Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Planowalismy dopiero na Boze Narodzenie do Polski jechac,ale zastanawiamy sie teraz,czy nie leciec na 4 dni do Polski,bo mam w rodzinie ciocie bardzo chora 😞...miala biedaczka guza w glowie...wyjeli go juz dawno,ale od tamtego czasu coraz 😞 gorzej,i ciocia ma problemy z oddychaniem i nawet teraz ma butle z tlenem w domu.Chcielibysmy ja zobaczyc,bo nigdy nic nie wiadomo. 😞 Tylko boje sie troche leciec z Kevinkiem,bo jeszcze malutki.Slyszalam,ze dzieci juz od 8 mego dnia po narodzinach moga latac.Ale nie wiem,czy to takie bezpieczne? Czy ktoras z Was moze wie cos w tej sprawie ? Bardzo nam na tym zalezy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka my nocka spoko jak zwykle nad ranem oczy jak 5 zł i koniec spania ale ja zasnełam a ona lezała i patrzyła w okno i w rezultacie tez zasneła 🙂 przetwory tez bedziemy z mama robic głownie dzemiki 🙂 i takie deserki z owoców a obiadki na bierząco bedziemy gotowac 🙂 korztsamy z obecności tatusia i zmykamy na spacerek 🙂
a dzisiaj pierwszy miesiac za nami 🙂 ciocia nawet jakies ciasto robi szkoda ze ja tylko popatrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie kochane! u nas spokojna nocka tylko przed spaniem maluszek szalal, poprezyl sie troche pokrzyczal ale juz po 23 bylo dobrze,zjadl i lulu, a dzis od rana smieje sie gaworzy do karuzeli i wlasnie cwiczy glowke na brzuszku.
co do jedzenia to my tez sami bedziemy robic wszystko, no chyba ze jakas ekstremalna sytuacja bedzie typu wyjazd to sloiczek i tyle, ale ogolnie to blender, sloiczki prababcia juz robi wiec sytuacja opanowana.
kiedy chrzcicie swoje dzieci bo ja myslalam sierpien wrzesien....
buziaki i do pozniej. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znalazłam koszulę na chrzest dla Młodego
http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/bluzki_i_koszule/koszule/FH_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/NEXT-Koszula__m392312.html

znalazłam też spodenki ale zobaczę jeszcze 🙂 🙂 jako.s mnie nie przekonują.

http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/modne_dzieciaki/spodnie/FH_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/NEXT-Spodnie__m361903.html

co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
mój Mały jak dziś wstał to zasunął mi taki uśmiech, że mam cały czas dobry humor 🙂 🙂
od kiedy dzidzie śmieją się świadomie już na widok np.mamy ? 🙂

marinka fajne te ciuszki i można będzie zakładać też po chrzcinach.
Mi się strasznie nie podobają błyszczące garniturki i czapki co wyglądają jak kucharskie itd.. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamo-antka u mnie Piotrus smieje sie na moj widok od jakis 2 tygodni cos niesamowitego, mysle ze ok.2 miesiaca cos juz zauwazysz.
ufff moje dziecie po 3 godzinach gadania, ogladania karuzeli,cwiczen zasnelo ciekawe na jak dlugo nawet na dwor dzis nie wyjdziemy bo zbiera sie na burze...
marinka rzeczy fajne mnie tez nie rajcuja garniturki itp....
ide robic zupke.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mama-antka napisał(a):
Hej 🙂
mój Mały jak dziś wstał to zasunął mi taki uśmiech, że mam cały czas dobry humor 🙂 🙂
od kiedy dzidzie śmieją się świadomie już na widok np.mamy ? 🙂

marinka fajne te ciuszki i można będzie zakładać też po chrzcinach.
Mi się strasznie nie podobają błyszczące garniturki i czapki co wyglądają jak kucharskie itd.. :P


wow 🤪 🤪 w końcu mnie ktoś rozumie!! Moja rodzinka już na mnie krzywo patrzy , że nie chcę garniturek kupić , czapek itd. Po prostu mi się to nie podoba takie kiczowate wszystko a poza tym wydaje mi się niewygodne.

mama-antka Widziałaś zdjęcia z gór stołowych??? 😉 😉 😜 😆

Jamargaretka hmm ciekawa może być ta książka!!! Brawo! 🤪 😁

Hussi mój też już takie uśmiechy wali na mój widok i Jak widzi Anielkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka no widziałam, super z Was rodzinka i widać doskonale zorganizowana. Ja też chcę wszędzie zabierać swoje dziecko, sama uwielbiam podróżować więc nie wyobrażam sobie siedzenia w domu.
a tak w ogóle ja najbardziej kocham beskidy... 🙂

hussi no będę czekała z niecierpliwością na te uśmieszki 🙂 we wrocku chyba zaraz będzie oberwanie chmury :/ a my do pediatry zaraz się pakujemy...;/ gdzie zapisałaś Piotrusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle najlepsza była moja babcia jak wyciągnęła taki becik świecący z satyny czy nie wiem z czego z kokardkami, falbankami i mówi : o w sam raz na chrzest będzie ! 😮
skąd ona to ma-nie wiem ale wykręciłam się, że lato jest i gorąco bla bla.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mama-antka napisał(a):
a tak w ogóle najlepsza była moja babcia jak wyciągnęła taki becik świecący z satyny czy nie wiem z czego z kokardkami, falbankami i mówi : o w sam raz na chrzest będzie ! 😮
skąd ona to ma-nie wiem ale wykręciłam się, że lato jest i gorąco bla bla.. 😉


Ha ha! Dobre! Ja dostałam od mojej babci tak welurowy kombinezonik z atlasowymi kokardkami 😮 😮 no ludzie!!!!!! Szok!!!!!!!!!!!!!!!! 🥴 🥴
A jeszcze powiedziała, że jak nie założymy to się obrazi 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ach, Beskidy, piękne!!!!
My w tym roku na pewno znów Pieniny i Gorce jak co roku a później zobaczymy.

No józek nie może być gorszy od Anielki i też musi mieć dyplomy z TRZECH KORON i TURBACZA 🙂 🙂
a później znając życie będziemy poszukiwać nowe miejsca 🙂 🙂

A może polecisz coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...