Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Doris25 a w dzien Ci spi?
My o 6 karmienie, pielucha i spimy dalej do 10 😁.

http://www.mamusie.net/rozwoj_dziecka_2_miesiac_2_tydzien.html



niestety tylko "podsypia" po 20 -30 min - zazwyczaj po cycusiu "odpływa" ale jak jest przeniesiona do swojego wyrka bądź wózeczka to się budzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):

Doris to jak masz taki problem to najpierw pielucha w takim razie a potem cycuś!


właśnie tak byłoby najlepiej bo by spała bez problemu ale ona jest GŁODOMORRA i nie ma mowy o przewijaniu na głodniaka bo obudzi całą ulicę 😁
a jakoś nie mogę tak w nocy bez przewijania - boję się odparzeń ... raz jej nie zmieniłam przez 6 godzin i dupcia czerwona się zrobiła a potem wyła a ja z nią (podczas kąpieli bo pewnie szczypało) i teraz jestem mega ostrożna.
zazroszczę Ci takiego śpioszka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 ja bym na twoim miejscu sprobowala najpierw pieluche. niech sie drze, to tylko kilka minut, moze smoczek pomoze, a jak nie to niech powyje, bedzie jej sie lepiej spalo. Sasiadami sie nie przejmuj, w koncu masz dzidzie w domu, musza zrozumiec. U mnie adrian nad ranem sie drze a za sciana sasiad spi, no ale zanim butle przygotuje to niestety musi sie podrzec troche.

Wyprowadze Adika w ten weekend. Najpierw musze tam dobrze wywietrzyc pokoj. Sprobujemy, mam nadzieje ze uda mi sie zasnac a nie bede latac i sprawdzac czy mu sie nic nie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieciaczki i ubranka super!!
U nas mała ma zmienianą pieluche dopiero rano.
Jak zmienialam w nocy to przed cycem, jak wyczulam ze glodna zanim zaczęła koncert to ok a jak już koncert to tylko palec m. Do buzi i na chwile dała się oszukać żeby pieluche zmienić. Ale pieluche wtedy była prawie sucha (kupki są 1-2 w tygodniu) i siusia i to porządnie dopiero po karmieniu przez sen wiec nie zmieniam. Nic się nie dzieje, pupcia super.

Mała dostała wczoraj szczepionke ten tripacel czy coś tam i dziś spała 4h z przerwa na karmienie!!! Dawno tak nie było. Wczoraj znowu Meksyk z gazami w nocy to samo myślałam ze żyły sobie wypruje i myślałam ze nie wstaje z łóżka.
Zazdroszczę wam ze wasze dzieciaczki śpią w dzień no i w nocy.
Moja ma wszystko w d...
Mamuska w naszej sytuacji depresja jest nieunikniona, ja się boje sama wyjść na spacer koło bloku z dzieckiem bo non stop coś nie tak i płacze.
Ale po uważam się ze już niedługo brzuszek się unormuje bo inaczej ja wykituje...

Dziś cały dzień na rejestrowaniu małej do lekarzy, odsylali nas bo na rok 2011 już nie ma miejsc.., wrrr...

Co to karta chipowa NFZ??

Lecę zjeść obiad bom głodna a chwila spokoju jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka karta chipowa to coś takiego jak EKUZ-Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego tylko że działa w Polsce. Zastępuje książeczke ubezpieczeniową. Wiem, że tylko województrwo śląskie ma coś takiego i to jest niezwykle wygodne- wystarczy mieć kartę i tam wszystkie nasze dane są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti moj tez albo w hustawce albo u mnie na brzuchu w pozycji siedzacej kupke wali.
czerwcowka kupka 1-2 w tygodniu? jejku to musi ci byc przykro, ja wiem jak u mnie bylo. Teraz za pomoca syropu zawsze jest kupka albo dwie dziennie i jestem spokojna bo wiem ze chociaz troche tego jedzenia z niego uszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No powiem Wam, że Pawełek też lubi robić kupkę siedząc w foteliku- czy to w huśtawce czy to w samochodzie. Ale położna też mi mówiła, że jak widzę, że bardzo ciśnie, a jest jakiś problem, to żeby go ponosić chwilę- wiadomo, łatwiej się sra w pionie niż w poziomie 😁
Dzisiaj Paweł jak zasnął ok. 13 to wstał o 17,a nie jadł od 11:30. Szok. Pobawiliśmy się 1,5h i znów go zmogło. Przyszedł do niego wujek to przywitał go takim szerokim uśmiechem, że ten prawie padł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...