Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O rany, Marlena, faktycznie Adi ma pełno zabawek! Ale jak działają to najważniejsze! Pawełek tez ma kilka, ale ostatnio upodobał sobie taką krówkę,którą można miętolić, bo ma tylko główkę, a tułów to taka szmatka, jak pacynka co się rękę do niej wkłada. I miętoli ją, bierze do buzi, zasłania się nią, jak mu słonko zaświeci w oczy.

Dziewczyny, dzięki za życzenia! dziś rocznica, a jutro urodziny mężusia. Chyba się napiję na dzisiejszą okazję winka jak położymy Małego spać. Ile alkohol się utrzymuje? Jak będę karmić ok.4 cycem to będzie ok??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zabawki dzialaja i to jeszcze jak, nigdy nie ma placzu na spacerze bo albo spi, albo analizuje co tam wisi i sie dynda. Jeden pajak piszczy inny szelesci, piesek grzechoczy, a Adriana jak cyrkuje to tylko albo na spacer albo na przejazdzke autem.
Podobno jazda samochodem tez dziala na kolke. Tak slyszalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska ja tu jeszcze małej nie zapisałam do przychodni tutaj. Kartę ma w wawie. Muszę wysłać m żeby to załatwił.
Kąpiel z teściowa bo m zawsze łapie ja mu tylko pomagam.
Butla 50ml mojego pokarmu i 90ml mieszanki, walczyła 32minuty i usnela
Po kąpieli był czopek
Zobaczymy jak minie noc

Możliwe ze mleko które kiedyś jadła teraz ja uczula albo jej nie smakuje?!?
Może namowie p ordynator na USG brzuszka

Zostanie nam przejść na nutramigen a tego syfu nie chciałam...


Kręgosłup mi wysiada
Klapnelam się na łóżku bo może jeszcze się przebudzic i chyba już nie dam rady wstać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcowka trzymaj się dzielnie, spróbuj sobie to USG załatwić dla swojego spokoju, może to tylko kolki i nic złego w brzuszku się nie dzieje, ale warto sprawdzić, bo po co się martwić. A może tak jak Marlena pisała to alergia pokarmowa... ciśnij lekarza, niech w końcu skieruje na jakieś badania, bo ileż można.... 🤢 Współczuję Ci, dobrze, że masz teściówkę pod ręką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to fajnie... mój Rafał chory na maxa... mnie boli gardło i głowa, teściowa też chora, ciotka z którą zawsze chodzę na spacery też chora... co się dzieje !! masakra jakaś... Mój R nażarł się czosnku na noc, wali w pokoju jak nie wiem gdzie... ale niech mu pomaga...
Marysia wstała pół godzinki temu na karmienie i chyba już spać nie chce bo świruje w łóżeczku 🙂 Mgła u nas zaje**sta... już parę dni tak mgliście rano, że nie widać co jest za oknem 😮 mam nadzieję że będzie ładnie żebym mogła uciec z Małą na spacer a nie siedzieć w tej wylęgarni choroby 😆 😉 idę robić śniadanko jakieś i kawusie 🙂 🤪 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia, nie daj się chorobie! Gosia to samo! U nas pogoda znowu piękna. Pawełek śpi, więc poczekam jak się przebudzi, nakarmię go i lecimy na spacer. Dzisiaj musze odebrać kartę chipową z NFZu, bo jutro zaczynamy rehabilitację. Mam nadzieję, że zdążyli ją zrobić, bo teoretycznie termin mam do końca tygodnia.
Mężulek dzisiaj ma urodziny, więc od rana świątecznie, prezentowo i w ogóle miło.
Kuźwa, w DDTVN jest właśnie o handlu mlekiem matki w sieci... o w pytę jeża! I jedna baba sprzedała 12 litrów kolesiowi, który chcial sobie poprawić mięśnie. No chyba zaraz się przekręcę! Hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej moja Zuzia jeszcze spi 🙂 pogoda lepsza niz wczoraj.
Co do handlu mlekiem- porazka xD
Ale tu u nas w NO w szpitalu jest takie cos jak bank mleka (cos na styl banku krwi) wiec jak nie mialam jeszcze mleczka to moja Zuzia dostawala od innej mamy. Na wyjscie do domu tez dostalam 2 putelki na wszelki wypadek 🙂

Zaraz sie bede wywlekac z lozka 🙂

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Ja bym chyba nie skorzystala z mleka innej mamy. Nigdy nie wiadomo jak ta osoba sie odzywia i czy ma jakies nalogi (papierosy, alkohol).
U nas od wczoraj wieczora cyrk. Adrian sie strasznie meczy, nie moze sie wyproznic, wczoraj nawet w wodzie plakal. Naszczescie przespal jako tako noc. Przeziebienie tez go meczy strasznie, kicha, kaszle, charczy a co najgorsze, ostatnio mi sie dusi mlekiem.
Zostawilam go teraz niech sprobuje walnac kupke. Najgorsze jest to ze on sie po kilku probach zaraz denerwuje i zaczyna plakac 😞.
Czerwcowka, Nikolka sliczna, nie widac zeby jej cos dolegalo, wyglada na szczesliwe dziecko 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za rady dotyczące spacerków. Moje dziecko poprostu bardzo szybko się nudzi, po 20 min potrzebuje nowych "wrażeń", grzechotki to działają w domku i też na krótko.

Czerwcówka - współczuję Ci. Może powinnaś wybrać się do jakiegoś dobrego pediatry prywatnie skoro obecny lekarz ignoruje Twoje podejrzenia alergii pokarmowej ? Tak jak Marlena już pisała alergia pokarmowa nie wiąże się tylko z wysypką. Szkoda żeby Nikolka się tak męczyła (i Ty też).
Ależ ona ma duże oczęta, chyba po mamusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...