Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - skoro Hania taka grzeczna to przynajmniej masz troche czasu dla siebie. u mnie cała doba jest podporządkowana Majce. Przytulacz z niej dokładny.

to fakt, mam troszke czasu dla siebie, na czytanie i odrobine relaksu. ale nawet jak nie spi, lubie z nia "gadac". czesto biore ja dokuchni jak cos robie i opowiadam rozne bzdury.. eh dobrze ze tego nikt nie slyszy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Ta lekarka moja też tak mowila i ja takie badania robilam posrednią i calkowitą i jesli gwałtownie spada po odstawieniu to nie ma sie co martwic tylko nie mozna piersi wogóle przez ten czas podawac choc mialam momenty kiedy mały płakał by mu ja podac


a ja dawałam swoje przegotowane, trochę sztucznego i cyca też. np zjadła z butelki i płakała bo sie po prostu chciała poprzytulac do cyca. w efekcie żołt spadła tylko o jednostkę. a ddatkowo po tym eksperymencie zaczeły sie problemy z kupami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - skoro Hania taka grzeczna to przynajmniej masz troche czasu dla siebie. u mnie cała doba jest podporządkowana Majce. Przytulacz z niej dokładny.

to fakt, mam troszke czasu dla siebie, na czytanie i odrobine relaksu. ale nawet jak nie spi, lubie z nia "gadac". czesto biore ja dokuchni jak cos robie i opowiadam rozne bzdury.. eh dobrze ze tego nikt nie slyszy ☺️


Fijołku w takim razie z moją Przylepą byś zwariowała.śpi z nami, jak ma spać to trzeba ja nosić, tulić, tańczyć a pozniej lezec dopoki mocno nie zasnie. o 4 rano chodzę z nią godzinę i po godzinie bierze ją mąż - i czesto spacerują przez drugą godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Podziwiam Cie Małgosiu, bo z taką przylepą i jeszcze coś robisz. Jak ja się cieszę, że Mój Józeczek jest nauczony zająć się sobą bo bym przy 2 dzieci nie wyrobiła...


marinka wierze
maja bywa bardzo uciazliwa ale jak miala te bole brzuszka to sie nauczyła na raczkach byc noszona
zreszta ja tez taka przylepa.
w nocy majka lezy mojemu mezowi na brzuchu a ja sie wtulam obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek! A nasz Kevinek dzisiaj poznym wieczorem skonczy juz 11 tygodni! 🤪 Ale ten czas leci! My bedziemy chyba malutkiego w przyszlym roku chrzcic razem z naszym slubem koscielnym 🙂,bo cywilny wzielismy w grudniu.
Kevinek jest bardzo w dzien aktywny i nie lubi sam byc.Takze malo co mam czas na cos.Rozmawiamy,bawimy sie,a najbardziej to by chyba caly dzien byl przy cycku! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello mamusie 🙂

u nas też pomału do przodu ,Wiktor rośnie z prędkością światła ważyliśmy się środe na szczepieniu(pneumokoki) i szkrabek z 5kg w 2 tygodnie skoczył do 5,740 🤪 🤪 🤪
Pani dr robi nawet wielkie oczy.....ale jak on cały czas by jadł to ja sie nie dziwie.
Ale przyznam się że z cyca odciągam i podaje butla bo bym nie wyrobiła z nim cały czas przy piersi i cały czas był niespokoiny bo głodny a tak mamusia odciąga i synek szczęsliwy zjada butle beka i zasypia 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja też 🙂 🙂 🙂 Justyna - ja już nie wiem co robić. są dni ze jest ok - a są takie jak np dziś ze Majka strasznie potrzebuje bliskosci - i tych dni jest wiecej. juz byla strasznie zmeczona ale chyba sie bala ze ebdzie sama wiec wolala nie spac. ziewala, marudzila ale nie spala. juz zartowalam ze zamkne jej oczy na szpilki 🙂 a w chuscie po 1,5 minuty juz spala

moja mama to zawsze powtarza ze jak dziecko upierdliwe to pozniej nie ebdzie z nim klopotów - a jak supergrzeczne to pozniej sie zacznie. tak ponoc było ze mną i moim bratem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...