót. pogodny, wesoły - płakał tylko jak był chory - za to jak zaczał sprawiac problemy 🙂...... to do dzisiaj

moja mama mowi z z kazdym dzieckiem trzeba swoje przejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosiu bardzo Ci współczuję, bo jest Ci ciężko

Boże ja leże jeszcze chora w domu a miałam jechać do Wawy... Boże, jakaś masakra. Nie lubię tu być...

Kasia-Manki Oskarek wygląda tu na pół roczku 🙂 i rzeczywiście jak tu jedna dziewczyna stwierdziła, ma dojrzałe spojrzenie

Hmmm Kasiar nie będę już komentować. O! 🥴 🤨 🤨

Fijolek ja Ci mogę polecić łóżeczko i jest sprawdzone
http://allegro.pl/chicco-kojec-spring-lozeczko-turystyczne-promocja-i1811581441.html
z Tym , że cenowo może i można kupić taniej itd. Ale my dostaliśmy w prezencie. Mamy na działce inne na mazurach inne u dziadków inne i u drugich też inne. I to łóżeczko wszystkie przerasta. Nic się nie pruje itd.
Małgosiu ale miałam Ci napisać, że ja nie wyobrażam sobie żeby dziecko nie jechało w foteliku nawet przez chwile. Powiem Ci, że my mieliśmy jak ANielka była mała wypadek dosłownie pare minut po wyjechaniu z domu. Anielka takie nam cyrki robiła w foteliku, że ja ryczałam razem z nią. I wyobraź sobie mój mąż zawsze (prawie) jeździ przepisowo ale taki dupek pijany wjechał w bok samochodu. Całe szczęście, że mój mąż nigdy mi nie pozwalał wyjmować dziecko i nigdy tego nie robiliśmy, mimo takich cyrkow( później się nauczyła jeździć , choc trwało to pół roku). Nie wiem co by się stało gdyby nie była w foteliku, nie chce sobie wyobrażać nawet. Ale ja mam na tym punkcie bzika. Bo właśnie tak zginęło dziecko mojej koleżanki, bardzo bliskiej 😞 🤢 🤔 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...