Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas jest cyc ok.18 i potem karmienie na noc ok.20:45. Mnie spał zawsze do 7 rano z zegarkiem w ręku po 180ml, ale jak mu zaczęły iść zeby to zaczęły się regularne pobudki o 2, 5 i 7. Ta o 2 wyeliminowaliśmy, ale została 5 i szukam powodów. Nawilżacz włączony, więc chyba to nie to. No i z tym jedzeniem myślę, bo nawet zauwazyłam, że potrzebuje dłużej cyca cycać. I nie wiem czy głodny, czy moje mleko już nie takie jak trzeba... A ta pobudka o 7 mi bardzo pasowała pod kątem pracy, bo to w sam raz, zeby go nakarmić i jechać do pracy. No cóż. Zobaczymy jak będzie dalej. wszyscy mi mówią, że mnnei Paweł rozpieścił tym wstawaniem od początku tylko raz o 7 i teraz narzekam, a nie ma na co. Sąsiedzi obok wczoraj powiedzieli, że jak Mały nie będzie spał to żebym do nich zapukała, bo oni to całą noc nie spią przez Zuzię 🙂 A jak im powiedziałam, ze mam problem, bo mi dziecko wstaje o 5 to się popukali w głowę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dostałam kolejną paczkę z bobovity... Dokaldnie taką samą jak ostatnio, z poradnikiem zywienia cz. 2...Już drugi raz.. A cz. 1 ni huhu nie ma 😉 W środku marchewka z ryżem (biorąc pod uwagę uczulenie Pawełka to będzie super prezent dla jakiegoś dziecka), herbatka i kaszka bananowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. Mam 400 stron do odrobienia. Ale na 100% nie uporam się z tym, brak czasu 😞
Co tam u Was? (tak w telegraficznym skrócie)
U Nas rehabilitacje przesunięte na przyszły rok bo rehabilitant dzień przed pierwszą wizytą...złamał nogę 🤪 a to jedyny jaki ma wolne terminy w promieniu 70km 😮 Nawet prywatnie trzeba czekać około 3-4tyg... ehh
Byliśmy jednak na jednej wizycie żeby specjalista ocenił Lenke i okazuje się, że nie ma wybitnej potrzeby pchania się na siłę do rehabilitanta...
Lenka próbuje raczkować, widać że niebawem wyjdzie ząbek... Wczoraj mieliśmy Chrzciny... długo by opowiadać bo działo się ojj działo 😁
Przytoczę jeden z najśmieszniejszych "przypadków"... Wychodząc z domu, potknęłam się na schodach i... odpadł mi obcas z kozaków, które zakupiłam dzień wcześniej 🤪 🤪 😁 😁 😁
Lenka nie trawi zupek 😞 warzywa to tylko pod postacią marchewki... za to owoce super jej idą 🙂
Niestety od tygodnia zanika mi pokarm 😞 Więc koniec przygody z karmieniem piersią....
Marzy mi się kolejne dziecko 🙂
No i to by chyba było na tyle...
Pozdrawiam!!
.
.
WSZYSTKIM DZIECIACZKOM Z OKAZJI 4 I 5 MIESIĄCZKA DUUŻO ZDRÓWKA I BUZIAKÓW A MAMUSIOM SIŁY I POCIECHY Z DZIDZIUSIÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Lenka nie śpi dobrze od 3dni, co 20-40min się budzi z płaczem 😞
Wczoraj wieczorem darła się 2,5h podałam Viburcol i dopiero po 1h poszła kupa... twarda, zbita jak u dorosłego no i dziecko odżyło 🙂
.
Ja muszę się wybrać do gina, cytologie zrobić i sprawdzić czy raczek nie wrócił...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dzis kaszelek był kilka razy ciekawe czy tez cos nie halo 🤢 zobaczymy.nie martwie sie na zapas.katarku brak. ale pobudki były dzis co 1,5 godziny 😞 i rano nie mógł zasnąc, darł sie strasznie, aż T. poszedł z nim na spacer i spi do teraz.na 14 do lekarza na kuju kuju 😞
a ps. udało nam sie odstawic delicol, kazdego dnia mniej i jest juz ok z kolkami 🙂 tyle pozytywu a takto to padaaaaam, spac sie chce jak nie wiem.
Witaj Ivi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to i ja sie przywitam i dolacze do zyczen dla jubilatow oraz zdrowia dla tych cierpiacych przez chorobska!
u nas spokojnie-ssanie cyca na spiaco w nocy(nawet nie wiem o ktorej,bo tez na wpol spiaco ja karmie)i pobudka 6.30
od ponad miesiaca Lenka odrzucila prawy cyc.nie i juz!spazmy i plucie,takze ciagnie z entuzjazmem tylko lewy.probowalam utrzymac laktacje sciagajac laktatorem,bo i tak tato z nia zostaje na kilka godz.dziennie,ale wyschlo..no i sobie wyobrazcie jak komicznie wygladam-prawa strona calkiem niczego sobie maly cyc,z lewej mlekowita kilka rozmiarow wieksza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O ja pierdziu... to już 5 miesięcy Marlena!! Całusy i przytulańce ciepłe dla Was!
Znowu przesylka- Bebilon tym razem 🙂
My dzisiaj dłuuugo na spacerku bylismy, bo pogoda piękna, a Paweł jak padł tak spał ponad 2h. Nawet poszłam na kebaba, bo mi się zachciało jeść, a potem na herbatę do męża do biura, a ten Maluch ciągle nynał. Złaziłam się jak szalona, już dawno takich dystansów nie robiłam. A jutro jade do rodziców z Maluszkiem. Tzn. mamy wizytę u prawnika i Pawełek będzie ze mną, bo inaczej się nie da- mam nadzieję, że się pokazę z dobrej strony 😁
Chyba musimy opuścić łóżeczko Pawełkowi, bo jak dzisiaj dorwał żyrafę z karuzelki to o mało jej nóg nie urwał 😮
Gosia, super, że Borysio czuje się lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
STO LAT DLA ADIEGO !!!

Dziewczyny, wzięłam L4 na Julkę - 5 dni i zadzwoniłam dziś do kadr i się okazuje, że ZWOLNIENIE NA DZIECKO nie przerywa urlopu !!! tzn, że jes nic nie warte w tym momencie !
W związku z tym, że sama jestem chora wsiadłam szybko w samochód i pojechałam szybko do internisty i dała mi zwolnieni na mnie od wczoraj. Wszystko na wariackich papierach !
Na szczęście się udało, może mi jeszcze w piątek przedłuży. uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...