Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie! wracamy wlasnie od rehabilitantki i tam niezbyt fajne wiadomosci, musimy z Piotruniem duzo cwiczyc po 3 razy dziennie, potem kontrola za 2 tygodnie, potem co miesiac i tak stale do 12 miesiaca zycia, az mi lzy podeszly do oczu jak uslyszalam ze trzeba bedzie wlaczyc metode vojty (poogladajcie sobie na youtube) ale narazie pozostajemy przy zwyklych cwiczeniach mam nadzieje ze pomoga. no i do kogo miec pretensje? do dziecka ze zle sie ulozylo w brzuchu? do pan na porodowce ktore nic nie zauwazyly? czy do neurologa ktory widzial Piotrusia miesiac temu i nic nie powiedzial.... bezradnosc po prostu bezradnosc i nadzieja ze moja i jego cierpliwosc sie oplaci...
jeszcze kolezanke spotkalam i nasluchalam sie jak to zle nie wygladam po ciazy ze schudnac powinnam a na dziecko nawet nie spojrzala...smutno mi ide sie przejsc poki maz zajmuje sie malutkim....buziaki dla was 😘 😘 😘


przepraszam hussi ze się wtrącam, ale co sie dzieje z twoim maleństwem ze chodzicie na rehabilitacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Bea jestes? u nas zoltaczka spadla tylko o 0,2 😞


CZESC
U nas przekichane od dwóch dni Stas na butelce prywatnie lekarza zawolalam a ona że za długo ta zółtaczka że to trzeba koniecznie sprawdzic mase badan kazała zrobic ale najpierw odstawic od piersi i jak spadnie dosc duzo to ok a jak ne to te badania zrobic no i mocz kazała powtorzyc bo posiew jest najbardziej wiarygodnym wynikiem ;( dzis o 22 mija druga doba jutro rano jedziemy bilirubine zmierzyc boze modle sie aby spadła wreszcie porzadnie 😞jestem wykonczona psychicznie i fizycznie niespie denerwuje sie i zal mam taki w sobie ze odciagam mleko i maly na butli dobrze ze je chetnie ale jak mija 2,5 godz to musi byc butla bo drze sie w niebogłosy no i dopajam woda te 120 co mawypijac nie na długo mu starcza bo on głodny a niby co 4 godz powinien jesc
Ja jak odciagam co 2godz to po 120 z jednego i 120 z drugiego cycka wiec tyle mały zjadał za jednym posiedzeniem 🙂lekarka stwierdziła że za duzo sie najada i dlatego kolka 🤨i weż tu zrozum karmienie na żadanie fakt mały jest duzy bo ma 1,5 miesiaca i wazy 5700
Ale sie rozpisaam ale troszke mi lżej jak sie Wam wyżaliłam bo maz za bardzo mnie nie rozumie w twej kwestii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurde 8h nieprzerwanego snu po cycku ???????? moja ledwo 3h przesypia 😮 😮 😮
Martyna no wlasnie zostałam sama z tesciem bo misie od dwoch tyg w Radomiu workuje my tez tam mamy sie przeniesc ale za jakies miesiac zeby mala podrosła no i tutaj mam mame
na ogól jest ok bo jak pracuje to go wiekszosc dnia nie ma w domu ale teraz ma urlop 🤢
a my teraz przerabiamy ból brzucha leczony cyckiem czyli mała wisi na cycku ehhh do pólnocy niedaleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za mile slowa, a co sie dzieje no wiec maly ma krecz szyjny wczesniej nie wykryty,ale popracujemy nad tym i mam nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze i zadna rzecz nam juz sie nie przytrafi. buziaki dla was my idziemy juz sie kapac,karmic i spac. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea ja moge pozadroscic ilosci mleka 😞... nasza Zuzia nie nauczyla pic z cyca i odciagam mleczko i dostaje przez butelke, ale niestety mleczka nie jest za wiele (z obu piersi sciagne okolo 80ml) a po nocy okolo 150ml...

Nasza Zuzia wczoraj w nocy dostala o 22, pozniej na spiocha o 2 i wstala o 6 rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
dzieki dziewczyny za mile slowa, a co sie dzieje no wiec maly ma krecz szyjny wczesniej nie wykryty,ale popracujemy nad tym i mam nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze i zadna rzecz nam juz sie nie przytrafi. buziaki dla was my idziemy juz sie kapac,karmic i spac. buziaki

Hussi dziękuje ci za odpowiedz
pytałam, bo z moją Liweczką też będę chodzić na rehabilitacje ze względu na to ze nie potrafi podnosić główki i ma asymetrię 😞
i jak obejrzałam na YT rehabilitacje metodą Vojty to sie popłakałam, straszna 🥴
życzę twojemu szkrabowi szybkiego powrotu do zdrowia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bea - myślę że spadnie - u nas spadła po odstawieniu piersi. mimo ze ja to kiepsko zrobiłam - bo Maja cyca też dostawała

a gotujesz swój pokarm czy dajesz sztuczne?

ja dziś jestem załamana tą żółtaczką, kupami i wogóle wszystkim

cieszę się bardzo, że jagodniczki smakowały. ja się przyznam szczerze, ze ja mam maszyne do chleba wiec u mnie całe ugniatanie, wyrastanie to pikuś - wrzucam produkty i wyjmuję gotowe ciasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W szpitalu byla sonda na paczatku i piers (ale potrafila wyssac tylko 20 ml i to byl koniec) jak przyjechalismy do domu, jeszcze z sonda to proby przystawienia do piersi konczyly sie placzek i wrzaskiem, wiec podalam butle... probowalismy z nakladek rowniez ale to w naszym wypadku sie w ogole nie sprawdzilo (max. 5-10ml) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Bea - myślę że spadnie - u nas spadła po odstawieniu piersi. mimo ze ja to kiepsko zrobiłam - bo Maja cyca też dostawała

a gotujesz swój pokarm czy dajesz sztuczne?

ja dziś jestem załamana tą żółtaczką, kupami i wogóle wszystkim

cieszę się bardzo, że jagodniczki smakowały. ja się przyznam szczerze, ze ja mam maszyne do chleba wiec u mnie całe ugniatanie, wyrastanie to pikuś - wrzucam produkty i wyjmuję gotowe ciasto


Daje sztuczne Nan pro a swój zamrozilam troche a reszte wylewam niestety bo sporo tego .Sprobuj podac jej ten lakcid on nie zaszkodzi a może i Majusi pomoze przeciez kupke musi robic a baki smierdzace czy bez zapachu?


A JA SIE TROSZKE NAGNIOTLM TEGO CIASTA ALE BYŁO WARTO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...