Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia Manki...mi kiedys polozna tlumaczyla,ze to normalne te ulewania dzieci,bo zoladek za mala i po czasie sam naciska i wydala wszystko na zewnatrz.Kevinek juz nie wydala od 2 tygodni,moze bo starszy.Ale z noska na okraglo mu wyciagalam jakies kozki,ktore podobno sa z mlekas mamy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widze dziewczynki ze nie tylko u nas dzisiaj problem ze spaniem,moze cos w powietrzu wisi???
a co do kregoslupa to tez boli a ja mam problemy z miednica i troszke sie boje ale mam nadzieje ze to tylko przemeczenie.
dzis dostalam a raczej Piotrus lezaczek bright starts czy jakos tak i malemu sie podoba 🙂
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-bright-starts-zabka-6835-warto-i1688739807.html
no to tyle,buzkai do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - a myślisz że ja zamierzałam spędzac dzień z dzieckiem na ręku??? 🙂 🙂 uwierz Kochana, że nie. to wcale nie wynika z mojej nadgorliwości... bo duzo wygodniej by mi było jakby Majka teraz spała w łóżeczku.

no domyslam sie 🙂 dlatego ja bede chciala korzystac z chusty, ale no to fakt dzieci szybko sie przyzwyczajaja wiec bede musiala sie pilnowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka u nas dzien zaczął sie o 10 🙂 pozniej 3 godziny przerwy w tym pond godzine dzida lezła i podziwiała drzewa za oknem a ja prasowałam o 13 zasneła i po godzinie spania obudził ja ból brzucha chyb ajuz nie wiem bo przy cycku zasneła ale uzależniła sie od spacerów i spania na dworze a dzis pada wiec spi jak zajac na miedzy a na dworze potrafi nawet 3h ciurkiem kurde no wychodzi na to ze na kazde spanie na dwór mam wychodzic i okno otwarte i juz sama nie wiem mama mówi zebym ja do wózka włozyła ale jeszcze nie zwariowałam 🤨

ja znam wiele osob, ktore jak nie mozna z dzieckiem wyjsc na dwor a nie pada wkladaja do wozka i na balkon. 🙂

no własnie nie chce doprowadzic do tego ze jak nie wychodzimy na spacer to to nie ma spania w łozeczku tylko w wózku miska siostra tak nauczyła i teraz jak przyjezdzaja to kazde usypianie małej a ma 7 miesiecy odbywa sie w wózku i wieczorem jest dyndanie wózka po przedpokoju ciekawe co zrobia jak sie mała nie bedzie miesciła do wózka 😮
poza tym podobało mi sie jak moja mama opiekowała sie półtorarocznym chłopcem i po porannym spacerze przychodzili do domu i on bez zadnych pretensji kładł sie do łóżeczka po 12 i zasypiał i spał 2-3h pozniej obiadek i drugi spacerek wtedy podczas spania mozna cos zrobic a jak przyzwyczaje dziecko do psania tylko na dworze to do namiotu bede musiała sie przeniesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zawsze jakims wyjsciem jest ogrod...czasami korzystamy z tego u tesciow,bo my mamy tylko maly balkon.A ze spacerami u nas roznie.Ostatnio trzy dni lalo pod rzad i burze byly,takze tylko na balkonie siedzielimy.Dzisiaj rano znowu burza byla i lalo jak z cebra,ale pozniej pojdziemy i tak na spacer i odbierzemy tate z dworca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka u nas dzien zaczął sie o 10 🙂 pozniej 3 godziny przerwy w tym pond godzine dzida lezła i podziwiała drzewa za oknem a ja prasowałam o 13 zasneła i po godzinie spania obudził ja ból brzucha chyb ajuz nie wiem bo przy cycku zasneła ale uzależniła sie od spacerów i spania na dworze a dzis pada wiec spi jak zajac na miedzy a na dworze potrafi nawet 3h ciurkiem kurde no wychodzi na to ze na kazde spanie na dwór mam wychodzic i okno otwarte i juz sama nie wiem mama mówi zebym ja do wózka włozyła ale jeszcze nie zwariowałam 🤨

ja znam wiele osob, ktore jak nie mozna z dzieckiem wyjsc na dwor a nie pada wkladaja do wozka i na balkon. 🙂

no własnie nie chce doprowadzic do tego ze jak nie wychodzimy na spacer to to nie ma spania w łozeczku tylko w wózku miska siostra tak nauczyła i teraz jak przyjezdzaja to kazde usypianie małej a ma 7 miesiecy odbywa sie w wózku i wieczorem jest dyndanie wózka po przedpokoju ciekawe co zrobia jak sie mała nie bedzie miesciła do wózka 😮
poza tym podobało mi sie jak moja mama opiekowała sie półtorarocznym chłopcem i po porannym spacerze przychodzili do domu i on bez zadnych pretensji kładł sie do łóżeczka po 12 i zasypiał i spał 2-3h pozniej obiadek i drugi spacerek wtedy podczas spania mozna cos zrobic a jak przyzwyczaje dziecko do psania tylko na dworze to do namiotu bede musiała sie przeniesc 😁

ja bardziej mam na mysli zeby dziecko spala w wozku ale na swiezym powietrzu a nie w domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
Fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka u nas dzien zaczął sie o 10 🙂 pozniej 3 godziny przerwy w tym pond godzine dzida lezła i podziwiała drzewa za oknem a ja prasowałam o 13 zasneła i po godzinie spania obudził ja ból brzucha chyb ajuz nie wiem bo przy cycku zasneła ale uzależniła sie od spacerów i spania na dworze a dzis pada wiec spi jak zajac na miedzy a na dworze potrafi nawet 3h ciurkiem kurde no wychodzi na to ze na kazde spanie na dwór mam wychodzic i okno otwarte i juz sama nie wiem mama mówi zebym ja do wózka włozyła ale jeszcze nie zwariowałam 🤨

ja znam wiele osob, ktore jak nie mozna z dzieckiem wyjsc na dwor a nie pada wkladaja do wozka i na balkon. 🙂

no własnie nie chce doprowadzic do tego ze jak nie wychodzimy na spacer to to nie ma spania w łozeczku tylko w wózku miska siostra tak nauczyła i teraz jak przyjezdzaja to kazde usypianie małej a ma 7 miesiecy odbywa sie w wózku i wieczorem jest dyndanie wózka po przedpokoju ciekawe co zrobia jak sie mała nie bedzie miesciła do wózka 😮
poza tym podobało mi sie jak moja mama opiekowała sie półtorarocznym chłopcem i po porannym spacerze przychodzili do domu i on bez zadnych pretensji kładł sie do łóżeczka po 12 i zasypiał i spał 2-3h pozniej obiadek i drugi spacerek wtedy podczas spania mozna cos zrobic a jak przyzwyczaje dziecko do psania tylko na dworze to do namiotu bede musiała sie przeniesc 😁

ja bardziej mam na mysli zeby dziecko spala w wozku ale na swiezym powietrzu a nie w domu..

wiem spanie na świeżym powietrzu to co innego niż w mieszkaniu moja mama też ciągle i na spacer i na spacer nie spi ? to na spacer no ale w takiej sytuacji kiedy ona teraz potrafi 3h nie spać wystarczy jej 5 min drzemki przy cycku to ja sie za przeproszeniem klepnąc w tyłek nie bede mogła bo ona bedzie spała tylko na świeżym powietrzu kurde ma zaledwie miesiac a juz jakies przyzwyczajenia 😎 tyle ze to ja decyduje o jej przyzwyczajeniach i chce zeby spała w kazdych warunkach bo tak jak dzis leje dosłownie cały dzień a jak przestanie to zanim bysmy wyszły to by juz padało wiec chcac nie chcac spi juz prawie 2h wiec nie ma tragedii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja własna córka chce mnie wykończyc - i to sama podsunelam jej bron

nie spała od 9 do 13 - była juz bardzo zmeczona, marudziła - wiec w koncu zeby cokolwiek w domu zrobic włozylam ja w chuste. obudzila sie o 15:50 - jadla, zrobila nawet kupe

ale w koncu zachciało jej sie spac i to w momencie gdy zaczelam jesc przesolony obiad

nie pomagało ze jest na raczkach, ze zostawiłam obiad i ja nosilam - ciagle płacz

w koncu sie wkurzylam i zanioslam ja d jej lozeczka. a tam tak płakala ze az zaczela harczec

a ze mnie serce boli jak ona tak płacze - wiec wzeialm ja w chuste. zasnela po 2 minutach

ona chyba zaczela brzuch i chuste traktowac jak swoje łózko

i obawiam sie ze tak bedzie wyglądało moje zycie dopoki majka nie zacznie raczkowac

ide wypic meliskę bo zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...